Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 45, T13,14,15 200m Rintauinti |
T15 LRIKM-ennätys Veera Kivirinta, OU-73, 2:36,71 2010 |
T14 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, SCV, 2:28,04 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:34,24 2006 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Räisänen Lotta | 1999 | KeUi | 99A812 | 25 m | 2:38.75 | 2:38.75 | |
2 | Kareinen Hanna | 2000 | KeUi | 00A012 | 25 m | 2:45.93 | 2:45.93 | |
3 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 99A719 | 50 m | 2:55.42 | 2:49.42 | |
4 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 00A310 | 25 m | 2:49.93 | 2:49.93 | |
5 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 01A117 | 25 m | 2:50.98 | 2:50.98 | |
6 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 01A110 | 25 m | 2:53.34 | 2:53.34 | |
7 | Koskela Milla | 1999 | Vanders | 99A252 | 25 m | 2:57.22 | 2:57.22 | |
8 | Väljä Sofia | 1999 | HyUS | 99A124 | 25 m | 2:57.60 | 2:57.60 | |
9 | Anttila Milla-Marita | 2000 | AQUILA | 00A967 | 50 m | 3:07.68 | 3:01.68 | |
10 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 25 m | 3:02.04 | 3:02.04 | |
11 | Mikkonen Saija | 2001 | TuUS | 01A667 | 25 m | 3:06.03 | 3:06.03 | |
12 | Riipinen Emilia | 2000 | TuUS | 00A896 | 50 m | 3:16.39 | 3:10.39 | |
13 | Uusikumpu Petra | 2001 | SiWa | 01A644 | 25 m | 3:11.21 | 3:11.21 | |
14 | Salminen Jonna | 2001 | SCN | 01A833 | 25 m | 3:12.44 | 3:12.44 | |
15 | Hämäläinen Venla | 2001 | Octopus | 01B057 | 50 m | 3:19.89 | 3:13.89 | |
16 | Kitinoja Martta | 2001 | RiUS | 01A621 | 25 m | 3:24.54 | 3:24.54 | |
17 | Kuivaniemi Henna | 2000 | RiUS | 00B032 | 25 m | 3:28.05 | 3:28.05 | |
18 | Tiljander Erja | 2000 | HyUS | 00B194 | 25 m | 3:36.32 | 3:36.32 | |
19 | Tuominen Ronja | 2001 | RiUS | 01B178 | 25 m | 3:52.29 | 3:52.29 | |
20 | Suihko Maria | 2001 | TuUS | 01B181 | 25 m | 3:52.30 | 3:52.30 | |
21 | Hytö Oona | 1999 | KeUi | 99B090 | 25 m | |||
22 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 01A646 | 25 m | |||
23 | Lahtinen Säde | 2001 | KeUi | 01A589 | 25 m | |||
24 | Niemi Annika | 2000 | SiWa | 00A451 | 25 m | |||
25 | Bruce Millariina | 2001 | AQUILA | 01B021 | 25 m | |||
26 | Nyman Jenny | 2001 | TuUS | 01B279 | 25 m | |||
27 | Ryynänen Vilma | 2001 | TuUS | 01B237 | 25 m | |||
28 | Uusitalo Marianne | 2001 | Octopus | 01A904 | 25 m | |||
29 | Ingberg Emma | 1999 | SiWa | 99B209 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:09 |