Ohjelma Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH/MK | 9965AB | 25 m | 4:35.02 | |
2 | 4 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 4:42.04 | |
3 | 238 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:45.01 | |
4 | 211 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 4:47.60 | |
5 | 251 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 4:50.71 | |
6 | 146 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 4:51.99 | |
7 | 6 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 4:52.28 | |
8 | 59 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:52.30 | |
9 | 296 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 4:52.40 | |
10 | 227 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 4:52.47 | |
11 | 192 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 4:54.57 | |
12 | 105 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 4:55.18 | |
13 | 67 | Rasmussen Marius | 1999 | SK SYD | 9937AL | 25 m | 4:56.07 | |
14 | 190 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 4:56.44 | |
15 | 239 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:57.57 | |
16 | 62 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 4:59.25 | |
17 | 171 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 4:59.46 | |
18 | 103 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 4:59.88 | |
19 | 63 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:59.91 | |
20 | 113 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 25 m | 5:00.50 | |
21 | 264 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 5:00.70 | |
22 | 198 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 5:02.03 | |
23 | 102 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 5:03.62 | |
24 | 279 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 5:04.35 | |
25 | 143 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 5:05.90 | |
26 | 261 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 5:07.54 | |
27 | 200 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 5:08.13 | |
28 | 293 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 5:09.06 | |
29 | 260 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:09.34 | |
30 | 152 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 5:10.83 | |
31 | 142 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 5:10.90 | |
32 | 39 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 5:11.46 | |
33 | 259 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 5:11.96 | |
34 | 235 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 5:14.01 | |
35 | 203 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 5:14.77 | |
36 | 231 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 5:14.78 | |
37 | 148 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 5:17.25 | |
38 | 236 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 5:19.00 | |
39 | 302 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 5:19.92 | |
40 | 120 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 5:20.47 | |
41 | 55 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 5:20.62 | |
42 | 21 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:25.62 | |
43 | 275 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 5:26.61 | |
44 | 237 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 5:27.65 | |
45 | 38 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 5:29.24 | |
46 | 118 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 5:30.72 | |
47 | 20 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 5:32.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 04 december 2014 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 09:56 |