2020-03-29   00:10:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Fyn Kval 1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
39  Jørgensen Anne Sofie  1998  RINGE  9892AA  25 m  1:01.59   
57  Pedersen Amalie  2000  RINGE  0062AU  25 m  1:03.47   
51  Madsen Stine  1999  RINGE  9972AC  25 m  1:03.86   
16  Aagaard Andrea  1996  RINGE  9663AD  25 m  1:03.94   
102  Brandstrup Cecilie Lacour  1994  FREM  9454AS  25 m  1:05.31   
108  Nicholas Freja  2000  FREM  0084AN  25 m  1:05.68   
66  Logadottir Silja Ösp  2001  OSLF  0192AG  25 m  1:06.01   
40  Kjær Karoline  2001  RINGE  0114AB  25 m  1:06.66   
79  Floor Sif  2000  OSK  0018AR  25 m  1:06.77   
10  105  Hansen Mathilde Aagaard  1999  FREM  9906AF  25 m  1:06.77   
11  83  Nielsen Christine  2001  OSK  0188AI  25 m  1:07.34   
12  74  Baraviec Cecilie  2000  OSK  0016AB  25 m  1:07.57   
13  48  Linde Freja  1999  RINGE  9992AS  25 m  1:08.69   
14  90  Busk Felia  2000  SVENDBORG  0078AR  25 m  1:09.40   
15  11  Juul Emma  1999  OSK  9924BD  25 m  1:10.01   
16  17  Ahrentsen Cecilie  1998  RINGE  9838AB  25 m  1:10.01   
17  13  Pedersen Sofie A.  1999  OSK  9916AJ  25 m  1:10.37   
18  Eriksen Helena Avlaja  2001  OSK  0112AM  25 m  1:10.54   
19  26  Dyrehauge Alma Thrige  2002  RINGE  0226AG  25 m  1:11.72   
20  53  Mortensen Maria  1999  RINGE  9936AW  25 m  1:11.97   
21  80  Grønning Signe Juul  2001  OSK  0132AM  25 m  1:11.99   
22  32  Hansen Katrine Hvistendal  1997  RINGE  9754BA  25 m  1:12.31   
23  54  Nielsen Julie Nellemose  1999  RINGE  9964AW  25 m  1:12.42   
24  46  Larsen Caroline  2001  RINGE  0164AG  25 m  1:12.46   
25  44  Krebs Rikke  1999  RINGE  9964AV  25 m  1:12.54   
26  148  Lerche Ida  2001  TOMMERUP  0138aw  25 m  1:12.64   
27  150  Jensen Julie Jørge  1999  TOMMERUP  9914bd  25 m  1:12.71   
28  146  Stærmose Signe  1999  NYBORG  9936AR  25 m  1:13.43   
29  115  Broe Anna  2002  OSLF  0228AD  25 m  1:13.83   
30  142  Lorenzen Maria  2001  NYBORG  0156AO  25 m  1:13.91   
31  68  Praëm Sarah Emilie  2001  OSLF  0138AI  25 m  1:14.42   
32  52  Mogensen Caroline  2002  RINGE  0276AL  25 m  1:14.44   
33  114  Brink Karen Hazell  2002  OSLF  0206AA  25 m  1:16.36   
34  137  Ejby Julie  2002  NYBORG  0282AD  25 m  1:16.83   
35  30  Gyldenkærne Laura  2000  RINGE  0026AU  25 m  1:16.90   
36  21  Broholm Caroline  2003  RINGE  0338AA  25 m  1:17.50   
37  Paludan Linnea  2001  OSLF  0158AF  25 m  1:18.25   
38  121  Martens Nanna Funch  2002  OSLF  0294AN  25 m  1:18.38   
39  Benediktson Malea  2001  OSK  0104AM  50 m  1:20.83   
40  Honore Frederikke  2001  OSLF  0134AQ  25 m  1:21.22   
41  101  Andersson Johanne A  2003  FREM  0302AD  25 m  1:21.43   
42  156  Sigvardt Kamilla  2000  TOMMERUP  0052be  25 m  1:22.55   
43  118  Kristensen Mia K.  2004  OSLF  0496AH  25 m  1:25.00   
44  126  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  25 m  1:25.83   
45  38  Johansen Trine  2002  RINGE  0238AN  25 m  1:26.46   
46  23  Christensen Camilla Breum  2000  RINGE  0038AV  25 m  1:26.51   
47  96  Mejlsbye Katrine  2002  SVENDBORG  0256AN  25 m  1:26.60   
48  Skjøth Anna Kathrine  2001  OSLF  0108AP  25 m  1:26.89   
49  60  Sørensen Julie T.  2003  RINGE  0354AC  25 m  1:27.24   
50  120  Madsen Katrine Brolykke  2003  OSLF  0372AH  50 m  1:28.67   
51  19  Andersen Maria Bech  2003  RINGE  0306AD  25 m  1:28.89   
52  157  Nielsen Marie Louise  2001  TOMMERUP  0108BA  25 m  1:28.91   
53  111  Rasmussen Anna Skovmand  2003  FREM  0344AV  50 m  1:29.45   
54  33  Hansen Line Vestergaard  2003  RINGE  0334AR  25 m  1:29.74   
55  107  Jørgensen Mai  2003  FREM  0376AA  25 m  1:30.31   
56  155  Iversen Ellen Marie Vad  2001  TOMMERUP  0198BA  25 m  1:39.53   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.16  Udskriftsdato  02 november 2014 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  12:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark