2020-09-30   00:17:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Joulukuunkisat 2014    Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:48   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  06 joulukuu 2014         
 
 
 
Laji 15, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Oona Inkeri Luokkala  2005  05A355  KemTU    25m       
Emma-Rita Neuvonen  1997  97A718  OU    25m       
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    25m       
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m       
Vilja Peltokorpi  2004  04A068  KemPy    25m       
                 
                 

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Kia Leinonen  2003  03A740  OU    25m  56.82  57.82   
Tessa Tattari  2004  04A374  KUS-GSS    25m  53.40  54.40   
Anna Kortesalmi  2006  06A003  RoiUS    25m  52.55  53.55   
Venla Kuoppala  2003  03A204  KemTU    25m  52.08  53.08   
                 
Iida Nissilä  2003  03A435  OuLo    25m  53.18  54.18   
Emmi Palo  2003  03A487  KemUS    25m  53.53  54.53   
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    25m  58.62  59.62   

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Seela Kari  2003  03A324  OuLo    25m  51.62  52.62   
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    25m  50.09  51.09   
Tiia-Maria Hautamäki  2002  02A713  KUS-GSS    25m  49.01  50.01   
Viivi Tonteri  2004  04A452  OU    25m  47.83  48.83   
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  OU    25m  48.86  49.86   
Santra Peuralahti  2005  05A065  OU    50m  50.93  50.93   
Anniina Kanste  2004  04A594  HAHE    25m  51.19  52.19   
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    25m  51.69  52.69   

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Fanny Koivisto  2001  01A809  KUS-GSS    25m  45.88  46.88   
Kiia Junttari  2004  04A131  TorUS    50m  45.31  45.31   
Sofia Nurkkala  2004  04A067  KUS-GSS    25m  43.51  44.51   
Liina Salin  2002  02A762  KUS-GSS    25m  41.18  42.18   
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    25m  42.72  43.72   
Aada Heiskanen  2004  04A409  OU    25m  44.15  45.15   
Ninni Koponen  2002  02A938  RoiUS    25m  44.63  45.63   
Nea Helena Vähäkuopus  2003  03A612  OuLo    25m  47.33  48.33   

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Amalia Siekkinen  2002  02A189  OuLo    25m  40.14  41.14   
Reetta Kari  2003  03A315  OuLo    25m  39.57  40.57   
Aino Rämäkkö  2001  01A502  OU    25m  38.94  39.94   
Jenni Kangas  2000  00A816  HAHE    25m  38.53  39.53   
Riina Huotari  1998  98A554  SCV    25m  38.72  39.72   
Silja Kanto  2000  00A879  KemUS    50m  40.46  40.46   
Enni-Sofia Perätalo  2002  02A378  OU    25m  39.98  40.98   
Emmi Hautakangas  2001  01B047  HK    25m  41.02  42.02   

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jutta Nikupeteri  2001  01A429  OU    50m  39.26  39.26   
Katariina Jyrälä  2000  00A062  OU    25m  38.10  39.10   
Senni Keisu  2001  01A419  OuLo    50m  38.49  38.49   
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    25m  36.12  37.12   
Petra Ansaranta  2004  04A064  OU    25m  37.28  38.28   
Mari Hekkala  2000  00A082  OU    50m  38.67  38.67   
Pauliina Lohilahti  2002  02A196  OuLo    25m  38.25  39.25   
Hanna Sarala  2001  01B073  RoiUS    25m  38.31  39.31   

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    25m  35.74  36.74   
Moonica Pirhonen  2001  01A964  OU    50m  35.67  35.67   
Ada Niskala  2000  00A421  RoiUS    50m  35.48  35.48   
Aada Illikainen  1998  98A158  OU    50m  35.20  35.20   
Adolfina Lehtonen  1999  99A307  KUS-GSS    50m  35.27  35.27   
Milla Kortetjärvi  2000  00A624  OU    50m  35.58  35.58   
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    25m  35.28  36.28   
Anna-Krista Neuvonen  2000  00A436  OU    50m  37.11  37.11   

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Vilma Rapakko  1999  99B208  RoiUS    50m  35.03  35.03   
Ida-Maria Juntunen  1999  99A061  KemPy    50m  34.78  34.78   
Inna Pajuluoma  1999  99A141  OuLo    50m  34.40  34.40   
Elisa Vakkuri  2002  02A029  KemTU    25m  32.94  33.94   
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OuLo    50m  34.39  34.39   
Rosa Sahlström  1997  97A446  SCV    25m  33.61  34.61   
Olivia Viitala  2000  00A356  KUS-GSS    50m  34.78  34.78   
Heidi Blankenstein  2001  01A271  OuLo    25m  34.04  35.04   

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Seela Peuralahti  2001  01A205  OU    25m  32.51  33.51   
Emma Lehtola  1997  97A546  SCV    25m  31.89  32.89   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    25m  30.51  31.51   
Saara Ruti  1997  97A587  SCV    25m  29.32  30.32   
Saana Luokkanen  1999  99A029  KemPy    25m  30.25  31.25   
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    25m  31.66  32.66   
Fanny Pesonen  2000  00A061  OU    50m  33.16  33.16   
Eveliina Palo  1999  99A060  KemUS    25m  32.60  33.60   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner