Startliste for Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:08.54 | |
2 | 87 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:09.75 | |
3 | 50 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:10.32 | |
4 | 60 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 1:10.40 | |
5 | 172 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:10.69 | |
6 | 52 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:10.79 | |
7 | 117 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 1:10.89 | |
8 | 168 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 1:11.08 | |
9 | 190 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 1:11.51 | |
10 | 203 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:11.70 | |
11 | 122 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:11.81 | |
12 | 175 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:12.15 | |
13 | 100 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 1:12.22 | |
14 | 135 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:12.78 | |
15 | 142 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 1:12.97 | |
16 | 159 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 1:13.32 | |
17 | 127 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:13.40 | |
18 | 213 | Simonsen Markus | 2001 | RINGE | 0121AC | 25 m | 1:13.81 | |
19 | 173 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 1:13.83 | |
20 | 151 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:14.35 | |
21 | 134 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:14.36 | |
22 | 121 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:14.45 | |
23 | 200 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:14.78 | |
24 | 94 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:15.16 | |
25 | 73 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 1:15.48 | |
26 | 177 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 1:16.68 | |
27 | 14 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:17.35 | |
28 | 43 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:18.02 | |
29 | 113 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:18.30 | |
30 | 79 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:18.48 | |
31 | 61 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:18.65 | |
32 | 195 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:18.86 | |
33 | 130 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:19.05 | |
34 | 140 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:19.54 | |
35 | 217 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 0183AK | 25 m | 1:19.93 | |
36 | 139 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:20.01 | |
37 | 161 | Hangel August Sparre | 2001 | TRITON V | 0101AM | 25 m | 1:20.34 | |
38 | 187 | Hermansen Simon | 2002 | SKOVBAKKEN | 0289AE | 25 m | 1:20.36 | |
39 | 221 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 1:21.56 | |
40 | 155 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:22.08 | |
41 | 53 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:24.31 | |
42 | 111 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:27.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 05 december 2014 |
Licens til Lyseng IF | Udskriftstidspunkt | 18:28 |