Program for Stockholm Paragames
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 9, 100m Free Men |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Nyrn Ludvig | 1997 | SFFLE SS | S10 | 50 m | 59.17 | |
2 | 48 | Nord Andreas | 1991 | OSBY SS | S14 | 50 m | 59.44 | |
3 | 44 | Lindstrm Rasmus | 1992 | SOLENS IF | K4 | 50 m | 1:01.60 | |
4 | 84 | Steinwall Joel | 1996 | SKELLEFTE | S10 | 50 m | 1:05.37 | |
5 | 85 | Lindstrm Kristoffer | 1996 | SKELLEFTE | S10 | 50 m | 1:06.60 | |
6 | 12 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | S14 | 50 m | 1:06.87 | |
7 | 36 | Andersson Jesper | 1996 | DEJE SS | S14 | 50 m | 1:08.75 | |
8 | 90 | Ljungberg Gustav | 1991 | NJURUNDA | S14 | 50 m | 1:08.76 | EFT |
9 | 45 | Sjlander Jacob | 1986 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 1:09.35 | |
10 | 61 | Daggert Anton | 1993 | SA | S14 | 50 m | 1:11.67 | |
11 | 79 | Axling Fredrik | 1963 | DOLPHINS | S9 | 50 m | 1:15.14 | |
12 | 38 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | S14 | 50 m | 1:20.20 | |
13 | 75 | Fajersson Lukas | 1998 | FIFH | S10 | 50 m | 1:20.23 | |
14 | 28 | Andersson Niklas | 1988 | MASS | S7 | 50 m | 1:20.65 | |
15 | 29 | Olli Eje | 1999 | MASS | S9 | 50 m | 1:20.84 | |
16 | 22 | Klasson Tobias | 2000 | SFFLE SS | K1 | 50 m | 1:22.48 | |
17 | 49 | Forsman Karl | 1996 | SK GIR | S6 | 50 m | 1:23.14 | |
18 | 46 | Renlund Teo | 1997 | SOLENS IF | K1 | 50 m | 1:23.57 | |
19 | 88 | Hannus Johan | 1988 | SPRVGEN | S14 | 50 m | 1:24.03 | |
20 | 30 | Waldstam Erik | 1998 | MASS | S9 | 50 m | 1:24.09 | |
21 | 60 | Oskarsson Albin | 1991 | SA | S6 | 50 m | 1:33.67 | |
22 | 53 | Rnnbck Ludwig | 1999 | LULE SS | K1 | 50 m | 1:38.63 | |
23 | 65 | Erkus Bjrn | 1992 | NACKA HIF | S5 | 50 m | 2:00.10 | |
24 | 13 | Fredriksson Mickael | 1990 | GTEBORG | S3 | 50 m | 2:04.91 | |
25 | 52 | Hassan-Said Josef | 2000 | LULE SS | K2 | 50 m | 2:10.63 | |
26 | 64 | Hafvstrm Casper | 1989 | NACKA HIF | S4 | 50 m | 2:22.57 | |
27 | 35 | Hast-Hardin Anton | 1999 | DEJE SS | S7 | 50 m | 2:44.60 | |
28 | 34 | Skoglund Ludvig | 2002 | DEJE SS | K2 | 50 m | 3:51.56 | |
29 | 10 | Sderlund Erik | 1994 | KROKOM HIF | S14 | 50 m | ||
30 | 11 | Lindgren Tomas | 1994 | KROKOM HIF | S14 | 50 m | ||
31 | 58 | Unander Petter | 1993 | KOMETERNA | S14 | 50 m | ||
32 | 94 | Lfgren Joakim | 1997 | NACKA HIF | K1 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 31 oktober 2014 |
Licensierad till: Sprvgen Simfrening | Utskriftstid | 15:05 |