Program för STT Efterårsstævne 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2014 |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
1 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
|
428 |
2 |
Amanda Pandrup Elmstrøm |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
194 |
3 |
Tomine Vestergaard |
2004 |
0494AI |
STT |
|
25m |
|
327 |
4 |
Clara Brevald |
2006 |
0672AD |
GSK |
|
25m |
|
363 |
5 |
Mille Vinter |
2003 |
0362AS |
VI39 |
|
25m |
|
172 |
6 |
Emilie H. Kristoffersen |
2006 |
|
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
138 |
1 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
|
335 |
2 |
Frida Vaabengaard Jensen |
2004 |
0486AP |
GSK |
|
25m |
|
179 |
3 |
Caroline Møller |
2002 |
|
STT |
|
25m |
|
322 |
4 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
|
228 |
5 |
Josephine Holst Vinter |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
337 |
6 |
Safira Vestergaard |
2005 |
|
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
178 |
1 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
|
119 |
2 |
Julie Ortved Gang |
2003 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
171 |
3 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
25m |
|
435 |
4 |
Ida Bekker Poulsen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
163 |
5 |
Mille Hansson |
2004 |
0498AJ |
STT |
|
25m |
|
144 |
6 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Emilie Larsen |
2000 |
|
STT |
|
25m |
|
128 |
2 |
Anna Refsgaard |
2005 |
0502AF |
TRITON B |
|
25m |
|
432 |
3 |
Kresstine Brusen Jensen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
326 |
4 |
Emilie Olsen Bendixen |
2005 |
|
GSK |
|
25m |
|
434 |
5 |
Natacha Munch |
2005 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
423 |
6 |
Amalie Limose |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
330 |
1 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
|
87 |
2 |
Sofia Yuwei Zhang |
2006 |
0658AA |
LYNGBY |
|
25m |
2:11.58 |
124 |
3 |
Petrine Nielson |
2003 |
0316AS |
TRITON B |
|
25m |
2:09.39 |
80 |
4 |
Ida Lerche Sloth |
2004 |
0498AK |
LYNGBY |
|
25m |
2:10.66 |
340 |
5 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
|
GSK |
|
25m |
2:23.27 |
114 |
6 |
Helena Bentien |
2004 |
0402AN |
TRITON B |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Lucca Piel Høybye |
2003 |
0368AV |
LYNGBY |
|
25m |
2:07.05 |
70 |
2 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
25m |
2:04.57 |
193 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
2:01.88 |
73 |
4 |
Maya Nielsen |
2004 |
0474AO |
LYNGBY |
|
25m |
2:02.88 |
368 |
5 |
Funda Serifovski |
2004 |
0402AL |
VI39 |
|
25m |
2:06.62 |
367 |
6 |
Pil Normand |
2003 |
0326AS |
VI39 |
|
25m |
2:08.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
275 |
1 |
Freja Arentsen |
2005 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
1:57.38 |
130 |
2 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
25m |
1:56.22 |
75 |
3 |
Nina Skyggebjerg Olesen |
2004 |
0412AF |
LYNGBY |
|
25m |
1:55.26 |
323 |
4 |
Malene Langvad |
2004 |
0416AC |
GSK |
|
25m |
1:55.45 |
9 |
5 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:56.99 |
77 |
6 |
Ida Olivarius |
2004 |
0418AL |
LYNGBY |
|
25m |
2:01.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
1:50.38 |
84 |
2 |
Laura Møller Sørensen |
2004 |
0466AI |
LYNGBY |
|
25m |
1:46.68 |
408 |
3 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:44.19 |
82 |
4 |
Sille Sondt-Marcussen |
2005 |
0528AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:45.00 |
66 |
5 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
|
LYNGBY |
|
25m |
1:48.90 |
65 |
6 |
Maya Fenger |
2004 |
0464AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:53.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
191 |
1 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
25m |
1:42.88 |
230 |
2 |
Sophia Hyldtoft |
2004 |
0488AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:39.56 |
243 |
3 |
Anna Mabeck |
2003 |
0362AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:39.28 |
384 |
4 |
Asta Andersen |
2003 |
0398AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:39.45 |
325 |
5 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
1:41.79 |
425 |
6 |
Sara Solevad |
2000 |
0088AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:43.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
438 |
1 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:37.15 |
221 |
2 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:36.52 |
223 |
3 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:35.56 |
426 |
4 |
Maria L. C. Pedersen |
2000 |
0092BA |
SOLRØD |
|
25m |
1:36.29 |
10 |
5 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:37.01 |
149 |
6 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VORDINGB |
|
25m |
1:38.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Rikke Taul Thomsen |
2002 |
0206AS |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:35.44 |
235 |
2 |
Sara S. Karmark |
2003 |
0392AM |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.66 |
256 |
3 |
Sia Nikoline Schrøder |
2003 |
0304AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:32.08 |
210 |
4 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.28 |
361 |
5 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
1:34.81 |
411 |
6 |
Emma Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:35.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
224 |
1 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.79 |
433 |
2 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
1:26.52 |
259 |
3 |
Benedikte Lin Soja |
2002 |
0286AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.04 |
254 |
4 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.10 |
430 |
5 |
Sara Hassel Toubro |
1999 |
9922BD |
SOLRØD |
|
25m |
1:26.68 |
283 |
6 |
Freja Zerbst Hansen |
2001 |
0162BB |
NÆSTVED |
|
25m |
1:29.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:25.36 |
440 |
2 |
Nikoline Victoria Sass |
1999 |
9914AR |
SOLRØD |
|
25m |
1:23.93 |
421 |
3 |
Frederikke Amund Nielsen |
1999 |
9994AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:22.66 |
26 |
4 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
1:22.73 |
216 |
5 |
Signe Dyrskjøt Boesen |
2003 |
0308AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:24.35 |
214 |
6 |
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
0336AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
1:14.39 |
4 |
2 |
Katrine Maria Arnkjær |
1999 |
9942AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:13.70 |
18 |
3 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
0172AG |
AIF |
|
25m |
1:10.41 |
27 |
4 |
Mathilde Laugesen |
2001 |
0176AL |
VI39 |
|
25m |
1:11.35 |
405 |
5 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.22 |
392 |
6 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:16.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|