Program for Sandaredssimmet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 25 m | 1:33.82 | |
2 | Emanuelsson Noah | 2003 | ALINGSÅS | AI8703 | 25 m | 1:36.31 | |
3 | Johansson Isac | 2002 | KUNGSBACKA | AL7302 | 25 m | 1:36.55 | |
4 | Reinholdsson David | 2002 | ELFSBORG | AI3502 | 25 m | 1:37.22 | |
5 | Pettersson Linus | 2002 | SVENLJUNGA | AC3902 | 25 m | 1:41.12 | |
6 | Fransson Hugo | 2005 | TROLLHÄTTA | AA4105 | 25 m | 1:41.44 | |
7 | Sandgren Klas | 2002 | ELFSBORG | AG4902 | 25 m | 1:41.70 | |
8 | Johansson Sebastian | 2002 | SK 1970 | AF7102 | 25 m | 1:43.23 | |
9 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 25 m | 1:44.68 | |
10 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 25 m | 1:47.09 | |
11 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 1:47.48 | |
12 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 25 m | 1:49.23 | |
13 | Larsson Sigge | 2002 | TROLLHÄTTA | AP9702 | 25 m | 1:49.92 | |
14 | Karlsson Neo | 2003 | SK ALINGSÅ | AE0503 | 25 m | 1:51.49 | |
15 | Lindmark Arvid | 2002 | ALINGSÅS | AB3902 | 25 m | 1:51.54 | |
16 | Bohlin Noel | 2003 | ALINGSÅS | AM4903 | 25 m | 1:54.70 | |
17 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | AC0104 | 25 m | 1:57.56 | |
18 | Mellegård Farstén Love | 2003 | GÖTEBORG | AS9503 | 25 m | 2:01.72 | |
19 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 25 m | 2:03.71 | |
20 | Andersson Isak | 2003 | SKENE SIM | AR0503 | 25 m | 2:04.14 | |
21 | Jardle Victor | 2004 | KUNGSBACKA | AQ6704 | 25 m | 2:04.27 | |
22 | Klebom Hampus | 2004 | ALINGSÅS | AC4504 | 25 m | 2:04.75 | |
23 | Johansson Eric | 2004 | KUNGSBACKA | AJ2104 | 50 m | 2:10.94 | |
24 | Bozinovski Gabriel | 2003 | SK 1970 | AN7103 | 25 m | 2:12.23 | |
25 | Larsson Leon | 2005 | SK 1970 | AB6905 | 25 m | 2:22.31 | |
26 | Klebom Elias | 2007 | ALINGSÅS | AA3107 | 25 m | ||
27 | Jansson Tim | 2005 | ALINGSÅS | AE9905 | 25 m | ||
28 | Hoff Filip | 2005 | ELFSBORG | AI8505 | 25 m | ||
29 | Nageus Tim | 2005 | ELFSBORG | AB1505 | 25 m | ||
30 | Arnell Gustav | 2003 | GÖTEBORG | AR0703 | 25 m | ||
31 | Brasier Morris | 2003 | GÖTEBORG | AV6103 | 25 m | ||
32 | Egnell Loke | 2003 | GÖTEBORG | AR2703 | 25 m | ||
33 | Heidarpour Sam | 2004 | GÖTEBORG | AR6504 | 25 m | ||
34 | Ljungqvist Oskar | 2002 | GÖTEBORG | AQ5702 | 25 m | ||
35 | Öhman Gustav | 2005 | GÖTEBORG | AE7505 | 25 m | ||
36 | Ekholm Fredrik | 2004 | KUNGSBACKA | AN2904 | 25 m | ||
37 | Olsson William | 2002 | KUNGSBACKA | AT7502 | 25 m | ||
38 | Jamshidi Bardja | 2003 | GÖTEBORG | AS8903 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 26 februari 2015 |
Licensierad till: Simklubben 1970 | Utskriftstid | 07:26 |