Program för Sum-Sim Region 4 Jönköping 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Sum-Sim region 4 |
|
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
12:27 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap och SSF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
3 |
Viktoria Loo |
2004 |
AH3604 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:35.33 |
166 |
4 |
Kriszta Vorszak |
2003 |
AC2203 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:22.80 |
113 |
5 |
Elin Friberg |
2004 |
AD1404 |
LASS |
|
25m |
1:23.35 |
6 |
6 |
Linnéa Welinder |
2005 |
AQ0805 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:39.08 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Elsa Linné |
2003 |
AX4803 |
LASS |
|
25m |
1:20.23 |
73 |
2 |
Hannah Bondeson |
2003 |
AE9603 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:18.46 |
112 |
3 |
Alice Fransson |
2004 |
AF4804 |
LASS |
|
25m |
1:17.67 |
223 |
4 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:16.52 |
8 |
5 |
Wilma Åstrand |
2002 |
AR6402 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:16.87 |
186 |
6 |
Ebba Holgersson |
2005 |
AE7205 |
NKK |
|
25m |
1:18.18 |
193 |
7 |
Ellie O´brian |
2002 |
AZ3402 |
NKK |
|
25m |
1:19.93 |
243 |
8 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:21.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:15.70 |
174 |
2 |
Emilia Eriksson |
2004 |
AG3604 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:14.66 |
185 |
3 |
Ebba Hazard |
2004 |
AC5204 |
NKK |
|
25m |
1:13.70 |
251 |
4 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:13.65 |
238 |
5 |
Emelie Liljeblad |
2002 |
BM5802 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:13.67 |
123 |
6 |
Alva Högberg |
2002 |
BF0202 |
LASS |
|
25m |
1:14.45 |
180 |
7 |
Hilma Broden |
2003 |
AS8203 |
NKK |
|
25m |
1:14.77 |
282 |
8 |
Amanda Weiding |
2003 |
BF9803 |
LASS |
|
25m |
1:16.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Thea Jansson |
2003 |
AO1603 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:13.61 |
10 |
2 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:13.32 |
33 |
3 |
Jane Elgh |
2004 |
AB1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:12.54 |
75 |
4 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:12.27 |
28 |
5 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:12.32 |
120 |
6 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
25m |
1:12.67 |
230 |
7 |
Alva Steindl |
2002 |
AC3402 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:13.36 |
268 |
8 |
Lina Exerman |
2002 |
BA3402 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:13.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Celie Augustsson |
2004 |
AG2604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.65 |
59 |
2 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.50 |
30 |
3 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.18 |
159 |
4 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:10.61 |
39 |
5 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:11.09 |
164 |
6 |
Leah Sagadin |
2002 |
AR5602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:11.29 |
173 |
7 |
Tilda Carlsson |
2003 |
AM2603 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:11.61 |
141 |
8 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
1:12.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Isadora Rosén |
2002 |
BL9802 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:10.52 |
129 |
2 |
Darja Koutchinskaia |
2003 |
AQ5203 |
LASS |
|
25m |
1:10.05 |
148 |
3 |
Lena Årebo |
2002 |
AJ1202 |
LASS |
|
25m |
1:09.55 |
249 |
4 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:09.18 |
161 |
5 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:09.54 |
279 |
6 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:09.61 |
125 |
7 |
Martina Karlsson |
2003 |
AA9603 |
LASS |
|
25m |
1:10.46 |
255 |
8 |
Olivia Hedenfalk |
2002 |
AX7802 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:10.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:08.65 |
32 |
2 |
Matilda Egelrud |
2003 |
AB2603 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:08.07 |
209 |
3 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:07.52 |
275 |
4 |
Hanna Mirkhan |
2003 |
AH9403 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:07.15 |
184 |
5 |
Klara Gårdman |
2002 |
BF8402 |
NKK |
|
25m |
1:07.25 |
81 |
6 |
Leia Karlsson |
2002 |
AR2202 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:07.75 |
198 |
7 |
Sofia Westerberg |
2002 |
AP9402 |
NKK |
|
25m |
1:08.40 |
200 |
8 |
Lovisa Öhrn |
2002 |
AJ8802 |
NKK |
|
25m |
1:08.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
126 |
1 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
25m |
1:07.11 |
218 |
2 |
Stina Pernius |
2002 |
AL4802 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:06.33 |
258 |
3 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:03.26 |
118 |
4 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
1:01.17 |
248 |
5 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:02.98 |
263 |
6 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:06.26 |
122 |
7 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
25m |
1:06.84 |
124 |
8 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
25m |
1:07.12 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
12:27 |
|