Program för Barracuda Race 2014 - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:41 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar C |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Mikael Fri |
2000 |
|
KUNGÄLV |
|
25m |
|
612 |
2 |
Ole Tallberg Bjørlykke |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
51.77 |
91 |
3 |
Oscar Jebsen Setterberg |
2001 |
AT6501 |
GÖTEBORG |
|
25m |
49.61 |
101 |
4 |
Hugo Kvarnström |
2001 |
AV9301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
44.72 |
195 |
5 |
Aksel Dagberg |
2000 |
AY9300 |
KUNGÄLV |
|
25m |
45.69 |
110 |
6 |
Oscar Medblom |
2001 |
AV3701 |
GÖTEBORG |
|
25m |
51.05 |
121 |
7 |
Johan Olsson Fagerberg |
2001 |
AR8301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
53.09 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
623 |
1 |
Jonatan Risåsen |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
43.09 |
405 |
2 |
Filip Bengtsson |
2001 |
AV0701 |
VARBERG |
|
25m |
42.90 |
339 |
3 |
Carl-Ruben Sjulander |
2001 |
AK2701 |
S 02 |
|
25m |
41.68 |
526 |
4 |
Johan Nilsson |
2001 |
AC4501 |
ÄLMHULT |
|
50m |
41.37 |
208 |
5 |
Mathias Johansson |
2001 |
AQ5101 |
KUNGÄLV |
|
25m |
41.55 |
410 |
6 |
Filip Brink |
2001 |
AK0301 |
VARBERG |
|
25m |
42.73 |
240 |
7 |
Oliver Torbjörnsson |
2001 |
AO2301 |
SK LAXEN |
|
25m |
42.93 |
314 |
8 |
Patrik Husepian |
2001 |
AK1701 |
S 02 |
|
25m |
43.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
414 |
1 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
VARBERG |
|
25m |
41.09 |
148 |
2 |
Robin Vondrak |
2001 |
AR1301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.80 |
569 |
3 |
Eliot Sjöqvist |
2000 |
AR0500 |
UDDEVALLA |
|
25m |
40.69 |
228 |
4 |
Ludwig Bjärudd |
2001 |
AQ3901 |
SK LAXEN |
|
25m |
40.28 |
431 |
5 |
Zacharias Olausson |
2000 |
AG4700 |
VARBERG |
|
25m |
40.35 |
200 |
6 |
Noah Gustafsson |
2000 |
AT9700 |
KUNGÄLV |
|
25m |
40.73 |
92 |
7 |
Eric Jigrup |
2000 |
AU7700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.84 |
493 |
8 |
Mirza Dzafic |
2000 |
AP5100 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
41.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Linus Lundström |
2001 |
AX2501 |
KUNGÄLV |
|
25m |
40.07 |
229 |
2 |
Nam Do |
2001 |
AQ2901 |
SK LAXEN |
|
25m |
39.66 |
585 |
3 |
Martin Ettberger |
2001 |
AT8101 |
FALKENBERG |
|
25m |
39.46 |
299 |
4 |
Ivan Diep |
2001 |
AN3901 |
S 02 |
|
25m |
38.66 |
261 |
5 |
Gustav Widerström |
2000 |
AR3300 |
RONNEBY SS |
|
25m |
39.43 |
319 |
6 |
Gustav Karlsson |
2000 |
AG0300 |
S 02 |
|
25m |
39.63 |
78 |
7 |
Archie Gardiner |
2000 |
AU9700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
39.68 |
138 |
8 |
Max Svedberg |
2001 |
AR3301 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Jacob Werner |
2000 |
AN3100 |
KARLSKRONA |
|
25m |
38.43 |
10 |
2 |
Elias Hyvönen |
2000 |
AA7700 |
ALINGSÅS |
|
25m |
37.90 |
140 |
3 |
Nicolas Söderberg |
2001 |
AK6701 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.85 |
7 |
4 |
Oscar Eliasson |
2001 |
AI9301 |
ALINGSÅS |
|
25m |
37.68 |
624 |
5 |
Mathias Gundersen |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
37.74 |
184 |
6 |
Erik Kromnow |
2001 |
AL9701 |
KARLSKRONA |
|
25m |
37.87 |
638 |
7 |
Jasper Solberg |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
38.23 |
25 |
8 |
David Engström |
2001 |
AM1701 |
ELFSBORG |
|
25m |
38.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
424 |
1 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
37.56 |
668 |
2 |
Vincent Quach |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.45 |
241 |
3 |
Isak Vaide |
2001 |
AN0901 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.34 |
568 |
4 |
Jesper Simonsson |
2000 |
AN5900 |
UDDEVALLA |
|
25m |
37.16 |
164 |
5 |
Axel Gustavsson |
2000 |
AO8100 |
SK GÖTENE |
|
25m |
37.23 |
580 |
6 |
Dennis Andersson |
2001 |
AU0701 |
FALKENBERG |
|
25m |
37.37 |
274 |
7 |
Jens Pettersson |
2001 |
AG9101 |
S 77 |
|
25m |
37.54 |
309 |
8 |
Karl Hallström |
2000 |
AG9100 |
S 02 |
|
25m |
37.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
570 |
1 |
Max Ström |
2000 |
AK2300 |
UDDEVALLA |
|
25m |
36.94 |
542 |
2 |
Markus Börjesson |
2001 |
AE5101 |
UDDEVALLA |
|
25m |
36.54 |
193 |
3 |
Sebastian Brulls |
2001 |
AK8501 |
KUNGÄLV |
|
25m |
36.42 |
558 |
4 |
Edwin Larsson |
2001 |
AB3501 |
UDDEVALLA |
|
25m |
35.71 |
272 |
5 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
25m |
36.15 |
627 |
6 |
Agmund Riiser |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
36.51 |
40 |
7 |
Albin Svenneby |
2001 |
AL4301 |
ELFSBORG |
|
25m |
36.88 |
666 |
8 |
Martin Aasheim |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Alex Phu |
2000 |
AP6700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.03 |
389 |
2 |
Balint Kis |
2001 |
AU3701 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
34.65 |
523 |
3 |
Hans Gustafsson |
2000 |
AS5900 |
ÄLMHULT |
|
25m |
34.19 |
626 |
4 |
Anders Norheim |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
33.87 |
116 |
5 |
Gustav Nislander |
2001 |
AQ0301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.10 |
6 |
6 |
Albin Edvardsson |
2000 |
AN1300 |
ALINGSÅS |
|
25m |
34.38 |
343 |
7 |
Leo Vartoomian |
2000 |
AJ1300 |
S 02 |
|
25m |
35.02 |
682 |
8 |
Henrik Veiberg |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
35.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
633 |
1 |
Nicholas Lia |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
33.77 |
251 |
2 |
Jonathan Myrlander |
2000 |
AA7300 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
32.73 |
467 |
3 |
Alexander Assor |
2000 |
AE2900 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
31.28 |
667 |
4 |
Henrik B Arnestad |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
30.69 |
461 |
5 |
Anton Steindl |
2000 |
AB2900 |
HVETLANDA |
|
25m |
30.78 |
477 |
6 |
Robin Pettersson |
2000 |
AD2500 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
31.98 |
13 |
7 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
33.00 |
142 |
8 |
Gustav Vallin |
2001 |
AV0501 |
GÖTEBORG |
|
25m |
33.87 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:41 |
|