Program för Sum-Sim region 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 45
|
Tävling |
Sum-Sim region nr 3 |
|
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Torvalla, Handen |
|
Utskriftstid |
15:30 |
|
|
Arrangör |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 45, 200m Ryggsim P 14 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
529 |
2 |
Oscar Grönqvist |
2000 |
AU9300 |
SPIF SF |
|
25m |
2:57.01 |
58 |
3 |
Rasmus Pettersson-Dahlberg |
2000 |
AQ2500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:49.77 |
8 |
4 |
Alexander Koufakis |
2000 |
AM8100 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:47.40 |
311 |
5 |
Felix Persson |
2000 |
AN8300 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:47.77 |
192 |
6 |
Viktor Klingeryd Jalamo |
2000 |
AT4500 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:56.83 |
295 |
7 |
Viktor Bernås Östrand |
2000 |
AU3900 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
3:18.41 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
1 |
Daniel Thelenius |
2000 |
AQ5100 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:44.62 |
71 |
2 |
Pontus Westberg |
2000 |
AS9500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:40.32 |
61 |
3 |
Nikolaus Siotis |
2000 |
AJ6900 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:33.03 |
345 |
4 |
Oskar Iwarsson |
2000 |
AI0300 |
TUREBERG |
|
25m |
2:31.46 |
459 |
5 |
Oscar Grankvist |
2000 |
AL9500 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:32.85 |
442 |
6 |
Cosmos Sharman |
2000 |
AL4700 |
WISBY SS |
|
25m |
2:38.22 |
66 |
7 |
David Säll |
2000 |
AS8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:43.12 |
394 |
8 |
Olle Gunnarsson |
2000 |
AR3500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:45.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Daniel Redelius |
2000 |
AT7300 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:29.32 |
385 |
2 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.72 |
273 |
3 |
Björn Seeliger |
2000 |
AB0101 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:23.00 |
307 |
4 |
Anton Marijanovic |
2000 |
AG0100 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:13.22 |
23 |
5 |
Stefan Varga |
2000 |
AH3500 |
DANDERYD |
|
25m |
2:20.64 |
68 |
6 |
Samuel Talback |
2000 |
AB8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:24.27 |
265 |
7 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:29.09 |
456 |
8 |
Simon Brandt |
2000 |
AJ4700 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:29.68 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
15:30 |
|