Program för Barracuda Race 2014 - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:41 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer C |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
3 |
Sadaf Paktinat |
2001 |
AV4801 |
S 02 |
|
50m |
49.82 |
71 |
4 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
49.26 |
149 |
5 |
Amitis Yaghobi |
2000 |
BP9200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
49.44 |
538 |
6 |
Felicia Bernhardtz |
2001 |
BP4201 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Linnea Carlsson |
2001 |
BJ3201 |
ALE |
|
50m |
47.20 |
113 |
2 |
Emma Mickelsson |
2001 |
BJ7801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
45.20 |
550 |
3 |
Matilda Fransson |
2000 |
BJ1800 |
UDDEVALLA |
|
25m |
44.99 |
593 |
4 |
Yulia Smirnova |
2001 |
BN3601 |
FALKENBERG |
|
25m |
44.34 |
90 |
5 |
Elin Jansson |
2001 |
BT5801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
44.49 |
273 |
6 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
25m |
45.06 |
144 |
7 |
Emma Wennberg |
2001 |
BT6601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
46.48 |
554 |
8 |
Sara Johansson |
2001 |
BL1601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
47.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Megane Consil |
2001 |
BQ3801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
43.60 |
311 |
2 |
Negin Hashmati |
2000 |
BC6800 |
S 02 |
|
25m |
43.16 |
371 |
3 |
Lotta Rubensson |
2001 |
AY3801 |
SK 1970 |
|
25m |
41.59 |
632 |
4 |
Caroline Bjerkass |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
41.40 |
218 |
5 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
KUNGÄLV |
|
50m |
41.56 |
131 |
6 |
Torun Sandén |
2001 |
BS0401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.01 |
556 |
7 |
Linnea Kihlberg |
2001 |
AX7801 |
UDDEVALLA |
|
25m |
43.23 |
35 |
8 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
44.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
450 |
1 |
Julia Henrysson |
2000 |
AW9400 |
HVETLANDA |
|
25m |
41.37 |
1 |
2 |
Julia Axéll |
2001 |
BI7801 |
ALE |
|
25m |
41.09 |
67 |
3 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
40.57 |
320 |
4 |
Alva Knutsen-Rohman |
2000 |
BD4600 |
S 02 |
|
50m |
40.20 |
572 |
5 |
Amanda Tabarte |
2001 |
AX9801 |
UDDEVALLA |
|
25m |
40.40 |
39 |
6 |
Astrid Svedberg |
2001 |
AV5801 |
ELFSBORG |
|
25m |
40.77 |
592 |
7 |
Elsa Rehn |
2000 |
BQ1800 |
FALKENBERG |
|
25m |
41.17 |
546 |
8 |
Wilma Dahlberg |
2001 |
AL1401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
41.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Nathalie Grahn |
2000 |
BE7800 |
SK LAXEN |
|
25m |
40.15 |
613 |
2 |
Nora Moen Burmester |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
39.55 |
419 |
3 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
39.43 |
337 |
4 |
Lena Shafie |
2001 |
AA9601 |
S 02 |
|
25m |
39.19 |
16 |
5 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
50m |
39.43 |
324 |
6 |
Anna Lipatnikova |
2000 |
AD2600 |
S 02 |
|
25m |
39.51 |
220 |
7 |
Emma Zoraja |
2001 |
BH2201 |
KUNGÄLV |
|
25m |
39.57 |
318 |
8 |
Malin Kaldrup |
2000 |
AA1600 |
S 02 |
|
25m |
40.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Amanda Böhn |
2001 |
AB2201 |
S 02 |
|
50m |
39.12 |
677 |
2 |
Astrid Wadahl |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
38.80 |
625 |
3 |
Astrid Hillesøy |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
38.27 |
237 |
4 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.84 |
32 |
5 |
Sabina Kurtovic |
2000 |
BF8400 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.89 |
395 |
6 |
Melina Robertson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
38.61 |
65 |
7 |
Oceane Consil |
2000 |
BO8200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
38.85 |
553 |
8 |
Maja Gustavsson |
2001 |
AL3401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
39.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
50m |
37.77 |
120 |
2 |
Tove Olsson Brandtvik |
2000 |
BL0800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
37.69 |
665 |
3 |
Mina Skredderberget |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
37.60 |
49 |
4 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.52 |
231 |
5 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
25m |
37.54 |
634 |
6 |
Stine Røed |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
37.68 |
75 |
7 |
Felicia Eriksson |
2000 |
BI7200 |
GÖTEBORG |
|
50m |
37.72 |
489 |
8 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
37.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.09 |
532 |
2 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
36.92 |
407 |
3 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
25m |
36.48 |
361 |
4 |
Nellie Andersson |
2000 |
AZ7800 |
SK 1970 |
|
25m |
36.39 |
369 |
5 |
Tova Olausson |
2000 |
AV4800 |
SK 1970 |
|
25m |
36.48 |
43 |
6 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
50m |
36.58 |
543 |
7 |
Dagmar Cuperus |
2001 |
BM7401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
37.05 |
447 |
8 |
Sanna Gildert |
2000 |
BB9200 |
HVETLANDA |
|
25m |
37.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
168 |
1 |
Alice Arberg |
2000 |
AK5600 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
36.32 |
403 |
2 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
35.82 |
194 |
3 |
Therese Carlsson |
2000 |
BB0600 |
KUNGÄLV |
|
25m |
35.61 |
571 |
4 |
Annie Strömberg |
2001 |
AL9401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
35.25 |
660 |
5 |
Rebekka Valvik Christiansen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
35.32 |
372 |
6 |
Matilda Stenberg |
2001 |
AS5401 |
SK 1970 |
|
25m |
35.61 |
125 |
7 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.14 |
15 |
8 |
Adna Drincic |
2001 |
AP5201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
36.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
629 |
1 |
Karin Syversveen Lie |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
34.93 |
662 |
2 |
Cora Linn Hopp Auganes |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
34.71 |
235 |
3 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
50m |
34.60 |
441 |
4 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
34.55 |
659 |
5 |
Maren Helene Røsholm |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
34.58 |
661 |
6 |
Hedda Mørk |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
34.66 |
664 |
7 |
Sara Leite |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
34.78 |
663 |
8 |
Eva Kummen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
35.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
ALINGSÅS |
|
25m |
34.36 |
94 |
2 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
34.32 |
307 |
3 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
50m |
33.81 |
459 |
4 |
Elsa Sellmo |
2000 |
AP1200 |
HVETLANDA |
|
25m |
33.44 |
536 |
5 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
33.49 |
23 |
6 |
Janka Deák |
2000 |
BF7400 |
ELFSBORG |
|
50m |
34.26 |
234 |
7 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
34.35 |
628 |
8 |
Ylva Hoffart |
2001 |
|
Bærum |
|
25m |
34.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
658 |
1 |
Andrea Arstad Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
33.17 |
657 |
2 |
Andrea Holmboe |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
32.46 |
656 |
3 |
Melina Holtan |
2000 |
|
Lambertset |
|
25m |
31.64 |
455 |
4 |
Elin Ljunggren |
2000 |
AC5200 |
HVETLANDA |
|
25m |
30.56 |
445 |
5 |
Wilma Danlid |
2000 |
AR2200 |
HVETLANDA |
|
25m |
31.42 |
246 |
6 |
Erika Åkesson |
2000 |
AA6600 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
31.86 |
421 |
7 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
32.50 |
404 |
8 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
33.40 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:41 |
|