Program for Stockholm Paragames
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 20, 50m Free Women |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 76 | Lindberg Pernilla | 1994 | GTEBORG | S14 | 50 m | 29.67 | |
2 | 20 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | S10 | 50 m | 29.86 | |
3 | 33 | Reichard Maja | 1991 | SPRVGEN | S11 | 50 m | 31.83 | |
4 | 40 | Bckman Linna | 1989 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 33.31 | |
5 | 73 | Jnsson Malin | 1990 | FIFH | S10 | 50 m | 35.92 | |
6 | 17 | Sjstrand Edit | 1991 | VARBERG HI | S14 | 50 m | 37.93 | |
7 | 41 | Engberg Ellenor | 1982 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 40.00 | |
8 | 78 | Philipsson Anna | 2003 | HARNS SKU | S14 | 50 m | 40.41 | |
9 | 71 | Frdig Vanja | 1993 | NACKA HIF | S14 | 50 m | 41.23 | |
10 | 2 | Kramer Agnes | 1998 | TRE HJRTA | S6 | 50 m | 41.63 | |
11 | 57 | Sderholm Ylva | 1993 | KOMETERNA | S14 | 50 m | 42.03 | |
12 | 18 | Robertsson Rose-Marie | 1986 | VARBERG HI | S14 | 50 m | 42.06 | |
13 | 23 | Wennberg Johanna | 1997 | MASS | S9 | 50 m | 42.67 | |
14 | 39 | Hasselryd Johanna | 1982 | SOLENS IF | S14 | 50 m | 43.31 | |
15 | 74 | Andersson Wulf Ida | 1998 | FIFH | S6 | 50 m | 46.04 | |
16 | 1 | Bengtsson Emelie | 1997 | TRE HJRTA | K1 | 50 m | 49.50 | |
17 | 54 | Busk Josefine | 1997 | SDERTLJE | S14 | 50 m | 49.77 | |
18 | 59 | Lf Rebecca | 2001 | SA | K1 | 50 m | 54.36 | |
19 | 8 | Mattsson Therese | 1998 | KROKOM HIF | K1 | 50 m | 55.33 | |
20 | 72 | Nsslander Cruz Katrina | 1994 | NACKA HIF | S6 | 50 m | 55.56 | |
21 | 68 | Danielsson Emma | 2002 | NACKA HIF | K1 | 50 m | 58.56 | |
22 | 63 | St Clair Maitland Nicola | 2003 | NACKA HIF | K1 | 50 m | 59.61 | |
23 | 16 | Gustafsson Stina | 1989 | VARBERG HI | S13 | 50 m | 1:00.81 | |
24 | 51 | Andersson Maria | 1999 | LULE SS | K1 | 50 m | 1:00.88 | |
25 | 15 | Brandt Ida | 1984 | VARBERG HI | S14 | 50 m | 1:05.22 | |
26 | 70 | Hammarqvist Elin | 2004 | NACKA HIF | K1 | 50 m | 1:05.66 | |
27 | 66 | Nordstrm Linna | 2002 | NACKA HIF | K1 | 50 m | 1:08.32 | |
28 | 14 | Winblad Linna | 1998 | VARBERG HI | K1 | 50 m | 1:12.12 | |
29 | 26 | Sjlin Lisa | 1982 | MASS | S14 | 25 m | 1:19.68 | |
30 | 25 | Brnnman Karolina | 1997 | MASS | K2 | 50 m | 1:28.61 | |
31 | 50 | Bergbom Elsa | 1990 | LULE SS | S4 | 50 m | 1:35.26 | |
32 | 92 | Rossgrd Lovisa | 2004 | NACKA HIF | K2 | 25 m | 3:07.44 | |
33 | 91 | Lindholm Bea | 2004 | NACKA HIF | K2 | 25 m | 3:28.31 | |
34 | 9 | Lamberg Maria | 1983 | KROKOM HIF | S14 | 50 m | ||
35 | 24 | Bengtsson Anna-Maria | 1994 | MASS | K4 | 50 m | ||
36 | 55 | Karaametovitch Irma | 1998 | SDERTLJE | K1 | 50 m | ||
37 | 69 | Byfield Olea | 2004 | NACKA HIF | K1 | 50 m | ||
38 | 81 | Westman Emma | 2001 | SPRVGEN | K1 | 50 m | ||
39 | 82 | Munters Agnes | 1996 | SPRVGEN | K1 | 50 m | ||
40 | 83 | Aunes Emma | 1996 | SPRVGEN | K1 | 50 m | EFT | |
41 | 93 | Wandel Ellinor | 2004 | NACKA HIF | K3 | 50 m | ||
42 | 95 | Almert Emilia | 2003 | SPRVGEN | K2 | 50 m | EFT | |
43 | 97 | Larsson Tekla | 2003 | MERA FLYT | 50 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 31 oktober 2014 |
Licensierad till: Sprvgen Simfrening | Utskriftstid | 15:05 |