Program for Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
06 december 2014 |
|
|
Stævne by |
Aarhus |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Lyseng Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 december 2014 |
|
|
|
|
Løb 5, 100m Medley Damer |
Finaler (9) |
Vejledende starttid 10:18 |
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
2 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
0412AP |
AGF |
|
25m |
1:45.28 |
103 |
3 |
Frida Lind |
2004 |
0416AH |
NORD |
|
25m |
1:44.65 |
222 |
4 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
25m |
1:44.83 |
205 |
5 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
25m |
1:47.20 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Isabel Karlskov |
2005 |
0538AD |
TRITON V |
|
25m |
1:41.74 |
163 |
2 |
Louise Sjørup Jensen |
2003 |
0322AG |
TRITON V |
|
25m |
1:41.60 |
171 |
3 |
Laura Nørgaard Priess |
2004 |
0442AD |
TRITON V |
|
25m |
1:39.59 |
49 |
4 |
Lærke Hemmer-Hansen |
2004 |
0488AH |
AGF |
|
25m |
1:40.87 |
145 |
5 |
Freja Røjkjær Rasmussen |
2004 |
0496AD |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:41.71 |
144 |
6 |
Mathilde Møller |
2004 |
0438AD |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:43.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
AARS |
|
25m |
1:39.13 |
143 |
2 |
Alberte Kempel Christense |
2004 |
0492AE |
ST-NEPTUN |
|
25m |
1:38.97 |
188 |
3 |
Eva Hjort |
2004 |
0452AE |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:38.81 |
6 |
4 |
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
0466AK |
ESBJERG |
|
25m |
1:38.93 |
124 |
5 |
Linea Kolbe Thomsen |
2004 |
0462AA |
Sæby |
|
25m |
1:39.03 |
18 |
6 |
Katrine Bech Poulsen |
2004 |
0458AI |
ESBJERG |
|
25m |
1:39.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Josefine Risum Jørgensen |
2004 |
0406AC |
OSK |
|
25m |
1:37.68 |
115 |
2 |
Ida Juul Grønning |
2004 |
0418AC |
OSK |
|
25m |
1:37.01 |
107 |
3 |
Mia K. Kristensen |
2004 |
0496AH |
OSLF |
|
25m |
1:36.49 |
120 |
4 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
OSK |
|
25m |
1:36.95 |
133 |
5 |
Astrid Hassing |
2004 |
0494AM |
SØHESTEN |
|
25m |
1:37.08 |
114 |
6 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
0432AJ |
ODDER |
|
25m |
1:38.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Laura Fogh |
2003 |
0352AI |
HEI |
|
25m |
1:35.99 |
201 |
2 |
Fenja Romanski |
2005 |
0598AH |
AALBORG |
|
25m |
1:35.53 |
29 |
3 |
Cecilie Batz |
2003 |
0386AT |
KOLDING |
|
25m |
1:35.15 |
13 |
4 |
Maria Guldager Jensen |
2004 |
0422AA |
ESBJERG |
|
25m |
1:35.17 |
19 |
5 |
Victoria Underbjerg |
2004 |
0448AK |
ESBJERG |
|
25m |
1:35.90 |
186 |
6 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:36.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
AALBORG |
|
25m |
1:31.38 |
38 |
2 |
Camilla Tommerup Sørensen |
2003 |
0356AJ |
PINGVINEN |
|
25m |
1:29.27 |
64 |
3 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
25m |
1:27.46 |
104 |
4 |
Anna T. Nielsen |
2003 |
0334AO |
NORD |
|
25m |
1:28.08 |
169 |
5 |
Mille Trier Pedersen |
2003 |
0386AI |
TRITON V |
|
25m |
1:29.33 |
70 |
6 |
Asta Buur Ovesen |
2004 |
0442AJ |
HERNING |
|
25m |
1:34.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Amalie Kristensen |
2003 |
0304AK |
HERNING |
|
25m |
1:26.40 |
91 |
2 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
1:24.56 |
211 |
3 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
1:24.16 |
158 |
4 |
Alberte Ehrenreich-Birn |
2003 |
0382AJ |
TRITON V |
|
25m |
1:24.47 |
105 |
5 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
OSLF |
|
25m |
1:24.93 |
183 |
6 |
Josefine Heuer |
2003 |
0386AM |
VIBORG |
|
25m |
1:27.02 |
|
|
Heat 8 (9) (Årg. 2004-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
1:32.69 |
30 |
2 |
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
KOLDING |
|
25m |
1:27.58 |
51 |
3 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
AGF |
|
25m |
1:21.89 |
160 |
4 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
TRITON V |
|
25m |
1:25.18 |
185 |
5 |
Sia Aagaard |
2004 |
0434AB |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
1:32.29 |
198 |
6 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
25m |
1:33.91 |
|
|
Heat 9 (9) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HERNING |
|
25m |
1:20.85 |
184 |
2 |
Rebecca E. Jakobsen |
2003 |
0318AO |
VIBORG |
|
25m |
1:20.40 |
170 |
3 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
1:18.91 |
204 |
4 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
25m |
1:19.77 |
197 |
5 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
1:20.41 |
166 |
6 |
Andrea Schulz Mikkelsen |
2003 |
0382AH |
TRITON V |
|
25m |
1:21.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
06 december 2014 |
Licens til Lyseng IF |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|