Program for UGP1-Eriksdal
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 13, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 92 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 18:07.75 | |
2 | 153 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 18:21.38 | |
3 | 148 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 18:42.23 | |
4 | 110 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 18:44.63 | |
5 | 88 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 18:48.53 | |
6 | 152 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 19:28.44 | |
7 | 50 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 25 m | 19:55.84 | |
8 | 63 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 25 m | 20:01.44 | |
9 | 93 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 50 m | 20:04.19 | |
10 | 159 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 20:16.99 | |
11 | 6 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A822 | 25 m | 20:30.57 | |
12 | 64 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 20:44.31 | |
13 | 17 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 20:49.89 | |
14 | 162 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 20:58.61 | |
15 | 2 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 20:58.63 | |
16 | 99 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 21:03.70 | |
17 | 59 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 25 m | 21:08.15 | |
18 | 11 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 22:19.48 | |
19 | 134 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 22:26.54 | |
20 | 150 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 22:43.50 | |
21 | 166 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 22:44.86 | |
22 | 12 | Högström Emelie | 1999 | ÅKERSBERGA | AR5299 | 25 m | 22:53.26 | |
23 | 24 | Wallin Emma | 1999 | ÅKERSBERGA | BH7899 | 25 m | 24:32.65 | |
24 | 161 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 25:21.48 | |
25 | 1 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | ||
26 | 3 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | ||
27 | 42 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | ||
28 | 54 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 25 m | ||
29 | 79 | Wåhlén Sophia | 2001 | LIDINGÖ SK | AP0201 | 25 m | ||
30 | 91 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 25 m | ||
31 | 102 | Köhler Hjördis | 2001 | SK NEPTUN | BM6401 | 25 m | ||
32 | 103 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | ||
33 | 114 | Nordlinder Isabelle | 2001 | SK NEPTUN | BA1801 | 25 m | ||
34 | 127 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | ||
35 | 168 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | ||
36 | 218 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 23 januari 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 14:37 |