Startliste for Fruktjuice Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer ABC |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Granesäter Erica | 1984 | IFÅ | 84A033 | 50 m | 1:06.66 | |
2 | 76 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:10.58 | |
3 | 3 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 1:11.72 | |
4 | 8 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B019 | 25 m | 1:12.53 | |
5 | 45 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:13.23 | |
6 | 69 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:14.18 | |
7 | 77 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:16.56 | |
8 | 75 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:19.76 | |
9 | 58 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:20.87 | |
10 | 22 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 25 m | 1:22.00 | |
11 | 16 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 25 m | 1:22.75 | |
12 | 80 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:23.24 | |
13 | 30 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 1:24.09 | |
14 | 48 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:24.49 | |
15 | 50 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:24.93 | |
16 | 44 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:25.57 | |
17 | 52 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:29.60 | |
18 | 11 | Marins Chris | 1992 | IFÅ | 92A423 | 25 m | 1:31.03 | |
19 | 73 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 1:33.02 | |
20 | 51 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:33.05 | |
21 | 78 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:38.44 | |
22 | 21 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:39.56 | |
23 | 12 | Melin Ellen | 2002 | IFÅ | 02A853 | 25 m | 1:46.53 | |
24 | 70 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:52.69 | |
25 | 1 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | ||
26 | 9 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | ||
27 | 10 | Marcus Emma | 2002 | IFÅ | 02A820 | 25 m | ||
28 | 55 | Thungren Michaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | ||
29 | 63 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | ||
30 | 81 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | ||
31 | 83 | Eklund Clara | 2000 | BÅLSTA SK | AV5800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 08 januari 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:47 |