Ohjelma Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:18.73 | |
2 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:25.01 | |
3 | 298 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:31.44 | |
4 | 228 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:32.37 | |
5 | 232 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:32.97 | |
6 | 252 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 4:33.66 | |
7 | 296 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 4:35.77 | |
8 | 295 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 4:36.76 | |
9 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 4:40.16 | |
10 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 4:42.24 | |
11 | 200 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 4:42.43 | |
12 | 50 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 4:42.57 | |
13 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 4:42.69 | |
14 | 32 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 4:43.55 | |
15 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 4:44.09 | |
16 | 217 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:44.66 | |
17 | 181 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 4:44.77 | |
18 | 30 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 4:45.12 | |
19 | 149 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 4:45.23 | |
20 | 297 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:45.47 | |
21 | 401 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 4:45.48 | |
22 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 4:45.49 | |
23 | 329 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 4:45.57 | |
24 | 343 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 4:45.80 | |
25 | 204 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 4:46.21 | |
26 | 102 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 4:46.40 | |
27 | 287 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:47.07 | |
28 | 227 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 4:47.96 | |
29 | 325 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 4:48.64 | |
30 | 94 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 4:48.69 | |
31 | 236 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 4:50.25 | |
32 | 3 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 4:51.02 | |
33 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 4:53.49 | |
34 | 177 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 4:54.44 | |
35 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 4:56.84 | |
36 | 305 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 5:02.99 | |
37 | 176 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 5:03.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 2, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:58.46 | |
2 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 5:01.87 | |
3 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 5:03.14 | |
4 | 9 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 5:03.59 | |
5 | 93 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 5:05.65 | |
6 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 5:08.47 | |
7 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 5:08.94 | |
8 | 156 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 5:08.99 | |
9 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:09.09 | |
10 | 12 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 5:09.54 | |
11 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 5:13.01 | |
12 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 5:18.82 | |
13 | 68 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 5:19.56 | |
14 | 229 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 5:20.17 | |
15 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 5:20.54 | |
16 | 225 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 5:20.76 | |
17 | 71 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 5:20.90 | |
18 | 316 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 5:22.00 | |
19 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:22.10 | |
20 | 315 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 5:23.23 | |
21 | 80 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 5:26.38 | |
22 | 98 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 5:27.60 | |
23 | 103 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 5:29.77 | |
24 | 253 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 5:31.07 | |
25 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:31.33 | |
26 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 5:31.45 | |
27 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 5:32.53 | |
28 | 306 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 5:32.56 | |
29 | 81 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 5:33.44 | |
30 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 5:37.28 | |
31 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:37.76 | |
32 | 146 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 5:37.93 | |
33 | 203 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:40.73 | |
34 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:48.05 | |
35 | 268 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 5:48.30 | |
36 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 5:54.24 | |
37 | 83 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 5:54.30 | |
38 | 64 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 5:57.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 3, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:29.15 | |
2 | 137 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:38.70 | |
3 | 132 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:40.60 | |
4 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:41.32 | |
5 | 318 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:41.83 | |
6 | 46 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:43.01 | |
7 | 349 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:44.09 | |
8 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:45.18 | |
9 | 184 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:47.31 | |
10 | 202 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:47.59 | |
11 | 58 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:48.02 | |
12 | 299 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:49.51 | |
13 | 43 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:49.88 | |
14 | 79 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:49.97 | |
15 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:50.29 | |
16 | 141 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:50.40 | |
17 | 397 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:51.07 | |
18 | 183 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:51.88 | |
19 | 22 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:51.93 | |
20 | 248 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:52.47 | |
21 | 54 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:52.82 | |
22 | 45 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:52.87 | |
23 | 319 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:53.30 | |
24 | 151 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:54.76 | |
25 | 10 | Lindgren Oliver | 2001 | SLANGERUP | 0101AB | 25 m | 2:54.96 | |
26 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:55.40 | |
27 | 42 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 2:55.89 | |
28 | 96 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 2:58.65 | |
29 | 87 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:59.80 | |
30 | 75 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 3:00.61 | |
31 | 100 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 3:01.06 | |
32 | 145 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 3:01.64 | |
33 | 321 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 3:02.71 | |
34 | 129 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 3:03.12 | |
35 | 109 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 3:03.93 | |
36 | 353 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 3:06.05 | |
37 | 384 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 3:10.75 | |
38 | 206 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 3:11.66 | |
39 | 108 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:12.18 | |
40 | 224 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:12.87 | |
41 | 212 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 3:15.93 | |
42 | 322 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:28.77 | |
43 | 6 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 3:42.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 2:55.59 | |
2 | 220 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:57.60 | |
3 | 9 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 2:57.85 | |
4 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:59.34 | |
5 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:59.94 | |
6 | 229 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 3:01.50 | |
7 | 44 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 3:02.58 | |
8 | 286 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 3:03.53 | |
9 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 3:05.10 | |
10 | 303 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 3:06.41 | |
11 | 230 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 3:08.87 | |
12 | 310 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 3:09.26 | |
13 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:09.60 | |
14 | 317 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:10.89 | |
15 | 166 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:11.60 | |
16 | 59 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 3:12.02 | |
17 | 31 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 3:12.05 | |
18 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 3:12.05 | |
19 | 302 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:12.31 | |
20 | 72 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 3:14.28 | |
21 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 3:14.42 | |
22 | 249 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:14.60 | |
23 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 3:14.90 | |
24 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 3:15.45 | |
25 | 345 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 3:15.45 | |
26 | 218 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 3:15.65 | |
27 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 3:16.17 | |
28 | 253 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:17.13 | |
29 | 350 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 3:17.36 | |
30 | 70 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 3:17.66 | |
31 | 8 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 3:17.70 | |
32 | 276 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:17.90 | |
33 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:18.06 | |
34 | 205 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 3:18.31 | |
35 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 3:18.50 | |
36 | 330 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 3:19.02 | |
37 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:19.20 | |
38 | 169 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 3:19.66 | |
39 | 133 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 3:19.96 | |
40 | 85 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:20.17 | |
41 | 193 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 3:20.45 | |
42 | 48 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 3:21.34 | |
43 | 127 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 3:21.92 | |
44 | 168 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 3:22.60 | |
45 | 226 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 3:22.65 | |
46 | 196 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 3:23.73 | |
47 | 11 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 3:24.39 | |
48 | 150 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:25.27 | |
49 | 314 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 3:26.27 | |
50 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:27.53 | |
51 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 3:27.93 | |
52 | 192 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 3:28.36 | |
53 | 233 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 3:28.88 | |
54 | 47 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 3:29.00 | |
55 | 370 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 3:29.53 | |
56 | 63 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 3:29.94 | |
57 | 337 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:30.32 | |
58 | 174 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 3:30.41 | |
59 | 392 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 3:30.42 | |
60 | 52 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:31.52 | |
61 | 346 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:31.77 | |
62 | 76 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 3:32.15 | |
63 | 244 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:32.23 | |
64 | 250 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:32.43 | |
65 | 304 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:32.87 | |
66 | 60 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 3:32.94 | |
67 | 195 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 3:33.33 | |
68 | 121 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 3:33.47 | |
69 | 400 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 3:33.60 | |
70 | 186 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:35.07 | |
71 | 191 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 3:35.12 | |
72 | 385 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 3:35.48 | |
73 | 245 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 3:35.49 | |
74 | 324 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:35.59 | |
75 | 187 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 3:36.29 | |
76 | 110 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 3:37.00 | |
77 | 207 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 3:38.79 | |
78 | 331 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:41.39 | |
79 | 379 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:43.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 5, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:46.83 | ||
2 | 216 | Kvik Drenge | 2001 | KVIK | 25 m | 1:48.37 | ||
3 | 259 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:49.33 | ||
4 | 347 | Stv 1 Drenge | 2001 | STV | 25 m | 1:49.64 | ||
5 | 55 | Gsc Drenge 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 1:50.80 | ||
6 | 112 | Vat-Cph Drenge 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 1:50.93 | ||
7 | 117 | Helsingør Drenge 1 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 1:52.10 | ||
8 | 294 | Ringsted Drenge | 2001 | RINGSTED | 25 m | 1:52.24 | ||
9 | 26 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 1:52.98 | ||
10 | 338 | Sigma Drenge 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 1:53.40 | ||
11 | 241 | Køge SK | 2001 | KØGE | 25 m | 1:53.92 | ||
12 | 388 | Gti Drenge 1 | 2001 | GTI | 25 m | 1:54.64 | ||
13 | 180 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.65 | ||
14 | 113 | Vat-Cph Drenge 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 1:57.67 | ||
15 | 136 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:58.11 | ||
16 | 348 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 1:58.29 | ||
17 | 339 | Sigma Drenge 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 1:59.00 | ||
18 | 260 | Lyngby Drenge 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:59.01 | ||
19 | 20 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 25 m | 2:00.09 | ||
20 | 56 | Gsc Drenge 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.35 | ||
21 | 27 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:01.85 | ||
22 | 366 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:02.49 | ||
23 | 1 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 25 m | 2:04.69 | ||
24 | 282 | Nakskov Drenge :) | 2001 | NAKSKOV | 25 m | 2:05.23 | ||
25 | 175 | Hovedstadens Drenge | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.20 | ||
26 | 389 | Gti Drenge 2 | 2002 | GTI | 25 m | 2:07.06 | ||
27 | 199 | Hørsholm | 2001 | HØRSHOLM | 25 m | 2:07.15 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 6, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Kvik C Piger 1 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:01.08 | ||
2 | 65 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.19 | ||
3 | 2 | A6 Piger | 2003 | A6 | 25 m | 2:03.91 | ||
4 | 114 | Vat-Cph Piger 1 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:05.78 | ||
5 | 28 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:07.38 | ||
6 | 340 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:07.50 | ||
7 | 161 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:07.97 | ||
8 | 271 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:11.00 | ||
9 | 214 | Kvik C Piger 2 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:11.56 | ||
10 | 239 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:11.91 | ||
11 | 118 | Helsingør Piger 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:12.10 | ||
12 | 341 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:13.00 | ||
13 | 66 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.43 | ||
14 | 115 | Vat-Cph Piger 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:15.18 | ||
15 | 167 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:15.36 | ||
16 | 29 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.22 | ||
17 | 215 | Kvik C Piger 3 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:17.91 | ||
18 | 390 | Gti Piger | 2003 | GTI | 25 m | 2:18.56 | ||
19 | 272 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:19.00 | ||
20 | 24 | Frederikssund Piger | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 240 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:22.94 | ||
22 | 367 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:24.00 | ||
23 | 119 | Helsingør Piger 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.80 | ||
24 | 67 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:28.02 | ||
25 | 378 | Vest Piger | 2003 | VEST | 25 m | 2:37.05 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:20.16 | |
2 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:23.18 | |
3 | 12 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 2:25.06 | |
4 | 34 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:25.87 | |
5 | 71 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:26.48 | |
6 | 68 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 2:26.50 | |
7 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:27.00 | |
8 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 2:27.38 | |
9 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:27.46 | |
10 | 303 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:30.00 | |
11 | 146 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 2:30.51 | |
12 | 103 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 2:30.80 | |
13 | 315 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:31.01 | |
14 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:31.27 | |
15 | 156 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:31.36 | |
16 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:31.48 | |
17 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 2:31.75 | |
18 | 398 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 25 m | 2:32.05 | |
19 | 77 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:32.30 | |
20 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:32.87 | |
21 | 225 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:32.92 | |
22 | 139 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:33.57 | |
23 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:33.91 | |
24 | 98 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:34.13 | |
25 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:34.17 | |
26 | 306 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:34.32 | |
27 | 316 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:35.00 | |
28 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:35.35 | |
29 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 2:35.94 | |
30 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:36.23 | |
31 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:37.08 | |
32 | 222 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:37.22 | |
33 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:37.57 | |
34 | 208 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:38.41 | |
35 | 245 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:38.44 | |
36 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 2:38.53 | |
37 | 120 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:38.87 | |
38 | 130 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:40.21 | |
39 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:40.42 | |
40 | 268 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:41.37 | |
41 | 351 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:42.07 | |
42 | 148 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:43.51 | |
43 | 47 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:43.74 | |
44 | 134 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:44.41 | |
45 | 64 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 2:44.90 | |
46 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:45.21 | |
47 | 196 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:45.25 | |
48 | 337 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:46.68 | |
49 | 386 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 2:47.07 | |
50 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:47.50 | |
51 | 264 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:48.20 | |
52 | 237 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:48.47 | |
53 | 402 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 25 m | 2:48.52 | |
54 | 23 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 2:48.55 | |
55 | 82 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:52.36 | |
56 | 404 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:53.83 | |
57 | 203 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:55.15 | |
58 | 150 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:56.06 | |
59 | 88 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:59.78 | |
60 | 309 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 3:00.37 | |
61 | 189 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 3:07.74 | |
62 | 89 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:36.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:01.74 | |
2 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:04.37 | |
3 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:04.94 | |
4 | 126 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:05.12 | |
5 | 252 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:07.07 | |
6 | 295 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 2:07.47 | |
7 | 228 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:07.77 | |
8 | 141 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:08.89 | |
9 | 349 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:09.57 | |
10 | 298 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:10.08 | |
11 | 221 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 2:10.10 | |
12 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:10.46 | |
13 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:10.60 | |
14 | 50 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:11.68 | |
15 | 143 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:11.75 | |
16 | 296 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 2:11.76 | |
17 | 32 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:12.46 | |
18 | 217 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:13.84 | |
19 | 184 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:14.02 | |
20 | 149 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:14.13 | |
21 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:14.75 | |
22 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:14.78 | |
23 | 236 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:14.83 | |
24 | 329 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:15.03 | |
25 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:15.78 | |
26 | 368 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:15.90 | |
27 | 183 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:15.97 | |
28 | 312 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:16.07 | |
29 | 287 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:16.34 | |
30 | 401 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 2:16.47 | |
31 | 30 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:16.62 | |
32 | 102 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:16.86 | |
33 | 325 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:17.00 | |
34 | 243 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:17.08 | |
35 | 94 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:17.17 | |
36 | 343 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:17.50 | |
37 | 210 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:17.70 | |
38 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 2:17.81 | |
39 | 297 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:18.60 | |
40 | 3 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 2:18.87 | |
41 | 155 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 2:18.95 | |
42 | 109 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:19.15 | |
43 | 177 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 2:19.39 | |
44 | 369 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:19.73 | |
45 | 262 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:20.21 | |
46 | 308 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:20.30 | |
47 | 321 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:20.53 | |
48 | 43 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:20.95 | |
49 | 182 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:21.29 | |
50 | 144 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:21.59 | |
51 | 285 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:22.21 | |
52 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:22.56 | |
53 | 151 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 2:23.37 | |
54 | 371 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:23.67 | |
55 | 354 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 2:23.83 | |
56 | 176 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:23.95 | |
57 | 283 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 2:23.99 | |
58 | 145 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:24.33 | |
59 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:24.71 | |
60 | 394 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 2:24.84 | |
61 | 147 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | 2:26.51 | |
62 | 125 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:26.90 | |
63 | 246 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:26.92 | |
64 | 194 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 2:28.51 | |
65 | 153 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 2:29.83 | |
66 | 326 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:30.64 | |
67 | 395 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:30.92 | |
68 | 78 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 2:35.81 | |
69 | 327 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:39.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:19.96 | |
2 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:20.46 | |
3 | 220 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:21.06 | EFT |
4 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:23.81 | |
5 | 69 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:23.93 | |
6 | 229 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:24.72 | |
7 | 310 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:25.87 | |
8 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:26.05 | |
9 | 286 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:28.13 | |
10 | 230 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:28.54 | |
11 | 72 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:28.84 | |
12 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:28.93 | |
13 | 253 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:28.95 | |
14 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:29.04 | |
15 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:29.07 | |
16 | 166 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:29.31 | |
17 | 31 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:29.68 | |
18 | 317 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:29.86 | |
19 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:30.17 | |
20 | 345 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:31.21 | |
21 | 276 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:31.32 | |
22 | 205 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:31.42 | |
23 | 249 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:31.78 | |
24 | 274 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:32.16 | |
25 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:32.41 | |
26 | 133 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:32.53 | |
27 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:32.93 | |
28 | 25 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:33.01 | |
29 | 370 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:33.18 | |
30 | 302 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:33.30 | |
31 | 244 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:33.37 | |
32 | 99 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:33.58 | |
33 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:33.59 | |
34 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:33.70 | |
35 | 350 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:34.15 | |
36 | 81 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:34.22 | |
37 | 226 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:34.25 | |
38 | 70 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:34.67 | |
39 | 330 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 1:34.75 | |
40 | 48 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:35.41 | |
41 | 300 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:35.86 | |
42 | 60 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:36.13 | |
43 | 314 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:36.16 | |
44 | 127 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:36.28 | |
45 | 196 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:36.42 | |
46 | 85 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:36.44 | |
47 | 11 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:36.48 | |
48 | 233 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:36.62 | |
49 | 8 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:36.82 | |
50 | 195 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:36.84 | |
51 | 337 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:36.92 | |
52 | 385 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:37.00 | |
53 | 52 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:37.11 | |
54 | 193 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:37.24 | |
55 | 219 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:37.51 | |
56 | 346 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:38.23 | |
57 | 191 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:38.42 | |
58 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:38.96 | |
59 | 324 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:39.84 | |
60 | 392 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 1:40.12 | |
61 | 331 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:40.59 | |
62 | 192 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:40.71 | |
63 | 76 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:40.75 | |
64 | 121 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:42.44 | |
65 | 150 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:43.76 | |
66 | 275 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:53.07 | |
67 | 101 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:53.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:08.72 | |
2 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:12.72 | |
3 | 137 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:13.70 | |
4 | 132 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:14.29 | |
5 | 46 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:16.15 | |
6 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:16.52 | |
7 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:16.78 | |
8 | 349 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:16.84 | |
9 | 397 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 1:17.32 | |
10 | 248 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:17.71 | |
11 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:18.27 | |
12 | 267 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:18.40 | |
13 | 202 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:18.60 | |
14 | 204 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:18.93 | |
15 | 319 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:19.09 | |
16 | 318 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:19.27 | |
17 | 299 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:19.57 | |
18 | 79 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:19.58 | |
19 | 312 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:19.77 | |
20 | 183 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 1:19.84 | |
21 | 22 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:20.15 | |
22 | 45 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:20.26 | |
23 | 129 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:20.56 | |
24 | 50 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:20.82 | |
25 | 343 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:21.62 | |
26 | 42 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:21.73 | |
27 | 151 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:21.75 | |
28 | 96 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:21.98 | |
29 | 10 | Lindgren Oliver | 2001 | SLANGERUP | 0101AB | 25 m | 1:22.39 | |
30 | 75 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:22.62 | |
31 | 332 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:22.76 | |
32 | 384 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:22.84 | |
33 | 100 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:23.23 | |
34 | 321 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:23.37 | |
35 | 87 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:25.60 | |
36 | 322 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:25.85 | |
37 | 320 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:25.93 | |
38 | 353 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 1:26.19 | |
39 | 7 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:26.41 | |
40 | 145 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:27.03 | |
41 | 125 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:27.16 | |
42 | 212 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:27.23 | |
43 | 57 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:27.26 | |
44 | 313 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:27.31 | |
45 | 74 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:27.41 | |
46 | 111 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:27.79 | |
47 | 6 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:27.92 | |
48 | 262 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:28.01 | |
49 | 403 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:28.16 | |
50 | 273 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:30.98 | |
51 | 142 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:35.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 11, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:36.81 | |
2 | 156 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:37.33 | |
3 | 139 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:37.56 | |
4 | 93 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:38.20 | |
5 | 44 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:40.19 | |
6 | 398 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 25 m | 2:41.25 | |
7 | 34 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:42.35 | |
8 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 2:43.35 | |
9 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:44.29 | |
10 | 316 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:44.54 | |
11 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:45.54 | |
12 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 2:45.63 | |
13 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:45.97 | |
14 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:45.99 | |
15 | 61 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:46.07 | |
16 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:47.68 | |
17 | 225 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:47.86 | |
18 | 220 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:47.96 | |
19 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:48.73 | |
20 | 245 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:50.14 | |
21 | 270 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 2:50.16 | |
22 | 387 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:50.85 | |
23 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:51.02 | |
24 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 2:51.56 | |
25 | 103 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 2:51.79 | |
26 | 276 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:51.82 | |
27 | 98 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:52.02 | |
28 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:52.48 | |
29 | 345 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:52.62 | |
30 | 229 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:52.64 | |
31 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:53.34 | |
32 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:53.60 | |
33 | 208 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:53.82 | |
34 | 333 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:54.32 | |
35 | 231 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:54.61 | |
36 | 223 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:54.66 | |
37 | 264 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:54.90 | |
38 | 168 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 2:54.96 | |
39 | 251 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:55.29 | |
40 | 237 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:55.37 | |
41 | 31 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:55.47 | |
42 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 2:55.89 | |
43 | 253 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:56.54 | |
44 | 351 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 2:57.26 | |
45 | 124 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:57.34 | |
46 | 148 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:58.32 | |
47 | 172 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 2:58.38 | |
48 | 173 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:58.91 | |
49 | 21 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 2:59.38 | |
50 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:59.44 | |
51 | 47 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 3:00.66 | |
52 | 83 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 3:00.79 | |
53 | 84 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 3:01.05 | |
54 | 134 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 3:02.10 | |
55 | 402 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 25 m | 3:03.19 | |
56 | 266 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:03.26 | |
57 | 201 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 3:03.96 | |
58 | 188 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 3:04.69 | |
59 | 219 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 3:05.74 | |
60 | 185 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 3:05.77 | |
61 | 244 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:05.78 | |
62 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:05.91 | |
63 | 190 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 3:06.26 | |
64 | 171 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:07.03 | |
65 | 309 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 3:07.06 | |
66 | 64 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 3:07.09 | |
67 | 250 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:07.35 | |
68 | 268 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:07.40 | |
69 | 207 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 3:07.48 | |
70 | 304 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:07.98 | |
71 | 300 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:08.56 | |
72 | 123 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 3:16.12 | |
73 | 170 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 3:17.11 | |
74 | 88 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 3:36.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 12, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:08.08 | |
2 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:15.36 | |
3 | 143 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:15.89 | |
4 | 184 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:19.47 | |
5 | 232 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:21.12 | |
6 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:22.14 | |
7 | 227 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:23.98 | |
8 | 58 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:24.31 | |
9 | 86 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:24.62 | |
10 | 46 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:24.84 | |
11 | 200 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:24.99 | |
12 | 318 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:26.08 | |
13 | 181 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 2:27.42 | |
14 | 109 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:27.50 | |
15 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:28.59 | |
16 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:28.94 | |
17 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:29.08 | |
18 | 182 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:29.42 | |
19 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:30.71 | |
20 | 94 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:30.78 | |
21 | 369 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:31.18 | |
22 | 54 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:31.60 | |
23 | 49 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:31.65 | |
24 | 352 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 2:31.93 | |
25 | 236 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:32.55 | |
26 | 308 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:32.86 | |
27 | 30 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:32.89 | |
28 | 325 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:32.94 | |
29 | 122 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 2:32.96 | |
30 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:33.24 | |
31 | 33 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:33.87 | |
32 | 210 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:34.06 | |
33 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:34.12 | |
34 | 401 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 2:34.63 | |
35 | 140 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:35.04 | |
36 | 153 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 2:35.15 | |
37 | 320 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 2:36.08 | |
38 | 258 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:36.21 | |
39 | 391 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 2:36.80 | |
40 | 197 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:37.11 | |
41 | 138 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:37.23 | |
42 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:38.48 | |
43 | 371 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:38.97 | |
44 | 179 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:40.52 | |
45 | 131 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:40.66 | |
46 | 178 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:42.21 | |
47 | 354 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 2:42.70 | |
48 | 395 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:43.35 | |
49 | 403 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 2:43.38 | |
50 | 326 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:45.94 | |
51 | 154 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:47.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 13, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 5:44.62 | |
2 | 9 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 5:47.93 | |
3 | 44 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 5:48.13 | |
4 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 5:52.28 | |
5 | 230 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 5:54.91 | |
6 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:55.16 | |
7 | 77 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:55.21 | |
8 | 303 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 5:57.69 | |
9 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 5:58.57 | |
10 | 218 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 5:59.40 | |
11 | 69 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 6:00.35 | |
12 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 6:02.59 | |
13 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 6:02.68 | |
14 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 6:03.62 | |
15 | 310 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 6:08.57 | |
16 | 59 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 6:12.24 | |
17 | 168 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 6:14.26 | |
18 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 6:14.61 | |
19 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 6:15.38 | |
20 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 6:15.60 | |
21 | 231 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 6:16.77 | |
22 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 6:17.14 | |
23 | 72 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 6:17.27 | |
24 | 251 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 6:17.31 | |
25 | 238 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 6:17.92 | |
26 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 6:18.85 | |
27 | 306 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 6:21.22 | |
28 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 6:21.79 | |
29 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 6:23.46 | |
30 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 6:23.66 | |
31 | 333 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 6:23.87 | |
32 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 6:25.78 | |
33 | 169 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 6:26.57 | |
34 | 302 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 6:27.26 | |
35 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 6:27.26 | |
36 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 6:27.46 | |
37 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 6:31.01 | |
38 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 6:41.38 | |
39 | 188 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 6:42.98 | |
40 | 317 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 6:45.01 | |
41 | 337 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 6:50.68 | |
42 | 304 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 6:53.92 | |
43 | 173 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 6:54.18 | |
44 | 186 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 6:56.13 | |
45 | 171 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 6:59.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 14, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 4:47.89 | |
2 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 4:52.11 | |
3 | 46 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 5:02.32 | |
4 | 228 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 5:07.14 | |
5 | 318 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 5:07.88 | |
6 | 58 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 5:11.96 | |
7 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 5:12.12 | |
8 | 137 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 5:12.65 | |
9 | 232 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 5:13.39 | |
10 | 184 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 5:16.17 | |
11 | 200 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 5:18.40 | |
12 | 296 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 5:20.90 | |
13 | 32 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 5:21.22 | |
14 | 183 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 5:23.22 | |
15 | 252 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 5:24.28 | |
16 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 5:24.32 | |
17 | 299 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 5:26.92 | |
18 | 30 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 5:27.04 | |
19 | 349 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 5:27.88 | |
20 | 204 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 5:28.78 | |
21 | 3 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 5:29.10 | |
22 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 5:29.62 | |
23 | 43 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 5:30.89 | |
24 | 182 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 5:30.89 | |
25 | 308 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 5:32.97 | |
26 | 140 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 5:33.03 | |
27 | 227 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 5:33.38 | |
28 | 301 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 5:33.46 | |
29 | 325 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 5:33.91 | |
30 | 217 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 5:33.98 | |
31 | 369 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 5:35.15 | |
32 | 210 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 5:35.62 | |
33 | 298 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 5:35.76 | |
34 | 352 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 5:37.18 | |
35 | 149 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 5:37.39 | |
36 | 320 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 5:37.39 | |
37 | 332 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 5:37.76 | |
38 | 145 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 5:37.98 | |
39 | 329 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 5:38.19 | |
40 | 312 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 5:38.31 | |
41 | 311 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 5:39.34 | |
42 | 7 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 5:40.94 | |
43 | 321 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 5:41.33 | |
44 | 313 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 5:42.51 | |
45 | 354 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 5:42.55 | |
46 | 79 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 5:43.06 | |
47 | 202 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 5:44.02 | |
48 | 111 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 5:45.22 | |
49 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 5:45.25 | |
50 | 176 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 5:46.98 | |
51 | 178 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 5:48.43 | |
52 | 91 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 5:48.63 | |
53 | 177 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 5:50.02 | |
54 | 224 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 5:52.15 | |
55 | 108 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:56.15 | |
56 | 73 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 5:56.85 | |
57 | 397 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 5:57.31 | |
58 | 391 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 5:57.91 | |
59 | 100 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 5:58.56 | |
60 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 5:58.98 | |
61 | 90 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 5:59.00 | |
62 | 246 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 6:00.17 | |
63 | 305 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 6:01.42 | |
64 | 206 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 6:01.70 | |
65 | 57 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 6:03.81 | |
66 | 396 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 6:04.06 | |
67 | 371 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 6:04.46 | |
68 | 74 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 6:05.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 28.68 | |
2 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 28.94 | |
3 | 225 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 29.66 | |
4 | 12 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 30.02 | |
5 | 71 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 30.66 | |
6 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 30.83 | |
7 | 156 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 30.88 | |
8 | 146 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 30.89 | |
9 | 220 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 30.90 | |
10 | 61 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 30.92 | |
11 | 69 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 30.93 | |
12 | 93 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 30.93 | |
13 | 205 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 31.11 | |
14 | 229 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 31.22 | |
15 | 103 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 31.25 | |
16 | 315 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 31.39 | |
17 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 31.55 | |
18 | 139 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 31.58 | |
19 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 31.76 | |
20 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 31.81 | |
21 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 31.86 | |
22 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 31.87 | |
23 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 31.87 | |
24 | 231 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 31.90 | |
25 | 223 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 31.91 | |
26 | 106 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 31.92 | |
27 | 218 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 31.92 | |
28 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 32.08 | |
29 | 34 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 32.11 | |
30 | 264 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.11 | |
31 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 32.32 | |
32 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 32.38 | |
33 | 387 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 32.38 | |
34 | 98 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 32.40 | |
35 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 32.47 | |
36 | 80 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 32.54 | |
37 | 25 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 32.56 | |
38 | 219 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 32.56 | |
39 | 168 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 32.57 | |
40 | 130 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 32.62 | |
41 | 105 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 32.65 | |
42 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 32.67 | |
43 | 83 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 32.72 | |
44 | 263 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 32.73 | |
45 | 81 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 32.81 | |
46 | 64 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 32.85 | |
47 | 124 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 32.94 | |
48 | 134 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 33.03 | |
49 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 33.07 | |
50 | 237 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 33.23 | |
51 | 133 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 33.61 | |
52 | 386 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VORDINGB | 0508AB | 25 m | 33.61 | |
53 | 99 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 33.68 | |
54 | 21 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 33.71 | |
55 | 268 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 33.74 | |
56 | 208 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 33.81 | |
57 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 33.85 | |
58 | 266 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 33.92 | |
59 | 195 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 34.00 | |
60 | 274 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 34.01 | |
61 | 110 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 34.03 | |
62 | 209 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 34.03 | |
63 | 47 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 34.06 | |
64 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 34.19 | |
65 | 400 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 34.23 | |
66 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 34.27 | |
67 | 170 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 34.33 | |
68 | 171 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 34.35 | |
69 | 245 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 34.44 | |
70 | 60 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 34.65 | |
71 | 89 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 34.67 | |
72 | 275 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 34.69 | |
73 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 34.70 | |
74 | 249 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 34.70 | |
75 | 82 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 34.78 | |
76 | 101 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 34.78 | |
77 | 148 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 34.78 | |
78 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 34.79 | |
79 | 201 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 34.91 | |
80 | 392 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 34.93 | |
81 | 127 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 36.09 | |
82 | 185 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 36.96 | |
83 | 23 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 37.00 | |
84 | 187 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 37.14 | |
85 | 121 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 37.97 | |
86 | 85 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 38.50 | |
87 | 123 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 39.43 | |
88 | 63 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 42.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 25.65 | |
2 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 25.88 | |
3 | 53 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 26.13 | |
4 | 141 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 26.19 | |
5 | 228 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 26.20 | |
6 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 26.36 | |
7 | 295 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 26.42 | |
8 | 132 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 26.78 | |
9 | 126 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 26.89 | |
10 | 236 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 26.92 | |
11 | 143 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 27.00 | |
12 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 27.10 | |
13 | 54 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 27.16 | |
14 | 355 | Viskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 27.39 | |
15 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 27.43 | |
16 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 27.43 | |
17 | 269 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 27.44 | |
18 | 312 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 27.45 | |
19 | 382 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 27.66 | |
20 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 27.93 | |
21 | 109 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 28.03 | |
22 | 22 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 28.04 | |
23 | 50 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 28.05 | |
24 | 243 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 28.14 | |
25 | 155 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 28.18 | |
26 | 19 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 28.25 | |
27 | 221 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 28.34 | |
28 | 311 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 28.38 | |
29 | 181 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 28.40 | |
30 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 28.46 | |
31 | 283 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 28.46 | |
32 | 368 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 28.49 | |
33 | 297 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 28.56 | |
34 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 28.62 | |
35 | 313 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 28.75 | |
36 | 262 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 28.77 | |
37 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 28.85 | |
38 | 62 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 28.99 | |
39 | 273 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 29.07 | |
40 | 371 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 29.08 | |
41 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 29.10 | |
42 | 401 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 29.18 | |
43 | 391 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 29.24 | |
44 | 267 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 29.36 | |
45 | 57 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 29.38 | |
46 | 147 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | 29.56 | |
47 | 154 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 29.59 | |
48 | 299 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 29.59 | |
49 | 182 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 29.69 | |
50 | 91 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 29.77 | |
51 | 254 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 29.84 | |
52 | 394 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 30.03 | |
53 | 194 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 30.11 | |
54 | 212 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 34.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 17, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:56.98 | ||
2 | 213 | Kvik C Piger 1 | 2003 | KVIK | 25 m | 5:04.75 | ||
3 | 340 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 5:05.00 | ||
4 | 114 | Vat-Cph Piger 1 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 5:10.64 | ||
5 | 2 | A6 Piger | 2003 | A6 | 25 m | 5:11.11 | ||
6 | 214 | Kvik C Piger 2 | 2003 | KVIK | 25 m | 5:11.66 | ||
7 | 161 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:12.80 | ||
8 | 28 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 5:15.79 | ||
9 | 66 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 5:27.81 | ||
10 | 239 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 5:28.33 | ||
11 | 271 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 5:29.90 | ||
12 | 29 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 5:31.12 | ||
13 | 118 | Helsingør Piger 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 5:34.90 | ||
14 | 341 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 5:35.00 | ||
15 | 167 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:37.11 | ||
16 | 115 | Vat-Cph Piger 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 5:38.34 | ||
17 | 240 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 5:39.87 | ||
18 | 378 | Vest Piger | 2003 | VEST | 25 m | 5:40.40 | ||
19 | 390 | Gti Piger | 2003 | GTI | 25 m | 5:42.38 | ||
20 | 272 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 5:45.80 | ||
21 | 367 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 25 m | 5:56.82 | ||
22 | 24 | Frederikssund Piger | 2003 | FR.SUND | 25 m | 6:00.00 | ||
23 | 67 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 6:17.67 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 18, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Stv 1 Drenge | 2001 | STV | 25 m | 4:23.35 | ||
2 | 135 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 4:24.09 | ||
3 | 112 | Vat-Cph Drenge 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:27.84 | ||
4 | 388 | Gti Drenge 1 | 2001 | GTI | 25 m | 4:33.29 | ||
5 | 55 | Gsc Drenge 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:34.19 | ||
6 | 216 | Kvik Drenge | 2001 | KVIK | 25 m | 4:34.60 | ||
7 | 294 | Ringsted Drenge | 2001 | RINGSTED | 25 m | 4:34.95 | ||
8 | 180 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:35.59 | ||
9 | 259 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 4:35.73 | ||
10 | 117 | Helsingør Drenge 1 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:37.03 | ||
11 | 26 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:37.68 | ||
12 | 241 | Køge SK | 2001 | KØGE | 25 m | 4:39.36 | ||
13 | 113 | Vat-Cph Drenge 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:43.20 | ||
14 | 338 | Sigma Drenge 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:44.00 | ||
15 | 348 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 4:47.39 | ||
16 | 199 | Hørsholm | 2001 | HØRSHOLM | 25 m | 4:50.06 | ||
17 | 366 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:56.91 | ||
18 | 136 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 4:57.14 | ||
19 | 20 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 25 m | 5:03.31 | ||
20 | 339 | Sigma Drenge 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 5:04.00 | ||
21 | 56 | Gsc Drenge 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 5:07.74 | ||
22 | 260 | Lyngby Drenge 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 5:07.78 | ||
23 | 27 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 5:08.03 | ||
24 | 389 | Gti Drenge 2 | 2002 | GTI | 25 m | 5:10.52 | ||
25 | 175 | Hovedstadens Drenge | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:19.04 | ||
26 | 1 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 25 m | 5:38.90 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:58.82 | ||
2 | 347 | Stv 1 Drenge | 2001 | STV | 25 m | 1:59.79 | ||
3 | 259 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 55 | Gsc Drenge 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.27 | ||
5 | 216 | Kvik Drenge | 2001 | KVIK | 25 m | 2:03.91 | ||
6 | 117 | Helsingør Drenge 1 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.10 | ||
7 | 294 | Ringsted Drenge | 2001 | RINGSTED | 25 m | 2:05.27 | ||
8 | 112 | Vat-Cph Drenge 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 2:05.40 | ||
9 | 388 | Gti Drenge 1 | 2001 | GTI | 25 m | 2:06.02 | ||
10 | 180 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.92 | ||
11 | 338 | Sigma Drenge 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:08.50 | ||
12 | 348 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 2:08.97 | ||
13 | 26 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.11 | ||
14 | 113 | Vat-Cph Drenge 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 2:12.34 | ||
15 | 339 | Sigma Drenge 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:17.00 | ||
16 | 20 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 25 m | 2:17.08 | ||
17 | 260 | Lyngby Drenge 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 2:17.53 | ||
18 | 136 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:18.12 | ||
19 | 389 | Gti Drenge 2 | 2002 | GTI | 25 m | 2:19.99 | ||
20 | 241 | Køge SK | 2001 | KØGE | 25 m | 2:20.34 | ||
21 | 27 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:20.41 | ||
22 | 56 | Gsc Drenge 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.55 | ||
23 | 1 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 25 m | 2:23.21 | ||
24 | 175 | Hovedstadens Drenge | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:24.51 | ||
25 | 282 | Nakskov Drenge :) | 2001 | NAKSKOV | 25 m | 2:34.26 | ||
26 | 366 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.86 | ||
2 | 213 | Kvik C Piger 1 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:15.45 | ||
3 | 367 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:17.04 | ||
4 | 2 | A6 Piger | 2003 | A6 | 25 m | 2:17.38 | ||
5 | 239 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:23.13 | ||
6 | 340 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:24.00 | ||
7 | 28 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:24.41 | ||
8 | 114 | Vat-Cph Piger 1 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:25.85 | ||
9 | 214 | Kvik C Piger 2 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:27.38 | ||
10 | 66 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:28.39 | ||
11 | 161 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:28.61 | ||
12 | 271 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 118 | Helsingør Piger 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:30.70 | ||
14 | 29 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:31.08 | ||
15 | 341 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:31.30 | ||
16 | 390 | Gti Piger | 2003 | GTI | 25 m | 2:32.65 | ||
17 | 198 | Hørsholm | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:34.97 | ||
18 | 167 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:37.16 | ||
19 | 240 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:37.57 | ||
20 | 115 | Vat-Cph Piger 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:39.15 | ||
21 | 272 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:39.50 | ||
22 | 24 | Frederikssund Piger | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 119 | Helsingør Piger 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:44.50 | ||
24 | 67 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:48.49 | ||
25 | 378 | Vest Piger | 2003 | VEST | 25 m | 2:53.86 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 21, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 2:13.09 | |
2 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:16.59 | |
3 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 2:19.20 | |
4 | 137 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:20.18 | |
5 | 141 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:22.84 | |
6 | 46 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:23.28 | |
7 | 143 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:24.89 | |
8 | 232 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:26.57 | |
9 | 58 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:27.26 | |
10 | 184 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:27.37 | |
11 | 132 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:27.85 | |
12 | 50 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:28.68 | |
13 | 349 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:28.95 | |
14 | 179 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:29.06 | |
15 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:29.69 | |
16 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:29.71 | |
17 | 200 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 2:29.98 | |
18 | 318 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:30.13 | |
19 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:30.53 | |
20 | 397 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:30.93 | |
21 | 296 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 2:30.95 | |
22 | 183 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 2:31.62 | |
23 | 22 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:31.72 | |
24 | 369 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:31.86 | |
25 | 287 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:31.98 | |
26 | 54 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:32.21 | |
27 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:32.60 | |
28 | 217 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:32.68 | |
29 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:33.09 | |
30 | 262 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:33.31 | |
31 | 149 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 2:33.62 | |
32 | 204 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:33.85 | |
33 | 227 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:34.50 | |
34 | 30 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:34.54 | |
35 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:34.76 | |
36 | 299 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:34.95 | |
37 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 2:35.06 | |
38 | 111 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:35.34 | |
39 | 332 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:35.69 | |
40 | 182 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:36.40 | |
41 | 248 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:36.55 | |
42 | 86 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:36.91 | |
43 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:36.97 | |
44 | 102 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:38.38 | |
45 | 320 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 2:38.66 | |
46 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:40.49 | |
47 | 45 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:40.62 | |
48 | 145 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:40.78 | |
49 | 3 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 2:40.81 | |
50 | 301 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:41.55 | |
51 | 122 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 2:41.94 | |
52 | 202 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:41.98 | |
53 | 87 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:42.18 | |
54 | 131 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:42.43 | |
55 | 297 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:42.62 | |
56 | 321 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:43.04 | |
57 | 75 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 2:43.28 | |
58 | 384 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:43.52 | |
59 | 144 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:46.43 | |
60 | 73 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:47.11 | |
61 | 178 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:47.30 | |
62 | 108 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:47.88 | |
63 | 284 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:48.44 | |
64 | 6 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:51.83 | |
65 | 197 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:52.19 | |
66 | 396 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:55.69 | |
67 | 138 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:55.82 | |
68 | 353 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 2:56.79 | |
69 | 142 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 2:57.52 | |
70 | 322 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:59.34 | |
71 | 10 | Lindgren Oliver | 2001 | SLANGERUP | 0101AB | 25 m | 3:00.75 | |
72 | 129 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 3:03.72 | |
73 | 78 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 3:06.63 | |
74 | 224 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:12.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 22, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 2:38.06 | |
2 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:39.58 | |
3 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:41.28 | |
4 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:42.21 | |
5 | 44 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:43.53 | |
6 | 93 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:43.88 | |
7 | 156 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:44.96 | |
8 | 9 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 2:45.06 | |
9 | 220 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:45.52 | |
10 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:46.73 | |
11 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:47.55 | |
12 | 77 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:48.26 | |
13 | 303 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 2:48.52 | |
14 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:48.60 | |
15 | 218 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:49.48 | |
16 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:51.41 | |
17 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:51.71 | |
18 | 230 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:52.14 | |
19 | 139 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:52.21 | |
20 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 2:52.24 | |
21 | 398 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 25 m | 2:52.27 | |
22 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:53.19 | |
23 | 225 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:53.39 | |
24 | 251 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:53.59 | |
25 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:53.73 | |
26 | 253 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:53.77 | |
27 | 286 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:54.82 | |
28 | 59 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:54.92 | |
29 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:55.32 | |
30 | 229 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:55.35 | |
31 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:55.52 | |
32 | 310 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:55.71 | |
33 | 72 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 2:56.17 | |
34 | 345 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 2:56.31 | |
35 | 61 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:56.80 | |
36 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:57.01 | |
37 | 231 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:57.43 | |
38 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:57.92 | |
39 | 106 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 2:58.03 | |
40 | 238 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:58.18 | |
41 | 263 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:58.41 | |
42 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:58.43 | |
43 | 148 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:58.53 | |
44 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:58.60 | |
45 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:59.23 | |
46 | 80 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:59.38 | |
47 | 222 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:59.76 | |
48 | 387 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 3:00.18 | |
49 | 276 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:00.37 | |
50 | 146 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 3:01.58 | |
51 | 244 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:01.75 | |
52 | 169 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 3:01.84 | |
53 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:01.94 | |
54 | 47 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 3:02.60 | |
55 | 124 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 3:02.80 | |
56 | 208 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 3:02.97 | |
57 | 99 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 3:03.38 | |
58 | 249 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:03.53 | |
59 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:03.55 | |
60 | 166 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:03.59 | |
61 | 52 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:04.68 | |
62 | 48 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 3:04.72 | |
63 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 3:05.21 | |
64 | 8 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 3:05.36 | |
65 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 3:05.42 | |
66 | 83 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 3:06.29 | |
67 | 38 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 3:06.48 | |
68 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 3:06.73 | |
69 | 174 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 3:06.79 | |
70 | 317 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:07.00 | |
71 | 196 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 3:07.04 | |
72 | 223 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 3:07.32 | |
73 | 11 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 3:07.55 | |
74 | 346 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:09.56 | |
75 | 173 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:09.98 | |
76 | 400 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 3:09.99 | |
77 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 3:10.13 | |
78 | 250 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:11.11 | |
79 | 219 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 3:11.29 | |
80 | 195 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 3:11.44 | |
81 | 379 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:12.12 | |
82 | 268 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:12.71 | |
83 | 330 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 3:12.78 | |
84 | 392 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 25 m | 3:13.17 | |
85 | 337 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:13.40 | |
86 | 186 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:15.53 | |
87 | 300 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:17.00 | |
88 | 314 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 3:18.95 | |
89 | 193 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 3:20.55 | |
90 | 350 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 3:21.24 | |
91 | 192 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 3:23.47 | |
92 | 189 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 3:25.05 | |
93 | 275 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:27.71 | |
94 | 324 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:29.54 | |
95 | 266 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:35.56 | |
96 | 331 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:50.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 23, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 55.69 | |
2 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 55.97 | |
3 | 344 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 56.44 | |
4 | 295 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 57.01 | |
5 | 228 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 57.47 | |
6 | 126 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 58.01 | |
7 | 183 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 58.08 | |
8 | 53 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 58.33 | |
9 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 58.36 | |
10 | 141 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 58.40 | |
11 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 58.96 | |
12 | 252 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 59.17 | |
13 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 59.18 | |
14 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 59.24 | |
15 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 59.74 | |
16 | 221 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 59.90 | |
17 | 236 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:00.26 | |
18 | 32 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:00.42 | |
19 | 312 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:00.67 | |
20 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:00.83 | |
21 | 217 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:01.07 | |
22 | 368 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:01.18 | |
23 | 210 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:02.14 | |
24 | 325 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:02.20 | |
25 | 109 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:02.21 | |
26 | 343 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:02.21 | |
27 | 297 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:02.31 | |
28 | 155 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:02.34 | |
29 | 298 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:02.34 | |
30 | 243 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:02.36 | |
31 | 269 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:02.39 | |
32 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:02.58 | |
33 | 19 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:02.76 | |
34 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:02.85 | |
35 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:03.01 | |
36 | 401 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 1:03.02 | |
37 | 43 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:03.14 | |
38 | 182 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:03.16 | |
39 | 382 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:03.31 | |
40 | 313 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:03.71 | |
41 | 262 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:03.84 | |
42 | 283 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 25 m | 1:03.90 | |
43 | 100 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:03.96 | |
44 | 285 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:04.08 | |
45 | 177 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:04.21 | |
46 | 377 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:04.26 | |
47 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:04.40 | |
48 | 369 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:04.46 | |
49 | 355 | Viskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:04.71 | |
50 | 267 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:05.09 | |
51 | 273 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:05.26 | |
52 | 391 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:05.52 | |
53 | 176 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:05.63 | |
54 | 145 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:05.76 | |
55 | 371 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.78 | |
56 | 321 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:05.81 | |
57 | 394 | Væhrens Mads Karise | 2002 | ISHØJ | 0297AC | 25 m | 1:06.02 | |
58 | 62 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:06.23 | |
59 | 33 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:06.39 | |
60 | 42 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:06.61 | |
61 | 258 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:06.63 | |
62 | 154 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:07.53 | |
63 | 254 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:07.73 | |
64 | 96 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:07.85 | |
65 | 125 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:09.30 | |
66 | 90 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:11.42 | |
67 | 327 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:11.80 | |
68 | 206 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:12.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 24, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:03.02 | |
2 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:05.66 | |
3 | 71 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:06.24 | |
4 | 68 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:06.37 | |
5 | 225 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:06.50 | |
6 | 12 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:06.63 | |
7 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:06.66 | |
8 | 156 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:07.33 | |
9 | 218 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:07.60 | |
10 | 315 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:07.82 | |
11 | 93 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:07.84 | |
12 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:08.25 | |
13 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:08.33 | |
14 | 9 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | SLANGERUP | 0306AA | 25 m | 1:08.38 | |
15 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:08.56 | |
16 | 34 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:08.73 | |
17 | 220 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:09.27 | |
18 | 103 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:09.79 | |
19 | 398 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 25 m | 1:09.80 | |
20 | 146 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:09.87 | |
21 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:10.07 | |
22 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:10.17 | |
23 | 98 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:10.59 | |
24 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 1:10.83 | |
25 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:10.89 | |
26 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:10.91 | |
27 | 205 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:10.95 | |
28 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:10.98 | |
29 | 253 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:11.38 | |
30 | 316 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:11.56 | |
31 | 222 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:11.60 | |
32 | 61 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:11.70 | |
33 | 238 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:11.72 | |
34 | 106 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:11.81 | |
35 | 263 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:11.81 | |
36 | 130 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:12.44 | |
37 | 77 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:12.51 | |
38 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:12.68 | |
39 | 393 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:12.68 | |
40 | 120 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:12.87 | |
41 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:12.93 | |
42 | 172 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:13.18 | |
43 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:13.29 | |
44 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:13.30 | |
45 | 124 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:13.33 | |
46 | 245 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:13.50 | |
47 | 174 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:13.75 | |
48 | 274 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:13.75 | |
49 | 264 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:13.82 | |
50 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:14.21 | |
51 | 208 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:14.46 | |
52 | 134 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:14.49 | |
53 | 209 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:14.71 | |
54 | 47 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:14.94 | |
55 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:15.17 | |
56 | 64 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:15.28 | |
57 | 148 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:15.85 | |
58 | 110 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:16.09 | |
59 | 244 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:16.10 | |
60 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:16.52 | |
61 | 270 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:17.09 | |
62 | 190 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 1:18.84 | |
63 | 376 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:18.90 | |
64 | 226 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:19.64 | |
65 | 404 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:19.82 | |
66 | 89 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:20.03 | |
67 | 84 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:21.12 | |
68 | 187 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:22.86 | |
69 | 101 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:23.95 | |
70 | 76 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:24.05 | |
71 | 82 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:24.49 | |
72 | 370 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:26.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 25, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:00.58 | |
2 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:02.41 | |
3 | 53 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:04.20 | |
4 | 200 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:04.48 | |
5 | 143 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:04.87 | |
6 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:05.45 | |
7 | 109 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:05.58 | |
8 | 210 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:06.16 | |
9 | 228 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:06.17 | |
10 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:06.35 | |
11 | 97 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:06.47 | |
12 | 232 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:07.05 | |
13 | 296 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 1:07.23 | |
14 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:07.59 | |
15 | 183 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 1:07.61 | |
16 | 140 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:08.53 | |
17 | 32 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:08.73 | |
18 | 377 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:08.78 | |
19 | 312 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:09.52 | |
20 | 181 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:09.82 | |
21 | 369 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:09.86 | |
22 | 149 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 25 m | 1:10.37 | |
23 | 325 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:10.69 | |
24 | 50 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:10.83 | |
25 | 262 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:10.84 | |
26 | 22 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:10.97 | |
27 | 397 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 1:11.04 | |
28 | 204 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:11.41 | |
29 | 349 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:11.53 | |
30 | 381 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:11.67 | |
31 | 243 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:12.28 | |
32 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:12.61 | |
33 | 79 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:12.67 | |
34 | 43 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:12.71 | |
35 | 194 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:12.80 | |
36 | 145 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:13.06 | |
37 | 284 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:13.12 | |
38 | 144 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:13.35 | |
39 | 3 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:13.89 | |
40 | 91 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:13.95 | |
41 | 319 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:13.98 | |
42 | 313 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:14.47 | |
43 | 354 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:14.93 | |
44 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:15.26 | |
45 | 57 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:15.37 | |
46 | 301 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:15.51 | |
47 | 311 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:15.63 | |
48 | 299 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:15.64 | |
49 | 320 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:15.82 | |
50 | 254 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:15.83 | |
51 | 78 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 25 m | 1:15.87 | |
52 | 19 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:16.13 | |
53 | 90 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:16.57 | |
54 | 142 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:16.90 | |
55 | 7 | Østergaard Morten | 2002 | LAKSEN | 0209AC | 25 m | 1:17.00 | |
56 | 321 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:17.06 | |
57 | 269 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:17.12 | |
58 | 285 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:17.57 | |
59 | 100 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:17.87 | |
60 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:18.19 | |
61 | 73 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:18.52 | |
62 | 246 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:18.74 | |
63 | 396 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 1:18.91 | |
64 | 327 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:19.00 | |
65 | 305 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:21.16 | |
66 | 74 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:27.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 26, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:09.72 | |
2 | 93 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:12.66 | |
3 | 69 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:14.88 | |
4 | 139 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:15.76 | |
5 | 12 | Olsen Luna Emilie | 2003 | SLANGERUP | 0312AC | 25 m | 1:16.41 | |
6 | 4 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:17.42 | |
7 | 77 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:17.56 | |
8 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:17.93 | |
9 | 59 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:17.94 | |
10 | 34 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:18.11 | |
11 | 398 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 25 m | 1:18.71 | |
12 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:18.83 | |
13 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:19.03 | |
14 | 251 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:19.39 | |
15 | 230 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:20.11 | |
16 | 218 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:20.31 | |
17 | 40 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:20.40 | |
18 | 44 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:20.40 | |
19 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:21.52 | |
20 | 306 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:21.75 | |
21 | 242 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:22.51 | |
22 | 333 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:22.79 | |
23 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:22.80 | |
24 | 106 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:23.16 | |
25 | 310 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:23.58 | |
26 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:23.78 | |
27 | 247 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:23.97 | |
28 | 373 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:24.09 | |
29 | 80 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:24.24 | |
30 | 336 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:24.87 | |
31 | 393 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:25.65 | |
32 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:25.72 | |
33 | 148 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:25.83 | |
34 | 104 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:26.00 | |
35 | 351 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 1:26.22 | |
36 | 120 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:26.72 | |
37 | 172 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:26.81 | |
38 | 222 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:27.05 | |
39 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:27.19 | |
40 | 238 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:27.35 | |
41 | 146 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:27.38 | |
42 | 385 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:27.67 | |
43 | 23 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 1:27.74 | |
44 | 196 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:28.38 | |
45 | 209 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:28.85 | |
46 | 237 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:28.92 | |
47 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:29.07 | |
48 | 8 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:29.54 | |
49 | 307 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:29.64 | |
50 | 245 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:30.22 | |
51 | 173 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:30.38 | |
52 | 64 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:31.02 | |
53 | 88 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:31.47 | |
54 | 110 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:31.68 | |
55 | 317 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:31.92 | |
56 | 404 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:31.97 | |
57 | 268 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:31.99 | |
58 | 379 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:32.04 | |
59 | 233 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:32.10 | |
60 | 400 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:32.95 | |
61 | 249 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:34.17 | |
62 | 188 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 1:35.36 | |
63 | 250 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:35.48 | |
64 | 189 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:35.54 | |
65 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:36.11 | |
66 | 203 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:39.60 | |
67 | 105 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:46.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 59.24 | |
2 | 143 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:02.58 | |
3 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:03.40 | |
4 | 372 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:04.77 | |
5 | 200 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:04.94 | |
6 | 295 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 1:05.84 | |
7 | 399 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GREVE | 0137AG | 25 m | 1:05.94 | |
8 | 137 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:06.32 | |
9 | 232 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:06.89 | |
10 | 109 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:06.93 | |
11 | 184 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:06.97 | |
12 | 46 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:07.52 | |
13 | 58 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:07.52 | |
14 | 227 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:07.72 | |
15 | 86 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:07.74 | |
16 | 277 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:07.88 | |
17 | 54 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:08.65 | |
18 | 318 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:08.89 | |
19 | 374 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:09.01 | |
20 | 211 | Hansen Matthias | 2001 | KORSØR | 0191AH | 25 m | 1:09.05 | |
21 | 181 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:09.08 | |
22 | 252 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:09.15 | |
23 | 236 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:09.28 | |
24 | 95 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:09.39 | |
25 | 355 | Viskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 25 m | 1:09.41 | |
26 | 49 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:09.46 | |
27 | 369 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:09.55 | |
28 | 265 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.59 | |
29 | 153 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:09.89 | |
30 | 287 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:09.99 | |
31 | 43 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:10.76 | |
32 | 128 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:10.82 | |
33 | 182 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:10.90 | |
34 | 352 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:10.91 | |
35 | 401 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | TUNE | 0257AC | 25 m | 1:10.92 | |
36 | 122 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:11.00 | |
37 | 258 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:11.01 | |
38 | 210 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:11.24 | |
39 | 132 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:11.41 | |
40 | 33 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:11.43 | |
41 | 308 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:11.93 | |
42 | 391 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:12.37 | |
43 | 320 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:12.45 | |
44 | 131 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:12.82 | |
45 | 397 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 1:13.13 | |
46 | 297 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:13.27 | |
47 | 371 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:13.56 | |
48 | 269 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:14.26 | |
49 | 326 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:14.98 | |
50 | 138 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:15.01 | |
51 | 179 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:15.03 | |
52 | 92 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:15.05 | |
53 | 36 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:15.64 | |
54 | 403 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:16.40 | |
55 | 395 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 1:17.43 | |
56 | 197 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:17.65 | |
57 | 62 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:17.86 | |
58 | 284 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:18.25 | |
59 | 382 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:19.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:11.68 | |
2 | 156 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:12.98 | |
3 | 93 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:13.50 | |
4 | 235 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:13.58 | |
5 | 71 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:13.90 | |
6 | 44 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:16.18 | |
7 | 316 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:16.22 | |
8 | 165 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:16.42 | |
9 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | LAKSEN | 0358AB | 25 m | 1:16.86 | |
10 | 398 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GREVE | 0338AQ | 25 m | 1:16.97 | |
11 | 61 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:17.09 | |
12 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:17.93 | |
13 | 163 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:17.98 | |
14 | 276 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:18.83 | |
15 | 245 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:19.09 | |
16 | 98 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:19.47 | |
17 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:19.55 | |
18 | 220 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:19.73 | |
19 | 107 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:19.98 | |
20 | 315 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:20.04 | |
21 | 35 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:20.12 | |
22 | 225 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:20.25 | |
23 | 345 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:20.42 | |
24 | 231 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:20.49 | |
25 | 229 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:20.66 | |
26 | 303 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:20.76 | |
27 | 168 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:21.02 | |
28 | 328 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:21.08 | |
29 | 208 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:21.33 | |
30 | 164 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:21.35 | |
31 | 103 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:21.36 | |
32 | 264 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:21.36 | |
33 | 393 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:21.45 | |
34 | 334 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:21.72 | |
35 | 41 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 1:21.74 | |
36 | 21 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 1:21.86 | |
37 | 380 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:21.89 | |
38 | 263 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:22.04 | |
39 | 335 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:22.25 | |
40 | 162 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:22.33 | |
41 | 333 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:22.35 | |
42 | 148 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:22.43 | |
43 | 83 | Thorsen Emma | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:22.51 | |
44 | 251 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:22.59 | |
45 | 387 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:22.59 | |
46 | 124 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:22.62 | |
47 | 146 | Anker Wilma | 2004 | HERLUFSHOL | 0486AK | 25 m | 1:22.63 | |
48 | 39 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:22.72 | |
49 | 270 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:23.54 | |
50 | 84 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:24.51 | |
51 | 37 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:25.00 | |
52 | 402 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 25 m | 1:25.39 | |
53 | 51 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:25.75 | |
54 | 317 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:25.99 | |
55 | 237 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:26.02 | |
56 | 244 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:26.13 | |
57 | 134 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:26.18 | |
58 | 173 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:26.22 | |
59 | 201 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:26.34 | |
60 | 105 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:26.56 | |
61 | 250 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:26.56 | |
62 | 219 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:26.71 | |
63 | 383 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:27.21 | |
64 | 376 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | TVS IF | 0422AE | 25 m | 1:27.29 | |
65 | 152 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:27.78 | |
66 | 190 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 1:27.96 | |
67 | 309 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:28.24 | |
68 | 123 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:28.54 | |
69 | 8 | Husum Clara Sass | 2004 | SLANGERUP | 0474AM | 25 m | 1:28.59 | |
70 | 375 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:28.65 | |
71 | 185 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:30.35 | |
72 | 207 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:30.71 | |
73 | 170 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:31.44 | |
74 | 191 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:35.58 | |
75 | 70 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:37.17 | |
76 | 63 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:45.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Kvik Drenge | 2001 | KVIK | 25 m | 3:59.14 | ||
2 | 347 | Stv 1 Drenge | 2001 | STV | 25 m | 3:59.44 | ||
3 | 259 | Lyngby Drenge 1 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 4:01.27 | ||
4 | 135 | Herlev Drenge 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 4:01.77 | ||
5 | 294 | Ringsted Drenge | 2001 | RINGSTED | 25 m | 4:03.43 | ||
6 | 112 | Vat-Cph Drenge 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:04.63 | ||
7 | 241 | Køge SK | 2001 | KØGE | 25 m | 4:07.13 | ||
8 | 55 | Gsc Drenge 1 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:07.44 | ||
9 | 180 | Hovedstadens Halvhjerne | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:07.99 | ||
10 | 388 | Gti Drenge 1 | 2001 | GTI | 25 m | 4:08.06 | ||
11 | 26 | Gentofte Drenge 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:09.82 | ||
12 | 338 | Sigma Drenge 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:10.00 | ||
13 | 117 | Helsingør Drenge 1 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 4:10.10 | ||
14 | 113 | Vat-Cph Drenge 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 4:15.90 | ||
15 | 339 | Sigma Drenge 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:18.00 | ||
16 | 348 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 25 m | 4:19.38 | ||
17 | 136 | Herlev Drenge 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 4:21.13 | ||
18 | 27 | Gentofte Drenge 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 4:21.33 | ||
19 | 366 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 25 m | 4:21.73 | ||
20 | 260 | Lyngby Drenge 2 | 2002 | LYNGBY | 25 m | 4:24.87 | ||
21 | 20 | Frederikssund Drenge | 2001 | FR.SUND | 25 m | 4:25.26 | ||
22 | 1 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 25 m | 4:27.20 | ||
23 | 56 | Gsc Drenge 2 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 4:28.86 | ||
24 | 175 | Hovedstadens Drenge | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:29.17 | ||
25 | 389 | Gti Drenge 2 | 2002 | GTI | 25 m | 4:33.16 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Kvik C Piger 1 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:24.93 | ||
2 | 65 | Gsc Piger 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:31.61 | ||
3 | 2 | A6 Piger | 2003 | A6 | 25 m | 4:33.37 | ||
4 | 340 | Sigma Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 4:35.00 | ||
5 | 161 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:36.09 | ||
6 | 28 | Gentofte Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 4:37.76 | ||
7 | 239 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 4:40.25 | ||
8 | 114 | Vat-Cph Piger 1 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 4:42.31 | ||
9 | 214 | Kvik C Piger 2 | 2003 | KVIK | 25 m | 4:48.52 | ||
10 | 271 | Lyngby Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 4:49.50 | ||
11 | 341 | Sigma Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 4:52.00 | ||
12 | 118 | Helsingør Piger 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 4:53.10 | ||
13 | 167 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:55.88 | ||
14 | 390 | Gti Piger | 2003 | GTI | 25 m | 4:59.25 | ||
15 | 66 | Gsc Piger 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:59.35 | ||
16 | 115 | Vat-Cph Piger 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 5:00.57 | ||
17 | 272 | Lyngby Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 5:03.50 | ||
18 | 240 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 5:04.10 | ||
19 | 378 | Vest Piger | 2003 | VEST | 25 m | 5:04.43 | ||
20 | 29 | Gentofte Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 5:04.53 | ||
21 | 24 | Frederikssund Piger | 2003 | FR.SUND | 25 m | 5:20.00 | ||
22 | 367 | Triton Talent Piger | 2003 | TRITON B | 25 m | 5:28.82 | ||
23 | 67 | Gsc Piger 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 5:48.03 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:24 |