Program för Höstsimiaden 2014, Strängnäs
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 29, 100m Frisim P 11-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 1:07.28 | |
2 | 102 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:08.20 | |
3 | 127 | Stocker Felix | 2002 | OXELÖSUND | AN9302 | 25 m | 1:13.67 | |
4 | 100 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:15.83 | |
5 | 198 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:16.18 | |
6 | 12 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:17.08 | |
7 | 32 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:18.33 | |
8 | 118 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:18.51 | |
9 | 134 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:19.82 | |
10 | 121 | Andersson Emil | 2002 | NYKÖPING | AV9302 | 25 m | 1:21.37 | |
11 | 212 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:22.33 | |
12 | 122 | Fredriksson Erik | 2002 | NYKÖPING | AL7902 | 25 m | 1:22.78 | |
13 | 213 | Dadkoush Yasa | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:23.00 | ||
14 | 145 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:24.22 | |
15 | 140 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:24.51 | |
16 | 6 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 1:25.18 | |
17 | 133 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 1:25.84 | |
18 | 107 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:26.79 | |
19 | 129 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 25 m | 1:28.12 | |
20 | 103 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:28.29 | |
21 | 13 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:28.33 | |
22 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 1:32.29 | |
23 | 222 | Lahto William | 2002 | STRÄNGNÄS | AU8702 | 25 m | 1:32.78 | EFT |
24 | 46 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 1:33.76 | |
25 | 5 | Carlsson Joachim | 2003 | BÅLSTA SK | AD7303 | 25 m | 1:34.02 | |
26 | 160 | Rydberg Olle | 2003 | VÄSTERÅS | AH4703 | 25 m | 1:35.30 | |
27 | 43 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:36.70 | |
28 | 52 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:37.73 | |
29 | 191 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRÄNGNÄS | AR9103 | 25 m | 1:38.75 | |
30 | 108 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 1:39.16 | |
31 | 97 | Aldrin Erik | 2003 | KATRINEHOL | AH8503 | 25 m | 1:45.64 | |
32 | 41 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:50.21 | |
33 | 44 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 2:10.79 | |
34 | 37 | Bah Alex | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
35 | 76 | Simonyan Marat | 2003 | ESKILSTUNA | AT4903 | 25 m | ||
36 | 98 | Arnlind Hugo | 2003 | KATRINEHOL | AS5703 | 25 m | ||
37 | 199 | Nyberg Samuel | 2003 | STRÄNGNÄS | AT6903 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 20 november 2014 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 23:11 |