2020-02-17   18:00:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat 2014

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 20
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Joulukuunkisat 2014    Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  08:48   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  06 joulukuu 2014         
 
 
 
Laji 20, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Veikka Ijäs  2004  04A233  OuLo    25m       
Vili Rantasuo  2004  04A522  OuLo    25m       
Esa Hyrynkangas  2002  02B072  OuLo    25m       
                 
                 
                 

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Luukas Salin  2005  05A317  KUS-GSS    25m       
Olli Talus  2005  05A360  KemTU    25m       
Otso Kotila  2004  04A434  OuLo    25m  1:50.84  1:52.84   
Roope Hyvärinen  2003  03A201  KemTU    25m  1:52.29  1:54.29   
Atte Vuoristo  1999  99B345  HAHE    25m       
Jeremia Saarinen  2002  02B105  HAHE    25m       
                 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aatu Kunnari  2004  04A026  RoiUS    25m  1:38.92  1:40.92   
Atte Kärkkäinen  2001  01A168  KaUS    25m  1:27.23  1:29.23   
Juho Keränen  2002  02B044  OuLo    25m  1:23.74  1:25.74   
Eetu Viiri  2001  01B122  HAHE    50m  1:20.69  1:20.69   
Teppo Jestoi  2003  03A402  KUS-GSS    25m  1:22.74  1:24.74   
Sami Saloranta  2001  01B230  HAHE    25m  1:26.40  1:28.40   
Otto Luokkala  2001  01A072  KemTU    25m  1:28.01  1:30.01   
Kalle Huttunen  2002  02A728  OuLo    50m  1:49.63  1:49.63   

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Niklas Raesalmi  2002  02A657  OU    25m  1:16.43  1:18.43   
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    50m  1:17.65  1:17.65   
Samu Peltonen  2000  00A949  KUS-GSS    25m  1:14.58  1:16.58   
Aatu Pirneskoski  2001  01A409  KemTU    25m  1:14.12  1:16.12   
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m  1:14.35  1:16.35   
Antti Hirvonen  2000  00A684  KaUS    25m  1:15.28  1:17.28   
Kimmo Salomaa  2000  00B273  KUS-GSS    25m  1:15.99  1:17.99   
Kalle Karhunen  2001  01A813  KemTU    25m  1:17.68  1:19.68   

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aleksi Romsi  2002  02B091  KemUS    25m  1:13.16  1:15.16   
Janne Tyni  2000  00B217  OuLo    25m  1:11.08  1:13.08   
Eemil Kaipainen  1999  99B160  KaUS    25m  1:10.69  1:12.69   
Elias Ruuska  2000  00B224  ViesU    50m  1:09.98  1:09.98   
Juho Anttila  2000  00A041  OU    25m  1:08.22  1:10.22   
Anton Ylihannu  2001  01A041  OU    25m  1:11.00  1:13.00   
Aleksandr Timofeev  2001    KOSTAMUS    50m  1:13.80  1:13.80   
Veeti Taimisto  2002  02A289  OU    25m  1:13.49  1:15.49   

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ahti Saarela  2002  02A199  OuLo    25m  1:06.30  1:08.30   
Valtteri Lieto  1999  99A142  OU    25m  1:03.75  1:05.75   
Miikka Huotari  2000  00B122  SCV    25m  1:03.54  1:05.54   
Kosti Kaaresvirta  1999  99A771  SCV    50m  1:04.58  1:04.58   
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  1:03.08  1:05.08   
Jere Keskiaho  2001  01A664  OU    25m  1:03.65  1:05.65   
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    50m  1:07.31  1:07.31   
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    25m  1:06.32  1:08.32   

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Juho Kaikkonen  1999  99A112  OuLo    25m  59.34  1:01.34   
Juho Laatikainen  1999  99A790  SCV    50m  58.62  58.62   
Konsta Kallinen  1999  99A049  OuLo    50m  56.87  56.87   
Kaj Smeds  1998  98A341  ÅSK    50m  54.12  54.12   
Tapio Uusitalo  1995  95B246  TorUS    50m  56.08  56.08   
Sami Aaltomaa  1992  92A300  OU    50m  57.02  57.02   
Tuomas Lohiniva  1997  97A077  OU    50m  58.82  58.82   
Aleksi Kanste  1998  98A409  HAHE    25m  59.39  1:01.39   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  08:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner