Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 4:51.86 | |
2 | 73 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 4:51.98 | |
3 | 173 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 4:57.75 | |
4 | 294 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:58.43 | |
5 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 5:00.90 | |
6 | 201 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 5:01.85 | |
7 | 72 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 5:02.32 | |
8 | 240 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 5:04.02 | |
9 | 79 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 5:04.77 | |
10 | 58 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 5:05.11 | |
11 | 81 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 5:06.97 | |
12 | 297 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 5:07.07 | |
13 | 113 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 5:08.06 | |
14 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 5:08.24 | |
15 | 171 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 5:10.19 | |
16 | 55 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 5:10.85 | |
17 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 5:12.99 | |
18 | 186 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 5:14.82 | |
19 | 187 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 5:17.73 | |
20 | 138 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:17.83 | |
21 | 84 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 5:19.96 | |
22 | 106 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 5:20.24 | |
23 | 16 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 5:23.55 | |
24 | 270 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 5:23.73 | |
25 | 4 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 5:28.21 | |
26 | 263 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 5:28.32 | |
27 | 137 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 5:29.78 | |
28 | 202 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 5:32.14 | |
29 | 15 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 5:33.75 | |
30 | 172 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 5:34.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 5:05.72 | |
2 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 5:06.05 | |
3 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 5:12.39 | |
4 | 287 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 5:14.47 | |
5 | 66 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 5:16.67 | |
6 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:20.06 | |
7 | 307 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 5:23.04 | |
8 | 57 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 5:26.09 | |
9 | 306 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 5:27.79 | |
10 | 280 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:29.46 | |
11 | 102 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 5:29.87 | |
12 | 253 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 5:30.01 | |
13 | 134 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 5:30.24 | |
14 | 124 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 5:30.31 | |
15 | 82 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 5:30.34 | |
16 | 204 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 5:32.78 | |
17 | 190 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 5:35.55 | |
18 | 301 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 5:35.90 | |
19 | 136 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 5:36.71 | |
20 | 239 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 5:37.47 | |
21 | 27 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 5:39.05 | |
22 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 5:40.08 | |
23 | 300 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 5:40.28 | |
24 | 35 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 5:43.54 | |
25 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 5:43.76 | |
26 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 5:44.78 | |
27 | 43 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 5:44.84 | |
28 | 68 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 5:45.87 | |
29 | 104 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 5:47.78 | |
30 | 261 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 5:48.07 | |
31 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 5:49.05 | |
32 | 178 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 5:50.93 | |
33 | 117 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 5:51.42 | |
34 | 226 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 5:53.01 | |
35 | 162 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 5:54.29 | |
36 | 170 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 5:55.10 | |
37 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 5:55.95 | |
38 | 271 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 5:56.38 | |
39 | 165 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 5:57.04 | |
40 | 105 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 5:57.38 | |
41 | 164 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 5:57.93 | |
42 | 289 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 5:58.08 | |
43 | 108 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 5:58.98 | |
44 | 155 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 6:01.36 | |
45 | 71 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 6:02.23 | |
46 | 215 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 6:04.45 | |
47 | 166 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 6:05.65 | |
48 | 54 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 6:10.01 | |
49 | 142 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 6:12.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 24.50 | |
2 | 77 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 25.62 | |
3 | 262 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 25.80 | |
4 | 93 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 26.05 | |
5 | 309 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 26.06 | |
6 | 265 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 26.07 | |
7 | 30 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 26.13 | |
8 | 210 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 26.53 | |
9 | 47 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 26.67 | |
10 | 211 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 26.72 | |
11 | 61 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 26.81 | |
12 | 153 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 26.91 | |
13 | 56 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 26.93 | |
14 | 80 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 26.93 | |
15 | 53 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 26.98 | |
16 | 223 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 27.03 | |
17 | 310 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 27.17 | |
18 | 42 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 27.20 | |
19 | 119 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 50 m | 27.24 | |
20 | 131 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 27.34 | |
21 | 135 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 27.36 | |
22 | 167 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 27.38 | |
23 | 51 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 27.39 | |
24 | 195 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 27.42 | |
25 | 228 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 27.60 | |
26 | 302 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 27.80 | |
27 | 256 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 27.81 | |
28 | 251 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 50 m | 27.90 | |
29 | 116 | Lange Markus Julian | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 50 m | 27.95 | |
30 | 4 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 28.00 | |
31 | 121 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 50 m | 28.07 | |
32 | 220 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 28.13 | |
33 | 140 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 28.21 | |
34 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 28.24 | |
35 | 218 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 28.45 | |
36 | 184 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 29.43 | |
37 | 120 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 50 m | 29.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 4, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 27.74 | |
2 | 179 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 27.83 | |
3 | 94 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 27.84 | |
4 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 28.43 | |
5 | 286 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 28.48 | |
6 | 12 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 28.55 | |
7 | 67 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 28.60 | |
8 | 41 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 28.63 | |
9 | 213 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 28.67 | |
10 | 237 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 28.86 | |
11 | 146 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 28.93 | |
12 | 59 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 29.02 | |
13 | 60 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 29.11 | |
14 | 124 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 29.16 | |
15 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 29.22 | |
16 | 152 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 29.23 | |
17 | 49 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 29.28 | |
18 | 199 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 29.31 | |
19 | 74 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 29.32 | |
20 | 230 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 29.32 | |
21 | 57 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 29.33 | |
22 | 139 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.35 | |
23 | 103 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 29.38 | |
24 | 264 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 29.48 | |
25 | 245 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.50 | |
26 | 233 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 29.52 | |
27 | 123 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 29.54 | |
28 | 13 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 29.61 | |
29 | 52 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 29.63 | |
30 | 305 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 29.65 | |
31 | 169 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 29.72 | |
32 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 29.75 | |
33 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 29.77 | |
34 | 214 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 29.78 | |
35 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 29.79 | |
36 | 242 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 29.82 | |
37 | 38 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 29.94 | |
38 | 307 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 30.07 | |
39 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 30.23 | |
40 | 151 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 30.30 | |
41 | 112 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 30.32 | |
42 | 206 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 30.34 | |
43 | 104 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 30.40 | |
44 | 133 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 30.43 | |
45 | 154 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 30.47 | |
46 | 255 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 30.54 | |
47 | 174 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 30.58 | |
48 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 30.63 | |
49 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 30.64 | |
50 | 238 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 30.70 | |
51 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 30.75 | |
52 | 48 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 30.80 | |
53 | 277 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 30.87 | |
54 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 30.90 | |
55 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 31.02 | |
56 | 181 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 31.06 | |
57 | 45 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 31.08 | |
58 | 86 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 31.08 | |
59 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 31.34 | |
60 | 291 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 31.38 | |
61 | 200 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 31.59 | |
62 | 229 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 31.90 | |
63 | 158 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 33.14 | |
64 | 163 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 34.17 | |
65 | 156 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 35.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:11.69 | |
2 | 70 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:14.92 | |
3 | 28 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 2:16.02 | |
4 | 177 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:16.11 | |
5 | 262 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:16.43 | |
6 | 209 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:17.71 | |
7 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:18.55 | |
8 | 260 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:18.85 | |
9 | 34 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:19.32 | |
10 | 266 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 2:19.39 | |
11 | 80 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:20.84 | |
12 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:23.35 | |
13 | 292 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:24.11 | |
14 | 135 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:24.25 | |
15 | 73 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:24.67 | |
16 | 228 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 2:24.76 | |
17 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:24.99 | |
18 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 2:25.43 | |
19 | 132 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:27.38 | |
20 | 46 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:27.51 | |
21 | 51 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:28.27 | |
22 | 138 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:29.14 | |
23 | 84 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:29.24 | |
24 | 72 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:29.70 | |
25 | 195 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 2:29.98 | |
26 | 47 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:30.21 | |
27 | 81 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:30.91 | |
28 | 186 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:31.10 | |
29 | 15 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:31.14 | |
30 | 171 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:32.53 | |
31 | 263 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 2:33.64 | |
32 | 137 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:34.82 | |
33 | 4 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 2:34.84 | |
34 | 187 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:35.03 | |
35 | 143 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:36.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:25.63 | |
2 | 288 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:28.37 | |
3 | 123 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:28.50 | |
4 | 141 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:28.55 | |
5 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:29.87 | |
6 | 75 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:31.27 | |
7 | 253 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 2:32.72 | |
8 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:32.73 | |
9 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:33.53 | |
10 | 237 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:33.69 | |
11 | 74 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:34.80 | |
12 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:35.14 | |
13 | 301 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:35.54 | |
14 | 157 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 2:35.83 | |
15 | 190 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:35.88 | |
16 | 242 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:35.99 | |
17 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:36.32 | |
18 | 239 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:36.55 | |
19 | 230 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 2:36.58 | |
20 | 293 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:36.63 | |
21 | 92 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 2:37.87 | |
22 | 52 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 2:38.00 | |
23 | 245 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:38.28 | |
24 | 208 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:40.71 | |
25 | 162 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:40.90 | |
26 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:40.97 | |
27 | 151 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 2:42.00 | |
28 | 97 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:42.14 | |
29 | 278 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:42.39 | |
30 | 203 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:42.40 | |
31 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:43.10 | |
32 | 200 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:43.68 | |
33 | 59 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 2:44.12 | |
34 | 71 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 2:44.30 | |
35 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 2:44.30 | |
36 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:44.49 | |
37 | 117 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 2:44.50 | |
38 | 192 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 2:44.60 | |
39 | 76 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:44.79 | |
40 | 155 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 2:45.11 | |
41 | 166 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:45.75 | |
42 | 48 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:46.02 | |
43 | 45 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 2:47.49 | |
44 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 2:48.09 | |
45 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 2:48.18 | |
46 | 149 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:48.52 | |
47 | 85 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:48.90 | |
48 | 259 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 50 m | 2:49.55 | |
49 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:50.67 | |
50 | 231 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 2:51.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 272 | Vat-Cph Boys A | 1999 | VAT CPH | 50 m | 8:07.52 | ||
2 | 282 | Kvik Drenge | 1999 | KVIK | 50 m | 8:19.15 | ||
3 | 29 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 50 m | 8:20.06 | ||
4 | 196 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 8:21.10 | ||
5 | 62 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 8:30.00 | ||
6 | 39 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 50 m | 8:43.31 | ||
7 | 128 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 8:48.96 | ||
8 | 63 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 9:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 8, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 8:58.76 | ||
2 | 21 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 8:59.69 | ||
3 | 64 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 9:05.00 | ||
4 | 197 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 9:07.00 | ||
5 | 159 | Lf Piger :-) | 2001 | LF-SWIM | 50 m | 9:09.20 | ||
6 | 100 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:10.97 | ||
7 | 129 | Roskilde Piger 2 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 9:20.95 | ||
8 | 145 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 9:21.70 | ||
9 | 274 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 9:34.60 | ||
10 | 175 | Vest Piger | 2001 | VEST | 50 m | 9:36.33 | ||
11 | 50 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 50 m | 9:37.11 | ||
12 | 284 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 50 m | 9:37.21 | ||
13 | 65 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 9:40.00 | ||
14 | 236 | Stv 1 Piger | 2001 | STV | 50 m | 9:41.50 | ||
15 | 161 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 9:54.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 4:37.83 | |
2 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 4:39.04 | |
3 | 67 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 4:39.96 | |
4 | 179 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 4:40.25 | |
5 | 287 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 4:40.59 | |
6 | 305 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:40.78 | |
7 | 280 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 4:41.29 | |
8 | 139 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:43.26 | |
9 | 59 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 4:45.10 | |
10 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 4:45.87 | |
11 | 214 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 4:48.00 | |
12 | 66 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 4:48.22 | |
13 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 4:48.46 | |
14 | 212 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 50 m | 4:49.41 | |
15 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 4:50.91 | |
16 | 76 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 4:51.58 | |
17 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 4:53.60 | |
18 | 102 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 4:54.46 | |
19 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 4:55.11 | |
20 | 278 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 4:55.52 | |
21 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 4:56.45 | |
22 | 126 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 4:56.47 | |
23 | 134 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 4:56.69 | |
24 | 190 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 4:57.31 | |
25 | 204 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 4:57.35 | |
26 | 253 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 4:58.41 | |
27 | 203 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 4:58.66 | |
28 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 4:58.67 | |
29 | 233 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 4:59.18 | |
30 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 4:59.61 | |
31 | 98 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 4:59.72 | |
32 | 146 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 5:00.11 | |
33 | 206 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 5:01.35 | |
34 | 289 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 5:02.21 | |
35 | 165 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 5:02.36 | |
36 | 300 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 5:02.94 | |
37 | 239 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 5:02.98 | |
38 | 49 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 5:04.08 | |
39 | 178 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 5:05.00 | |
40 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 5:05.56 | |
41 | 170 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 5:05.71 | |
42 | 125 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 5:06.05 | |
43 | 208 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 5:06.09 | |
44 | 261 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 5:07.00 | |
45 | 82 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 5:07.03 | |
46 | 246 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 50 m | 5:08.01 | |
47 | 86 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 5:08.12 | |
48 | 181 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 5:12.37 | |
49 | 252 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 5:12.93 | |
50 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 5:12.98 | |
51 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 5:16.21 | |
52 | 108 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 5:18.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 1:58.15 | |
2 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 1:59.43 | |
3 | 262 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:00.00 | |
4 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:00.03 | |
5 | 189 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 2:00.59 | |
6 | 173 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:00.80 | |
7 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:00.95 | |
8 | 265 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:01.71 | |
9 | 294 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 2:01.99 | |
10 | 211 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 2:02.12 | |
11 | 290 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:02.22 | |
12 | 209 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:03.25 | |
13 | 55 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:04.40 | |
14 | 205 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 2:04.44 | |
15 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:04.89 | |
16 | 61 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 2:04.95 | |
17 | 113 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:05.93 | |
18 | 254 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:06.02 | |
19 | 201 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 2:06.09 | |
20 | 30 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 2:06.40 | |
21 | 240 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 2:06.49 | |
22 | 267 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:07.30 | |
23 | 70 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:07.43 | |
24 | 297 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:07.61 | |
25 | 81 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:07.85 | |
26 | 309 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:07.85 | |
27 | 195 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 2:07.97 | |
28 | 135 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:08.40 | |
29 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 2:08.46 | |
30 | 40 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:08.93 | |
31 | 47 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:09.36 | |
32 | 308 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:09.58 | |
33 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:09.97 | |
34 | 79 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:10.04 | |
35 | 56 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:10.30 | |
36 | 177 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:10.33 | |
37 | 292 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:10.34 | |
38 | 44 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:10.62 | |
39 | 3 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:10.82 | |
40 | 167 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:10.87 | |
41 | 150 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:11.19 | |
42 | 140 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:11.26 | |
43 | 147 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:11.35 | |
44 | 119 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 50 m | 2:12.14 | |
45 | 28 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 2:12.84 | |
46 | 251 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 50 m | 2:12.92 | |
47 | 234 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 2:14.21 | |
48 | 302 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 2:14.32 | |
49 | 132 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:14.43 | |
50 | 268 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 50 m | 2:14.45 | |
51 | 116 | Lange Markus Julian | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 50 m | 2:14.63 | |
52 | 186 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:15.00 | |
53 | 218 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 2:15.00 | |
54 | 304 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 2:15.14 | |
55 | 42 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 2:15.34 | |
56 | 187 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:15.51 | |
57 | 106 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 2:15.67 | |
58 | 46 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:15.70 | |
59 | 114 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 50 m | 2:18.84 | |
60 | 202 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 2:18.94 | |
61 | 220 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 2:21.73 | |
62 | 232 | Hansen Nicolai Youn | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 2:21.88 | |
63 | 270 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 2:22.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:07.78 | |
2 | 288 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:07.89 | |
3 | 123 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:08.64 | |
4 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 1:10.16 | |
5 | 237 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 1:10.86 | |
6 | 141 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:11.54 | |
7 | 253 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:11.71 | |
8 | 74 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:11.84 | |
9 | 75 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:12.12 | |
10 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:12.18 | |
11 | 230 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:12.27 | |
12 | 245 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:12.33 | |
13 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:12.67 | |
14 | 301 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:12.71 | |
15 | 190 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:12.87 | |
16 | 264 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:13.04 | |
17 | 101 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:13.08 | |
18 | 13 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:13.12 | |
19 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:13.35 | |
20 | 157 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:13.43 | |
21 | 52 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:13.44 | |
22 | 103 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:13.81 | |
23 | 92 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:13.97 | |
24 | 97 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:14.11 | |
25 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:14.30 | |
26 | 169 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:14.31 | |
27 | 239 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 1:14.40 | |
28 | 293 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:14.89 | |
29 | 112 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 1:14.93 | |
30 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 1:14.96 | |
31 | 124 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:15.05 | |
32 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:15.10 | |
33 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:15.39 | |
34 | 104 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 1:15.76 | |
35 | 242 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:15.83 | |
36 | 162 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:15.91 | |
37 | 278 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:16.00 | |
38 | 166 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:16.20 | |
39 | 151 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:16.26 | |
40 | 59 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:16.70 | |
41 | 45 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:16.88 | |
42 | 226 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:17.30 | |
43 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:17.54 | |
44 | 208 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:17.58 | |
45 | 49 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:17.65 | |
46 | 231 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:17.66 | |
47 | 136 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:17.71 | |
48 | 48 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:17.87 | |
49 | 57 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:18.11 | |
50 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:18.16 | |
51 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 1:18.33 | |
52 | 71 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:18.49 | |
53 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:19.19 | |
54 | 194 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 50 m | 1:19.21 | |
55 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:19.22 | |
56 | 192 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 1:19.60 | |
57 | 105 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 1:19.69 | |
58 | 149 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:19.90 | |
59 | 85 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:21.28 | |
60 | 54 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:21.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 1:10.09 | |
2 | 72 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:10.19 | |
3 | 93 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 1:10.68 | |
4 | 216 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:10.70 | |
5 | 150 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:12.14 | |
6 | 88 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 1:12.52 | |
7 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 1:12.62 | |
8 | 176 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 1:12.79 | |
9 | 23 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 1:13.10 | |
10 | 302 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:13.34 | |
11 | 56 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:13.62 | |
12 | 266 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 1:13.74 | |
13 | 210 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:14.14 | |
14 | 9 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:14.33 | |
15 | 69 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:14.43 | |
16 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:14.59 | |
17 | 260 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:15.27 | |
18 | 80 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:15.58 | |
19 | 91 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:15.59 | |
20 | 225 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:15.81 | |
21 | 135 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:16.32 | |
22 | 223 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 1:16.35 | |
23 | 32 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:16.61 | |
24 | 281 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:17.01 | |
25 | 187 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 1:17.46 | |
26 | 25 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 50 m | 1:17.49 | |
27 | 177 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 1:17.58 | |
28 | 219 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:17.88 | |
29 | 53 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:17.92 | |
30 | 244 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 1:18.06 | |
31 | 184 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 1:18.07 | |
32 | 121 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 50 m | 1:18.72 | |
33 | 232 | Hansen Nicolai Youn | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:18.79 | |
34 | 304 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:19.04 | |
35 | 171 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:19.46 | |
36 | 89 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 1:20.16 | |
37 | 106 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 1:20.18 | |
38 | 310 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 1:22.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:21.20 | |
2 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:24.97 | |
3 | 307 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:26.62 | |
4 | 213 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 2:29.44 | |
5 | 94 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:31.10 | |
6 | 306 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:32.36 | |
7 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:33.07 | |
8 | 179 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 2:33.08 | |
9 | 102 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:33.17 | |
10 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:33.28 | |
11 | 27 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 2:36.66 | |
12 | 258 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:38.28 | |
13 | 66 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:40.39 | |
14 | 68 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:40.79 | |
15 | 36 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:43.45 | |
16 | 82 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:43.69 | |
17 | 300 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:44.32 | |
18 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:45.01 | |
19 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 2:45.68 | |
20 | 243 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 50 m | 2:47.93 | |
21 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:48.27 | |
22 | 200 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:49.92 | |
23 | 271 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:49.97 | |
24 | 125 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:50.17 | |
25 | 289 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 2:51.62 | |
26 | 139 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:52.20 | |
27 | 170 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:54.05 | |
28 | 164 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 2:56.50 | |
29 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:57.18 | |
30 | 108 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 2:58.10 | |
31 | 259 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 50 m | 2:58.62 | |
32 | 168 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:58.90 | |
33 | 142 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:59.91 | |
34 | 105 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:00.65 | |
35 | 277 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 3:01.28 | |
36 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 3:04.04 | |
37 | 107 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:04.12 | |
38 | 291 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 3:06.00 | |
39 | 252 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 3:11.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:12.20 | |
2 | 241 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 2:12.79 | |
3 | 262 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:15.71 | |
4 | 216 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:16.11 | |
5 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:17.05 | |
6 | 256 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 2:17.30 | |
7 | 3 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:18.48 | |
8 | 72 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:18.55 | |
9 | 173 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:19.29 | |
10 | 88 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 2:19.31 | |
11 | 177 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:19.46 | |
12 | 23 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 2:19.74 | |
13 | 189 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 2:19.74 | |
14 | 266 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 2:19.83 | |
15 | 77 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:20.04 | |
16 | 93 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 2:20.15 | |
17 | 73 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:20.61 | |
18 | 61 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 2:20.96 | |
19 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:20.96 | |
20 | 201 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 2:22.05 | |
21 | 209 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:22.78 | |
22 | 153 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:23.22 | |
23 | 80 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:23.83 | |
24 | 240 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 2:24.24 | |
25 | 254 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:24.54 | |
26 | 290 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:24.91 | |
27 | 81 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:25.36 | |
28 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:25.98 | |
29 | 113 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:26.94 | |
30 | 58 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:27.20 | |
31 | 171 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:27.22 | |
32 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 2:27.29 | |
33 | 28 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 2:28.42 | |
34 | 9 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:29.02 | |
35 | 292 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:29.10 | |
36 | 302 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 2:29.19 | |
37 | 308 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:29.24 | |
38 | 186 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:29.63 | |
39 | 51 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:29.86 | |
40 | 84 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:30.79 | |
41 | 187 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:30.97 | |
42 | 167 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:31.38 | |
43 | 46 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:33.06 | |
44 | 106 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 2:33.26 | |
45 | 263 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 2:33.48 | |
46 | 150 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:33.56 | |
47 | 234 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 2:33.98 | |
48 | 235 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 2:46.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 59.13 | |
2 | 179 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:00.57 | |
3 | 94 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 1:01.29 | |
4 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:01.35 | |
5 | 213 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 1:01.48 | |
6 | 67 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:01.54 | |
7 | 286 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:01.82 | |
8 | 237 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 1:01.95 | |
9 | 12 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:01.97 | |
10 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:02.02 | |
11 | 59 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:02.21 | |
12 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:02.29 | |
13 | 74 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:02.43 | |
14 | 287 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 1:02.52 | |
15 | 60 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:02.66 | |
16 | 152 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:02.88 | |
17 | 139 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:02.93 | |
18 | 41 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:03.38 | |
19 | 214 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 1:03.38 | |
20 | 264 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:03.43 | |
21 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:03.64 | |
22 | 103 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:03.69 | |
23 | 199 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:03.72 | |
24 | 49 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:03.77 | |
25 | 102 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:03.97 | |
26 | 146 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:04.09 | |
27 | 123 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:04.10 | |
28 | 305 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:04.13 | |
29 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:04.31 | |
30 | 307 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:04.55 | |
31 | 230 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:04.74 | |
32 | 233 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:04.88 | |
33 | 76 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:04.92 | |
34 | 301 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:05.00 | |
35 | 245 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:05.34 | |
36 | 212 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 50 m | 1:05.41 | |
37 | 169 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:05.46 | |
38 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:05.47 | |
39 | 255 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 1:05.47 | |
40 | 280 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:05.49 | |
41 | 261 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 1:05.51 | |
42 | 306 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:05.62 | |
43 | 52 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:05.64 | |
44 | 104 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 1:05.65 | |
45 | 38 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:05.68 | |
46 | 206 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 1:05.68 | |
47 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:05.72 | |
48 | 277 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 1:05.94 | |
49 | 112 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 1:06.02 | |
50 | 278 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:06.16 | |
51 | 174 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:06.18 | |
52 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:06.20 | |
53 | 98 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 1:06.20 | |
54 | 92 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:06.28 | |
55 | 97 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:06.39 | |
56 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:06.42 | |
57 | 178 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:06.51 | |
58 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:06.52 | |
59 | 126 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:06.64 | |
60 | 48 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:06.74 | |
61 | 141 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:06.75 | |
62 | 154 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:06.77 | |
63 | 133 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:07.05 | |
64 | 151 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:07.11 | |
65 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:07.44 | |
66 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 1:07.51 | |
67 | 200 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:07.53 | |
68 | 157 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:07.56 | |
69 | 45 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:07.60 | |
70 | 166 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:07.66 | |
71 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 1:07.90 | |
72 | 271 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 1:08.01 | |
73 | 208 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:08.10 | |
74 | 238 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 1:08.17 | |
75 | 86 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:08.30 | |
76 | 312 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 50 m | 1:08.72 | |
77 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:09.14 | |
78 | 27 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 1:09.15 | |
79 | 181 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 1:09.23 | |
80 | 215 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 1:10.33 | |
81 | 231 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:12.55 | |
82 | 85 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:17.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 16, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 16:42.84 | |
2 | 265 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 16:42.98 | |
3 | 211 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 16:43.41 | |
4 | 254 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 17:08.17 | |
5 | 58 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 17:23.05 | |
6 | 248 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 17:27.96 | |
7 | 55 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 17:37.82 | |
8 | 297 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 17:38.43 | |
9 | 79 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 17:38.77 | |
10 | 61 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 17:58.86 | |
11 | 40 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 18:05.17 | |
12 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 18:14.28 | |
13 | 93 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 18:34.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:37.53 | |
2 | 6 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:37.59 | |
3 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:37.64 | |
4 | 74 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:40.39 | |
5 | 101 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:41.39 | |
6 | 124 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:43.94 | |
7 | 57 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:43.98 | |
8 | 242 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:50.18 | |
9 | 204 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 2:50.76 | |
10 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:50.89 | |
11 | 38 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:51.47 | |
12 | 66 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:51.54 | |
13 | 134 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:51.74 | |
14 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:54.49 | EFT |
15 | 76 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:54.89 | |
16 | 60 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:55.22 | |
17 | 35 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:55.78 | |
18 | 178 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 2:56.60 | |
19 | 97 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:58.81 | |
20 | 117 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 2:59.29 | |
21 | 136 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 3:00.18 | |
22 | 108 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 3:00.35 | |
23 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 3:00.42 | |
24 | 269 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 3:01.71 | |
25 | 194 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 50 m | 3:01.75 | |
26 | 82 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 3:02.53 | |
27 | 258 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 3:02.85 | |
28 | 230 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 3:03.17 | |
29 | 158 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:03.54 | |
30 | 261 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 3:03.57 | |
31 | 105 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:03.92 | |
32 | 151 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 3:04.24 | |
33 | 312 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 50 m | 3:04.36 | |
34 | 300 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 3:04.40 | |
35 | 43 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 3:04.57 | |
36 | 86 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 3:04.81 | |
37 | 203 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 3:04.96 | |
38 | 107 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:05.18 | |
39 | 249 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 3:05.27 | |
40 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 3:06.18 | |
41 | 264 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 3:06.65 | |
42 | 163 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 3:06.83 | |
43 | 229 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 3:07.78 | |
44 | 118 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 50 m | 3:08.92 | |
45 | 165 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 3:08.97 | |
46 | 45 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 3:09.63 | |
47 | 181 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 3:10.77 | |
48 | 174 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 3:10.99 | |
49 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 3:11.32 | |
50 | 252 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 3:11.52 | |
51 | 164 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 3:11.54 | |
52 | 112 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 3:12.09 | |
53 | 156 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 3:13.63 | |
54 | 71 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 3:13.75 | |
55 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 3:15.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 58.79 | |
2 | 77 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 59.02 | |
3 | 216 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 59.68 | |
4 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 59.83 | |
5 | 189 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 1:00.43 | |
6 | 153 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 1:00.76 | |
7 | 88 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 1:01.07 | |
8 | 147 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:01.20 | |
9 | 205 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 1:01.30 | |
10 | 73 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:01.37 | |
11 | 3 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 1:01.65 | |
12 | 173 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:01.66 | |
13 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 1:01.94 | |
14 | 267 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:02.19 | |
15 | 309 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:02.35 | |
16 | 72 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:02.76 | |
17 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 1:02.94 | |
18 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:03.01 | |
19 | 195 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 1:03.08 | |
20 | 240 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 1:03.11 | |
21 | 23 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 1:03.89 | |
22 | 210 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:04.08 | |
23 | 56 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:04.29 | |
24 | 182 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:04.56 | |
25 | 296 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:05.03 | |
26 | 251 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 50 m | 1:05.14 | |
27 | 150 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:05.15 | |
28 | 143 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:05.25 | |
29 | 177 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 1:05.47 | |
30 | 219 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:05.53 | |
31 | 80 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:05.78 | |
32 | 113 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 1:05.84 | |
33 | 308 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:05.93 | |
34 | 290 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 1:06.07 | |
35 | 69 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:06.14 | |
36 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:06.73 | |
37 | 84 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:06.92 | |
38 | 116 | Lange Markus Julian | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 50 m | 1:07.15 | |
39 | 44 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:07.44 | |
40 | 30 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:07.48 | |
41 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 1:07.61 | |
42 | 201 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 1:07.62 | |
43 | 250 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 1:07.92 | |
44 | 167 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:08.08 | |
45 | 302 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:08.13 | |
46 | 81 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:08.47 | |
47 | 186 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:08.83 | |
48 | 7 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 1:08.92 | |
49 | 234 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:09.20 | |
50 | 16 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 1:10.45 | |
51 | 131 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:10.85 | |
52 | 172 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 1:12.73 | |
53 | 120 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 50 m | 1:13.16 | |
54 | 235 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 1:13.34 | |
55 | 281 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:25.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:33.74 | ||
2 | 18 | Sigma 2001 Piger | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:37.80 | ||
3 | 19 | Sigma 2002 Piger | 2002 | SIGMA | 50 m | 4:37.80 | ||
4 | 100 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:41.94 | ||
5 | 64 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:44.00 | ||
6 | 129 | Roskilde Piger 2 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 4:45.08 | ||
7 | 274 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:46.80 | ||
8 | 145 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:47.66 | ||
9 | 111 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 50 m | 4:48.79 | ||
10 | 159 | Lf Piger :-) | 2001 | LF-SWIM | 50 m | 4:49.49 | ||
11 | 299 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 4:50.72 | ||
12 | 197 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:52.00 | ||
13 | 50 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:52.40 | ||
14 | 275 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:52.90 | ||
15 | 175 | Vest Piger | 2001 | VEST | 50 m | 4:54.77 | ||
16 | 122 | Hils 2 Piger 1 | 2001 | HILLERØD | 50 m | 4:59.01 | ||
17 | 161 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 5:01.04 | ||
18 | 284 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 50 m | 5:04.08 | ||
19 | 65 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 5:15.00 | ||
20 | 236 | Stv 1 Piger | 2001 | STV | 50 m | 5:45.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 20, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Sigma Drenge | 1999 | SIGMA | 50 m | 3:43.80 | ||
2 | 272 | Vat-Cph Boys A | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:48.59 | ||
3 | 273 | Vat-Cph Boys B | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:49.09 | ||
4 | 196 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 3:50.50 | ||
5 | 62 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 3:52.00 | ||
6 | 282 | Kvik Drenge | 1999 | KVIK | 50 m | 3:55.66 | ||
7 | 183 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 3:57.50 | ||
8 | 24 | Kalundborg Drenge | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 3:58.40 | ||
9 | 87 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 3:58.88 | ||
10 | 298 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 50 m | 4:00.37 | ||
11 | 128 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 4:01.99 | ||
12 | 39 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 50 m | 4:05.09 | ||
13 | 160 | Gsc Drenge | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 4:09.17 | ||
14 | 63 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:10.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:14.64 | |
2 | 211 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 4:14.68 | |
3 | 265 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 4:15.35 | |
4 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 4:16.60 | |
5 | 173 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 4:20.15 | |
6 | 201 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 4:21.20 | |
7 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 4:21.77 | |
8 | 290 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 4:22.10 | |
9 | 3 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 4:22.16 | |
10 | 189 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 4:22.31 | |
11 | 254 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 4:23.74 | |
12 | 55 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 4:23.80 | |
13 | 209 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 4:24.20 | |
14 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 4:25.75 | |
15 | 297 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:26.07 | |
16 | 79 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:26.22 | |
17 | 81 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 4:27.40 | |
18 | 93 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 4:27.43 | |
19 | 113 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 4:27.43 | |
20 | 58 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 4:29.88 | |
21 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 4:31.00 | |
22 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 4:32.49 | |
23 | 37 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 4:33.21 | |
24 | 30 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:33.58 | |
25 | 210 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 4:34.43 | |
26 | 40 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 4:35.52 | |
27 | 292 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 4:37.39 | |
28 | 33 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 50 m | 4:39.59 | |
29 | 167 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 4:40.11 | |
30 | 234 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 4:43.66 | |
31 | 304 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 4:44.30 | |
32 | 114 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 50 m | 4:47.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 2:09.97 | |
2 | 67 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:11.32 | |
3 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:12.28 | |
4 | 179 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 2:13.10 | |
5 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:13.42 | |
6 | 287 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:13.55 | |
7 | 305 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:14.20 | |
8 | 237 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:14.93 | |
9 | 59 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 2:14.97 | |
10 | 139 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:15.77 | |
11 | 280 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:16.33 | |
12 | 214 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 2:16.76 | |
13 | 199 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 2:16.95 | |
14 | 60 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:17.60 | |
15 | 123 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:17.91 | |
16 | 212 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 50 m | 2:18.41 | |
17 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:18.47 | |
18 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:18.97 | |
19 | 146 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:19.03 | |
20 | 169 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 2:19.07 | |
21 | 124 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:19.32 | |
22 | 76 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:19.40 | |
23 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:19.41 | |
24 | 152 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:19.54 | |
25 | 203 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:20.41 | |
26 | 264 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 2:20.51 | |
27 | 206 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 2:20.68 | |
28 | 239 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:20.91 | |
29 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:21.82 | |
30 | 306 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:21.83 | |
31 | 49 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:21.94 | |
32 | 245 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:22.10 | |
33 | 141 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:22.18 | |
34 | 27 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 2:22.23 | |
35 | 126 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:22.38 | |
36 | 293 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:22.48 | |
37 | 233 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 2:22.53 | |
38 | 104 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 2:22.69 | |
39 | 92 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 2:22.70 | |
40 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:22.91 | |
41 | 98 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 2:23.03 | |
42 | 278 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:23.66 | |
43 | 301 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:23.97 | |
44 | 36 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:23.98 | |
45 | 41 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:24.44 | |
46 | 82 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:24.60 | |
47 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:24.89 | |
48 | 200 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:24.95 | |
49 | 86 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:25.15 | |
50 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:25.60 | |
51 | 277 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 2:25.64 | |
52 | 181 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 2:26.35 | |
53 | 48 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:26.44 | |
54 | 208 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:26.63 | |
55 | 165 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:26.96 | |
56 | 157 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 2:27.06 | |
57 | 103 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:27.11 | |
58 | 154 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 2:27.31 | |
59 | 133 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 2:27.43 | |
60 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 2:27.89 | |
61 | 289 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 2:28.00 | |
62 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 2:28.77 | |
63 | 71 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 2:29.03 | |
64 | 243 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 50 m | 2:29.08 | |
65 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:29.33 | |
66 | 112 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 2:29.42 | |
67 | 271 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:29.66 | |
68 | 217 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:30.29 | |
69 | 168 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:30.33 | |
70 | 108 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 2:30.42 | |
71 | 170 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:30.50 | |
72 | 54 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 2:32.15 | |
73 | 215 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 2:32.53 | |
74 | 291 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 2:33.82 | |
75 | 118 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 50 m | 2:38.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:02.21 | |
2 | 70 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:02.49 | |
3 | 262 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 1:02.62 | |
4 | 205 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 1:03.89 | |
5 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:04.10 | |
6 | 177 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 1:04.16 | |
7 | 80 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:04.28 | |
8 | 260 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:04.46 | |
9 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 1:05.07 | |
10 | 189 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 1:05.10 | |
11 | 209 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:05.21 | |
12 | 34 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 1:05.49 | |
13 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 1:05.57 | |
14 | 266 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 1:05.69 | |
15 | 28 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 1:05.72 | |
16 | 228 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:06.01 | |
17 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:07.13 | |
18 | 9 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:07.18 | |
19 | 46 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:07.28 | |
20 | 240 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 1:07.43 | |
21 | 147 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:07.47 | |
22 | 135 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:07.49 | |
23 | 309 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:07.50 | |
24 | 227 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:07.63 | |
25 | 296 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:08.19 | |
26 | 292 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:08.30 | |
27 | 51 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:08.95 | |
28 | 84 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:09.36 | |
29 | 182 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:09.66 | |
30 | 186 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:09.98 | |
31 | 47 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 1:10.43 | |
32 | 173 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:10.71 | |
33 | 58 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:10.77 | |
34 | 171 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:11.01 | |
35 | 132 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:11.06 | |
36 | 137 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:11.97 | |
37 | 268 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 50 m | 1:12.79 | |
38 | 15 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 1:15.82 | |
39 | 7 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 1:22.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:13.36 | |
2 | 6 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:14.13 | |
3 | 288 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:14.98 | |
4 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:15.19 | |
5 | 286 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:15.34 | |
6 | 285 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:15.44 | |
7 | 57 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:16.48 | |
8 | 124 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:17.09 | |
9 | 74 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:17.82 | |
10 | 38 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:18.44 | |
11 | 204 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 1:19.20 | |
12 | 66 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:19.53 | |
13 | 242 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:19.83 | |
14 | 190 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:20.59 | |
15 | 134 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:20.72 | |
16 | 97 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:21.55 | |
17 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:22.08 | |
18 | 151 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:22.85 | |
19 | 261 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 1:23.21 | |
20 | 35 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:23.46 | |
21 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:23.50 | |
22 | 300 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:23.64 | |
23 | 178 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:23.75 | |
24 | 194 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 50 m | 1:23.87 | |
25 | 269 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 1:24.04 | |
26 | 60 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:24.15 | |
27 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:24.19 | |
28 | 249 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 1:25.23 | |
29 | 107 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 1:25.31 | |
30 | 158 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:26.18 | |
31 | 164 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 1:26.22 | |
32 | 163 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 1:26.36 | |
33 | 45 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:27.47 | |
34 | 149 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:27.63 | |
35 | 154 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:27.66 | |
36 | 229 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:28.09 | |
37 | 181 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 1:28.45 | |
38 | 86 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:28.62 | |
39 | 118 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 50 m | 1:29.25 | |
40 | 174 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:29.94 | |
41 | 312 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 50 m | 1:32.14 | |
42 | 156 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:32.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 2:11.30 | |
2 | 77 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:11.78 | |
3 | 216 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:12.47 | |
4 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:14.89 | |
5 | 61 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 2:15.74 | |
6 | 73 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:16.70 | |
7 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 2:17.49 | |
8 | 88 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 2:17.91 | |
9 | 267 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:18.63 | |
10 | 224 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:20.73 | |
11 | 143 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:21.04 | |
12 | 3 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:22.23 | |
13 | 55 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:22.50 | |
14 | 240 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 2:22.51 | |
15 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 2:22.57 | |
16 | 113 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:23.01 | |
17 | 34 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:24.01 | |
18 | 195 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 2:25.35 | |
19 | 84 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:26.24 | |
20 | 177 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:26.34 | |
21 | 296 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:26.34 | |
22 | 167 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:29.11 | |
23 | 250 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 2:29.50 | |
24 | 72 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:29.85 | |
25 | 79 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:30.55 | |
26 | 186 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:31.90 | |
27 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:32.26 | |
28 | 16 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 2:32.52 | |
29 | 219 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:33.23 | |
30 | 37 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 2:33.50 | |
31 | 251 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 50 m | 2:35.04 | |
32 | 120 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 50 m | 2:38.53 | |
33 | 7 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 2:39.25 | |
34 | 263 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 2:40.36 | |
35 | 172 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:40.63 | |
36 | 270 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 2:41.26 | |
37 | 235 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 2:42.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:25.35 | |
2 | 285 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:26.20 | |
3 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:27.00 | |
4 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:29.30 | |
5 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:31.02 | |
6 | 74 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:31.13 | |
7 | 101 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:31.54 | |
8 | 94 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:33.51 | |
9 | 66 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:34.10 | |
10 | 305 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:34.65 | |
11 | 230 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 2:34.77 | |
12 | 307 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:35.33 | |
13 | 237 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:35.41 | |
14 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:35.73 | |
15 | 102 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:35.92 | |
16 | 141 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:35.96 | |
17 | 57 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:36.00 | |
18 | 124 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:36.56 | |
19 | 301 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:36.64 | |
20 | 190 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:37.18 | |
21 | 306 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:37.21 | |
22 | 253 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 2:37.31 | |
23 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:38.42 | |
24 | 293 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:38.49 | |
25 | 82 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:38.59 | |
26 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:38.61 | |
27 | 76 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:39.37 | |
28 | 300 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:39.49 | |
29 | 165 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:40.45 | |
30 | 258 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:40.86 | |
31 | 239 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:41.13 | |
32 | 27 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 2:42.03 | |
33 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:42.07 | |
34 | 247 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:42.30 | |
35 | 162 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:42.32 | |
36 | 38 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:42.55 | |
37 | 92 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 2:42.69 | |
38 | 261 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:42.78 | |
39 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:42.94 | |
40 | 43 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 2:43.00 | |
41 | 112 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 2:43.05 | |
42 | 123 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:43.07 | |
43 | 279 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:43.14 | |
44 | 146 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:43.33 | |
45 | 97 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:43.45 | |
46 | 178 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 2:43.54 | |
47 | 199 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 2:43.54 | |
48 | 152 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:43.81 | |
49 | 35 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:44.58 | |
50 | 203 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:44.59 | |
51 | 98 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 2:44.73 | |
52 | 169 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 2:44.83 | |
53 | 278 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:44.87 | |
54 | 136 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:44.91 | |
55 | 104 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 2:45.11 | |
56 | 269 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 2:45.28 | |
57 | 48 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:45.32 | |
58 | 117 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 2:45.39 | |
59 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:45.46 | |
60 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:45.53 | |
61 | 41 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:45.69 | |
62 | 226 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 2:45.73 | |
63 | 115 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 2:45.87 | |
64 | 271 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:46.06 | |
65 | 200 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:46.49 | |
66 | 86 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:46.50 | |
67 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:46.89 | |
68 | 208 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:47.06 | |
69 | 164 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 2:47.31 | |
70 | 166 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:47.59 | |
71 | 103 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:47.80 | |
72 | 249 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 2:48.06 | |
73 | 52 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 2:48.11 | |
74 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:48.13 | |
75 | 255 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 2:49.82 | |
76 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:49.91 | |
77 | 108 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 2:49.94 | |
78 | 174 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 2:50.01 | |
79 | 168 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:50.64 | |
80 | 105 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 2:51.82 | |
81 | 252 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 2:52.38 | |
82 | 246 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 50 m | 2:52.39 | |
83 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 2:52.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 53.79 | |
2 | 241 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 54.70 | |
3 | 1 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 54.88 | |
4 | 262 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 55.14 | |
5 | 77 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 55.56 | |
6 | 189 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 55.62 | |
7 | 265 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 55.76 | |
8 | 173 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 55.99 | |
9 | 224 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 56.28 | |
10 | 93 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 56.30 | |
11 | 294 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 56.67 | |
12 | 290 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 56.71 | |
13 | 227 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 56.75 | |
14 | 109 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 56.96 | |
15 | 205 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 57.06 | |
16 | 201 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 57.43 | |
17 | 30 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 57.48 | |
18 | 309 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 57.60 | |
19 | 254 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 57.66 | |
20 | 209 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 57.67 | |
21 | 3 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 57.72 | |
22 | 47 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 57.89 | |
23 | 147 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 57.99 | |
24 | 210 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 58.03 | |
25 | 296 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 58.08 | |
26 | 61 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 58.10 | |
27 | 195 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 58.13 | |
28 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 58.24 | |
29 | 96 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 58.24 | |
30 | 266 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 58.41 | |
31 | 56 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 58.63 | |
32 | 240 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 58.63 | |
33 | 55 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 58.68 | |
34 | 113 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 58.71 | |
35 | 153 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 58.79 | |
36 | 80 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 58.96 | |
37 | 267 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 59.01 | |
38 | 9 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 59.03 | |
39 | 33 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 50 m | 59.13 | |
40 | 51 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 59.15 | |
41 | 297 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 59.28 | |
42 | 81 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 59.46 | |
43 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 59.54 | |
44 | 119 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 50 m | 59.69 | |
45 | 221 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 59.72 | |
46 | 69 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 59.80 | |
47 | 310 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 59.96 | |
48 | 223 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 59.97 | |
49 | 26 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 1:00.49 | |
50 | 42 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:00.55 | |
51 | 251 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 50 m | 1:00.55 | |
52 | 131 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:00.60 | |
53 | 234 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:00.60 | |
54 | 292 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:00.63 | |
55 | 228 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:00.71 | |
56 | 250 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 1:00.76 | |
57 | 53 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:00.94 | |
58 | 225 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:00.99 | |
59 | 302 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:00.99 | |
60 | 167 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:01.03 | |
61 | 4 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 1:01.12 | |
62 | 58 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:01.14 | |
63 | 116 | Lange Markus Julian | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 50 m | 1:01.18 | |
64 | 150 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:01.34 | |
65 | 121 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 50 m | 1:01.44 | |
66 | 182 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:01.68 | |
67 | 218 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 1:01.81 | |
68 | 268 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 50 m | 1:02.00 | |
69 | 220 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 50 m | 1:02.67 | |
70 | 44 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:02.98 | |
71 | 91 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:03.46 | |
72 | 202 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 50 m | 1:03.52 | |
73 | 232 | Hansen Nicolai Youn | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:03.54 | |
74 | 89 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 1:04.06 | |
75 | 114 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 50 m | 1:05.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 28, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 9:32.89 | |
2 | 305 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 9:33.17 | |
3 | 287 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 9:34.40 | |
4 | 139 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 9:38.22 | |
5 | 67 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 9:39.48 | |
6 | 11 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 9:40.03 | |
7 | 2 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 9:43.25 | |
8 | 214 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 9:44.08 | |
9 | 280 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 9:45.87 | |
10 | 60 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 9:52.02 | |
11 | 293 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 9:57.53 | |
12 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 9:59.35 | |
13 | 126 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 10:01.49 | |
14 | 134 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 10:01.51 | |
15 | 170 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 10:07.31 | |
16 | 203 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 10:09.57 | |
17 | 75 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 10:17.08 | |
18 | 208 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 10:17.40 | |
19 | 165 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 10:17.91 | |
20 | 204 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 10:20.19 | |
21 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 10:21.06 | |
22 | 190 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 10:22.15 | |
23 | 206 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 10:25.76 | |
24 | 289 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 10:27.21 | |
25 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 10:30.27 | |
26 | 246 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 50 m | 10:38.11 | |
27 | 217 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 10:38.47 | |
28 | 166 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 10:48.38 | |
29 | 243 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 50 m | 10:49.87 | |
30 | 108 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 10:51.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 2:28.18 | |
2 | 216 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:29.83 | |
3 | 72 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:30.66 | |
4 | 88 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 2:33.47 | |
5 | 171 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:33.75 | |
6 | 176 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:35.59 | |
7 | 150 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:35.82 | |
8 | 221 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:36.54 | |
9 | 93 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 2:37.58 | |
10 | 73 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:38.23 | |
11 | 110 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:38.45 | |
12 | 56 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:38.90 | |
13 | 260 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:39.83 | |
14 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 50 m | 2:40.20 | |
15 | 302 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 2:41.54 | |
16 | 9 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:41.62 | |
17 | 25 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 50 m | 2:42.69 | |
18 | 91 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 2:42.73 | |
19 | 187 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:43.82 | |
20 | 219 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:46.61 | |
21 | 138 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:47.01 | |
22 | 135 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:47.44 | |
23 | 281 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:47.62 | |
24 | 244 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 2:49.49 | |
25 | 223 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 2:49.72 | |
26 | 184 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:50.22 | |
27 | 225 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 2:51.09 | |
28 | 37 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 2:51.91 | |
29 | 106 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 2:53.20 | |
30 | 89 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 2:54.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 30, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:04.20 | |
2 | 94 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 1:04.78 | |
3 | 213 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 1:05.92 | |
4 | 179 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:07.40 | |
5 | 130 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:08.12 | |
6 | 12 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:08.15 | |
7 | 307 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:08.57 | |
8 | 306 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:09.07 | |
9 | 8 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:09.90 | |
10 | 102 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:10.05 | |
11 | 258 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 1:10.09 | |
12 | 180 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:10.14 | |
13 | 36 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:10.67 | |
14 | 152 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:10.82 | |
15 | 230 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:11.30 | |
16 | 112 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 1:11.87 | |
17 | 253 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:12.37 | |
18 | 95 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 1:12.51 | |
19 | 66 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:12.61 | |
20 | 261 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 1:12.62 | |
21 | 68 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:12.80 | |
22 | 43 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:13.03 | |
23 | 301 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:13.11 | |
24 | 300 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:13.19 | |
25 | 99 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:13.39 | |
26 | 5 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:13.76 | |
27 | 123 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:13.81 | |
28 | 271 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 1:13.87 | |
29 | 242 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:13.93 | |
30 | 13 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:14.03 | |
31 | 127 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:14.11 | |
32 | 10 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:14.18 | |
33 | 141 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:14.30 | |
34 | 27 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 1:14.87 | |
35 | 164 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 50 m | 1:14.96 | |
36 | 200 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:15.04 | |
37 | 245 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:15.35 | |
38 | 168 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:15.91 | |
39 | 289 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 1:15.93 | |
40 | 48 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:16.01 | |
41 | 125 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:16.04 | |
42 | 238 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 1:16.41 | |
43 | 76 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:16.52 | |
44 | 38 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.69 | |
45 | 98 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 1:17.10 | |
46 | 169 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:17.10 | |
47 | 154 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:17.33 | |
48 | 259 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 50 m | 1:18.30 | |
49 | 136 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:18.31 | |
50 | 52 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:18.33 | |
51 | 311 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 1:18.39 | |
52 | 49 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:18.52 | |
53 | 198 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:18.52 | |
54 | 174 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:18.82 | |
55 | 14 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:19.45 | |
56 | 83 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:19.54 | |
57 | 207 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:19.76 | |
58 | 277 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 1:19.98 | |
59 | 142 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:21.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 31, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:05.00 | ||
2 | 20 | Sigma Drenge | 1999 | SIGMA | 50 m | 4:11.49 | ||
3 | 272 | Vat-Cph Boys A | 1999 | VAT CPH | 50 m | 4:12.87 | ||
4 | 273 | Vat-Cph Boys B | 1999 | VAT CPH | 50 m | 4:14.10 | ||
5 | 196 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 4:17.50 | ||
6 | 222 | Frederiksund Drenge | 1999 | FR.SUND | 50 m | 4:24.00 | ||
7 | 87 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 4:25.88 | ||
8 | 183 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 4:27.00 | ||
9 | 298 | Hvidovre Drenge B | 1999 | HVIDOVRE | 50 m | 4:29.25 | ||
10 | 282 | Kvik Drenge | 1999 | KVIK | 50 m | 4:29.50 | ||
11 | 39 | Lyngby Drenge | 1999 | LYNGBY | 50 m | 4:31.79 | ||
12 | 128 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 4:33.26 | ||
13 | 160 | Gsc Drenge | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 4:35.63 | ||
14 | 63 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |
Løb 32, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:07.10 | ||
2 | 283 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:07.76 | ||
3 | 21 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:09.94 | ||
4 | 64 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:10.00 | ||
5 | 197 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:14.00 | ||
6 | 145 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:16.04 | ||
7 | 159 | Lf Piger :-) | 2001 | LF-SWIM | 50 m | 4:17.83 | ||
8 | 299 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 4:18.07 | ||
9 | 50 | Lyngby Piger | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:19.35 | ||
10 | 129 | Roskilde Piger 2 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 4:20.75 | ||
11 | 274 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:22.90 | ||
12 | 122 | Hils 2 Piger 1 | 2001 | HILLERØD | 50 m | 4:24.01 | ||
13 | 175 | Vest Piger | 2001 | VEST | 50 m | 4:25.50 | ||
14 | 22 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:26.10 | ||
15 | 236 | Stv 1 Piger | 2001 | STV | 50 m | 4:29.30 | ||
16 | 65 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:30.00 | ||
17 | 284 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:30.64 | ||
18 | 275 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:31.90 | ||
19 | 161 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:35.01 | ||
20 | 111 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 50 m | 5:19.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 maj 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:44 |