Program för Testtävling 2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Event 12, 400m Medley Women |
World Seniors: Shiwen Ye (1996) 4:28.43 2012-07-28 |
Europe Seniors: Katinka Hosszu (1989) 4:30.31 2009-08-02 |
Nordic Seniors: Julia Hjort-Hansen (1985) 4:38.20 2009-08-02 |
Nation Seniors: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 |
# | ID | Name | Born | Club | Code | Pool | EntryTime | Status |
1 | 538 | Gardell Stina | 1990 | SPÅRVÄGEN | 50 m | 4:44.00 | ||
2 | 89 | de Ascentis Giulia | 1993 | ANIENE | ITA | 50 m | 4:49.70 | |
3 | 186 | Zukowska Paula | 1993 | POLEN | POL | 50 m | 4:49.83 | |
4 | 436 | Hippi Jaqueline | 1996 | SK NEPTUN | 50 m | 4:53.52 | ||
5 | 693 | Berggren Frida | 1994 | VÄSTERÅS | 50 m | 4:55.20 | ||
6 | 64 | Danieli Yael | 1997 | PLYMOUTH | ISR | 50 m | 4:56.77 | |
7 | 202 | Strunge Nissen Hannah | 1997 | KVIK | DEN | 50 m | 4:57.28 | |
8 | 428 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | 50 m | 4:59.39 | ||
9 | 71 | Halvorsen Astrid Julie | 2001 | Skjetten | NOR | 50 m | 5:00.45 | |
10 | 204 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | DEN | 50 m | 5:02.56 | |
11 | 663 | Håkansson Rebecca | 1996 | VELLINGE-N | 50 m | 5:03.38 | ||
12 | 595 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | 50 m | 5:03.75 | ||
13 | 515 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | 50 m | 5:04.52 | ||
14 | 710 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | 50 m | 5:07.22 | ||
15 | 291 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 5:07.37 | ||
16 | 310 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | 50 m | 5:08.24 | ||
17 | 286 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 5:08.42 | ||
18 | 194 | Findahl Andersen Laura | 2001 | KVIK | DEN | 50 m | 5:09.76 | |
19 | 803 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 5:12.95 | ||
20 | 422 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | 50 m | 5:13.03 | ||
21 | 776 | Burt Ayleen | 1997 | SPIF SF | 50 m | 5:13.22 | ||
22 | 598 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | 50 m | 5:13.76 | ||
23 | 585 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 5:14.36 | ||
24 | 654 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | 50 m | 5:14.67 | ||
25 | 137 | Petersen Stine Omdahl | 1999 | Bærum | NOR | 50 m | 5:14.73 | |
26 | 508 | Hellström Ebba | 1992 | S 02 | 50 m | 5:14.95 | ||
27 | 771 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | 50 m | 5:15.07 | ||
28 | 139 | Smith Majken | 1997 | Bærum | NOR | 50 m | 5:15.78 | |
29 | 425 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | 50 m | 5:16.75 | ||
30 | 399 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | 50 m | 5:17.83 | ||
31 | 112 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | NOR | 50 m | 5:18.12 | |
32 | 600 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | 50 m | 5:18.35 | ||
33 | 427 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | 50 m | 5:18.56 | ||
34 | 302 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 5:18.67 | ||
35 | 706 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | 50 m | 5:19.06 | ||
36 | 346 | Hvarfvenius Gina | 1997 | KUNGSBACKA | 50 m | 5:19.93 | ||
37 | 694 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | 50 m | 5:20.66 | ||
38 | 474 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | 50 m | 5:24.49 | ||
39 | 527 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | 50 m | 5:24.74 | ||
40 | 674 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 5:25.43 | ||
41 | 452 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | 50 m | 5:25.92 | ||
42 | 724 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | 50 m | 5:28.16 | ||
43 | 612 | Grönberg Madeleine | 1999 | SK TRITON | 50 m | 5:28.90 | ||
44 | 295 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 5:29.28 | ||
45 | 735 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | 50 m | 5:30.65 | ||
46 | 413 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | 50 m | 5:32.39 | ||
47 | 351 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 5:34.28 | ||
48 | 336 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | 50 m | 5:39.86 | ||
49 | 626 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | 50 m | 5:41.42 | ||
50 | 552 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | 50 m | 5:42.53 | ||
51 | 289 | Larsson Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | 50 m | 5:43.22 | ||
52 | 716 | Örnhem Clara | 2002 | VÄXJÖ SS | 50 m | 5:45.47 | ||
53 | 72 | Mikkelborg Silje Poll | 1988 | Skjetten | NOR | 25 m | 4:55.65 | |
54 | 708 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | 25 m | 5:09.69 | ||
55 | 429 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | 25 m | 5:15.94 | ||
56 | 298 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 5:16.36 | ||
57 | 495 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | 25 m | 5:18.91 | ||
58 | 534 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 5:29.83 | ||
59 | 497 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | 25 m | 5:31.08 | ||
60 | 728 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | 25 m | 5:34.70 | ||
Generated by WinGrodan 1.25.01 | Print Date | 16 mars 2016 |
Licensed to: IC Control SE | Print Time | 08:32 |