Startliste for Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 3:02.92 | |
2 | 78 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 3:15.91 | |
3 | 184 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 3:17.86 | |
4 | 64 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 3:21.20 | |
5 | 166 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 3:21.32 | |
6 | 163 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 3:22.64 | |
7 | 31 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 3:25.48 | |
8 | 91 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 3:26.28 | |
9 | 182 | Kanstrup Amalie | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 3:27.48 | |
10 | 204 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 3:27.58 | |
11 | 30 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 3:27.72 | |
12 | 108 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 3:30.47 | |
13 | 189 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 3:32.91 | |
14 | 74 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 3:32.98 | |
15 | 90 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 3:34.71 | |
16 | 144 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:35.04 | |
17 | 8 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 3:35.21 | |
18 | 102 | Sørensen Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 3:35.56 | |
19 | 13 | Jensen Maria Guldager | 2004 | ESBJERG | 0422AA | 25 m | 3:38.87 | |
20 | 101 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | 3:40.20 | |
21 | 19 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 3:43.59 | |
22 | 47 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:46.88 | |
23 | 29 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 3:47.03 | |
24 | 186 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 3:47.58 | |
25 | 188 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 3:48.98 | |
26 | 115 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 3:50.68 | |
27 | 36 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 3:51.41 | |
28 | 171 | Priess Laura Nørgaard | 2004 | TRITON V | 0442AD | 25 m | 3:53.66 | |
29 | 49 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 3:53.81 | |
30 | 222 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:56.78 | |
31 | 223 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 3:57.07 | EFT |
32 | 210 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 3:58.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 05 december 2014 |
Licens til Lyseng IF | Udskriftstidspunkt | 18:28 |