Program for Tureberg knatte cup 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Gren 8, 50 m bröstsim flickor B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 38.81 | |
2 | 95 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 45.41 | |
3 | 105 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 45.62 | |
4 | 74 | Backman Vera | 2003 | SKK | BB8403 | 25 m | 46.73 | |
5 | 107 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 46.98 | |
6 | 49 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 47.40 | |
7 | 76 | Evers Ella | 2004 | SKK | AQ0604 | 25 m | 47.67 | |
8 | 19 | Serse Clara | 2004 | KANAANS SS | AU1404 | 25 m | 48.69 | |
9 | 58 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 48.79 | |
10 | 46 | Kullman Malin | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW8404 | 25 m | 49.52 | |
11 | 50 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 49.65 | |
12 | 62 | Vaamonde Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | 50.73 | |
13 | 34 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 50.76 | |
14 | 66 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 51.35 | |
15 | 100 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 51.63 | |
16 | 116 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 52.56 | |
17 | 149 | Wermé Thea | 2003 | TUREBERG | BH2403 | 25 m | 52.59 | |
18 | 99 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 52.94 | |
19 | 64 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 52.98 | |
20 | 10 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | 53.45 | |
21 | 22 | Sjöberg Lovisa | 2003 | KANAANS SS | BO0803 | 25 m | 53.53 | |
22 | 51 | Lövqvist Linda | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK5403 | 25 m | 54.17 | |
23 | 39 | Hellenius Alva | 2006 | SPÅRVÄGEN | AB3806 | 25 m | 55.05 | |
24 | 57 | Qvist Wilma | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW4604 | 25 m | 55.06 | |
25 | 5 | Johannesson Maja | 2004 | DANDERYD | AW9404 | 25 m | 55.53 | |
26 | 55 | Olsson Veronica | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG6805 | 25 m | 56.16 | |
27 | 60 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | 56.69 | |
28 | 145 | Lundwall Lager Isabelle | 2004 | TUREBERG | AX4804 | 25 m | 57.42 | |
29 | 52 | Morota Meja | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK6403 | 25 m | 58.42 | |
30 | 33 | Asmerom Sinna | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC3603 | 25 m | 58.99 | |
31 | 63 | Weid Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI4203 | 25 m | 59.33 | |
32 | 53 | Morota Nova | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ6405 | 25 m | 59.53 | |
33 | 117 | Wermé Alice | 2005 | TUREBERG | AO9405 | 25 m | 59.68 | |
34 | 127 | Eklöf Felicia | 2003 | VÄSBY SS | BJ3403 | 25 m | 1:01.05 | |
35 | 47 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | 1:01.17 | |
36 | 122 | Azarian Diana | 2003 | VÄSBY SS | AV6803 | 50 m | 1:01.75 | |
37 | 130 | Kellokoski Shirina | 2003 | VÄSBY SS | AI9203 | 25 m | 1:01.98 | |
38 | 17 | Flink Möja | 2005 | KANAANS SS | AH9605 | 25 m | 1:04.51 | |
39 | 21 | Sjöberg Anna | 2005 | KANAANS SS | AH8605 | 25 m | 1:07.57 | |
40 | 125 | Bjärelid Grip Amanda | 2003 | VÄSBY SS | AV7803 | 25 m | 1:11.75 | |
41 | 104 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 1:14.65 | |
42 | 32 | Allard Elicia | 2005 | SPÅRVÄGEN | AP0805 | 25 m | ||
43 | 35 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 25 m | ||
44 | 37 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | 25 m | |||
45 | 40 | Hjort mowitz Lola | 2006 | SPÅRVÄGEN | 25 m | |||
46 | 96 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | ||
47 | 97 | Holfve Lilian | 2007 | TUREBERG | AC3207 | 25 m | ||
48 | 103 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | ||
49 | 144 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | ||
50 | 147 | Svensson Elinor | 2004 | TUREBERG | 25 m | |||
51 | 148 | Svensson Emelie | 2006 | TUREBERG | AI5606 | 25 m | ||
52 | 165 | Brunnberg Hilma | 2003 | KANAANS SS | BI0603 | 25 m | ||
53 | 170 | Molin Emma | 2006 | TUREBERG | AI2206 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 04 december 2014 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 11:23 |