Startliste for Sollefteå Open 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar A- C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 224 | Gilliusson Emil | 1993 | Ö-VIKS ASS | AZ2193 | 25 m | 28.28 | |
2 | 39 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 28.30 | |
3 | 222 | Edlund Andreas | 1989 | Ö-VIKS ASS | AB6989 | 25 m | 28.32 | |
4 | 281 | Backlund Johan | 1975 | HÖGAKUSTEN | AA3375 | 25 m | 28.69 | |
5 | 121 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 25 m | 29.50 | |
6 | 33 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 30.93 | |
7 | 148 | Norlin Johan | 1997 | SUNDSVALL | AU6397 | 25 m | 31.52 | |
8 | 162 | Starrin Love | 2001 | SUNDSVALL | AK9101 | 25 m | 31.84 | |
9 | 31 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 32.50 | |
10 | 35 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 32.99 | |
11 | 149 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 25 m | 33.78 | |
12 | 73 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 34.95 | |
13 | 211 | Orre Sandström Filip | 1999 | UMEÅ SS | AJ4199 | 25 m | 35.20 | |
14 | 215 | Säfström William | 1998 | UMEÅ SS | AN1998 | 25 m | 35.28 | |
15 | 118 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 36.25 | |
16 | 232 | Westin Emil | 1999 | Ö-VIKS ASS | AW1599 | 25 m | 36.36 | |
17 | 243 | Jonsson Gustav | 2002 | SK ÄGIR | AG6502 | 25 m | 37.22 | |
18 | 144 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 37.99 | |
19 | 24 | Olsson Isak | 2002 | BUREÅ SS | AC1302 | 25 m | 38.67 | |
20 | 114 | Arvidsson Lundblom Imre | 2003 | SUNDSVALL | AA1303 | 25 m | 39.68 | |
21 | 84 | Svalberg Anton | 2001 | NJURUNDA | AD3101 | 25 m | 40.47 | |
22 | 25 | Wikström Alfred | 2001 | BUREÅ SS | AS4701 | 25 m | 41.47 | |
23 | 82 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 25 m | 41.87 | |
24 | 150 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 42.03 | |
25 | 105 | Nyberg Isak | 2001 | SOLLEFTEÅ | AW4701 | 50 m | 42.40 | |
26 | 196 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UMEÅ SS | AD4702 | 25 m | 42.57 | |
27 | 70 | Widmark Simon | 2002 | KRAMFORS | AE5702 | 50 m | 43.25 | |
28 | 42 | Wikström Hannes | 2003 | HÄRNÖSAND | AD0303 | 25 m | 46.51 | |
29 | 145 | Nordén Josef | 2003 | SUNDSVALL | AS0703 | 25 m | 46.86 | |
30 | 223 | Fällman Karl | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO1302 | 50 m | 47.35 | |
31 | 221 | Danemyr Ståle | 2002 | Ö-VIKS ASS | AO0302 | 25 m | 48.07 | |
32 | 76 | Gillgren Mattias | 2003 | NJURUNDA | AR0303 | 25 m | 50.55 | |
33 | 260 | Andersson Gustav | 2002 | HÄRJEDALEN | AU1702 | 25 m | 51.01 | |
34 | 236 | Epäilys Roine | 2003 | SK ÄGIR | AR3103 | 25 m | 51.73 | |
35 | 81 | Lundblad Vide | 2003 | NJURUNDA | AD4303 | 25 m | 52.34 | |
36 | 79 | Lidén Petter | 2003 | NJURUNDA | AI4503 | 25 m | 52.86 | |
37 | 294 | Söderholm Anton | 2001 | HÖGAKUSTEN | AS4101 | 50 m | 54.18 | |
38 | 205 | Lidström Henrik | 2003 | UMEÅ SS | AP0303 | 25 m | 54.44 | |
39 | 203 | Izarra Unai | 2003 | UMEÅ SS | AP6503 | 25 m | 56.46 | |
40 | 201 | Israelsson Alexander | 2001 | UMEÅ SS | AV7101 | 25 m | 59.32 | |
41 | 104 | Nikaein Nima | 2001 | SOLLEFTEÅ | AW5701 | 25 m | 1:07.92 | |
42 | 4 | Larsson Daniel | 2002 | BJÖRNA IF | AW2302 | 25 m | ||
43 | 52 | Wahlström Elias | 2001 | HÖRNEFORS | AY4901 | 25 m | ||
44 | 95 | Do Eryk | 2002 | SOLLEFTEÅ | AW1702 | 25 m | ||
45 | 264 | Johnsson Jonathan | 2002 | HÄRJEDALEN | AW5302 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 20 januari 2015 |
Licensierad till: Sollefteå Allmänna Simsällskap | Utskriftstid | 20:43 |