Program för Bålsta Swim Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 41.28 | |
2 | 76 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 45.31 | |
3 | 151 | Nordström Karl | 2001 | UPSALA S | AN1301 | 25 m | 46.35 | |
4 | 122 | Granelli Simon | 2002 | UPSALA S | AJ5902 | 25 m | 47.56 | |
5 | 141 | Lötberg Albin | 2001 | UPSALA S | AN8101 | 25 m | 47.57 | |
6 | 52 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 47.79 | |
7 | 158 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 49.02 | |
8 | 173 | Wallin Max | 2001 | UPSALA S | AE0301 | 25 m | 49.06 | |
9 | 121 | Gorantsyan Lyon | 2001 | UPSALA S | AP6501 | 25 m | 49.30 | |
10 | 171 | Waks Mikael | 2001 | UPSALA S | AT9901 | 25 m | 49.35 | |
11 | 8 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 25 m | 51.08 | |
12 | 3 | Berggren Linus | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AK6101 | 25 m | 52.00 | |
13 | 179 | Öhman Rickard | 2003 | UPSALA S | AE3303 | 25 m | 52.40 | |
14 | 174 | Wallin Noel | 2001 | UPSALA S | AE1301 | 25 m | 52.70 | |
15 | 77 | Haider Anton | 2001 | UPPLANDS-B | AJ8501 | 25 m | 52.85 | |
16 | 100 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 53.01 | |
17 | 38 | Nordström Joel | 2001 | GIMO SS | AR8701 | 25 m | 53.12 | |
18 | 107 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 53.46 | |
19 | 6 | Falk Erik | 2003 | ÄLVSJÖ AIK | AL0103 | 25 m | 55.47 | |
20 | 18 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 55.52 | |
21 | 176 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 55.63 | |
22 | 92 | Wällstedt Anton | 2003 | UPPLANDS-B | AG5103 | 25 m | 55.83 | |
23 | 62 | Wallin William | 2002 | OXELÖSUND | AP0702 | 25 m | 56.73 | |
24 | 110 | Bäckström Albin | 2001 | UPSALA S | AX3501 | 25 m | 57.30 | |
25 | 131 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 59.22 | |
26 | 67 | Edebrink Samuel | 2002 | STRÄNG.SK | AF9902 | 25 m | 59.97 | |
27 | 126 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:00.65 | |
28 | 84 | Kristoffersson Oskar | 2003 | UPPLANDS-B | AK0503 | 25 m | 1:04.83 | |
29 | 93 | Wällstedt Erik | 2005 | UPPLANDS-B | AC8505 | 25 m | 1:09.98 | |
30 | 105 | Bohman Oskar | 2006 | UPSALA S | AD8306 | 25 m | ||
31 | 116 | Eriksson Linus | 2003 | UPSALA S | AP3103 | 25 m | ||
32 | 127 | Harutyunyan Arman | 2003 | UPSALA S | AP5303 | 25 m | ||
33 | 136 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | ||
34 | 157 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | ||
35 | 159 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | ||
36 | 163 | Strand Abbe | 2005 | UPSALA S | AE7905 | 25 m | ||
37 | 165 | Söderberg Oliwer | 2003 | UPSALA S | AK9703 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 01 februari 2015 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb | Utskriftstid | 08:05 |