Startliste for STT Efterårsstævne 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2014 |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Gustav Clement |
2003 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
120 |
2 |
William Egaa Jakobsen |
2004 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
123 |
3 |
Oscar Mantyvuo |
2004 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
267 |
4 |
Julius S. Weiergang |
2003 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
129 |
5 |
Philip Rindum |
2005 |
0535AC |
TRITON B |
|
25m |
|
452 |
6 |
Tobias Rosengaard |
2005 |
0511AB |
BIRKERØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Julian Techt |
2003 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
1:09.07 |
333 |
2 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
1:06.06 |
318 |
3 |
Marius Nielsen |
2003 |
0365AI |
GSK |
|
25m |
1:04.60 |
213 |
4 |
Valdemar Birn-Bringgaard |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.00 |
233 |
5 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:08.26 |
117 |
6 |
Bertram Grøn Brandelev |
2004 |
0423AI |
TRITON B |
|
25m |
1:13.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Sofus Olivarius Vølund |
2004 |
0451AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:02.68 |
328 |
2 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
GSK |
|
25m |
1:01.72 |
445 |
3 |
Jonas Riff Alexandersen |
2005 |
0559AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:00.80 |
274 |
4 |
Sammi Anker Andersen |
2003 |
0347AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:01.70 |
349 |
5 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
1:01.93 |
447 |
6 |
Aksel Heunicke |
2005 |
0531AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:03.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
135 |
1 |
Elias Yldiz |
2005 |
0591AC |
TRITON B |
|
25m |
59.52 |
253 |
2 |
Alexander Rinder |
2003 |
0337AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
58.67 |
255 |
3 |
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
57.00 |
234 |
4 |
Penghao Ji |
2003 |
0311AK |
GENTOFTE |
|
25m |
57.76 |
449 |
5 |
Thomas Jørgensen |
2005 |
0543AB |
BIRKERØD |
|
25m |
58.80 |
244 |
6 |
Anton Mabeck |
2006 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
STT |
|
25m |
55.65 |
240 |
2 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
25m |
52.85 |
398 |
3 |
Marius Larsen |
2003 |
0305AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
49.44 |
280 |
4 |
Harald Franck |
2003 |
0345AK |
NÆSTVED |
|
25m |
49.92 |
226 |
5 |
Alexander Griffin |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
55.00 |
127 |
6 |
Gustav Pedersen |
2004 |
0497AF |
TRITON B |
|
25m |
55.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
317 |
1 |
Jeppe Wagner |
2003 |
0387AF |
GSK |
|
25m |
48.56 |
319 |
2 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
47.31 |
320 |
3 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
GSK |
|
25m |
45.47 |
252 |
4 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
25m |
45.76 |
357 |
5 |
Mikkel Hansen |
2003 |
0301AJ |
VI39 |
|
25m |
47.80 |
211 |
6 |
Karl August B. Balle |
2003 |
0385AB |
GENTOFTE |
|
25m |
48.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|