Ohjelma Julklappsdoppet 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Julklappsdoppet 2014 |
|
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:26 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Medley Flickor C- D |
Försök (10) |
2013: Elin Swerlander 2001 Turebergs Simklubb 1:13.26 |
2012: Alba Croneborg 2000 Skuru Idrottsklubb 1:13.84 |
2011: Ida Pettersson 1999 Stockholmspolisens Sim IF 1:15.88 |
2009: Marlene Pavlu Lewin 1997 Skuru Idrottsklubb 1:16.61 |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
670 |
3 |
Belize Engström |
2004 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
11 |
4 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:48.92 |
411 |
5 |
Tilda Ekedahl |
2003 |
BD8603 |
WISBY SS |
|
25m |
1:49.55 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:47.68 |
172 |
2 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:45.86 |
186 |
3 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:45.04 |
133 |
4 |
Tilde Rydström |
2003 |
AX3603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.77 |
229 |
5 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:44.58 |
99 |
6 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:45.85 |
10 |
7 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:47.23 |
159 |
8 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:48.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:43.16 |
644 |
2 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:41.49 |
93 |
3 |
Mandana Fardi |
2003 |
AO5203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.97 |
463 |
4 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:39.62 |
209 |
5 |
Tove Hägerdal |
2002 |
BJ3602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:39.64 |
85 |
6 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:41.41 |
116 |
7 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:42.58 |
649 |
8 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:43.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
227 |
1 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:38.89 |
641 |
2 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:38.40 |
12 |
3 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:38.25 |
265 |
4 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:38.05 |
104 |
5 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:38.06 |
521 |
6 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
25m |
1:38.31 |
533 |
7 |
Milena Östby |
2002 |
AC3602 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:38.57 |
491 |
8 |
Veronika Hiram |
2004 |
AK7204 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:39.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
267 |
1 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:37.56 |
557 |
2 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
POLISEN |
|
25m |
1:36.48 |
430 |
3 |
Erika Strömbeck |
2002 |
AD4602 |
WISBY SS |
|
25m |
1:35.90 |
68 |
4 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
KANAANS SS |
|
25m |
1:35.57 |
236 |
5 |
Susanna Nivenius |
2002 |
BM1802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:35.59 |
396 |
6 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.27 |
246 |
7 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:36.50 |
47 |
8 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:37.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
KANAANS SS |
|
25m |
1:35.19 |
2 |
2 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:33.61 |
3 |
3 |
Emma Carlsson |
2002 |
AP5602 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:33.27 |
647 |
4 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:32.77 |
180 |
5 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.85 |
30 |
6 |
Alva Gustafsson |
2004 |
AR7204 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:33.37 |
80 |
7 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:34.61 |
18 |
8 |
Emelie Bendiksen Holmberg |
2002 |
AU9202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:35.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
569 |
1 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
POLISEN |
|
25m |
1:31.65 |
643 |
2 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:30.30 |
429 |
3 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
1:29.93 |
634 |
4 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:29.01 |
450 |
5 |
Anna Frisk Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:29.07 |
376 |
6 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.94 |
639 |
7 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:30.39 |
226 |
8 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
388 |
1 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.04 |
602 |
2 |
Leticia Yumi Buchli |
2002 |
AY4202 |
POLISEN |
|
25m |
1:24.22 |
363 |
3 |
Victoria Norén |
2002 |
AK4802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:21.51 |
425 |
4 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
1:15.65 |
33 |
5 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:19.74 |
9 |
6 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:22.99 |
584 |
7 |
Cornelia Niring |
2002 |
AY3202 |
POLISEN |
|
25m |
1:25.47 |
594 |
8 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
POLISEN |
|
25m |
1:28.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
646 |
1 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.57 |
578 |
2 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
POLISEN |
|
25m |
1:23.73 |
642 |
3 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.43 |
598 |
4 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
POLISEN |
|
25m |
1:14.71 |
471 |
5 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:19.71 |
484 |
6 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:22.47 |
562 |
7 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
POLISEN |
|
25m |
1:25.03 |
636 |
8 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:27.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:25.96 |
539 |
2 |
Sunanda Aronsson |
2002 |
AQ7802 |
POLISEN |
|
25m |
1:23.26 |
202 |
3 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.17 |
572 |
4 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
POLISEN |
|
25m |
1:13.84 |
148 |
5 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.58 |
474 |
6 |
Felicia Rosenberg |
2002 |
AH8202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:22.05 |
198 |
7 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.63 |
375 |
8 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:27.25 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
29 november 2014 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
Utskriftstid |
08:26 |
|