Program för Färsingadoppet 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 67
|
Tävling |
Färsingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
14 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
08:28 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 67, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: LRF Konsult |
|
Beräknad start 11:24 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
670 |
2 |
Johanna Nilsson |
1996 |
ad0696 |
SK TRITON |
|
50m |
|
228 |
3 |
Noelle Johansson |
2000 |
BL2600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:26.86 |
352 |
4 |
Erica Engström |
1999 |
BO7899 |
OSBY SS |
|
25m |
1:17.52 |
220 |
5 |
Julia Arthursson |
2000 |
AW7600 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:22.70 |
580 |
6 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:33.30 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Nikoline Laura Rasmussen |
2000 |
0004BA |
TVS IF |
|
25m |
1:11.28 |
418 |
2 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
50m |
1:11.08 |
572 |
3 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.40 |
134 |
4 |
Anna-Laura Dalsø Larsen |
1999 |
9956BE |
TVS IF |
|
25m |
1:09.95 |
583 |
5 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:10.15 |
455 |
6 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:10.89 |
391 |
7 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
SK RAN |
|
50m |
1:11.22 |
601 |
8 |
Wilma Carlsson |
2000 |
AV0600 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:14.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
521 |
1 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.58 |
388 |
2 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:08.10 |
637 |
3 |
Julia Ström |
1997 |
BR4497 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:07.58 |
479 |
4 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:06.49 |
106 |
5 |
Iben Jeppesen |
2000 |
0002AO |
HELSINGE |
|
25m |
1:06.70 |
657 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:07.71 |
110 |
7 |
Sofie W. Krattet |
2000 |
0018AP |
HELSINGE |
|
50m |
1:08.80 |
128 |
8 |
Julie Høegh-Jørgensen |
2000 |
0062AI |
TVS IF |
|
25m |
1:09.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
574 |
1 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:05.27 |
588 |
2 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.91 |
100 |
3 |
Alice Gantriis |
2000 |
0092AQ |
HELSINGE |
|
25m |
1:03.63 |
46 |
4 |
Josephine Olsen |
2000 |
0074AA |
MK 31 |
|
25m |
1:02.51 |
586 |
5 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.07 |
576 |
6 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:03.79 |
491 |
7 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:03.91 |
230 |
8 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:05.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
MK 31 |
|
25m |
1:02.18 |
477 |
2 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:01.46 |
456 |
3 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
25m |
59.90 |
495 |
4 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK SYDSIM |
|
50m |
59.30 |
556 |
5 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
25m |
59.77 |
457 |
6 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:00.93 |
483 |
7 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:02.12 |
18 |
8 |
Vibe Tofte Jørgensen |
1999 |
9956AQ |
RØNNE |
|
25m |
1:02.50 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
14 juni 2015 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
08:28 |
|