Program för Sum-Sim region 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Sum-Sim region nr 3 |
|
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Torvalla, Handen |
|
Utskriftstid |
08:24 |
|
|
Arrangör |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 33, 200m Ryggsim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
571 |
1 |
Isabelle Ehrngren |
1999 |
BC0699 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:02.81 |
401 |
2 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:54.90 |
296 |
3 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:52.13 |
314 |
4 |
Anna Reinholdz |
1999 |
AQ6499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:47.58 |
166 |
5 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:50.89 |
62 |
6 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:52.36 |
258 |
7 |
Anna Bäckdahl |
1999 |
AM6699 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:01.50 |
351 |
8 |
Lovisa Sterner |
1999 |
AP7599 |
TUREBERG |
|
25m |
3:08.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
358 |
1 |
Frida Björkman |
1999 |
AU7499 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:41.12 |
373 |
2 |
Elin Törnqvist |
1998 |
AZ7898 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:40.70 |
403 |
3 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:38.15 |
180 |
4 |
Elin Grenholm |
1999 |
AR2899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:30.76 |
346 |
5 |
Alva Mickelsson |
1999 |
AK3499 |
TUREBERG |
|
25m |
2:37.77 |
420 |
6 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:39.81 |
181 |
7 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:40.80 |
152 |
8 |
Frida Kimander |
1999 |
AE1499 |
SKURU IK |
|
25m |
2:44.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
479 |
1 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:29.68 |
42 |
2 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:27.53 |
344 |
3 |
Alma Holmberg |
1999 |
AX4499 |
TUREBERG |
|
25m |
2:26.95 |
31 |
4 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:24.59 |
121 |
5 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:25.48 |
388 |
6 |
Frida Berglund |
1998 |
AW7298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:27.26 |
476 |
7 |
Kajsa Sparrman |
1999 |
AH4299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:27.95 |
279 |
8 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:29.69 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
08:24 |
|