Program for Sum-Sim region 3, Stockholm
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Sum-Sim region nr 3 |
|
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Torvalla, Handen |
|
Utskriftstid |
15:40 |
|
|
Arrangör |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Fjärilsim F 14 |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
211 |
2 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.66 |
264 |
3 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:29.00 |
41 |
4 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:26.57 |
332 |
5 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:28.76 |
193 |
6 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.89 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.56 |
526 |
2 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SPIF SF |
|
25m |
1:22.30 |
15 |
3 |
Manjiri Bhat |
2000 |
AI4600 |
DANDERYD |
|
25m |
1:21.78 |
99 |
4 |
Tuva Lennér |
2000 |
BA4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.85 |
169 |
5 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.64 |
67 |
6 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:21.99 |
491 |
7 |
Astrid Blomberg |
2000 |
AW5800 |
SS04 |
|
25m |
1:22.63 |
451 |
8 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
393 |
1 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.30 |
511 |
2 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
1:14.76 |
352 |
3 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
1:13.73 |
417 |
4 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.23 |
293 |
5 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:13.32 |
156 |
6 |
Signe Nordegren |
2000 |
AO6800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.88 |
592 |
7 |
Tilda Rekola-Weckström |
2000 |
AI6400 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:17.09 |
512 |
8 |
Mirjam Amouri |
2000 |
AX8400 |
SPIF SF |
|
25m |
1:20.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:11.03 |
90 |
2 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:10.54 |
36 |
3 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:09.27 |
272 |
4 |
Hilma Ramdén |
2000 |
AF4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.16 |
248 |
5 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
25m |
1:08.80 |
48 |
6 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:09.44 |
85 |
7 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:10.90 |
399 |
8 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.42 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
15:40 |
|