2020-05-30   22:21:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Carnival

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:57   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  24 tammikuu 2015         
 
 
 
Laji 6, 100m Vapaauinti Pojat  Loppukilpailut (14) 
Erä 1 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sandro Karhula  2002  02A679  Cetus    25m     
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    25m     
Jaakko Jokinen  2003  03A533  Cetus    25m     
Henri Taneli Korpi  2004  04A444  Octopus    25m     
Aleksi Kokkonen  2004  04A575  HäUS    25m     
Emil Kuuskoski  2003  03A619  Cetus    25m     
               

 
Erä 2 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Toivonen  2004  04A296  NumKis    50m  1:44.96  1:44.96 
Eeti Virolainen  2004  04A488  Octopus    25m  1:39.75  1:39.75 
Aleksi Pehkonen  2004  04A516  Octopus    25m  1:36.59  1:36.59 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    25m  1:34.93  1:34.93 
Elias Lehto  2002  02A687  Cetus    25m  1:35.69  1:35.69 
Pyry Pitkänen  2003  03A681  Cetus    25m  1:36.85  1:36.85 
Otto Ahvonen  2003  03A671  HäUS    25m  1:39.76  1:39.76 
Yash Nagal  2004  04A656  Cetus    25m  1:54.67  1:54.67 

 
Erä 3 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leo Karttunen  2004  04A477  Cetus    25m  1:34.27  1:34.27 
Topi Havo  2002  02A601  HSS    25m  1:32.01  1:32.01 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    25m  1:30.96  1:30.96 
Kristoffer Kulju  2001  01A772  BS-PU    25m  1:30.68  1:30.68 
Antti Malmberg  2003  03A217  Octopus    25m  1:30.86  1:30.86 
Richard Ramstedt  2004  04A390  Cetus    25m  1:31.41  1:31.41 
Tomi Suoknuuti  2004  04A382  Octopus    25m  1:33.94  1:33.94 
Nico Peltonen  2005  05A046  HyUS    50m  1:34.57  1:34.57 

 
Erä 4 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tony Heinola  2003  03A613  Cetus    25m  1:30.31  1:30.31 
Aapo Kaasinen  2003  03A431  Cetus    25m  1:29.32  1:29.32 
Ilja Freudenthal  2002  02A559  HSS    25m  1:27.34  1:27.34 
Joona Kuitu  2004  04A248  SiWa    25m  1:26.89  1:26.89 
Olavi Saarinen  2002  02A921  HSS    25m  1:27.05  1:27.05 
Oliver Hanhimäki  2003  03A529  Octopus    25m  1:27.69  1:27.69 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    25m  1:30.11  1:30.11 
Joakim Kuhlberg  2004  04A072  BS-PU    25m  1:30.36  1:30.36 

 
Erä 5 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Casper Heikkinen  2003  03A691  BS-PU    25m  1:25.48  1:25.48 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    25m  1:24.78  1:24.78 
Mathias Lindfors  2002  02A479  BS-PU    25m  1:23.08  1:23.08 
Oscar Taht  2003  03A143  SiWa    50m  1:22.23  1:22.23 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    25m  1:22.67  1:22.67 
Aarno Lind  2002  02A619  Cetus    50m  1:23.54  1:23.54 
Max Eriksson  2002  02A483  BS-PU    25m  1:25.14  1:25.14 
Karri Suuronen  2003  03A802  Cetus    25m  1:26.21  1:26.21 

 
Erä 6 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Pulkkinen  2004  04A145  Cetus    25m  1:22.08  1:22.08 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  1:20.84  1:20.84 
Samuli Hartikainen  2001  01A116  Cetus    25m  1:19.79  1:19.79 
Georg Närjä  2002  02A410  HSS    25m  1:19.31  1:19.31 
Akseli Leppänen  2004  04A006  SGR    50m  1:19.44  1:19.44 
Iikka Rajala  2001  01B049  HSS    25m  1:20.30  1:20.30 
Benjamin Hoot  2003  03A012  Cetus    25m  1:20.97  1:20.97 
Aki Holtari  2002  02A371  HSS    25m  1:22.17  1:22.17 

 
Erä 7 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuel Leppänen  2002  02A317  SiWa    50m  1:18.75  1:18.75 
Santeri Berggren  2003  03A530  Octopus    25m  1:18.44  1:18.44 
Ilari Silventoinen  2002  02A127  SiWa    25m  1:17.38  1:17.38 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    50m  1:17.20  1:17.20 
Ali Gardberg  2001  01B128  SiWa    25m  1:17.21  1:17.21 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    25m  1:17.95  1:17.95 
Tuomas Peltola  2003  03A096  Cetus    25m  1:18.69  1:18.69 
Juuso Korhonen  2002  02A756  Octopus    25m  1:18.87  1:18.87 

 
Erä 8 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eero Jääskeläinen  2001  01A318  Cetus    25m  1:16.28  1:16.28 
Christian Kovanen  2001  01A902  Cetus    50m  1:15.15  1:15.15 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    50m  1:14.65  1:14.65 
Jere Kärkäinen  2000  00B121  HäUS    25m  1:14.35  1:14.35 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    50m  1:14.56  1:14.56 
Alexander Fyhr  2002  02A637  HSS    25m  1:14.82  1:14.82 
Leo Parviainen  2003  03A349  NumKis    25m  1:15.66  1:15.66 
Tuukka Inkilä  2003  03A495  Cetus    50m  1:16.54  1:16.54 

 
Erä 9 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jonatan Hallikainen  2001  01B299  La-Ka    50m  1:14.18  1:14.18 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    25m  1:13.03  1:13.03 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  1:12.96  1:12.96 
Veikka Saren  2002  02A809  SomE    25m  1:11.44  1:11.44 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    50m  1:12.86  1:12.86 
Tatu Jentze  2001  01A474  Cetus    25m  1:12.98  1:12.98 
Tuomas Hyvönen  2001  01A061  HSS    25m  1:13.97  1:13.97 
Max Åström  2002  02A585  Cetus    50m  1:14.32  1:14.32 

 
Erä 10 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  1:11.24  1:11.24 
Ville Lauslahti  2001  01A254  SGR    25m  1:09.93  1:09.93 
Sami Seppälä  2000  00B045  BS-PU    25m  1:09.84  1:09.84 
Teemu Annala  2001  01A514  Cetus    25m  1:08.75  1:08.75 
Kasper Uusitalo  2000  00A831  BS-PU    25m  1:09.16  1:09.16 
Roni Törnqvist  2000  00A554  BS-PU    25m  1:09.85  1:09.85 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    50m  1:09.95  1:09.95 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  1:11.40  1:11.40 

 
Erä 11 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    50m  1:08.38  1:08.38 
Toni Virtanen  1999  99A426  NumKis    25m  1:07.79  1:07.79 
Markus Heino  2000  00B103  HäUS    25m  1:07.35  1:07.35 
Anton Heinonen  2000  00A009  NumKis    50m  1:07.23  1:07.23 
Olli Malmberg  2001  01A368  Octopus    50m  1:07.26  1:07.26 
Lauri Ytti  1999  99A618  HäUS    50m  1:07.66  1:07.66 
Eetu Partanen  2001  01A934  Cetus    50m  1:08.34  1:08.34 
Sakari Piippo  1999  99B150  Octopus    25m  1:08.68  1:08.68 

 
Erä 12 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jetro Isotalo  2001  01A553  Cetus    25m  1:05.70  1:05.70 
Roope Koski  1999  99A249  Octopus    25m  1:05.39  1:05.39 
Jere Ruuhonen  2001  01A461  Cetus    25m  1:03.24  1:03.24 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  1:02.76  1:02.76 
Evgenii Volynskii  2003    ST.PETERSB    50m  1:02.80  1:02.80 
Veeti Haikonen  2001  01A104  HSS    25m  1:05.00  1:05.00 
Janne Koivunen  2001  01A555  BS-PU    25m  1:05.69  1:05.69 
Veeti Laine  2000  00A876  Cetus    50m  1:06.00  1:06.00 

 
Erä 13 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonatan Lindfors  1999  99A765  Cetus    25m  1:02.53  1:02.53 
Teemu Viitanen  2000  00A915  HäUS    25m  1:02.16  1:02.16 
Alex Lassila  2000  00B034  Cetus    50m  1:01.93  1:01.93 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    50m  1:00.94  1:00.94 
Isak Gramén  2001  01B058  HU    25m  1:01.72  1:01.72 
Herman Widbom  2001  01A188  SGR    25m  1:02.04  1:02.04 
Eetu Isosuo  2000  00A623  Cetus    25m  1:02.41  1:02.41 
Anton Nuottajärvi  2000  00A294  Cetus    25m  1:02.65  1:02.65 

 
Erä 14 (14) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Otto Laakso  1999  99A949  Octopus    25m  59.67  59.67 
Victor Savateev  2001    NEVSKAYA    50m  59.30  59.30 
Anton Helin  1999  99A748  Cetus    25m  58.07  58.07 
Sergey Kuznetsov  2000  00A199  Cetus    25m  52.13  52.13 
Atte Somero  1999  99A522  La-Ka    25m  55.91  55.91 
Mikael Lähde  2000  00A918  HäUS    25m  59.21  59.21 
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    50m  59.50  59.50 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    25m  1:00.62  1:00.62 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.02  Tulostuspäivämäärä  24 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner