Program för Färsingadoppet 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Färsingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
13 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
08:55 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Frisim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 11:50 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
3 |
August Ramberg |
2002 |
AV5502 |
MKK |
|
25m |
1:35.28 |
343 |
4 |
Johan Sandberg |
2002 |
AN4102 |
MKK |
|
25m |
1:32.47 |
413 |
5 |
Daniel Novosel |
2002 |
AS3102 |
SK RAN |
|
25m |
1:33.50 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
STT |
|
50m |
1:29.17 |
416 |
2 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
25m |
1:26.80 |
475 |
3 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:21.26 |
439 |
4 |
Victor Andersson |
2002 |
AQ7902 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:18.37 |
275 |
5 |
Erik Dahlberg |
2002 |
AJ5502 |
KSLS |
|
50m |
1:18.68 |
252 |
6 |
Alfred Jarvi |
2002 |
AC5102 |
SS IDEN |
|
25m |
1:22.72 |
331 |
7 |
Alexander Kulagowski |
2002 |
AV3502 |
MKK |
|
25m |
1:27.45 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
288 |
1 |
Harry Petersson |
2002 |
AM9302 |
KSLS |
|
50m |
1:17.44 |
32 |
2 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
MK 31 |
|
25m |
1:16.08 |
496 |
3 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:14.65 |
87 |
4 |
Kasper Feld Sørensen |
2002 |
0239AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:13.00 |
231 |
5 |
Hampus Kinn |
2002 |
AM6102 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:13.02 |
393 |
6 |
Joel Dahlgren |
2002 |
AC1102 |
SK RAN |
|
50m |
1:15.45 |
526 |
7 |
Noel Persson |
2002 |
AG2702 |
SK TRITON |
|
25m |
1:16.92 |
592 |
8 |
Alexander Erlandsson |
2002 |
AG5502 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:17.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Thor Bols Jeppesen |
2002 |
0291AK |
HELSINGE |
|
50m |
1:12.29 |
307 |
2 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:08.85 |
570 |
3 |
Herman Nilsson |
2002 |
AI1502 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:05.37 |
478 |
4 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:00.25 |
142 |
5 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:04.84 |
552 |
6 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:05.64 |
82 |
7 |
Lucas Reüter |
2002 |
0275AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:11.78 |
289 |
8 |
Ahmed Sadoon |
2002 |
AH2902 |
KSLS |
|
25m |
1:12.35 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
13 juni 2015 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
08:55 |
|