Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 13
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 joulukuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:50 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 joulukuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 13, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oona Pelttari |
1998 |
98A753 |
Cetus |
|
25m |
|
|
3 |
Mira Dey |
1998 |
98A615 |
ORCA |
|
50m |
3:34.07 |
3:34.07 |
4 |
Fanny Virtanen |
2000 |
00A788 |
Cetus |
|
50m |
2:59.27 |
2:59.27 |
5 |
Sofia Hermans |
2000 |
00A238 |
UiTa |
|
25m |
2:56.80 |
3:01.80 |
6 |
Mirva Kallström |
1999 |
99A128 |
Cetus |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pinja Partinen |
1999 |
99B125 |
JoUS |
|
25m |
2:50.84 |
2:55.84 |
2 |
Helena Knaapi |
1999 |
99A582 |
Cetus |
|
25m |
2:48.89 |
2:53.89 |
3 |
Emmi Masti |
1999 |
99A260 |
UiTa |
|
50m |
2:53.03 |
2:53.03 |
4 |
Milla-Marita Anttila |
2000 |
00A967 |
AQUILA |
|
25m |
2:46.50 |
2:51.50 |
5 |
Patricia Vainio |
1998 |
98B304 |
ORCA |
|
25m |
2:47.18 |
2:52.18 |
6 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
25m |
2:48.59 |
2:53.59 |
7 |
Myra Bengts |
2000 |
00A874 |
Cetus |
|
50m |
2:54.47 |
2:54.47 |
8 |
Roosa Paukku |
2000 |
00A781 |
SCN |
|
25m |
2:52.83 |
2:57.83 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joanna Kekkonen |
2000 |
00A585 |
La-Ka |
|
25m |
2:44.09 |
2:49.09 |
2 |
Niina Korhonen |
1996 |
96A139 |
Cetus |
|
50m |
2:46.72 |
2:46.72 |
3 |
Pinja Peippo |
1999 |
99A544 |
Vanders |
|
25m |
2:39.72 |
2:44.72 |
4 |
Katja Malmi |
1998 |
98A468 |
Vanders |
|
50m |
2:44.03 |
2:44.03 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emmi Kilpinen |
2000 |
00A532 |
UiTa |
|
50m |
2:45.64 |
2:45.64 |
7 |
Enni Määttä |
1999 |
99A335 |
UiTa |
|
50m |
2:48.09 |
2:48.09 |
8 |
Micaela Orellana |
1999 |
99A514 |
Cetus |
|
50m |
2:49.98 |
2:49.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ninni Luoma |
1998 |
98A746 |
UiTa |
|
25m |
2:36.62 |
2:41.62 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kristiina Merenluoto |
2000 |
00A122 |
ÅSK |
|
25m |
2:28.13 |
2:33.13 |
4 |
Nea Rinne |
1995 |
95A833 |
Cetus |
|
50m |
2:30.41 |
2:30.41 |
5 |
Merina Suoranta |
1999 |
99A281 |
ÅSK |
|
50m |
2:31.55 |
2:31.55 |
6 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
99A194 |
UiTa |
|
50m |
2:33.36 |
2:33.36 |
7 |
Minni Kotka |
1998 |
98B060 |
Cetus |
|
25m |
2:35.53 |
2:40.53 |
8 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
99A515 |
UiTa |
|
25m |
2:37.74 |
2:42.74 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 |
Tulostuspäivämäärä |
13 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:50 |
|