2020-02-17   18:00:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Joulukuunkisat 2014    Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:47   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  06 joulukuu 2014         
 
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    25m       
Vilja Peltokorpi  2004  04A068  KemPy    25m  3:20.02  3:24.02   
Fanny Koivisto  2001  01A809  KUS-GSS    25m       
                 
                 
                 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Aada Heiskanen  2004  04A409  OU    25m  2:56.80  3:00.80   
Tiia Kivi  2000  00B119  KUS-GSS    25m  2:53.00  2:57.00   
Ella Meriläinen  2000  00A996  OuLo    50m  2:54.49  2:54.49   
Hanna Rantanen  2002  02A808  KemUS    25m  2:51.43  2:55.43   
Reeta Kallunki  2003  03A236  OU    25m  2:54.46  2:58.46   
Alina Huotari  2002  02A198  OuLo    25m  2:56.96  3:00.96   
                 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Enni-Sofia Perätalo  2002  02A378  OU    25m  2:48.14  2:52.14   
Sofia Ervasti  2001  01A520  OuLo    25m  2:45.21  2:49.21   
Silja Kanto  2000  00A879  KemUS    25m  2:40.09  2:44.09   
Seela Peuralahti  2001  01A205  OU    25m  2:34.59  2:38.59   
Nora Ijäs  1999  99A084  OU    25m  2:38.59  2:42.59   
Katariina Kourula  2002  02A350  KemUS    50m  2:45.80  2:45.80   
Riina Huotari  1998  98A554  SCV    50m  2:50.41  2:50.41   
Emmi Hautakangas  2001  01B047  HK    25m  2:48.15  2:52.15   

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Venla Salminen  2002  02A046  SomE    25m  2:29.67  2:33.67   
Laura Saloranta  1997  97A350  HAHE    25m  2:27.54  2:31.54   
Valeriia Savchuk  2001    KOSTAMUS    50m  2:28.48  2:28.48   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    25m  2:14.28  2:18.28   
Adolfina Lehtonen  1999  99A307  KUS-GSS    25m  2:23.40  2:27.40   
Noora Siltari  2000  00A857  KemUS    25m  2:25.31  2:29.31   
Jemina Pesonen  1998  98A069  OU    25m  2:29.08  2:33.08   
Laura Känsäkangas  1999  99A968  KUS-GSS    25m  2:33.73  2:37.73   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner