Startliste for GSK Adventsstævne 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:29.20 | |
2 | 174 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:30.12 | |
3 | 209 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:38.77 | |
4 | 216 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:41.75 | |
5 | 9 | Holm Louise | 1999 | TRITON | 9908AS | 25 m | 1:41.95 | |
6 | 237 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:43.92 | |
7 | 154 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 1:44.49 | |
8 | 133 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 1:50.54 | |
9 | 196 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:51.24 | |
10 | 187 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:51.85 | |
11 | 170 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:52.05 | |
12 | 97 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:55.37 | |
13 | 144 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 2:00.00 | |
14 | 49 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 2:02.83 | |
15 | 55 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 2:09.39 | |
16 | 146 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 2:09.42 | |
17 | 135 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 2:15.00 | |
18 | 139 | Kirketerp Cille | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 132 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 2:28.16 | |
20 | 280 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:30.01 | ||
21 | 287 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:30.01 | ||
22 | 155 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:45.00 | ||
23 | 5 | Bentien Helena | 2004 | TRITON | 0402AN | 25 m | ||
24 | 32 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | ||
25 | 103 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | ||
26 | 116 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | ||
27 | 119 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | ||
28 | 250 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 0344AS | 25 m | ||
29 | 254 | Uhrbrand Thea | 2003 | VI39 | 0324AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:24.32 | |
2 | 13 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON | 9953AK | 25 m | 1:25.50 | |
3 | 219 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:26.14 | |
4 | 184 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:29.36 | |
5 | 236 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 1:33.95 | ||
6 | 25 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON | 9999AJ | 50 m | 1:38.92 | |
7 | 8 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON | 0375AG | 25 m | 1:39.66 | |
8 | 29 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON | 0143AG | 25 m | 1:39.80 | |
9 | 42 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:41.22 | |
10 | 99 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:58.31 | |
11 | 134 | Davies Euan | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 47 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:03.74 | |
13 | 142 | Maidens Alex Baes | 2004 | MK 31 | 0495AH | 25 m | 2:07.74 | |
14 | 285 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 2:10.66 | |
15 | 279 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:15.01 | ||
16 | 297 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:18.74 | ||
17 | 143 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 2:22.80 | |
18 | 148 | Selivanov Grigory | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:25.88 | ||
19 | 120 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:29.66 | |
20 | 272 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:30.15 | ||
21 | 33 | Nielsen Tobias | 2002 | AIF | 0221AQ | 25 m | ||
22 | 35 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | AIF | 0321AH | 25 m | ||
23 | 180 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Sund Ida | 2000 | TRITON | 0064AX | 50 m | 37.27 | |
2 | 229 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 37.93 | ||
3 | 218 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 40.01 | |
4 | 198 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 40.74 | |
5 | 259 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 45.69 | |
6 | 213 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 46.93 | |
7 | 150 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | MK 31 | 0354AS | 25 m | 49.00 | |
8 | 146 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 51.91 | |
9 | 295 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 51.93 | |
10 | 167 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 53.93 | |
11 | 182 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 59.09 | |
12 | 46 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:04.91 | |
13 | 254 | Uhrbrand Thea | 2003 | VI39 | 0324AS | 25 m | 1:07.68 | |
14 | 136 | Elliks Laila | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:15.00 | ||
15 | 18 | Nisgaard Cecilia | 2001 | TRITON | 0174AE | 25 m | ||
16 | 110 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | ||
17 | 123 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | ||
18 | 126 | Vinterberg Ella My Rensch | 2005 | ALLERØD | 0506AH | 25 m | ||
19 | 247 | Gøtze Emma | 2003 | VI39 | 0354AT | 25 m | ||
20 | 300 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668aa | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON | 9971AK | 25 m | 32.65 | |
2 | 243 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 34.43 | |
3 | 206 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 36.86 | |
4 | 265 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 37.75 | |
5 | 168 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 38.11 | |
6 | 177 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 38.79 | |
7 | 179 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 38.91 | |
8 | 108 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 39.02 | |
9 | 217 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 39.80 | |
10 | 245 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 39.93 | |
11 | 53 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 43.29 | |
12 | 271 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 44.90 | |
13 | 281 | Kirchhoff Carl Aelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 46.20 | |
14 | 171 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 47.10 | |
15 | 268 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 47.12 | |
16 | 240 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 47.83 | |
17 | 115 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 49.02 | |
18 | 249 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 49.42 | |
19 | 19 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON | 0361AL | 50 m | 50.69 | |
20 | 293 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 51.23 | |
21 | 149 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 52.03 | |
22 | 118 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 54.68 | |
23 | 202 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 54.90 | |
24 | 261 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 55.01 | |
25 | 188 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 55.04 | |
26 | 262 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 55.70 | |
27 | 294 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 56.25 | |
28 | 267 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:00.04 | |
29 | 140 | Knudsen Magnus B. | 2005 | MK 31 | 0523AE | 25 m | 1:25.00 | |
30 | 6 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON | 0217AG | 25 m | ||
31 | 33 | Nielsen Tobias | 2002 | AIF | 0221AQ | 25 m | ||
32 | 166 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | ||
33 | 194 | Mogensen Thor | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | ||
34 | 253 | Uhrbrand Emil | 2002 | VI39 | 0229AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:47.56 | |
2 | 172 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 2:49.91 | |
3 | 230 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 2:51.87 | |
4 | 22 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON | 0286AF | 25 m | 2:59.59 | |
5 | 26 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON | 0486AA | 50 m | 3:01.21 | |
6 | 169 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 3:01.94 | |
7 | 182 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 3:05.65 | |
8 | 292 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | 3:21.66 | |
9 | 273 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 3:22.27 | |
10 | 298 | Winkler Maria Voss | 2003 | HILLERØD | 0396AP | 25 m | 3:22.45 | |
11 | 150 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | MK 31 | 0354AS | 25 m | 3:29.81 | |
12 | 133 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 3:30.00 | |
13 | 288 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 3:57.84 | |
14 | 102 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 4:50.96 | |
15 | 132 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 4:55.52 | |
16 | 41 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | ||
17 | 54 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | ||
18 | 214 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | ||
19 | 244 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:38.99 | |
2 | 11 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | 2:43.16 | |
3 | 43 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 2:50.69 | |
4 | 293 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 2:51.07 | |
5 | 183 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 3:00.07 | |
6 | 100 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 3:17.27 | |
7 | 52 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 3:23.40 | |
8 | 269 | Frederiksen Lukas | 2004 | HILLERØD | 25 m | 3:30.01 | ||
9 | 142 | Maidens Alex Baes | 2004 | MK 31 | 0495AH | 25 m | 3:33.13 | |
10 | 286 | Laursen Patrick | 2004 | HILLERØD | 0433AA | 25 m | 3:45.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Vi39 Julestjerner | 2004 | VI39 | 25 m | 2:38.00 | ||
2 | 160 | Marcipanudviklere | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.00 | ||
3 | 235 | Vi39 Juleklokker | 2004 | VI39 | 25 m | 2:45.00 | ||
4 | 113 | Sigma Julemus | 2003 | ALLERØD | 25 m | 2:48.88 | ||
5 | 163 | Pedernøddeforskere | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:55.00 | ||
6 | 40 | Flæskesværene | 2003 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
7 | 246 | Vi39 Nissebande | 2004 | VI39 | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 122 | Sigma Rensdyr | 2003 | ALLERØD | 25 m | 3:14.50 | ||
9 | 62 | de Brunede Kartofler | 2003 | GSK | 25 m | 3:15.00 | ||
10 | 56 | Rødkålen | 2003 | GSK | 25 m | 3:30.00 | ||
11 | 121 | Sigma Nisser | 2003 | ALLERØD | 25 m | 3:40.40 | ||
12 | 257 | Hils 4 Mix 1 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 4:00.01 | ||
13 | 258 | Hils 4 Mix 2 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 4:15.01 | ||
14 | 128 | Mk31 Mix 1 | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:20.00 | ||
15 | 129 | Mk31 Mix 2 | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:30.00 | ||
16 | 130 | Mk31 Mix 3 | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:40.00 | ||
17 | 1 | Triton Mix 1 | 2003 | TRITON | 25 m | |||
18 | 2 | Triton Mix 2 | 2003 | TRITON | 25 m | |||
19 | 164 | Risalamandeeksperter | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
20 | 165 | Risengrødsspecialister | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Hils 3 Mix | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:23.61 | ||
2 | 256 | Hils 3 Mix 2 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:42.87 | ||
3 | 124 | Sigma Snemænd | 2000 | ALLERØD | 25 m | 3:22.50 | ||
4 | 3 | Triton Mix 3 | 1997 | TRITON | 25 m | |||
5 | 12 | Triton Julenisser | 1999 | TRITON | 25 m | |||
6 | 156 | Drillenisserne 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
7 | 157 | Drillenisserne 2 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
8 | 158 | Julegaverspecialisterne | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
9 | 159 | Julemandenshjælpere | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
10 | 161 | Nisserne 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:22.13 | ||
2 | 30 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON | 9926ar | 25 m | 1:22.51 | |
3 | 174 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:22.56 | |
4 | 27 | Sund Ida | 2000 | TRITON | 0064AX | 25 m | 1:24.30 | |
5 | 242 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:26.19 | |
6 | 9 | Holm Louise | 1999 | TRITON | 9908AS | 25 m | 1:26.48 | |
7 | 216 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:30.85 | |
8 | 26 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON | 0486AA | 25 m | 1:33.89 | |
9 | 205 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:34.63 | |
10 | 244 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:36.94 | |
11 | 220 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:37.23 | |
12 | 173 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:37.40 | |
13 | 22 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON | 0286AF | 25 m | 1:38.76 | |
14 | 117 | Mindested Caroline | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:46.93 | |
15 | 239 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:48.88 | |
16 | 54 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:48.92 | |
17 | 259 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:49.27 | |
18 | 295 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:50.01 | |
19 | 222 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:50.85 | |
20 | 146 | Pedersen Hannah B. | 2005 | MK 31 | 0574AD | 25 m | 1:53.50 | |
21 | 237 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:56.35 | |
22 | 301 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626ab | 25 m | 1:58.00 | |
23 | 24 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON | 0524AD | 25 m | 1:58.10 | |
24 | 147 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 2:00.43 | |
25 | 23 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON | 0586AE | 25 m | 2:00.90 | |
26 | 280 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
27 | 287 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
28 | 125 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:15.21 | |
29 | 138 | Jensen Frida Moestrup | 2004 | MK 31 | 0468AO | 25 m | 2:20.92 | |
30 | 300 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668aa | 25 m | 2:48.69 | |
31 | 21 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON | 0502AF | 25 m | ||
32 | 104 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | ||
33 | 107 | Christensen Julie | 2006 | ALLERØD | 0664AB | 25 m | ||
34 | 110 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | ||
35 | 112 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 0566AF | 25 m | ||
36 | 116 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | ||
37 | 119 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | ||
38 | 123 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | ||
39 | 127 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | ||
40 | 208 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | ||
41 | 210 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
42 | 299 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564af | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON | 9953AK | 25 m | 1:19.30 | |
2 | 177 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:19.47 | |
3 | 16 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON | 9971AK | 25 m | 1:20.42 | |
4 | 189 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:22.52 | |
5 | 171 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:22.54 | |
6 | 25 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON | 9999AJ | 25 m | 1:22.94 | |
7 | 8 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON | 0375AG | 25 m | 1:24.57 | |
8 | 206 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:24.90 | |
9 | 302 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 0195aq | 25 m | 1:25.56 | |
10 | 108 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:26.08 | |
11 | 200 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:26.41 | |
12 | 217 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:26.46 | |
13 | 265 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:28.78 | |
14 | 245 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:29.47 | |
15 | 114 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:29.91 | |
16 | 7 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON | 0379AH | 25 m | 1:30.10 | |
17 | 283 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:33.43 | |
18 | 219 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:34.28 | |
19 | 249 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:36.44 | |
20 | 194 | Mogensen Thor | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:36.55 | |
21 | 188 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:39.21 | |
22 | 118 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:39.49 | |
23 | 106 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:41.17 | |
24 | 252 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:46.02 | |
25 | 175 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:46.24 | |
26 | 47 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:48.97 | |
27 | 131 | Bergendorff Simon | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:50.00 | ||
28 | 291 | Olsen Andreas Rex | 2002 | HILLERØD | 0257AK | 25 m | 1:51.10 | |
29 | 20 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON | 0497AF | 25 m | 1:53.34 | |
30 | 149 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:53.89 | |
31 | 152 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 1:56.73 | |
32 | 281 | Kirchhoff Carl Aelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:57.02 | |
33 | 19 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON | 0361AL | 25 m | 1:59.53 | |
34 | 134 | Davies Euan | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
35 | 261 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:00.01 | |
36 | 269 | Frederiksen Lukas | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
37 | 279 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
38 | 286 | Laursen Patrick | 2004 | HILLERØD | 0433AA | 25 m | 2:00.01 | |
39 | 297 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
40 | 148 | Selivanov Grigory | 2006 | MK 31 | 25 m | 2:08.19 | ||
41 | 294 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 2:09.71 | |
42 | 120 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:17.11 | |
43 | 272 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:30.01 | ||
44 | 101 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | ||
45 | 105 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | ||
46 | 166 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | ||
47 | 180 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.81 | |
2 | 218 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:25.67 | |
3 | 176 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:26.26 | |
4 | 230 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:27.18 | |
5 | 203 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:30.76 | |
6 | 191 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:32.19 | |
7 | 214 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:32.28 | |
8 | 209 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:32.44 | |
9 | 213 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:34.66 | |
10 | 178 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:38.30 | |
11 | 251 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 1:43.66 | |
12 | 292 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | 1:43.70 | |
13 | 222 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:46.22 | |
14 | 223 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:47.45 | |
15 | 193 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 1:47.46 | |
16 | 55 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:47.48 | |
17 | 288 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:50.12 | |
18 | 98 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 1:51.94 | |
19 | 250 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 0344AS | 25 m | 1:54.87 | |
20 | 247 | Gøtze Emma | 2003 | VI39 | 0354AT | 25 m | 1:56.41 | |
21 | 17 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON | 0316AS | 50 m | 2:06.05 | |
22 | 46 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:07.22 | |
23 | 63 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 25 m | 2:09.12 | ||
24 | 135 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 2:20.00 | |
25 | 36 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 2:23.60 | |
26 | 61 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 2:31.51 | |
27 | 32 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | ||
28 | 37 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | ||
29 | 66 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 25 m | |||
30 | 102 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | ||
31 | 126 | Vinterberg Ella My Rensch | 2005 | ALLERØD | 0506AH | 25 m | ||
32 | 127 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:22.95 | |
2 | 204 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:24.89 | |
3 | 11 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 50 m | 1:27.78 | |
4 | 199 | Nørgaard Jacob | 2000 | HELSINGØR | 0043AT | 25 m | 1:30.81 | |
5 | 6 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON | 0217AG | 50 m | 1:34.21 | |
6 | 212 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:36.04 | |
7 | 285 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:36.63 | |
8 | 28 | Waterval Silas | 2004 | TRITON | 0491AF | 50 m | 1:40.81 | |
9 | 52 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:44.21 | |
10 | 197 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:06.82 | |
11 | 253 | Uhrbrand Emil | 2002 | VI39 | 0229AO | 25 m | 2:10.88 | |
12 | 140 | Knudsen Magnus B. | 2005 | MK 31 | 0523AE | 25 m | 2:15.39 | |
13 | 35 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | AIF | 0321AH | 25 m | ||
14 | 60 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 25 m | |||
15 | 192 | Maltesen Oscar | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 32.30 | |
2 | 18 | Nisgaard Cecilia | 2001 | TRITON | 0174AE | 50 m | 33.31 | |
3 | 231 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 33.72 | |
4 | 226 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 9866BC | 25 m | 34.57 | |
5 | 172 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 34.61 | |
6 | 205 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 34.94 | |
7 | 191 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 35.21 | |
8 | 227 | Ekman Siv | 2003 | ORIENT | 25 m | 35.37 | ||
9 | 220 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 35.38 | |
10 | 203 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 50 m | 36.06 | |
11 | 210 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 37.24 | ||
12 | 211 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 38.07 | |
13 | 213 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 38.43 | |
14 | 232 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 0332AR | 25 m | 38.46 | |
15 | 151 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 38.89 | |
16 | 225 | Bisleth Olivia | 2002 | ORIENT | 25 m | 39.13 | ||
17 | 178 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 39.65 | |
18 | 251 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 42.03 | |
19 | 201 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 42.17 | |
20 | 239 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 42.91 | |
21 | 223 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 42.92 | |
22 | 193 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 43.62 | |
23 | 144 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 45.30 | |
24 | 254 | Uhrbrand Thea | 2003 | VI39 | 0324AS | 25 m | 45.61 | |
25 | 24 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON | 0524AD | 25 m | 45.64 | |
26 | 208 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 45.79 | |
27 | 222 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 45.98 | |
28 | 196 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 46.23 | |
29 | 247 | Gøtze Emma | 2003 | VI39 | 0354AT | 25 m | 46.85 | |
30 | 23 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON | 0586AE | 50 m | 47.22 | |
31 | 138 | Jensen Frida Moestrup | 2004 | MK 31 | 0468AO | 25 m | 48.14 | |
32 | 5 | Bentien Helena | 2004 | TRITON | 0402AN | 50 m | 49.36 | |
33 | 190 | Lund Silja | 2005 | HELSINGØR | 0574AI | 25 m | 49.74 | |
34 | 21 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON | 0502AF | 50 m | 51.29 | |
35 | 17 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON | 0316AS | 25 m | 52.17 | |
36 | 49 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 53.44 | |
37 | 139 | Kirketerp Cille | 2005 | MK 31 | 25 m | 53.51 | ||
38 | 276 | Hansen Cecilie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
39 | 289 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
40 | 290 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
41 | 61 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | 56.97 | |
42 | 66 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 25 m | 57.20 | ||
43 | 278 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 25 m | 59.01 | ||
44 | 282 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 25 m | 59.01 | ||
45 | 153 | Unnerholm Emma | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
46 | 68 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:04.49 | |
47 | 64 | Poulsen Astrid | 2005 | GSK | 25 m | 1:04.52 | ||
48 | 58 | Bendixen Emilie Olsen | 2005 | GSK | 25 m | 1:05.29 | ||
49 | 34 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 25 m | 1:09.55 | ||
50 | 39 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 25 m | 1:09.80 | ||
51 | 155 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
52 | 63 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 25 m | 1:11.05 | ||
53 | 137 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:20.00 | ||
54 | 67 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 25 m | |||
55 | 111 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 30.35 | |
2 | 200 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 32.02 | |
3 | 204 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 33.09 | |
4 | 168 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 34.08 | |
5 | 183 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 35.09 | |
6 | 42 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 35.72 | |
7 | 194 | Mogensen Thor | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 35.92 | |
8 | 224 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213af | 25 m | 36.50 | |
9 | 212 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 36.76 | |
10 | 197 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 39.49 | |
11 | 131 | Bergendorff Simon | 2002 | MK 31 | 25 m | 42.48 | ||
12 | 252 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 43.33 | |
13 | 20 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON | 0497AF | 50 m | 43.63 | |
14 | 207 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 46.29 | |
15 | 148 | Selivanov Grigory | 2006 | MK 31 | 25 m | 48.00 | ||
16 | 65 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 25 m | 48.21 | ||
17 | 166 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 48.69 | |
18 | 105 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 49.61 | |
19 | 134 | Davies Euan | 2004 | MK 31 | 25 m | 50.00 | ||
20 | 270 | Frederiksen Tobias | 2006 | HILLERØD | 25 m | 50.01 | ||
21 | 274 | Hagedorn Johannes | 2006 | HILLERØD | 25 m | 50.01 | ||
22 | 38 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 25 m | 51.35 | ||
23 | 253 | Uhrbrand Emil | 2002 | VI39 | 0229AO | 25 m | 53.01 | |
24 | 260 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
25 | 275 | Hagedorn Tobias | 2004 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
26 | 264 | Nielsen Sigurd Brodin | 2005 | HILLERØD | 25 m | 57.01 | ||
27 | 143 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 57.72 | |
28 | 266 | Ejdesgaard Bertram | 2005 | HILLERØD | 25 m | 59.01 | ||
29 | 101 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:00.64 | |
30 | 31 | Lindgreen Sebastian | 2005 | AIF | 25 m | |||
31 | 57 | Andersen Johannes | 2003 | GSK | 25 m | |||
32 | 60 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 25 m | |||
33 | 192 | Maltesen Oscar | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
34 | 195 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:20.97 | ||
2 | 176 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:24.00 | |
3 | 174 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:25.00 | |
4 | 198 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 1:25.00 | |
5 | 218 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:26.00 | |
6 | 181 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:29.00 | |
7 | 205 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:29.00 | |
8 | 14 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON | 0374AB | 25 m | 1:32.75 | |
9 | 209 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:33.00 | |
10 | 172 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:37.13 | |
11 | 244 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:37.76 | |
12 | 296 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:40.08 | |
13 | 167 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:50.00 | |
14 | 169 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:55.00 | |
15 | 98 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 1:56.80 | |
16 | 298 | Winkler Maria Voss | 2003 | HILLERØD | 0396AP | 25 m | 1:58.60 | |
17 | 273 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 2:04.70 | |
18 | 144 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | MK 31 | 0424AO | 25 m | 2:20.00 | |
19 | 55 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | ||
20 | 103 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | ||
21 | 117 | Mindested Caroline | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON | 9971AK | 25 m | 1:14.00 | |
2 | 243 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:18.60 | |
3 | 29 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON | 0143AG | 50 m | 1:21.35 | |
4 | 177 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:23.00 | |
5 | 206 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:23.76 | |
6 | 184 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:24.00 | |
7 | 200 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:24.00 | |
8 | 168 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:25.00 | |
9 | 185 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:25.00 | |
10 | 186 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:25.00 | |
11 | 189 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:25.00 | |
12 | 204 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:29.00 | |
13 | 217 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:29.81 | |
14 | 179 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:31.08 | |
15 | 219 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:34.00 | |
16 | 171 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:35.00 | |
17 | 283 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:42.93 | |
18 | 202 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:44.00 | |
19 | 114 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:44.87 | |
20 | 281 | Kirchhoff Carl Aelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:51.30 | |
21 | 7 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON | 0379AH | 25 m | ||
22 | 53 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Vi39 Julestjerner | 2004 | VI39 | 25 m | 2:18.00 | ||
2 | 160 | Marcipanudviklere | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:19.00 | ||
3 | 163 | Pedernøddeforskere | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.00 | ||
4 | 235 | Vi39 Juleklokker | 2004 | VI39 | 25 m | 2:28.00 | ||
5 | 50 | Mandelgaven | 2003 | GSK | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 121 | Sigma Nisser | 2003 | ALLERØD | 25 m | 2:32.80 | ||
7 | 246 | Vi39 Nissebande | 2004 | VI39 | 25 m | 2:35.00 | ||
8 | 51 | Risalamanden | 2003 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
9 | 45 | Kirsebærsovsen | 2003 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
10 | 122 | Sigma Rensdyr | 2003 | ALLERØD | 25 m | 3:05.40 | ||
11 | 257 | Hils 4 Mix 1 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 3:20.01 | ||
12 | 113 | Sigma Julemus | 2003 | ALLERØD | 25 m | 3:40.50 | ||
13 | 258 | Hils 4 Mix 2 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 3:45.01 | ||
14 | 128 | Mk31 Mix 1 | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:00.00 | ||
15 | 129 | Mk31 Mix 2 | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:10.00 | ||
16 | 130 | Mk31 Mix 3 | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:20.00 | ||
17 | 1 | Triton Mix 1 | 2003 | TRITON | 25 m | |||
18 | 2 | Triton Mix 2 | 2003 | TRITON | 25 m | |||
19 | 164 | Risalamandeeksperter | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
20 | 165 | Risengrødsspecialister | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Hils 3 Mix | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:16.36 | ||
2 | 256 | Hils 3 Mix 2 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:21.71 | ||
3 | 124 | Sigma Snemænd | 2000 | ALLERØD | 25 m | 3:02.30 | ||
4 | 3 | Triton Mix 3 | 1997 | TRITON | 25 m | |||
5 | 12 | Triton Julenisser | 1999 | TRITON | 25 m | |||
6 | 156 | Drillenisserne 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
7 | 157 | Drillenisserne 2 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
8 | 158 | Julegaverspecialisterne | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
9 | 159 | Julemandenshjælpere | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
10 | 161 | Nisserne 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 9866BC | 25 m | 43.13 | |
2 | 30 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON | 9926ar | 25 m | 43.85 | |
3 | 234 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 44.15 | |
4 | 216 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 46.81 | |
5 | 154 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 47.22 | |
6 | 296 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 47.69 | |
7 | 225 | Bisleth Olivia | 2002 | ORIENT | 25 m | 48.13 | ||
8 | 211 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 50.85 | |
9 | 187 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 51.84 | |
10 | 228 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 52.19 | ||
11 | 133 | Christensen Nønne | 2004 | MK 31 | 0486AM | 25 m | 52.38 | |
12 | 196 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 52.54 | |
13 | 250 | Schrader Maria | 2003 | VI39 | 0344AS | 25 m | 52.76 | |
14 | 295 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 52.80 | |
15 | 259 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 53.43 | |
16 | 237 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 55.91 | |
17 | 276 | Hansen Cecilie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 56.01 | ||
18 | 289 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 25 m | 56.01 | ||
19 | 170 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 58.41 | |
20 | 173 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 59.07 | |
21 | 117 | Mindested Caroline | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 59.67 | |
22 | 290 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:00.01 | ||
23 | 278 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:05.01 | ||
24 | 282 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
25 | 299 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564af | 25 m | 1:11.12 | |
26 | 136 | Elliks Laila | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:15.00 | ||
27 | 123 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | 1:17.28 | |
28 | 107 | Christensen Julie | 2006 | ALLERØD | 0664AB | 25 m | 1:23.65 | |
29 | 141 | Maclean-Nyegaard Asta | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:24.87 | ||
30 | 137 | Jacobsen Caja Klingenberg | 2006 | MK 31 | 25 m | 1:30.00 | ||
31 | 145 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:30.00 | ||
32 | 17 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON | 0316AS | 25 m | ||
33 | 36 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | ||
34 | 37 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | ||
35 | 49 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | ||
36 | 67 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 25 m | |||
37 | 104 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | ||
38 | 111 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
39 | 125 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | ||
40 | 127 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | ||
41 | 190 | Lund Silja | 2005 | HELSINGØR | 0574AI | 25 m | ||
42 | 201 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | ||
43 | 208 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | ||
44 | 301 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626ab | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 45.23 | |
2 | 302 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 0195aq | 25 m | 47.13 | |
3 | 268 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 54.78 | |
4 | 291 | Olsen Andreas Rex | 2002 | HILLERØD | 0257AK | 25 m | 55.88 | |
5 | 285 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 56.23 | |
6 | 294 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 58.13 | |
7 | 274 | Hagedorn Johannes | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:00.01 | ||
8 | 264 | Nielsen Sigurd Brodin | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:04.01 | ||
9 | 270 | Frederiksen Tobias | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:05.01 | ||
10 | 260 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
11 | 266 | Ejdesgaard Bertram | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
12 | 275 | Hagedorn Tobias | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
13 | 236 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 1:29.11 | ||
14 | 38 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 25 m | |||
15 | 175 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | ||
16 | 195 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
17 | 207 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 3:05.89 | |
2 | 14 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON | 0374AB | 50 m | 3:16.24 | |
3 | 26 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON | 0486AA | 50 m | 3:16.98 | |
4 | 97 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:17.61 | |
5 | 169 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 3:20.22 | |
6 | 167 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 3:22.72 | |
7 | 41 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 3:28.91 | |
8 | 154 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 3:34.82 | |
9 | 214 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 3:36.63 | |
10 | 22 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON | 0286AF | 50 m | 3:36.89 | |
11 | 98 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 25 m | 3:43.33 | |
12 | 151 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 3:48.02 | |
13 | 239 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:48.22 | |
14 | 273 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 4:00.01 | |
15 | 298 | Winkler Maria Voss | 2003 | HILLERØD | 0396AP | 25 m | 4:00.01 | |
16 | 147 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 4:20.00 | |
17 | 102 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 4:21.68 | |
18 | 138 | Jensen Frida Moestrup | 2004 | MK 31 | 0468AO | 25 m | 4:35.00 | |
19 | 210 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
20 | 211 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | ||
21 | 220 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | ||
22 | 288 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | ||
23 | 292 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:52.62 | |
2 | 243 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:54.44 | |
3 | 13 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON | 9953AK | 50 m | 3:03.03 | |
4 | 267 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 3:06.38 | |
5 | 108 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:07.97 | |
6 | 99 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 3:18.83 | |
7 | 271 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 3:19.51 | |
8 | 114 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:25.44 | |
9 | 224 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213af | 25 m | 3:29.15 | |
10 | 131 | Bergendorff Simon | 2002 | MK 31 | 25 m | 3:30.00 | ||
11 | 43 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 50 m | 3:31.80 | |
12 | 115 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:36.95 | |
13 | 106 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:43.88 | |
14 | 249 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:46.28 | |
15 | 42 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 3:50.32 | |
16 | 118 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 4:02.12 | |
17 | 152 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 4:05.00 | |
18 | 28 | Waterval Silas | 2004 | TRITON | 0491AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Sund Ida | 2000 | TRITON | 0064AX | 25 m | 37.12 | |
2 | 230 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 39.13 | |
3 | 198 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 40.11 | |
4 | 182 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 40.35 | |
5 | 231 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 41.21 | |
6 | 203 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 43.38 | |
7 | 191 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 43.83 | |
8 | 227 | Ekman Siv | 2003 | ORIENT | 25 m | 44.33 | ||
9 | 178 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 45.52 | |
10 | 251 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 0362AS | 25 m | 48.33 | |
11 | 223 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 48.54 | |
12 | 228 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 25 m | 48.80 | ||
13 | 232 | Kirketerp Emilie | 2003 | ORIENT | 0332AR | 25 m | 49.19 | |
14 | 193 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 51.70 | |
15 | 110 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 54.31 | |
16 | 201 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 56.15 | |
17 | 132 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 57.40 | |
18 | 135 | Eiler Filippa | 2005 | MK 31 | 0588AI | 25 m | 57.48 | |
19 | 139 | Kirketerp Cille | 2005 | MK 31 | 25 m | 58.95 | ||
20 | 116 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 59.61 | |
21 | 300 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668aa | 25 m | 59.80 | |
22 | 112 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 0566AF | 25 m | 1:00.72 | |
23 | 58 | Bendixen Emilie Olsen | 2005 | GSK | 25 m | 1:02.74 | ||
24 | 34 | Ravn Luna | 2006 | AIF | 25 m | 1:08.17 | ||
25 | 153 | Unnerholm Emma | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
26 | 39 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 25 m | |||
27 | 64 | Poulsen Astrid | 2005 | GSK | 25 m | |||
28 | 126 | Vinterberg Ella My Rensch | 2005 | ALLERØD | 0506AH | 25 m | ||
29 | 173 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | ||
30 | 190 | Lund Silja | 2005 | HELSINGØR | 0574AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 37.55 | |
2 | 283 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 38.71 | |
3 | 265 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 38.72 | |
4 | 262 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 40.71 | |
5 | 293 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 40.83 | |
6 | 199 | Nørgaard Jacob | 2000 | HELSINGØR | 0043AT | 25 m | 41.64 | |
7 | 25 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON | 9999AJ | 50 m | 42.38 | |
8 | 212 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 44.25 | |
9 | 271 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 45.01 | |
10 | 175 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 46.26 | |
11 | 188 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 48.11 | |
12 | 269 | Frederiksen Lukas | 2004 | HILLERØD | 25 m | 48.21 | ||
13 | 47 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 48.68 | |
14 | 65 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 25 m | 52.90 | ||
15 | 197 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 54.25 | |
16 | 38 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 25 m | 1:10.52 | ||
17 | 31 | Lindgreen Sebastian | 2005 | AIF | 25 m | |||
18 | 57 | Andersen Johannes | 2003 | GSK | 25 m | |||
19 | 100 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | ||
20 | 192 | Maltesen Oscar | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
21 | 195 | Nielsen Gustav D | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
22 | 207 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 9952BA | 25 m | 1:15.46 | |
2 | 231 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 0122AX | 25 m | 1:15.50 | |
3 | 226 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 9866BC | 25 m | 1:18.01 | |
4 | 14 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON | 0374AB | 25 m | 1:19.35 | |
5 | 242 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:19.91 | |
6 | 9 | Holm Louise | 1999 | TRITON | 9908AS | 50 m | 1:20.23 | |
7 | 227 | Ekman Siv | 2003 | ORIENT | 25 m | 1:21.79 | ||
8 | 41 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:22.84 | |
9 | 151 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 1:28.86 | |
10 | 296 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:29.96 | |
11 | 97 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:30.72 | |
12 | 170 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:33.27 | |
13 | 187 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:33.71 | |
14 | 54 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:34.45 | |
15 | 150 | Sørensen Mathilde K. | 2003 | MK 31 | 0354AS | 25 m | 1:35.91 | |
16 | 24 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON | 0524AD | 25 m | 1:38.53 | |
17 | 46 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:42.40 | |
18 | 125 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:47.47 | |
19 | 280 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:50.01 | ||
20 | 287 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:52.40 | ||
21 | 136 | Elliks Laila | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
22 | 36 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 2:00.03 | |
23 | 103 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 2:00.70 | |
24 | 147 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 0496AE | 25 m | 2:00.70 | |
25 | 37 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 2:06.65 | |
26 | 63 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 25 m | 2:06.96 | ||
27 | 68 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 2:13.88 | |
28 | 145 | Oregan Lilya | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
29 | 153 | Unnerholm Emma | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:20.00 | ||
30 | 23 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON | 0586AE | 25 m | ||
31 | 61 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 25 m | ||
32 | 104 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | ||
33 | 112 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 0566AF | 25 m | ||
34 | 119 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | ||
35 | 299 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564af | 25 m | ||
36 | 301 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626ab | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:06.83 | |
2 | 29 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON | 0143AG | 25 m | 1:08.63 | |
3 | 184 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:09.37 | |
4 | 185 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:10.96 | |
5 | 8 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON | 0375AG | 25 m | 1:11.85 | |
6 | 179 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:13.16 | |
7 | 186 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:13.59 | |
8 | 236 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 25 m | 1:14.28 | ||
9 | 7 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON | 0379AH | 25 m | 1:15.39 | |
10 | 11 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | 1:16.72 | |
11 | 99 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:17.51 | |
12 | 183 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:17.65 | |
13 | 302 | Skjoldman Gustav | 2001 | ORIENT | 0195aq | 25 m | 1:18.30 | |
14 | 43 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:18.69 | |
15 | 199 | Nørgaard Jacob | 2000 | HELSINGØR | 0043AT | 25 m | 1:19.16 | |
16 | 267 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:20.43 | |
17 | 240 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:21.11 | |
18 | 53 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 25 m | 1:22.63 | |
19 | 245 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:23.13 | |
20 | 33 | Nielsen Tobias | 2002 | AIF | 0221AQ | 25 m | 1:23.26 | |
21 | 224 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213af | 25 m | 1:23.53 | |
22 | 142 | Maidens Alex Baes | 2004 | MK 31 | 0495AH | 25 m | 1:24.40 | |
23 | 262 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:24.68 | |
24 | 268 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:25.11 | |
25 | 52 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:26.44 | |
26 | 6 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON | 0217AG | 25 m | 1:26.46 | |
27 | 106 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:30.97 | |
28 | 35 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | AIF | 0321AH | 25 m | 1:31.34 | |
29 | 261 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:31.57 | |
30 | 115 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:31.63 | |
31 | 252 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:32.44 | |
32 | 100 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:35.60 | |
33 | 149 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 0527AB | 25 m | 1:36.84 | |
34 | 19 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON | 0361AL | 25 m | 1:37.57 | |
35 | 291 | Olsen Andreas Rex | 2002 | HILLERØD | 0257AK | 25 m | 1:39.28 | |
36 | 152 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 1:40.51 | |
37 | 286 | Laursen Patrick | 2004 | HILLERØD | 0433AA | 25 m | 1:43.69 | |
38 | 28 | Waterval Silas | 2004 | TRITON | 0491AF | 50 m | 1:45.35 | |
39 | 297 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:47.33 | ||
40 | 279 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:53.77 | ||
41 | 105 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:53.78 | |
42 | 101 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:02.83 | |
43 | 272 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:03.08 | ||
44 | 140 | Knudsen Magnus B. | 2005 | MK 31 | 0523AE | 25 m | 2:10.55 | |
45 | 143 | Møller Mathias | 2004 | MK 31 | 0437AF | 25 m | 2:11.66 | |
46 | 20 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON | 0497AF | 25 m | ||
47 | 60 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 25 m | |||
48 | 65 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 25 m | |||
49 | 180 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.21.01 | Udskriftsdato | 30 november 2014 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |