2020-09-30   01:34:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 16
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Joulukuunkisat 2014    Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:48   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  06 joulukuu 2014         
 
 
 
Laji 16, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Alex Kortesalmi  2004  04A187  RoiUS    25m       
Aatu Kunnari  2004  04A026  RoiUS    25m  57.77  58.77   
Teemu Hartikainen  1993  93A541  KemUS    25m       
                 
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    25m  47.78  48.78   
Kimmo Salomaa  2000  00B273  KUS-GSS    25m  41.63  42.63   
Eemil Kaipainen  1999  99B160  KaUS    25m  38.55  39.55   
Andrei Turchenkov  2002    KOSTAMUS    50m  38.32  38.32   
Juho Anttila  2000  00A041  OU    25m  37.32  38.32   
Samu Peltonen  2000  00A949  KUS-GSS    25m  39.98  40.98   
Hugo Mattola  2001  01A074  HK    25m  42.69  43.69   
                 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    25m  35.30  36.30   
Veikko Romppainen  2000  00A321  OU    25m  33.97  34.97   
Joonas Pulkkinen  1999  99B043  OuLo    25m  33.56  34.56   
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  31.26  32.26   
Kimmo Viinamäki  1995  95A036  KemTU    25m  33.07  34.07   
Valtteri Lieto  1999  99A142  OU    25m  33.72  34.72   
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    25m  35.19  36.19   
Elias Ruuska  2000  00B224  ViesU    25m  35.40  36.40   

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Taneli Juutinen  2000  00A002  KemTU    50m  30.73  30.73   
Jere Ojakippola  1999  99A452  ViesU    50m  30.35  30.35   
Paavo-Petteri Kelho  1996  96A224  HAHE    50m  30.21  30.21   
Lauri Tapio  1998  98A773  KemTU    50m  29.88  29.88   
Severi Lieto  1998  98A153  OU    50m  29.96  29.96   
Aleksei Matveichuk  1997    KOSTAMUS    50m  30.29  30.29   
Arttu Pirneskoski  2000  00A675  KemTU    50m  30.63  30.63   
Aleksi Kanste  1998  98A409  HAHE    25m  30.68  31.68   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Petri Lampela  1996  96A585  KemTU    25m  28.35  29.35   
Tuomas Lohiniva  1997  97A077  OU    50m  28.98  28.98   
Santeri Teppola  1994  94A686  OU    50m  28.44  28.44   
Adam Vik  1996  96A008  OU    50m  25.22  25.22   
Juha Juopperi  1989  89A080  OU    25m  26.29  27.29   
Ville Teppola  1996  96B076  HAHE    50m  28.60  28.60   
Aukusti Ylitervo  1999  99A363  OuLo    25m  28.25  29.25   
Juho Kaikkonen  1999  99A112  OuLo    50m  29.45  29.45   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner