Ohjelma Höstsimiaden 2014, Ludvika
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 33, 100m Ryggsim F 11-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 118 | Bergh Elsa | 2002 | SÖDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:14.97 | |
2 | 153 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:21.31 | |
3 | 34 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:22.37 | |
4 | 85 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:23.43 | |
5 | 135 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:24.08 | |
6 | 57 | Florén Clara | 2002 | HARNÄS SKU | AL6202 | 25 m | 1:24.96 | |
7 | 30 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:25.12 | |
8 | 90 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 1:25.23 | |
9 | 124 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:26.63 | |
10 | 136 | Cantar Victoria | 2002 | UPSALA S | AF7202 | 25 m | 1:26.89 | |
11 | 160 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:29.18 | |
12 | 6 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 1:29.39 | |
13 | 42 | Hedberg Wilma | 2002 | GÄVLE SS | AM8802 | 25 m | 1:29.95 | |
14 | 122 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:32.47 | |
15 | 138 | Diös Lisa | 2002 | UPSALA S | BG5602 | 25 m | 1:32.55 | |
16 | 161 | Norin Emma | 2002 | UPSALA S | AR4802 | 25 m | 1:32.65 | |
17 | 12 | Wimnell Åblad Moa | 2002 | BORLÄNGE | BJ0802 | 25 m | 1:33.23 | |
18 | 180 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:33.42 | |
19 | 112 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:33.45 | |
20 | 100 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:33.51 | |
21 | 152 | Königsson Lovisa | 2002 | UPSALA S | BM5602 | 25 m | 1:33.83 | |
22 | 81 | Gustafsson Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AB0802 | 25 m | 1:34.33 | |
23 | 45 | Lundén Ida | 2002 | GÄVLE SS | AW0602 | 25 m | 1:35.00 | |
24 | 144 | Gudfastsson Clara | 2002 | UPSALA S | AR9602 | 25 m | 1:35.41 | |
25 | 35 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 1:36.21 | |
26 | 189 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 1:37.01 | |
27 | 142 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:37.98 | |
28 | 97 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 1:38.38 | |
29 | 170 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 1:38.69 | |
30 | 23 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:38.72 | |
31 | 5 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:40.00 | |
32 | 87 | Spjut Maria | 2002 | LUDVIKA SS | AI3202 | 25 m | 1:45.00 | |
33 | 109 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 1:45.00 | |
34 | 176 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 1:45.00 | |
35 | 147 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:46.00 | |
36 | 83 | Jirenius Filippa | 2002 | LUDVIKA SS | AI1202 | 25 m | 1:48.15 | |
37 | 9 | Roos Linn | 2003 | BORLÄNGE | AK9203 | 25 m | 1:49.52 | |
38 | 60 | Philipsson Anna | 2003 | HARNÄS SKU | AQ2803 | 25 m | 1:50.71 | |
39 | 20 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 1:53.25 | |
40 | 66 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 1:55.35 | |
41 | 137 | Dahlbom Irma | 2003 | UPSALA S | AI7803 | 25 m | 1:56.00 | |
42 | 130 | Andersson Kajsa | 2003 | UPSALA S | AT1203 | 25 m | 1:58.53 | |
43 | 129 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 2:00.00 | |
44 | 133 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:00.00 | |
45 | 158 | Lundberg Ida | 2003 | UPSALA S | AY5403 | 25 m | 2:00.24 | |
46 | 82 | Göransson Michelle | 2002 | LUDVIKA SS | BR2602 | 25 m | 2:19.00 | |
47 | 40 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | ||
48 | 121 | Englund Karin | 2003 | SÖDERHAMN | BL9203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 22 november 2014 |
Licensierad till: Ludvika Simsällskap | Utskriftstid | 12:26 |