Program for Höstsimiaden 2014, Strängnäs
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 34, 100m Brstsim P 11-12 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 212 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:34.86 | |
2 | 213 | Dadkoush Yasa | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:35.00 | ||
3 | 198 | Malmquist Eric | 2003 | STRNGNS | AC1703 | 50 m | 1:35.33 | |
4 | 134 | Bjrk Linus | 2002 | VSTERS | AB6902 | 25 m | 1:37.90 | |
5 | 103 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:39.12 | |
6 | 133 | Berglund Vilgot | 2003 | VSTERS | AH6703 | 25 m | 1:39.63 | |
7 | 140 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VSTERS | AH5703 | 25 m | 1:39.79 | |
8 | 118 | Thorsn Axel | 2003 | KPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:41.24 | |
9 | 32 | Walldn Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:41.35 | |
10 | 145 | Granlund Per | 2002 | VSTERS | AH9502 | 25 m | 1:41.94 | |
11 | 43 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:41.96 | |
12 | 160 | Rydberg Olle | 2003 | VSTERS | AH4703 | 25 m | 1:42.84 | |
13 | 12 | Jonsson Eskil | 2003 | BLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:46.16 | |
14 | 127 | Stocker Felix | 2002 | OXELSUND | AN9302 | 25 m | 1:49.62 | |
15 | 13 | Jonsson Evert | 2003 | BLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:50.93 | |
16 | 46 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 1:57.46 | |
17 | 52 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:58.10 | |
18 | 108 | Rydergren Mns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 2:00.67 | |
19 | 5 | Carlsson Joachim | 2003 | BLSTA SK | AD7303 | 25 m | 2:04.53 | |
20 | 122 | Fredriksson Erik | 2002 | NYKPING | AL7902 | 25 m | 2:04.93 | |
21 | 41 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:05.06 | |
22 | 6 | Frykman Hampus | 2002 | BLSTA SK | AC5502 | 25 m | 2:05.79 | |
23 | 129 | Wallin William | 2002 | OXELSUND | AP0702 | 50 m | 2:07.23 | |
24 | 44 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 2:20.69 | |
25 | 37 | Bah Alex | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
26 | 76 | Simonyan Marat | 2003 | ESKILSTUNA | AT4903 | 25 m | ||
27 | 191 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRNGNS | AR9103 | 25 m | ||
28 | 199 | Nyberg Samuel | 2003 | STRNGNS | AT6903 | 25 m | ||
29 | 222 | Lahto William | 2002 | STRNGNS | AU8702 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 20 november 2014 |
Licensierad till: Mellansvenska Simfrbundet | Utskriftstid | 23:11 |