2020-05-30   22:35:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:57   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 tammikuu 2015         
 
 
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Tytöt  Loppukilpailut (19) 
Erä 1 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    25m     
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    25m     
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Ackley  2004  04A747  Cetus    25m     
Oona Piekkala  2002  02B161  Cetus    25m     
Susanna Rönkkö  2001  01A913  Cetus    25m     
Sini Hirvonen  2001  01B310  Cetus    25m     
Wilma Sundt  2006  06A142  Cetus    25m     
Lilja Oberwahrenbrock  2004  04A601  Octopus    25m     
Natalie Wahlroos  2001  01B173  BS-PU    25m     
Elli Heldt  2004  04A687  Cetus    25m     

 
Erä 3 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jonna Marjatta Laitinen  2005  05A128  HyUS    25m  1:46.76  1:46.76 
Sara Stenbacka  2005  05A166  Octopus    25m  1:44.07  1:44.07 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    25m  1:42.61  1:42.61 
Oona Kupari  2004  04A089  Octopus    25m  1:41.21  1:41.21 
Annaliina Mänttäri  2006  06A031  Cetus    50m  1:41.22  1:41.22 
Jasmin Savonen  2005  05A119  Cetus    50m  1:42.63  1:42.63 
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    50m  1:46.44  1:46.44 
Emma Kauppi  2000  00B238  Cetus    50m  1:58.28  1:58.28 

 
Erä 4 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saga Höijer  2005  05A174  Cetus    25m  1:38.28  1:38.28 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    25m  1:35.61  1:35.61 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    50m  1:34.51  1:34.51 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    25m  1:34.13  1:34.13 
Henni Havén  2004  04A499  SiWa    50m  1:34.51  1:34.51 
Louna Kasvio  2006  06A151  SGR    50m  1:35.48  1:35.48 
Iisa Karpela  2004  04A632  Cetus    25m  1:36.51  1:36.51 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    25m  1:40.50  1:40.50 

 
Erä 5 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Salminen  2003  03A609  HäUS    25m  1:33.46  1:33.46 
Nea Grundström  2003  03A355  Cetus    25m  1:32.69  1:32.69 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    25m  1:31.87  1:31.87 
Nelly Plukka  2003  03A545  Cetus    25m  1:30.82  1:30.82 
Nelli Vartiainen  2002  02A900  HäUS    25m  1:30.99  1:30.99 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    25m  1:32.13  1:32.13 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    50m  1:32.80  1:32.80 
Lotta Lahti  2003  03A543  Cetus    50m  1:33.80  1:33.80 

 
Erä 6 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emily Cwirzen  2004  04A329  Cetus    25m  1:28.92  1:28.92 
Matilda Kuusniemi Fishwick  2004  04A002  HSS    50m  1:26.85  1:26.85 
Viivi Hakamäki  2002  02B053  HäUS    25m  1:26.28  1:26.28 
Daniella Guth  2005  05A029  Cetus    25m  1:26.09  1:26.09 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    50m  1:26.10  1:26.10 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    50m  1:26.52  1:26.52 
Iida Herrala  2004  04A283  SiWa    50m  1:27.11  1:27.11 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  SGR    50m  1:29.62  1:29.62 

 
Erä 7 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Ahlgren  2001  01A821  BS-PU    25m  1:25.38  1:25.38 
Jenna Saarinen  2001  01A095  SiWa    25m  1:24.90  1:24.90 
Cecilia Serovuo  2004  04A016  HSS    25m  1:23.99  1:23.99 
Lotta Heinimäki  2003  03A644  HSS    25m  1:23.51  1:23.51 
Milla-Lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    25m  1:23.79  1:23.79 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    25m  1:24.67  1:24.67 
Riikka Vuorenpää  2003  03A841  BS-PU    25m  1:25.20  1:25.20 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    25m  1:25.66  1:25.66 

 
Erä 8 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara Rosqvist  2001  01B177  BS-PU    25m  1:23.15  1:23.15 
Riikka Silander  2003  03A425  SomE    25m  1:22.31  1:22.31 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    25m  1:21.92  1:21.92 
Stefania Pavlidi  2003  03A409  HSS    25m  1:21.76  1:21.76 
Maria Hemmi  2002  02A331  Cetus    25m  1:21.88  1:21.88 
Kielo Hankonen  2003  03A361  HSS    25m  1:22.17  1:22.17 
Viivi Kuosmanen  2002  02B051  HäUS    25m  1:23.03  1:23.03 
Wilma Savonen  2004  04A096  Cetus    25m  1:23.50  1:23.50 

 
Erä 9 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellen Mänttäri  2000  00B163  BS-PU    25m  1:21.63  1:21.63 
Martina Uusitalo  2003  03A541  Cetus    25m  1:21.61  1:21.61 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  1:21.18  1:21.18 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    25m  1:20.24  1:20.24 
Aamu Änkilä  2004  04A071  SGR    50m  1:20.70  1:20.70 
Snezhana Ilcheva  2003  03A472  SomE    25m  1:21.20  1:21.20 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    25m  1:21.63  1:21.63 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m  1:21.73  1:21.73 

 
Erä 10 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    25m  1:20.14  1:20.14 
Wenla Laaksonen  2001  01A909  BS-PU    50m  1:20.02  1:20.02 
Negiin Javadi  2002  02A652  Cetus    25m  1:19.45  1:19.45 
Milli Kosunen  2002  02A584  Cetus    25m  1:18.89  1:18.89 
Oona Malinen  2001  01A736  Octopus    25m  1:19.40  1:19.40 
Nicole Sundell  2003  03A228  Cetus    25m  1:19.84  1:19.84 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  1:20.04  1:20.04 
Oona Siltala  2002  02A535  Cetus    50m  1:20.17  1:20.17 

 
Erä 11 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:18.53  1:18.53 
Lotta Lehtoila  2003  03A247  ORCA    25m  1:18.16  1:18.16 
Emmi Kallioinen  2000  00B013  HäUS    25m  1:17.81  1:17.81 
Irina Puukko  2001  01B187  BS-PU    25m  1:17.66  1:17.66 
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    25m  1:17.68  1:17.68 
Elisabeth Marie Salm  2002  02A530  BS-PU    50m  1:17.83  1:17.83 
Saga Lindeberg  2002  02A518  HSS    25m  1:18.51  1:18.51 
Fanny Talonpoika  2001  01A225  SiWa    25m  1:18.87  1:18.87 

 
Erä 12 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Säämänen  2004  04A007  HSS    50m  1:17.42  1:17.42 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:17.10  1:17.10 
Ada Aartela  2002  02A562  HäUS    50m  1:16.07  1:16.07 
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    25m  1:15.70  1:15.70 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    25m  1:15.95  1:15.95 
Iina von Schrowe  2003  03A146  Cetus    25m  1:16.46  1:16.46 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    25m  1:17.25  1:17.25 
Jutta Jauhiainen  2004  04A066  Cetus    25m  1:17.63  1:17.63 

 
Erä 13 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Peltonen  2000  00A046  NumKis    25m  1:15.48  1:15.48 
Anniina Uusitalo  2001  01A956  HäUS    25m  1:14.15  1:14.15 
Oona Puolakka  2003  03A294  Cetus    25m  1:14.06  1:14.06 
Sara Hätönen  2001  01A668  Cetus    25m  1:13.57  1:13.57 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    50m  1:14.05  1:14.05 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    25m  1:14.14  1:14.14 
Kaarin Rapinoja  2003  03A105  Cetus    25m  1:14.37  1:14.37 
Matilda Laurila  2001  01B077  SomE    25m  1:15.57  1:15.57 

 
Erä 14 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Karinen  2001  01A342  Cetus    50m  1:13.23  1:13.23 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    25m  1:12.92  1:12.92 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    25m  1:12.50  1:12.50 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    50m  1:12.29  1:12.29 
Aino Lehtinen  2001  01A330  Cetus    25m  1:12.31  1:12.31 
Annika Niemi  2000  00A451  SiWa    50m  1:12.89  1:12.89 
Ida Slöör  2001  01A578  ESS    50m  1:12.98  1:12.98 
Jenni Surakka  2000  00A953  Cetus    25m  1:13.44  1:13.44 

 
Erä 15 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Johanna Vieraankivi  2001  01A525  Cetus    25m  1:11.38  1:11.38 
Pilvi Kilpeläinen  2002  02A416  HSS    25m  1:10.04  1:10.04 
Tinja Turunen  2002  02A839  SiWa    25m  1:09.21  1:09.21 
Lisa Maula  2001  01A570  HSS    25m  1:08.78  1:08.78 
Emma Jokilammi  2002  02A234  HSS    25m  1:09.03  1:09.03 
Siiri Salokorpi  2000  00A268  Cetus    50m  1:09.84  1:09.84 
Amanda Rapinoja  2001  01A463  Cetus    50m  1:10.57  1:10.57 
Jonna Tiesmäki  2001  01A529  Cetus    25m  1:12.21  1:12.21 

 
Erä 16 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  1:08.66  1:08.66 
Diana Lattu  2001  01A500  Cetus    25m  1:08.58  1:08.58 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  1:08.36  1:08.36 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  1:07.89  1:07.89 
Annika Hänninen  2000  00A607  Cetus    25m  1:08.33  1:08.33 
Nea Eränpalo  2001  01A211  Cetus    25m  1:08.55  1:08.55 
Annina Toimela  2002  02A269  HSS    25m  1:08.65  1:08.65 
Emma Kajanto  2002  02A486  HäUS    25m  1:08.77  1:08.77 

 
Erä 17 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erika Kattilakoski  2000  00A372  Octopus    25m  1:07.37  1:07.37 
Dayana Mamonova  2003    ST.PETERSB    50m  1:06.85  1:06.85 
Joanna Kekkonen  2000  00A585  La-Ka    25m  1:06.46  1:06.46 
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    25m  1:05.52  1:05.52 
Lena Maula  2002  02A212  HSS    25m  1:05.63  1:05.63 
Sanna Putkonen  2001  01A140  Cetus    50m  1:06.69  1:06.69 
Aino Pere  2000  00A254  Cetus    25m  1:07.34  1:07.34 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    25m  1:07.45  1:07.45 

 
Erä 18 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Tiesmäki  2000  00A689  Cetus    50m  1:05.23  1:05.23 
Alexandra Kapanen  2000  00A818  Cetus    25m  1:04.83  1:04.83 
Emma Kotiranta  2001  01A087  Cetus    25m  1:03.98  1:03.98 
Veronica Wahlstedt  2000  00A175  Cetus    25m  1:03.38  1:03.38 
Jonna Jauhiainen  2000  00A245  Cetus    25m  1:03.41  1:03.41 
Roosa Paukku  2000  00A781  NU    25m  1:04.48  1:04.48 
Sofia Lehtinen  2000  00B030  Cetus    25m  1:05.13  1:05.13 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    25m  1:05.49  1:05.49 

 
Erä 19 (19) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lilli Louhikoski  2002  02A021  Vanders    25m  1:02.57  1:02.57 
Lyydia Kalenius  2000  00A252  Cetus    50m  1:01.89  1:01.89 
Wilma Jacobson  2000  00A127  Cetus    50m  1:00.68  1:00.68 
Nea-Amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    25m  58.65  58.65 
Ronja Riihinen  2000  00A801  Cetus    25m  59.25  59.25 
Ella Aalto  2000  00A232  Cetus    50m  1:01.41  1:01.41 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    25m  1:02.07  1:02.07 
Lotta Auvinen  2001  01A565  Cetus    25m  1:03.36  1:03.36 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner