Ohjelma Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
06 december 2014 |
|
|
Stævne by |
|
|
Udskriftstidspunkt |
10:54 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 december 2014 |
|
|
|
|
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 10:21 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
290 |
3 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
6:24.41 |
337 |
4 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
5:41.02 |
336 |
5 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
25m |
5:46.67 |
49 |
6 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
6:24.76 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
5:38.37 |
315 |
2 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:35.72 |
153 |
3 |
Signe Dyrskjøt Boesen |
2003 |
0308AB |
GENTOFTE |
|
25m |
5:32.42 |
243 |
4 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
5:28.81 |
176 |
5 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
25m |
5:29.03 |
79 |
6 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
5:32.67 |
25 |
7 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
5:36.57 |
311 |
8 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:39.64 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2004-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
56 |
1 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
6:21.04 |
133 |
2 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
6:10.46 |
232 |
3 |
Clara Dreier |
2004 |
0438AC |
KØGE |
|
25m |
5:59.21 |
161 |
4 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
GENTOFTE |
|
25m |
5:50.10 |
15 |
5 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
5:55.86 |
95 |
6 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
6:06.97 |
118 |
7 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
6:14.74 |
338 |
8 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
6:21.45 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
284 |
1 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
5:21.61 |
69 |
2 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
0312AC |
SLANGERUP |
|
25m |
5:20.05 |
98 |
3 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
5:13.22 |
67 |
4 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
SLANGERUP |
|
25m |
5:07.83 |
186 |
5 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
25m |
5:08.30 |
229 |
6 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
25m |
5:16.77 |
313 |
7 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:20.08 |
172 |
8 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
5:23.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
06 december 2014 |
Licens til Gladsaxe Idræts Forening |
Udskriftstidspunkt |
10:54 |
|