Program for Sandaredssimmet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 100m Brstsim Damer |
# | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 25 m | 1:26.84 | |
2 | Askengren Strhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 25 m | 1:27.43 | |
3 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 25 m | 1:27.79 | |
4 | Esborn Emilia | 2003 | ALINGSS | AP7403 | 25 m | 1:29.51 | |
5 | stedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 1:29.66 | |
6 | Apelqvist Tove | 2002 | ELFSBORG | AO6802 | 25 m | 1:29.85 | |
7 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 25 m | 1:32.08 | EFT |
8 | Kivist Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 25 m | 1:36.80 | |
9 | Asterling Sofie | 2003 | GTEBORG | BD1203 | 25 m | 1:36.81 | |
10 | Lind Filippa | 2004 | FALKPING | AB7204 | 25 m | 1:37.90 | |
11 | Johansson Ida | 2002 | FALKPING | AE1602 | 25 m | 1:38.43 | |
12 | Brofjrd Bodn Wilma | 2002 | ELFSBORG | BQ7602 | 25 m | 1:39.45 | |
13 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | AP0202 | 25 m | 1:40.54 | |
14 | Wahlberg Ebba | 2002 | ELFSBORG | AW4602 | 25 m | 1:41.37 | |
15 | Berlin Viola | 2002 | GTEBORG | BO9602 | 25 m | 1:41.64 | |
16 | Sderberg Ebba | 2003 | ALINGSS | BA8203 | 25 m | 1:41.87 | |
17 | Andersson Louise | 2003 | KUNGSBACKA | AY4203 | 25 m | 1:43.02 | |
18 | Winses Alma | 2002 | KUNGSBACKA | BL2202 | 25 m | 1:43.95 | |
19 | Sjstrm Kajsa | 2002 | GTEBORG | BS9802 | 25 m | 1:44.17 | |
20 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 25 m | 1:46.67 | |
21 | Meissner Hilda | 2002 | SK 1970 | AT3402 | 25 m | 1:47.31 | |
22 | hman Sofia | 2003 | GTEBORG | BA2403 | 25 m | 1:47.58 | |
23 | Vesterberg Liza | 2002 | SK 1970 | BD5202 | 25 m | 1:47.74 | |
24 | Johansson Thrngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | BA9203 | 25 m | 1:48.02 | |
25 | Halilaj Arieta | 2002 | SVENLJUNGA | AW5802 | 50 m | 1:48.03 | EFT |
26 | Belgrano Miranda | 2002 | GTEBORG | BR9402 | 25 m | 1:48.04 | |
27 | Hussey Teigan | 2002 | GTEBORG | BO8602 | 25 m | 1:48.56 | |
28 | Forssell Kajsa-Sara | 2002 | GTEBORG | BQ0602 | 25 m | 1:48.69 | |
29 | Sillerstrm Klara | 2003 | ALINGSS | BR1603 | 25 m | 1:48.70 | |
30 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 25 m | 1:49.03 | |
31 | Lilja Hannah | 2004 | SKENE SIM | AE2604 | 50 m | 1:49.13 | |
32 | Johannesson Saga | 2005 | GTEBORG | AE3705 | 25 m | 1:49.42 | |
33 | Sandgren Emet Alva | 2002 | KUNGSBACKA | BQ0802 | 25 m | 1:49.61 | |
34 | Grundstrm Thea | 2003 | GTEBORG | BA1203 | 50 m | 1:49.98 | |
35 | Edvardsson Maja | 2003 | ALINGSS | BH2603 | 25 m | 1:50.46 | |
36 | Wernmyr Frida | 2002 | FALKPING | AL2202 | 25 m | 1:50.67 | |
37 | Jonsson Julia | 2004 | FALKPING | AR5804 | 25 m | 1:50.88 | |
38 | Rundstrm Felicia | 2002 | GTEBORG | BI2402 | 25 m | 1:51.94 | |
39 | Eklund Fanny | 2003 | SK 1970 | AZ1603 | 25 m | 1:52.83 | |
40 | Berge-Kleber Elsa | 2004 | ELFSBORG | AY5204 | 25 m | 1:53.56 | |
41 | Kampe Ellen | 2003 | MARIESTAD | AP3803 | 25 m | 1:53.71 | |
42 | Rohrmller Hanna | 2002 | ALINGSS | AC5202 | 25 m | 1:53.93 | |
43 | Bagherzadeh Niki | 2003 | ELFSBORG | BK1203 | 25 m | 1:55.87 | |
44 | Sahlberg Moa | 2004 | KUNGSBACKA | BA4804 | 25 m | 1:56.47 | |
45 | Gustavsson Tuva | 2004 | ALINGSS | AF5604 | 50 m | 1:56.52 | |
46 | Norlander Ida | 2003 | GTEBORG | BD2203 | 25 m | 1:56.67 | |
47 | Nedoh Elin | 2003 | GTEBORG | BO7403 | 25 m | 1:58.37 | |
48 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 25 m | 1:58.39 | |
49 | Sahlberg Ida | 2004 | KUNGSBACKA | AV9204 | 25 m | 1:58.75 | |
50 | Gardiner Elinor | 2004 | GTEBORG | AZ7604 | 25 m | 2:04.33 | |
51 | Persson Isabelle | 2004 | GTEBORG | AC7604 | 25 m | 2:05.79 | |
52 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 25 m | 2:09.33 | |
53 | Hll Thilda | 2005 | ELFSBORG | AE5205 | 25 m | 2:12.87 | |
54 | Nikumaa Saga | 2004 | SKENE SIM | AP1404 | 25 m | 2:15.27 | |
55 | Wetteskog Elin | 2003 | KUNGSBACKA | BE9603 | 25 m | 2:19.42 | |
56 | jersson Sanna | 2003 | ELFSBORG | BP5403 | 25 m | 2:20.57 | |
57 | Rohrmller Sofia | 2004 | ALINGSS | AB8204 | 25 m | ||
58 | Eliasson Hanna | 2005 | ALINGSS | AF7605 | 25 m | ||
59 | Siwersj Sofia | 2004 | ALINGSS | AF3604 | 25 m | ||
60 | Siwersj Nellie | 2006 | ALINGSS | AB3206 | 25 m | ||
61 | Eisner Elin | 2005 | ALINGSS | AE7805 | 25 m | ||
62 | Hyvnen Linnea | 2005 | ALINGSS | AB2405 | 25 m | ||
63 | Yaghobi Aramis | 2004 | GTEBORG | BD0204 | 25 m | ||
64 | Lillevars Klara | 2002 | SK ALINGS | BK2802 | 25 m | ||
65 | Srkiniemi Carlsson Emelie | 2005 | TROLLHTTA | AF4205 | 25 m | ||
66 | Olofsson Elsa | 2004 | TROLLHTTA | AQ9204 | 25 m | ||
67 | Lundqvist Louise | 2003 | SVENLJUNGA | AQ1403 | 25 m | ||
68 | Persengrd Stella | 2004 | SKENE SIM | AL6804 | 25 m | ||
69 | Edvinsson Camilla | 2004 | SK 1970 | AX9604 | 25 m | ||
70 | Carlsson Julia | 2003 | SK 1970 | AK6203 | 25 m | ||
71 | Hilbert Tilda | 2004 | GTEBORG | AZ0804 | 25 m | ||
72 | Zeolla Edith | 2003 | GTEBORG | BQ2803 | 25 m | ||
73 | Magnusson Sanna | 2005 | ELFSBORG | AI0805 | 25 m | ||
74 | Linder Jessica | 2004 | GTEBORG | AZ2804 | 25 m | ||
75 | Larsson Josefine | 2004 | GTEBORG | AZ1804 | 25 m | ||
76 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | S 02 | BD6803 | 25 m | ||
77 | Holmblad Agnes | 2006 | GTEBORG | AA5206 | 25 m | ||
78 | Geschwindner Maja | 2003 | GTEBORG | BP1803 | 25 m | ||
79 | dman Amalia | 2005 | ELFSBORG | AP5605 | 25 m | ||
80 | Olsson Sally | 2005 | ELFSBORG | AP4405 | 25 m | ||
81 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 26 februari 2015 |
Licensierad till: Simklubben 1970 | Utskriftstid | 07:26 |