Program för Färsingadoppet 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Färsingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
16:47 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 11, 50m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
220 |
3 |
Julia Arthursson |
2000 |
AW7600 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
36.27 |
166 |
4 |
Minna Molin |
2000 |
AU5200 |
SK HAJEN |
|
50m |
34.91 |
267 |
5 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
50m |
36.06 |
228 |
6 |
Noelle Johansson |
2000 |
BL2600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
39.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Nikoline Laura Rasmussen |
2000 |
0004BA |
TVS IF |
|
25m |
32.26 |
249 |
2 |
Hanna Dahl |
1991 |
AM7291 |
SS IDEN |
|
50m |
31.91 |
303 |
3 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.49 |
486 |
4 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
31.18 |
134 |
5 |
Anna-Laura Dalsø Larsen |
1999 |
9956BE |
TVS IF |
|
25m |
31.26 |
455 |
6 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
31.52 |
388 |
7 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
31.97 |
379 |
8 |
Fiona Olsson |
2000 |
AR9800 |
POSEIDON |
|
50m |
32.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
30.57 |
310 |
2 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.34 |
589 |
3 |
Tilde Anderberg-Rickard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
29.77 |
46 |
4 |
Josephine Olsen |
2000 |
0074AA |
MK 31 |
|
25m |
29.24 |
438 |
5 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
29.47 |
106 |
6 |
Iben Jeppesen |
2000 |
0002AO |
HELSINGE |
|
25m |
30.16 |
128 |
7 |
Julie Høegh-Jørgensen |
2000 |
0062AI |
TVS IF |
|
25m |
30.49 |
378 |
8 |
Cajsa Lindberg |
2000 |
AD6200 |
POSEIDON |
|
25m |
30.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Alice Gantriis |
2000 |
0092AQ |
HELSINGE |
|
25m |
28.86 |
308 |
2 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.63 |
456 |
3 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
25m |
27.70 |
495 |
4 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK SYDSIM |
|
50m |
27.30 |
301 |
5 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
27.63 |
457 |
6 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
28.54 |
18 |
7 |
Vibe Tofte Jørgensen |
1999 |
9956AQ |
RØNNE |
|
25m |
28.71 |
298 |
8 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.94 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
12 juni 2015 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
16:47 |
|