Program för Färsingadoppet 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Färsingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
16:47 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: Rybergs Rör AB |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Julia Arthursson |
2000 |
AW7600 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
42.83 |
134 |
2 |
Anna-Laura Dalsø Larsen |
1999 |
9956BE |
TVS IF |
|
25m |
38.32 |
128 |
3 |
Julie Høegh-Jørgensen |
2000 |
0062AI |
TVS IF |
|
25m |
37.97 |
486 |
4 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
37.52 |
455 |
5 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
37.54 |
267 |
6 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
50m |
38.02 |
166 |
7 |
Minna Molin |
2000 |
AU5200 |
SK HAJEN |
|
25m |
38.95 |
388 |
8 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
43.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Nikoline Laura Rasmussen |
2000 |
0004BA |
TVS IF |
|
25m |
35.04 |
230 |
2 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
34.17 |
589 |
3 |
Tilde Anderberg-Rickard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
33.12 |
457 |
4 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
32.40 |
310 |
5 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.44 |
106 |
6 |
Iben Jeppesen |
2000 |
0002AO |
HELSINGE |
|
25m |
33.74 |
303 |
7 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.30 |
378 |
8 |
Cajsa Lindberg |
2000 |
AD6200 |
POSEIDON |
|
25m |
35.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
308 |
1 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.15 |
456 |
2 |
Erica Sjöholm |
1997 |
AJ0497 |
SJÖBO SS |
|
50m |
30.00 |
18 |
3 |
Vibe Tofte Jørgensen |
1999 |
9956AQ |
RØNNE |
|
50m |
29.46 |
495 |
4 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK SYDSIM |
|
50m |
28.46 |
464 |
5 |
Caroline Andersson-Ekström |
1994 |
AE9494 |
SK SYDSIM |
|
50m |
28.81 |
301 |
6 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.82 |
438 |
7 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
30.90 |
298 |
8 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.21 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
12 juni 2015 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
16:47 |
|