Startliste for Testtävling 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Event 10, 100m Butterfly Women |
World Seniors: Sarah Sjöström (1993) 55.64 2015-08-03 |
Europe Seniors: Sarah Sjöström (1993) 55.64 2015-08-03 |
Nordic Seniors: Sarah Sjöström (1993) 55.64 2015-08-03 |
Nation Seniors: Sarah Sjöström (1993) 55.64 2015-08-03 |
# | ID | Name | Born | Club | Code | Pool | EntryTime | Status |
1 | 603 | Sjöström Sarah | 1993 | SÖDERTÖRN | 50 m | 55.64 | ||
2 | 153 | Lovtcova Natalia | 1988 | RUSSIA | RUS | 50 m | 58.26 | |
3 | 261 | Hansson Louise | 1996 | HS | 50 m | 58.29 | ||
4 | 159 | Chimrova Svetlana | 1996 | RUSSIA | RUS | 50 m | 58.75 | |
5 | 105 | Vourna Kristel | 1992 | GREECE | GRE | 50 m | 58.99 | |
6 | 45 | Pikkarainen Emilia | 1992 | FINLAND | FIN | 50 m | 59.09 | |
7 | 162 | Dowgiert Anna | 1990 | POLEN | POL | 50 m | 59.59 | |
8 | 102 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | DEN | 50 m | 1:00.16 | |
9 | 148 | Andreeva Viktoriia | 1992 | RUSSIA | RUS | 50 m | 1:00.26 | |
10 | 11 | Meza Peraza Maria Laura | 1990 | ATUS GRAZ | AUT | 50 m | 1:00.80 | |
11 | 614 | Marko-Varga Ida | 1985 | SK TRITON | 50 m | 1:01.10 | ||
12 | 154 | Nasretdinova Rozaliya | 1997 | RUSSIA | RUS | 50 m | 1:01.18 | |
13 | 680 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | 50 m | 1:01.29 | ||
14 | 136 | Løvberg Emelie Nyenget | 1995 | Bærum | NOR | 50 m | 1:01.32 | |
15 | 121 | Johannessen Monica Waage | 1990 | Bergens SC | NOR | 50 m | 1:01.35 | |
16 | 8 | Hufnagl Claudia | 1996 | USC GRAZ | AUT | 50 m | 1:01.50 | |
17 | 723 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 50 m | 1:01.60 | ||
18 | 233 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | 50 m | 1:01.85 | ||
19 | 63 | Passon Felicity | 1999 | PLYMOUTH | SEY | 50 m | 1:01.90 | |
20 | 19 | Chaves Eva | 1985 | USC GRAZ | AUT | 50 m | 1:02.00 | |
21 | 255 | Johansson Emma | 1991 | SK HAJEN | 50 m | 1:02.54 | ||
22 | 177 | Sokolowska Diana | 1996 | POLEN | POL | 50 m | 1:02.86 | |
23 | 772 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | 50 m | 1:03.02 | ||
24 | 581 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:03.20 | ||
25 | 138 | Rung Victoria | 1992 | Bærum | NOR | 50 m | 1:03.42 | |
26 | 770 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | 50 m | 1:03.44 | ||
27 | 469 | Podéus Elin | 1997 | NKK | 50 m | 1:03.51 | ||
28 | 33 | Remøy Augusta Lenea | 1999 | Lambertset | NOR | 50 m | 1:03.57 | |
29 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | DEN | 50 m | 1:03.64 | |
30 | 493 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | 50 m | 1:04.11 | ||
31 | 303 | Eriksson Hanna | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.12 | ||
32 | 319 | Stillman Ebba | 1996 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.20 | ||
33 | 606 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:04.54 | ||
34 | 444 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | 50 m | 1:04.68 | ||
35 | 321 | Thormalm Alma | 1996 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:04.75 | ||
36 | 410 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | 50 m | 1:04.79 | ||
37 | 268 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 50 m | 1:04.91 | ||
38 | 32 | Løvberg Line | 1991 | Lambertset | NOR | 50 m | 1:04.93 | |
39 | 464 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | 50 m | 1:05.24 | ||
40 | 741 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | 50 m | 1:05.39 | ||
41 | 417 | Gradinarska Kamelia | 2001 | MASS | 50 m | 1:05.54 | ||
42 | 241 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | 50 m | 1:05.68 | ||
43 | 544 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 1:05.68 | ||
44 | 607 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | 50 m | 1:05.70 | ||
45 | 342 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | 50 m | 1:06.00 | ||
46 | 569 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | 50 m | 1:06.01 | ||
47 | 775 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | 50 m | 1:06.12 | ||
48 | 277 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | 50 m | 1:06.46 | ||
49 | 776 | Burt Ayleen | 1997 | SPIF SF | 50 m | 1:06.46 | ||
50 | 234 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | 50 m | 1:06.52 | ||
51 | 195 | Linde Atkins Phoebe | 2000 | KVIK | DEN | 50 m | 1:06.61 | |
52 | 362 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 1:06.62 | ||
53 | 749 | Andersson Amanda | 1996 | UDDEVALLA | 50 m | 1:06.75 | ||
54 | 769 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | 50 m | 1:06.83 | ||
55 | 141 | Øritsland Hedda | 1999 | Bærum | NOR | 50 m | 1:07.02 | |
56 | 567 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | 50 m | 1:07.24 | ||
57 | 456 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | 50 m | 1:07.29 | ||
58 | 588 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:07.36 | ||
59 | 579 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:07.61 | ||
60 | 475 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 50 m | 1:07.73 | ||
61 | 510 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | 50 m | 1:07.74 | ||
62 | 214 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:07.83 | ||
63 | 555 | Selander Siri | 1999 | SKK | 50 m | 1:07.99 | ||
64 | 537 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 1:08.00 | ||
65 | 711 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 1:08.27 | ||
66 | 596 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | 50 m | 1:08.66 | ||
67 | 403 | Dollmayer Wanda | 1996 | MKK | 50 m | 1:08.67 | ||
68 | 566 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | 50 m | 1:08.70 | ||
69 | 289 | Larsson Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:08.77 | ||
70 | 494 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | 50 m | 1:08.78 | ||
71 | 768 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | 50 m | 1:08.97 | ||
72 | 242 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | 50 m | 1:08.99 | ||
73 | 527 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:09.15 | ||
74 | 752 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | 50 m | 1:09.22 | ||
75 | 552 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | 50 m | 1:09.28 | ||
76 | 219 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:09.50 | ||
77 | 336 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | 50 m | 1:09.54 | ||
78 | 365 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | 50 m | 1:09.58 | ||
79 | 622 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | 50 m | 1:09.60 | ||
80 | 725 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | 50 m | 1:09.77 | ||
81 | 572 | Christensen Weistrand Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:10.14 | ||
82 | 735 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | 50 m | 1:10.26 | ||
83 | 536 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 1:10.27 | ||
84 | 703 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | 50 m | 1:10.38 | ||
85 | 739 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 50 m | 1:10.46 | ||
86 | 384 | Henell Sofia | 1997 | LASS | 50 m | 1:10.72 | ||
87 | 535 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 1:10.75 | ||
88 | 788 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | 50 m | 1:10.80 | ||
89 | 526 | Lövgren Ida | 2001 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:10.83 | ||
90 | 363 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 1:10.98 | ||
91 | 577 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 1:11.30 | ||
92 | 803 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:11.38 | ||
93 | 765 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 1:11.39 | ||
94 | 482 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 50 m | 1:11.46 | ||
95 | 351 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 1:11.51 | ||
96 | 728 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 50 m | 1:11.70 | ||
97 | 621 | Hasslin Klara | 2001 | TROLLHÄTTA | 50 m | 1:11.79 | ||
98 | 343 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | 50 m | 1:11.93 | ||
99 | 373 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | 50 m | 1:11.94 | ||
100 | 281 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:12.15 | ||
101 | 521 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | 50 m | 1:12.32 | ||
102 | 346 | Hvarfvenius Gina | 1997 | KUNGSBACKA | 50 m | 1:12.33 | ||
103 | 712 | Bodsjö Saga | 2002 | VÄXJÖ SS | 50 m | 1:12.44 | ||
104 | 297 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 1:13.64 | ||
105 | 549 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | 50 m | 1:14.00 | ||
106 | 400 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | 50 m | 1:14.21 | ||
107 | 340 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | 50 m | 1:16.42 | ||
108 | 491 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | 50 m | 1:25.72 | ||
109 | 435 | Hedman Felicia | 1995 | SK NEPTUN | 25 m | 1:05.11 | ||
110 | 337 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | 25 m | 1:06.27 | ||
111 | 369 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | 25 m | 1:08.37 | ||
112 | 686 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | 25 m | 1:08.92 | ||
113 | 705 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 1:10.34 | ||
Generated by WinGrodan 1.25.01 | Print Date | 16 mars 2016 |
Licensed to: IC Control SE | Print Time | 08:32 |