Startliste for Höstsimiaden 2014, Södertälje
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 38, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 98 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 25 m | 1:21.55 | |
2 | 230 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:24.56 | |
3 | 59 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:25.11 | |
4 | 243 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:25.34 | |
5 | 293 | Mehari Hanna | 2003 | SPIF SF | AJ0203 | 25 m | 1:25.73 | |
6 | 445 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 1:26.53 | |
7 | 117 | Lo Lindroos Ines | 2003 | SK NEPTUN | AV9403 | 25 m | 1:27.18 | |
8 | 269 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 1:27.60 | |
9 | 456 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:28.36 | |
10 | 219 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 1:29.96 | |
11 | 19 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 1:29.99 | |
12 | 305 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 1:30.62 | |
13 | 128 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 1:30.67 | |
14 | 276 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 1:30.72 | |
15 | 386 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:35.44 | |
16 | 104 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 1:35.58 | |
17 | 372 | Backman Vera | 2003 | SKK | BB8403 | 25 m | 1:36.26 | |
18 | 194 | Rydström Tilde | 2003 | SKURU IK | AX3603 | 25 m | 1:36.27 | |
19 | 249 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:36.52 | |
20 | 56 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 50 m | 1:37.45 | |
21 | 357 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:37.77 | |
22 | 95 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 25 m | 1:39.21 | |
23 | 149 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 25 m | 1:39.47 | |
24 | 355 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:40.55 | |
25 | 403 | Werme Anna | 2003 | SKK | BB3603 | 25 m | 1:40.57 | |
26 | 99 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 1:40.81 | |
27 | 89 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 1:42.79 | |
28 | 432 | Ehn Gabriella | 2003 | SÖDERTÖRN | BE5403 | 25 m | 1:43.17 | |
29 | 297 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 25 m | 1:44.22 | |
30 | 86 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 1:44.43 | |
31 | 80 | Brodd Isabell | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 1:44.51 | |
32 | 222 | Hellstrandh Alma | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY8803 | 25 m | 1:44.99 | |
33 | 349 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:45.56 | |
34 | 212 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 50 m | 1:45.76 | |
35 | 205 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:46.10 | |
36 | 192 | Orrung Emma | 2003 | SKURU IK | BK7803 | 25 m | 1:46.41 | |
37 | 244 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:46.44 | |
38 | 232 | Moureau Felicia | 2003 | SÖDERTÄLJE | BE7403 | 25 m | 1:49.45 | |
39 | 359 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 50 m | 1:49.46 | |
40 | 76 | Aulin Agnes | 2003 | SK NEPTUN | AU3203 | 25 m | 1:52.28 | |
41 | 137 | Smedjer Moa | 2003 | SK NEPTUN | AT4803 | 25 m | 2:04.40 | |
42 | 112 | Käll-Jönsson Amanda | 2003 | SK NEPTUN | BL2403 | 25 m | 2:08.43 | |
43 | 43 | Perzanowski Sörensen Alva | 2003 | ÖSMO SS | BP3603 | 25 m | ||
44 | 54 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | ||
45 | 147 | Wahlman Ella | 2003 | SK NEPTUN | BL5403 | 25 m | ||
46 | 169 | Amtell Leah | 2003 | SKURU IK | BJ6203 | 25 m | ||
47 | 280 | Hukkanen Edith | 2003 | SPIF SF | BB1803 | 25 m | ||
48 | 339 | Haag Lisa | 2003 | TYRESÖ SS | BL4203 | 25 m | ||
49 | 346 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | ||
50 | 437 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 25 m | ||
51 | 441 | Lidén Clara | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 21 november 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 16:24 |