Program för Höstsimiaden 2014, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 9, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 450 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:01.86 | |
2 | 74 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 1:02.27 | |
3 | 384 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:04.57 | |
4 | 401 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:07.05 | |
5 | 399 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:09.70 | |
6 | 430 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 1:09.88 | |
7 | 188 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 1:10.03 | |
8 | 464 | Wallengren Robin | 2002 | SÖDERTÖRN | AE6702 | 25 m | 1:10.26 | |
9 | 311 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | SPIF SF | AH1902 | 25 m | 1:11.27 | |
10 | 347 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:11.42 | |
11 | 455 | Phootepkhum Photsawa | 2002 | SÖDERTÖRN | AV4302 | 25 m | 1:11.76 | |
12 | 303 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 1:12.13 | |
13 | 178 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 1:12.48 | |
14 | 436 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | AM9502 | 25 m | 1:12.50 | |
15 | 166 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:12.97 | |
16 | 395 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:13.40 | |
17 | 125 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 25 m | 1:13.71 | |
18 | 189 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:14.58 | |
19 | 63 | Lilja Axel | 2002 | SALTSJÖB | AE7702 | 25 m | 1:14.69 | |
20 | 203 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:15.03 | |
21 | 312 | Wirdby Myren Elias | 2002 | SPIF SF | AH0902 | 25 m | 1:15.17 | |
22 | 84 | Cinotti Antonio | 2002 | SK NEPTUN | AS7902 | 25 m | 1:19.23 | |
23 | 334 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:20.01 | |
24 | 96 | Granado Persson Philip | 2002 | SK NEPTUN | AP1702 | 25 m | 1:20.19 | |
25 | 461 | Swahn Åke | 2002 | SÖDERTÖRN | AS3702 | 25 m | 1:20.41 | |
26 | 13 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 25 m | 1:21.69 | |
27 | 215 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:22.72 | |
28 | 107 | Johansson Erik | 2002 | SK NEPTUN | AL6302 | 25 m | 1:23.61 | |
29 | 344 | Kristersson Campe Nicolai | 2002 | TYRESÖ SS | AF5502 | 25 m | 1:23.86 | |
30 | 60 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 1:24.43 | |
31 | 55 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | 1:24.54 | |
32 | 483 | Crafoord Max | 2002 | SKK | 25 m | 1:25.54 | ||
33 | 177 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AU7702 | 25 m | 1:26.27 | |
34 | 65 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 1:26.51 | |
35 | 473 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 1:26.92 | |
36 | 130 | Palmqvist Gabriele | 2002 | SK NEPTUN | AV7902 | 25 m | 1:27.57 | |
37 | 239 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:30.19 | |
38 | 275 | Fisshasen Henos | 2002 | SPIF SF | AK3102 | 25 m | 1:30.42 | |
39 | 191 | Nordström Anton | 2002 | SKURU IK | AT1502 | 25 m | 1:33.59 | |
40 | 57 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 1:34.44 | |
41 | 69 | Rasmussen Oliver | 2002 | SALTSJÖB | AM3702 | 25 m | 1:35.92 | |
42 | 226 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 50 m | 1:37.28 | |
43 | 211 | Agarwal Daniel | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU2302 | 25 m | 1:38.85 | |
44 | 327 | Abeyratne Nevan | 2002 | TYRESÖ SS | AI6702 | 25 m | 1:41.36 | |
45 | 341 | Hjälm Emanuel | 2002 | TYRESÖ SS | AV2702 | 25 m | 1:51.10 | |
46 | 185 | Hägbom Anton | 2002 | SKURU IK | AT9302 | 25 m | 1:57.29 | |
47 | 123 | Martin Tiger | 2002 | SK NEPTUN | AT4102 | 25 m | ||
48 | 195 | Sandahl Oskar | 2002 | SKURU IK | 25 m | |||
49 | 333 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 21 november 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 16:24 |