Program för XXIX Turku Super Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Laji 1, N, T-15 100m vu |
Sponsori: Danske Bank Oyj |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nurminen Tessa | 1994 | A4 IF | 50 m | 57.32 | 57.32 | ||
2 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 25 m | 55.57 | 57.57 | ||
3 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 50 m | 59.41 | 59.41 | ||
4 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 50 m | 59.67 | 59.67 | ||
5 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 58.19 | 1:00.19 | ||
6 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 50 m | 1:00.29 | 1:00.29 | ||
7 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 50 m | 1:00.64 | 1:00.64 | ||
8 | Kallio Veera | 1997 | ÅSK | 50 m | 1:01.23 | 1:01.23 | ||
9 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 50 m | 1:02.49 | 1:02.49 | ||
10 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:02.61 | 1:02.61 | ||
11 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:03.55 | 1:03.55 | ||
12 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 25 m | 1:01.70 | 1:03.70 | ||
13 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:02.00 | 1:04.00 | ||
14 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:02.15 | 1:04.15 | ||
15 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 50 m | 1:04.15 | 1:04.15 | ||
16 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 25 m | 1:02.26 | 1:04.26 | ||
17 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 50 m | 1:04.44 | 1:04.44 | ||
18 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:04.67 | 1:04.67 | ||
19 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 25 m | 1:02.73 | 1:04.73 | ||
20 | Schroderus Reetta | 1997 | JUK | 25 m | 1:02.75 | 1:04.75 | ||
21 | Karimaa Kiia | 1996 | Octopus | 25 m | 1:02.99 | 1:04.99 | ||
22 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 50 m | 1:05.22 | 1:05.22 | ||
23 | Rantamäki Ella | 1998 | PUS | 50 m | 1:05.26 | 1:05.26 | ||
24 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 50 m | 1:05.26 | 1:05.26 | ||
25 | Haanpää Ella-Noora | 1998 | RaUS | 25 m | 1:03.43 | 1:05.43 | ||
26 | Stenfors Ellimaija | 1997 | PUS | 50 m | 1:05.50 | 1:05.50 | ||
27 | Mäkinen Satu | 1997 | Octopus | 50 m | 1:05.73 | 1:05.73 | ||
28 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 25 m | 1:04.45 | 1:06.45 | ||
29 | Heininen Anni | 1998 | PUS | 50 m | 1:06.70 | 1:06.70 | ||
30 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 25 m | 1:04.97 | 1:06.97 | ||
31 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 1:07.03 | 1:07.03 | ||
32 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 1:05.09 | 1:07.09 | ||
33 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 1:05.57 | 1:07.57 | ||
34 | Andreasen Wilma | 2000 | SGR | 50 m | 1:07.95 | 1:07.95 | ||
35 | Stenfors Vilhelmiina | 1998 | PUS | 25 m | 1:06.23 | 1:08.23 | ||
36 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 25 m | 1:06.24 | 1:08.24 | ||
37 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 25 m | 1:06.40 | 1:08.40 | ||
38 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 25 m | 1:06.40 | 1:08.40 | ||
39 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:06.66 | 1:08.66 | ||
40 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 25 m | 1:06.91 | 1:08.91 | ||
41 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 50 m | 1:09.10 | 1:09.10 | ||
42 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 25 m | 1:07.26 | 1:09.26 | ||
43 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 25 m | 1:07.57 | 1:09.57 | ||
44 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:10.39 | 1:10.39 | ||
45 | Heino Elina | 1999 | SGR | 50 m | 1:10.49 | 1:10.49 | ||
46 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 50 m | 1:11.15 | 1:11.15 | ||
47 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 25 m | 1:09.29 | 1:11.29 | ||
48 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 50 m | 1:11.80 | 1:11.80 | ||
49 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 25 m | 1:09.89 | 1:11.89 | ||
50 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:11.95 | 1:11.95 | ||
51 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:12.17 | 1:12.17 | ||
52 | Ingberg Charlotte | 2002 | Octopus | 25 m | 1:10.18 | 1:12.18 | ||
53 | Tempakka Roosa-Maria | 2000 | SGR | 25 m | 1:10.42 | 1:12.42 | ||
54 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 25 m | 1:10.94 | 1:12.94 | ||
55 | Johansson Cecilia | 2002 | NumKis | 25 m | 1:11.00 | 1:13.00 | ||
56 | Lehvilä Marianne | 1999 | SGR | 25 m | 1:11.58 | 1:13.58 | ||
57 | Kumpulainen Jasmin | 1998 | Octopus | 25 m | 1:12.08 | 1:14.08 | ||
58 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:12.38 | 1:14.38 | ||
59 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:15.23 | 1:17.23 | ||
60 | Salokannel Ada | 2002 | SalU | 25 m | 1:16.07 | 1:18.07 | ||
61 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 50 m | 1:19.21 | 1:19.21 | ||
62 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 25 m | 1:18.06 | 1:20.06 | ||
63 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 50 m | 1:22.02 | 1:22.02 | ||
64 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 25 m | 1:20.25 | 1:22.25 | ||
65 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 25 m | 1:22.11 | 1:24.11 | ||
66 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:23.07 | 1:25.07 | ||
67 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 25 m | 1:24.99 | 1:26.99 | ||
68 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 25 m | 1:25.64 | 1:27.64 | ||
69 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 25 m | 1:25.84 | 1:27.84 | ||
70 | Meltovaara Fanny | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:29.45 | 1:31.45 | ||
71 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:29.65 | 1:31.65 | ||
72 | Heino Ida | 2000 | PUS | 25 m | 1:29.75 | 1:31.75 | ||
73 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:40.46 | 1:40.46 | ||
74 | Vesterkvist Clara | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:39.08 | 1:41.08 | ||
75 | Karlson Hanna | 1999 | SGR | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 2, M, P-16 100m vu |
Sponsori: Turun Hylly-ja Trukkitalo |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tuomola Andrei | 1989 | JUK | 25 m | 48.90 | 50.90 | ||
2 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 50 m | 52.23 | 52.23 | ||
3 | Carlsson Gustav | 1993 | RaisU | 50 m | 53.53 | 53.53 | ||
4 | Lindroos Johannes | 1996 | RaisU | 25 m | 52.36 | 54.36 | ||
5 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 53.11 | 55.11 | ||
6 | Lehtonen Roope | 1996 | RaisU | 50 m | 55.57 | 55.57 | ||
7 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 55.73 | 55.73 | ||
8 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 55.74 | 55.74 | ||
9 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 25 m | 54.20 | 56.20 | ||
10 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 56.22 | 56.22 | ||
11 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 50 m | 56.38 | 56.38 | ||
12 | Mäkiaho Tatu | 1995 | RaisU | 25 m | 54.55 | 56.55 | ||
13 | Knuutila Toni | 1993 | A4 IF | 50 m | 57.66 | 57.66 | ||
14 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 50 m | 57.70 | 57.70 | ||
15 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 25 m | 56.31 | 58.31 | ||
16 | Koskinen Nestori | 1996 | PoPy | 50 m | 59.50 | 59.50 | ||
17 | Somila Niko | 1999 | SGR | 50 m | 59.73 | 59.73 | ||
18 | Kause Jussi | 1997 | PUS | 25 m | 58.00 | 1:00.00 | ||
19 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 25 m | 58.63 | 1:00.63 | ||
20 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 58.74 | 1:00.74 | ||
21 | Tervanen Heikki | 1998 | JUK | 25 m | 58.93 | 1:00.93 | ||
22 | Ruohonen Lassi | 1998 | SGR | 25 m | 59.46 | 1:01.46 | ||
23 | Myllynen Antti | 1999 | JUK | 50 m | 1:01.62 | 1:01.62 | ||
24 | Lausala Valtteri | 1999 | SGR | 25 m | 1:00.64 | 1:02.64 | ||
25 | Yli-Äyhö Kustaa | 2000 | SGR | 25 m | 1:00.75 | 1:02.75 | ||
26 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 25 m | 1:00.99 | 1:02.99 | ||
27 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 25 m | 1:01.51 | 1:03.51 | ||
28 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 25 m | 1:02.40 | 1:04.40 | ||
29 | Sartela Marko | 1993 | PoPy | 25 m | 1:02.52 | 1:04.52 | ||
30 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 1:02.78 | 1:04.78 | ||
31 | Närhi Eetu | 1998 | Octopus | 25 m | 1:03.19 | 1:05.19 | ||
32 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 50 m | 1:05.80 | 1:05.80 | ||
33 | Heinikangas Raul | 1998 | PUS | 25 m | 1:05.79 | 1:07.79 | ||
34 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 25 m | 1:05.89 | 1:07.89 | ||
35 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 50 m | 1:07.92 | 1:07.92 | ||
36 | Korva Samuli | 2002 | Octopus | 25 m | 1:07.18 | 1:09.18 | ||
37 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:08.39 | 1:10.39 | ||
38 | Lamminpää Santeri | 1998 | Octopus | 25 m | 1:08.44 | 1:10.44 | ||
39 | Kaipainen Ville | 2000 | SalU | 25 m | 1:09.26 | 1:11.26 | ||
40 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:11.32 | 1:11.32 | ||
41 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:09.32 | 1:11.32 | ||
42 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:12.48 | 1:12.48 | ||
43 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 50 m | 1:12.97 | 1:12.97 | ||
44 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:13.08 | 1:13.08 | ||
45 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 25 m | 1:11.21 | 1:13.21 | ||
46 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:13.53 | 1:15.53 | ||
47 | Tolonen Kasper | 2002 | RaisU | 25 m | 1:13.73 | 1:15.73 | ||
48 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:13.75 | 1:15.75 | ||
49 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:17.63 | 1:17.63 | ||
50 | Kupila Repe | 2001 | Gladius | 25 m | 1:18.31 | 1:20.31 | ||
51 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 25 m | 1:19.20 | 1:21.20 | ||
52 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:24.73 | 1:26.73 | ||
53 | Tantarimäki Valtteri | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:25.65 | 1:27.65 | ||
54 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 25 m | 1:31.61 | 1:33.61 | ||
55 | Rinne Tapani | 1982 | ÅSK | 25 m | ||||
56 | Müürsepp Erik | 1996 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 3, N 50m pu |
Sponsori: Kujetus LSL Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mäki Laura | 1997 | RaisU | 50 m | 27.80 | 27.80 | ||
2 | Nurminen Tessa | 1994 | A4 IF | 50 m | 27.88 | 27.88 | ||
3 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 50 m | 29.55 | 29.55 | ||
4 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 50 m | 30.30 | 30.30 | ||
5 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 50 m | 30.63 | 30.63 | ||
6 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 50 m | 30.66 | 30.66 | ||
7 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 50 m | 30.67 | 30.67 | ||
8 | Haanpää Ella-Noora | 1998 | RaUS | 50 m | 30.70 | 30.70 | ||
9 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 50 m | 31.03 | 31.03 | ||
10 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 50 m | 31.21 | 31.21 | ||
11 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 32.00 | 32.00 | ||
12 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 50 m | 32.70 | 32.70 | ||
13 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Gladius | 50 m | 32.92 | 32.92 | ||
14 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 25 m | 32.94 | 33.94 | ||
15 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 50 m | 34.04 | 34.04 | ||
16 | Rouvinen Henna | 1999 | ÅSK | 50 m | 34.12 | 34.12 | ||
17 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 50 m | 34.37 | 34.37 | ||
18 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 25 m | 34.15 | 35.15 | ||
19 | Valdolin Emmi | 1999 | ÅSK | 50 m | 35.24 | 35.24 | ||
20 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 36.04 | 36.04 | ||
21 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 25 m | 35.72 | 36.72 | ||
22 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 25 m | 37.78 | 38.78 | ||
23 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 25 m | 37.98 | 38.98 | ||
24 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 25 m | 38.48 | 39.48 | ||
25 | Pieniniemi Hertta | 1998 | AUi | 25 m | 39.05 | 40.05 | ||
26 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 39.23 | 40.23 | ||
27 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 25 m | 39.49 | 40.49 | ||
28 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 25 m | 41.56 | 42.56 | ||
29 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 25 m | 42.30 | 43.30 | ||
30 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 25 m | 42.63 | 43.63 | ||
31 | Suomäki Helka | 2003 | AUi | 25 m | 42.99 | 43.99 | ||
32 | Heino Ida | 2000 | PUS | 25 m | 45.93 | 46.93 | ||
33 | Johansson Cecilia | 2002 | NumKis | 25 m | 46.54 | 47.54 | ||
34 | Kandolin Greta | 2003 | AUi | 25 m | 46.78 | 47.78 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 4, M 50m pu |
Sponsori: Turun Satama Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 25 m | 24.88 | 25.88 | ||
2 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 50 m | 26.01 | 26.01 | ||
3 | Viitikko Daniel | 1996 | JUK | 25 m | 25.22 | 26.22 | ||
4 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.95 | 26.95 | ||
5 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 50 m | 26.99 | 26.99 | ||
6 | Wallenius Tommi | 1994 | ÅSK | 25 m | 26.20 | 27.20 | ||
7 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 27.29 | 27.29 | ||
8 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.48 | 27.48 | ||
9 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 50 m | 27.65 | 27.65 | ||
10 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 50 m | 27.68 | 27.68 | ||
11 | Päivinen Juho | 1996 | JUK | 50 m | 27.78 | 27.78 | ||
12 | Sartela Marko | 1993 | PoPy | 50 m | 28.17 | 28.17 | ||
13 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 28.22 | 28.22 | ||
14 | Saariketo Tomas | 1996 | PoPy | 50 m | 28.25 | 28.25 | ||
15 | Nordman Jakob | 1996 | ÅSK | 50 m | 28.45 | 28.45 | ||
16 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 25 m | 27.47 | 28.47 | ||
17 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 25 m | 27.66 | 28.66 | ||
18 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 50 m | 29.11 | 29.11 | ||
19 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 25 m | 28.11 | 29.11 | ||
20 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 50 m | 29.24 | 29.24 | ||
21 | Koski Samu | 1998 | PUS | 25 m | 28.29 | 29.29 | ||
22 | Nokkala Johannes | 1986 | ÅSK | 50 m | 29.55 | 29.55 | ||
23 | Tervanen Heikki | 1998 | JUK | 50 m | 29.91 | 29.91 | ||
24 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 50 m | 29.98 | 29.98 | ||
25 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 25 m | 29.10 | 30.10 | ||
26 | Koski Jonne | 1994 | PUS | 25 m | 29.54 | 30.54 | ||
27 | Mäkelä Oskar | 1998 | Octopus | 50 m | 30.93 | 30.93 | ||
28 | Rantakokko Elias | 1998 | ÅSK | 50 m | 31.09 | 31.09 | ||
29 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 25 m | 31.96 | 32.96 | ||
30 | Koli Petri | 1986 | AUi | S14 | 50 m | 35.45 | 35.45 | |
31 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 50 m | 36.10 | 36.10 | ||
32 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 50 m | 36.14 | 36.14 | ||
33 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 38.29 | 38.29 | ||
34 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 37.46 | 38.46 | ||
35 | Kaipainen Ville | 2000 | SalU | 25 m | 39.03 | 40.03 | ||
36 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 25 m | 39.96 | 40.96 | ||
37 | Arkkila Mika | 2000 | AUi | 25 m | 42.87 | 43.87 | ||
38 | Lepistö Juuso | 1996 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 5, Masters N 50m vu |
Sponsori: Leipomo Rosten |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Luoto Raakel | 1975 | ÅSK | 25 m | 27.34 | 28.34 | ||
2 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 50 m | 28.75 | 28.75 | ||
3 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 50 m | 29.41 | 29.41 | ||
4 | Vainio Maarit | 1980 | AUi | 50 m | 31.13 | 31.13 | ||
5 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 50 m | 31.49 | 31.49 | ||
6 | Toppala Sini | 1984 | ÅSK | 25 m | 31.33 | 32.33 | ||
7 | Mäkelä Maria | 1986 | AUi | 50 m | 33.47 | 33.47 | ||
8 | Visakoski Sirpa | 1952 | AUi | 50 m | 38.42 | 38.42 | ||
9 | Harjanne Pauliina | 1989 | RaisU | 50 m | 46.76 | 46.76 | ||
10 | Müürsepp Katrin | 1973 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 6, Masters M 50m vu |
Sponsori: Euroports Finland Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 25 m | 28.76 | 29.76 | ||
2 | Lounela Juhana | 1969 | ÅSK | 25 m | 29.07 | 30.07 | ||
3 | Toikka Lauri | 1984 | AUi | 50 m | 32.32 | 32.32 | ||
4 | Nurmi Taito | 1961 | AUi | 25 m | 31.33 | 32.33 | ||
5 | Korhonen Pentti | 1966 | UKK | 50 m | 33.06 | 33.06 | ||
6 | Ääri Mikko | 1979 | ÅSK | 25 m | 32.22 | 33.22 | ||
7 | Laakso Vesa | 1968 | AUi | 50 m | 34.30 | 34.30 | ||
8 | Rinne Tapani | 1982 | ÅSK | 25 m | 35.91 | 36.91 | ||
9 | Vainio Vesa | 1980 | ÅSK | 25 m | 36.99 | 37.99 | ||
10 | Khemiri Yannis | 1977 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 7, Erityisryhmät N 50m vu |
Sponsori: Rak.toimisto Hämäläiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mäkinen Meri-Maari | 1992 | RaisU | S7 | 50 m | 38.91 | 38.91 | |
2 | Luotonen Taru | 1977 | RaisU | S14 | 50 m | 39.52 | 39.52 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 8, Erityisryhmät M 50m vu |
Sponsori: Turun ErikoisTaksit |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kallio Eetu | 1994 | ÅSK | S14 | 25 m | 27.59 | 28.59 | |
2 | Koli Petri | 1986 | AUi | S14 | 50 m | 31.32 | 31.32 | |
3 | Natunen Mikael | 1992 | JUK | S7 | 50 m | 35.54 | 35.54 | |
4 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | S14 | 25 m | 36.39 | 37.39 | |
5 | Pienanen Mika | 1977 | RaisU | S14 | 50 m | 40.27 | 40.27 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 9, N, T-15 50m vu |
Sponsori: MuoviTech Finland |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nurminen Tessa | 1994 | A4 IF | 50 m | 25.87 | 25.87 | ||
2 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.54 | 26.54 | ||
3 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 50 m | 27.07 | 27.07 | ||
4 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 25 m | 26.46 | 27.46 | ||
5 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.52 | 27.52 | ||
6 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.84 | 27.84 | ||
7 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 50 m | 27.95 | 27.95 | ||
8 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | RaisU | 25 m | 27.01 | 28.01 | ||
9 | Kallio Veera | 1997 | ÅSK | 50 m | 28.06 | 28.06 | ||
10 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 50 m | 28.27 | 28.27 | ||
11 | Mäki Laura | 1997 | RaisU | 25 m | 27.36 | 28.36 | ||
12 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 50 m | 28.41 | 28.41 | ||
13 | Lehtinen Jenna | 1995 | ÅSK | 50 m | 28.71 | 28.71 | ||
14 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 50 m | 29.00 | 29.00 | ||
15 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 50 m | 29.07 | 29.07 | ||
16 | Haanpää Ella-Noora | 1998 | RaUS | 25 m | 28.13 | 29.13 | ||
17 | Rantamäki Ella | 1998 | PUS | 50 m | 29.43 | 29.43 | ||
18 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 29.47 | 29.47 | ||
19 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Gladius | 50 m | 29.55 | 29.55 | ||
20 | Karimaa Kiia | 1996 | Octopus | 50 m | 29.67 | 29.67 | ||
21 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 50 m | 29.69 | 29.69 | ||
22 | Heininen Anni | 1998 | PUS | 50 m | 29.79 | 29.79 | ||
23 | Rouvinen Henna | 1999 | ÅSK | 50 m | 29.83 | 29.83 | ||
24 | Schroderus Reetta | 1997 | JUK | 25 m | 29.19 | 30.19 | ||
25 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 25 m | 29.22 | 30.22 | ||
26 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 25 m | 29.30 | 30.30 | ||
27 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 25 m | 29.51 | 30.51 | ||
28 | Stenfors Ellimaija | 1997 | PUS | 50 m | 30.57 | 30.57 | ||
29 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 29.69 | 30.69 | ||
30 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 50 m | 30.70 | 30.70 | ||
31 | Stenfors Vilhelmiina | 1998 | PUS | 25 m | 29.70 | 30.70 | ||
32 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 50 m | 30.74 | 30.74 | ||
33 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 25 m | 29.83 | 30.83 | ||
34 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 25 m | 29.89 | 30.89 | ||
35 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 25 m | 30.10 | 31.10 | ||
36 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 25 m | 30.10 | 31.10 | ||
37 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 31.24 | 31.24 | ||
38 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 50 m | 31.26 | 31.26 | ||
39 | Valdolin Emmi | 1999 | ÅSK | 50 m | 31.62 | 31.62 | ||
40 | Tursas Oona | 2001 | RaisU | 25 m | 31.22 | 32.22 | ||
41 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 50 m | 32.71 | 32.71 | ||
42 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 50 m | 33.55 | 33.55 | ||
43 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 50 m | 33.70 | 33.70 | ||
44 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 50 m | 33.94 | 33.94 | ||
45 | Pieniniemi Hertta | 1998 | AUi | 50 m | 34.02 | 34.02 | ||
46 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 25 m | 33.60 | 34.60 | ||
47 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 34.62 | 34.62 | ||
48 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 50 m | 34.97 | 34.97 | ||
49 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 50 m | 35.01 | 35.01 | ||
50 | Heinonen Alina | 2001 | ÅSK | 25 m | 36.18 | 37.18 | ||
51 | Heino Ida | 2000 | PUS | 50 m | 37.58 | 37.58 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 9, N, T-15 50m vu |
Sponsori: MuoviTech Finland |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nurminen Tessa | 1994 | A4 IF | 50 m | 25.87 | 25.87 | ||
2 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.54 | 26.54 | ||
3 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 50 m | 27.07 | 27.07 | ||
4 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 25 m | 26.46 | 27.46 | ||
5 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.52 | 27.52 | ||
6 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.84 | 27.84 | ||
7 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 50 m | 27.95 | 27.95 | ||
8 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | RaisU | 25 m | 27.01 | 28.01 | ||
9 | Kallio Veera | 1997 | ÅSK | 50 m | 28.06 | 28.06 | ||
10 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 50 m | 28.27 | 28.27 | ||
11 | Mäki Laura | 1997 | RaisU | 25 m | 27.36 | 28.36 | ||
12 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 50 m | 28.41 | 28.41 | ||
13 | Lehtinen Jenna | 1995 | ÅSK | 50 m | 28.71 | 28.71 | ||
14 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 50 m | 29.00 | 29.00 | ||
15 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 50 m | 29.07 | 29.07 | ||
16 | Haanpää Ella-Noora | 1998 | RaUS | 25 m | 28.13 | 29.13 | ||
17 | Rantamäki Ella | 1998 | PUS | 50 m | 29.43 | 29.43 | ||
18 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 29.47 | 29.47 | ||
19 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Gladius | 50 m | 29.55 | 29.55 | ||
20 | Karimaa Kiia | 1996 | Octopus | 50 m | 29.67 | 29.67 | ||
21 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 50 m | 29.69 | 29.69 | ||
22 | Heininen Anni | 1998 | PUS | 50 m | 29.79 | 29.79 | ||
23 | Rouvinen Henna | 1999 | ÅSK | 50 m | 29.83 | 29.83 | ||
24 | Schroderus Reetta | 1997 | JUK | 25 m | 29.19 | 30.19 | ||
25 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 25 m | 29.22 | 30.22 | ||
26 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 25 m | 29.30 | 30.30 | ||
27 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 25 m | 29.51 | 30.51 | ||
28 | Stenfors Ellimaija | 1997 | PUS | 50 m | 30.57 | 30.57 | ||
29 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 29.69 | 30.69 | ||
30 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 50 m | 30.70 | 30.70 | ||
31 | Stenfors Vilhelmiina | 1998 | PUS | 25 m | 29.70 | 30.70 | ||
32 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 50 m | 30.74 | 30.74 | ||
33 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 25 m | 29.83 | 30.83 | ||
34 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 25 m | 29.89 | 30.89 | ||
35 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 25 m | 30.10 | 31.10 | ||
36 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 25 m | 30.10 | 31.10 | ||
37 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 31.24 | 31.24 | ||
38 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 50 m | 31.26 | 31.26 | ||
39 | Valdolin Emmi | 1999 | ÅSK | 50 m | 31.62 | 31.62 | ||
40 | Tursas Oona | 2001 | RaisU | 25 m | 31.22 | 32.22 | ||
41 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 50 m | 32.71 | 32.71 | ||
42 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 50 m | 33.55 | 33.55 | ||
43 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 50 m | 33.70 | 33.70 | ||
44 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 50 m | 33.94 | 33.94 | ||
45 | Pieniniemi Hertta | 1998 | AUi | 50 m | 34.02 | 34.02 | ||
46 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 25 m | 33.60 | 34.60 | ||
47 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 34.62 | 34.62 | ||
48 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 50 m | 34.97 | 34.97 | ||
49 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 50 m | 35.01 | 35.01 | ||
50 | Heinonen Alina | 2001 | ÅSK | 25 m | 36.18 | 37.18 | ||
51 | Heino Ida | 2000 | PUS | 50 m | 37.58 | 37.58 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 10, M, P-16 50m vu |
Sponsori: Kone-Kunttila |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tuomola Andrei | 1989 | JUK | 25 m | 22.19 | 23.19 | ||
2 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 50 m | 23.74 | 23.74 | ||
3 | Oksa Ossi | 1988 | ÅSK | 50 m | 23.75 | 23.75 | ||
4 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 50 m | 23.79 | 23.79 | ||
5 | Knuutila Toni | 1993 | A4 IF | 25 m | 23.58 | 24.58 | ||
6 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.21 | 25.21 | ||
7 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.54 | 25.54 | ||
8 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 25 m | 24.59 | 25.59 | ||
9 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 25.99 | 25.99 | ||
10 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 50 m | 26.22 | 26.22 | ||
11 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.35 | 26.35 | ||
12 | Päivinen Juho | 1996 | JUK | 50 m | 26.40 | 26.40 | ||
13 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 26.50 | 26.50 | ||
14 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 50 m | 26.53 | 26.53 | ||
15 | Sartela Marko | 1993 | PoPy | 50 m | 26.67 | 26.67 | ||
16 | Koski Samu | 1998 | PUS | 50 m | 26.84 | 26.84 | ||
17 | Koskinen Nestori | 1996 | PoPy | 50 m | 26.84 | 26.84 | ||
18 | Saariketo Tomas | 1996 | PoPy | 50 m | 27.19 | 27.19 | ||
19 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 25 m | 26.82 | 27.82 | ||
20 | Tervanen Heikki | 1998 | JUK | 50 m | 27.87 | 27.87 | ||
21 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 26.97 | 27.97 | ||
22 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 50 m | 28.03 | 28.03 | ||
23 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 25 m | 27.41 | 28.41 | ||
24 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 25 m | 27.62 | 28.62 | ||
25 | Rantakokko Elias | 1998 | ÅSK | 50 m | 28.83 | 28.83 | ||
26 | Koski Jonne | 1994 | PUS | 25 m | 27.91 | 28.91 | ||
27 | Myllynen Antti | 1999 | JUK | 50 m | 28.92 | 28.92 | ||
28 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 28.37 | 29.37 | ||
29 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 25 m | 29.33 | 30.33 | ||
30 | Heinikangas Raul | 1998 | PUS | 25 m | 29.49 | 30.49 | ||
31 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 30.70 | 30.70 | ||
32 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 50 m | 32.24 | 32.24 | ||
33 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 25 m | 31.97 | 32.97 | ||
34 | Lamminpää Santeri | 1998 | Octopus | 25 m | 32.69 | 33.69 | ||
35 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 32.80 | 33.80 | ||
36 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 33.08 | 34.08 | ||
37 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 50 m | 34.20 | 34.20 | ||
38 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 50 m | 34.26 | 34.26 | ||
39 | Kupila Repe | 2001 | Gladius | 25 m | 33.68 | 34.68 | ||
40 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 50 m | 34.96 | 34.96 | ||
41 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | S7 | 25 m | 37.78 | 38.78 | |
42 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 25 m | 38.62 | 39.62 | ||
43 | Stenbacka Sebastian | 2002 | Octopus | 25 m | 40.15 | 41.15 | ||
44 | Lepistö Juuso | 1996 | ÅSK | 25 m | ||||
45 | Müürsepp Erik | 1996 | AUi | 25 m | ||||
46 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 10, M, P-16 50m vu |
Sponsori: Kone-Kunttila |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tuomola Andrei | 1989 | JUK | 25 m | 22.19 | 23.19 | ||
2 | Saunonen Nikita | 1997 | AUi | 50 m | 23.74 | 23.74 | ||
3 | Oksa Ossi | 1988 | ÅSK | 50 m | 23.75 | 23.75 | ||
4 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 50 m | 23.79 | 23.79 | ||
5 | Knuutila Toni | 1993 | A4 IF | 25 m | 23.58 | 24.58 | ||
6 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.21 | 25.21 | ||
7 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.54 | 25.54 | ||
8 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 25 m | 24.59 | 25.59 | ||
9 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 25.99 | 25.99 | ||
10 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 50 m | 26.22 | 26.22 | ||
11 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.35 | 26.35 | ||
12 | Päivinen Juho | 1996 | JUK | 50 m | 26.40 | 26.40 | ||
13 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 26.50 | 26.50 | ||
14 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 50 m | 26.53 | 26.53 | ||
15 | Sartela Marko | 1993 | PoPy | 50 m | 26.67 | 26.67 | ||
16 | Koski Samu | 1998 | PUS | 50 m | 26.84 | 26.84 | ||
17 | Koskinen Nestori | 1996 | PoPy | 50 m | 26.84 | 26.84 | ||
18 | Saariketo Tomas | 1996 | PoPy | 50 m | 27.19 | 27.19 | ||
19 | Kuusisto Jaakko | 2000 | ÅSK | 25 m | 26.82 | 27.82 | ||
20 | Tervanen Heikki | 1998 | JUK | 50 m | 27.87 | 27.87 | ||
21 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 26.97 | 27.97 | ||
22 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 50 m | 28.03 | 28.03 | ||
23 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 25 m | 27.41 | 28.41 | ||
24 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 25 m | 27.62 | 28.62 | ||
25 | Rantakokko Elias | 1998 | ÅSK | 50 m | 28.83 | 28.83 | ||
26 | Koski Jonne | 1994 | PUS | 25 m | 27.91 | 28.91 | ||
27 | Myllynen Antti | 1999 | JUK | 50 m | 28.92 | 28.92 | ||
28 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 28.37 | 29.37 | ||
29 | Rislakki Ensio | 2000 | AUi | 25 m | 29.33 | 30.33 | ||
30 | Heinikangas Raul | 1998 | PUS | 25 m | 29.49 | 30.49 | ||
31 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 30.70 | 30.70 | ||
32 | Werdi Jesper | 2001 | ÅSK | 50 m | 32.24 | 32.24 | ||
33 | Arvas Jussi | 1999 | ÅSK | 25 m | 31.97 | 32.97 | ||
34 | Lamminpää Santeri | 1998 | Octopus | 25 m | 32.69 | 33.69 | ||
35 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 25 m | 32.80 | 33.80 | ||
36 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 33.08 | 34.08 | ||
37 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 50 m | 34.20 | 34.20 | ||
38 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 50 m | 34.26 | 34.26 | ||
39 | Kupila Repe | 2001 | Gladius | 25 m | 33.68 | 34.68 | ||
40 | Leinonen Viktor | 2001 | ÅSK | 50 m | 34.96 | 34.96 | ||
41 | Miromaa Jimi | 1996 | ÅSK | S7 | 25 m | 37.78 | 38.78 | |
42 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 25 m | 38.62 | 39.62 | ||
43 | Stenbacka Sebastian | 2002 | Octopus | 25 m | 40.15 | 41.15 | ||
44 | Lepistö Juuso | 1996 | ÅSK | 25 m | ||||
45 | Müürsepp Erik | 1996 | AUi | 25 m | ||||
46 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 11, N, T-15 100m su |
Sponsori: Raision EkoTori |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:02.14 | 1:04.14 | ||
2 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 25 m | 1:03.56 | 1:05.56 | ||
3 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 25 m | 1:04.06 | 1:06.06 | ||
4 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:06.53 | 1:08.53 | ||
5 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 25 m | 1:07.27 | 1:09.27 | ||
6 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 25 m | 1:08.49 | 1:10.49 | ||
7 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 25 m | 1:08.75 | 1:10.75 | ||
8 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 25 m | 1:09.14 | 1:11.14 | ||
9 | Haanpää Ella-Noora | 1998 | RaUS | 25 m | 1:09.79 | 1:11.79 | ||
10 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 25 m | 1:10.47 | 1:12.47 | ||
11 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:10.48 | 1:12.48 | ||
12 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 25 m | 1:10.94 | 1:12.94 | ||
13 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 25 m | 1:11.13 | 1:13.13 | ||
14 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 25 m | 1:11.33 | 1:13.33 | ||
15 | Vira Anna | 2002 | AUi | 25 m | 1:11.98 | 1:13.98 | ||
16 | Mäkinen Satu | 1997 | Octopus | 25 m | 1:12.21 | 1:14.21 | ||
17 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 50 m | 1:14.23 | 1:14.23 | ||
18 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:12.61 | 1:14.61 | ||
19 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:14.11 | 1:16.11 | ||
20 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 25 m | 1:14.40 | 1:16.40 | ||
21 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:16.45 | 1:16.45 | ||
22 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 25 m | 1:15.02 | 1:17.02 | ||
23 | Räike Aino | 1999 | SalU | 50 m | 1:17.08 | 1:17.08 | ||
24 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 25 m | 1:15.55 | 1:17.55 | ||
25 | Stenfors Vilhelmiina | 1998 | PUS | 25 m | 1:15.82 | 1:17.82 | ||
26 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:15.86 | 1:17.86 | ||
27 | Ingberg Charlotte | 2002 | Octopus | 25 m | 1:16.71 | 1:18.71 | ||
28 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 25 m | 1:17.21 | 1:19.21 | ||
29 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:21.39 | 1:21.39 | ||
30 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:19.59 | 1:21.59 | ||
31 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 25 m | 1:20.88 | 1:22.88 | ||
32 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 25 m | 1:21.61 | 1:23.61 | ||
33 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 1:21.73 | 1:23.73 | ||
34 | Johansson Cecilia | 2002 | NumKis | 25 m | 1:23.34 | 1:25.34 | ||
35 | Kumpulainen Jasmin | 1998 | Octopus | 25 m | 1:23.92 | 1:25.92 | ||
36 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:24.84 | 1:26.84 | ||
37 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 25 m | 1:26.20 | 1:28.20 | ||
38 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 25 m | 1:26.31 | 1:28.31 | ||
39 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 25 m | 1:27.51 | 1:29.51 | ||
40 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 50 m | 1:29.89 | 1:29.89 | ||
41 | Ström Linnea | 2003 | UiKaa | 25 m | 1:31.80 | 1:33.80 | ||
42 | Rantanen Henrika | 2002 | SalU | 25 m | 1:32.02 | 1:34.02 | ||
43 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:32.14 | 1:34.14 | ||
44 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:32.20 | 1:34.20 | ||
45 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:35.71 | 1:37.71 | ||
46 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 25 m | 1:37.17 | 1:39.17 | ||
47 | Meltovaara Fanny | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:37.30 | 1:39.30 | ||
48 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:37.67 | 1:39.67 | ||
49 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:53.32 | 1:55.32 | ||
50 | Luotonen Taru | 1977 | RaisU | S14 | 50 m | 1:55.54 | 1:55.54 | |
51 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:54.74 | 1:56.74 | ||
52 | Harjanne Pauliina | 1989 | RaisU | 25 m | ||||
53 | Vesterkvist Clara | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 11, N, T-15 100m su |
Sponsori: Raision EkoTori |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:02.14 | 1:04.14 | ||
2 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 25 m | 1:03.56 | 1:05.56 | ||
3 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 25 m | 1:04.06 | 1:06.06 | ||
4 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:06.53 | 1:08.53 | ||
5 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 25 m | 1:07.27 | 1:09.27 | ||
6 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 25 m | 1:08.49 | 1:10.49 | ||
7 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 25 m | 1:08.75 | 1:10.75 | ||
8 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 25 m | 1:09.14 | 1:11.14 | ||
9 | Haanpää Ella-Noora | 1998 | RaUS | 25 m | 1:09.79 | 1:11.79 | ||
10 | Suomäki Vuokko | 2001 | AUi | 25 m | 1:10.47 | 1:12.47 | ||
11 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:10.48 | 1:12.48 | ||
12 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 25 m | 1:10.94 | 1:12.94 | ||
13 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 25 m | 1:11.13 | 1:13.13 | ||
14 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 25 m | 1:11.33 | 1:13.33 | ||
15 | Vira Anna | 2002 | AUi | 25 m | 1:11.98 | 1:13.98 | ||
16 | Mäkinen Satu | 1997 | Octopus | 25 m | 1:12.21 | 1:14.21 | ||
17 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 50 m | 1:14.23 | 1:14.23 | ||
18 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:12.61 | 1:14.61 | ||
19 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:14.11 | 1:16.11 | ||
20 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 25 m | 1:14.40 | 1:16.40 | ||
21 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:16.45 | 1:16.45 | ||
22 | Heinonen Helmi | 2002 | RaisU | 25 m | 1:15.02 | 1:17.02 | ||
23 | Räike Aino | 1999 | SalU | 50 m | 1:17.08 | 1:17.08 | ||
24 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 25 m | 1:15.55 | 1:17.55 | ||
25 | Stenfors Vilhelmiina | 1998 | PUS | 25 m | 1:15.82 | 1:17.82 | ||
26 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:15.86 | 1:17.86 | ||
27 | Ingberg Charlotte | 2002 | Octopus | 25 m | 1:16.71 | 1:18.71 | ||
28 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 25 m | 1:17.21 | 1:19.21 | ||
29 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:21.39 | 1:21.39 | ||
30 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:19.59 | 1:21.59 | ||
31 | Yli-Jama Maria | 1999 | SalU | 25 m | 1:20.88 | 1:22.88 | ||
32 | Aho Roosa | 2003 | RaisU | 25 m | 1:21.61 | 1:23.61 | ||
33 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 25 m | 1:21.73 | 1:23.73 | ||
34 | Johansson Cecilia | 2002 | NumKis | 25 m | 1:23.34 | 1:25.34 | ||
35 | Kumpulainen Jasmin | 1998 | Octopus | 25 m | 1:23.92 | 1:25.92 | ||
36 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:24.84 | 1:26.84 | ||
37 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 25 m | 1:26.20 | 1:28.20 | ||
38 | Yli-Jama Riikka | 2000 | SalU | 25 m | 1:26.31 | 1:28.31 | ||
39 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 25 m | 1:27.51 | 1:29.51 | ||
40 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 50 m | 1:29.89 | 1:29.89 | ||
41 | Ström Linnea | 2003 | UiKaa | 25 m | 1:31.80 | 1:33.80 | ||
42 | Rantanen Henrika | 2002 | SalU | 25 m | 1:32.02 | 1:34.02 | ||
43 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:32.14 | 1:34.14 | ||
44 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:32.20 | 1:34.20 | ||
45 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:35.71 | 1:37.71 | ||
46 | Degenhardt Daniela | 2003 | AUi | 25 m | 1:37.17 | 1:39.17 | ||
47 | Meltovaara Fanny | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:37.30 | 1:39.30 | ||
48 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:37.67 | 1:39.67 | ||
49 | Kavka Selina | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:53.32 | 1:55.32 | ||
50 | Luotonen Taru | 1977 | RaisU | S14 | 50 m | 1:55.54 | 1:55.54 | |
51 | Arvilommi Ilona | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:54.74 | 1:56.74 | ||
52 | Harjanne Pauliina | 1989 | RaisU | 25 m | ||||
53 | Vesterkvist Clara | 2003 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 12, M, P-16 100m su |
Sponsori: A-Paalutus |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Hellström Henri | 1997 | RaisU | 25 m | 58.80 | 1:00.80 | ||
2 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 25 m | 59.17 | 1:01.17 | ||
3 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 25 m | 59.62 | 1:01.62 | ||
4 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 25 m | 59.89 | 1:01.89 | ||
5 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 25 m | 1:01.98 | 1:03.98 | ||
6 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 25 m | 1:02.38 | 1:04.38 | ||
7 | Kause Jussi | 1997 | PUS | 25 m | 1:02.70 | 1:04.70 | ||
8 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:02.73 | 1:04.73 | ||
9 | Myllynen Antti | 1999 | JUK | 50 m | 1:07.83 | 1:07.83 | ||
10 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 50 m | 1:08.70 | 1:08.70 | ||
11 | Koskinen Nestori | 1996 | PoPy | 50 m | 1:09.08 | 1:09.08 | ||
12 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 25 m | 1:07.62 | 1:09.62 | ||
13 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 25 m | 1:08.64 | 1:10.64 | ||
14 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:09.09 | 1:11.09 | ||
15 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:09.75 | 1:11.75 | ||
16 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:12.23 | 1:12.23 | ||
17 | Närhi Eetu | 1998 | Octopus | 50 m | 1:14.07 | 1:14.07 | ||
18 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 50 m | 1:14.88 | 1:14.88 | ||
19 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 25 m | 1:13.83 | 1:15.83 | ||
20 | Suominen Konsta | 1999 | RaisU | 25 m | 1:14.07 | 1:16.07 | ||
21 | Sandberg Tuure | 2001 | RaisU | 25 m | 1:16.69 | 1:18.69 | ||
22 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:17.42 | 1:19.42 | ||
23 | Korva Samuli | 2002 | Octopus | 25 m | 1:18.00 | 1:20.00 | ||
24 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:22.14 | 1:24.14 | ||
25 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:23.33 | 1:25.33 | ||
26 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:24.36 | 1:26.36 | ||
27 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:24.73 | 1:26.73 | ||
28 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:25.31 | 1:27.31 | ||
29 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:28.55 | 1:30.55 | ||
30 | Kupila Repe | 2001 | Gladius | 25 m | 1:30.70 | 1:32.70 | ||
31 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 50 m | 1:36.40 | 1:36.40 | ||
32 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:41.35 | 1:43.35 | ||
33 | Koli Petri | 1986 | AUi | S14 | 25 m | |||
34 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 25 m | ||||
35 | Tantarimäki Valtteri | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 12, M, P-16 100m su |
Sponsori: A-Paalutus |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Hellström Henri | 1997 | RaisU | 25 m | 58.80 | 1:00.80 | ||
2 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 25 m | 59.17 | 1:01.17 | ||
3 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 25 m | 59.62 | 1:01.62 | ||
4 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 25 m | 59.89 | 1:01.89 | ||
5 | Haanpää Joona | 1997 | RaUS | 25 m | 1:01.98 | 1:03.98 | ||
6 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 25 m | 1:02.38 | 1:04.38 | ||
7 | Kause Jussi | 1997 | PUS | 25 m | 1:02.70 | 1:04.70 | ||
8 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:02.73 | 1:04.73 | ||
9 | Myllynen Antti | 1999 | JUK | 50 m | 1:07.83 | 1:07.83 | ||
10 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 50 m | 1:08.70 | 1:08.70 | ||
11 | Koskinen Nestori | 1996 | PoPy | 50 m | 1:09.08 | 1:09.08 | ||
12 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 25 m | 1:07.62 | 1:09.62 | ||
13 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 25 m | 1:08.64 | 1:10.64 | ||
14 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:09.09 | 1:11.09 | ||
15 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:09.75 | 1:11.75 | ||
16 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:12.23 | 1:12.23 | ||
17 | Närhi Eetu | 1998 | Octopus | 50 m | 1:14.07 | 1:14.07 | ||
18 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 50 m | 1:14.88 | 1:14.88 | ||
19 | Laine Elias | 2002 | RaisU | 25 m | 1:13.83 | 1:15.83 | ||
20 | Suominen Konsta | 1999 | RaisU | 25 m | 1:14.07 | 1:16.07 | ||
21 | Sandberg Tuure | 2001 | RaisU | 25 m | 1:16.69 | 1:18.69 | ||
22 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:17.42 | 1:19.42 | ||
23 | Korva Samuli | 2002 | Octopus | 25 m | 1:18.00 | 1:20.00 | ||
24 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:22.14 | 1:24.14 | ||
25 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:23.33 | 1:25.33 | ||
26 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:24.36 | 1:26.36 | ||
27 | Juven Janne | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:24.73 | 1:26.73 | ||
28 | Korpinen Leevi | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:25.31 | 1:27.31 | ||
29 | Meltovaara Frans | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:28.55 | 1:30.55 | ||
30 | Kupila Repe | 2001 | Gladius | 25 m | 1:30.70 | 1:32.70 | ||
31 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 50 m | 1:36.40 | 1:36.40 | ||
32 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:41.35 | 1:43.35 | ||
33 | Koli Petri | 1986 | AUi | S14 | 25 m | |||
34 | Anttila Lauri | 2002 | PUS | 25 m | ||||
35 | Tantarimäki Valtteri | 2002 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 13, N 200m vu |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:05.51 | 2:09.51 | ||
2 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:14.07 | 2:14.07 | ||
3 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 25 m | 2:14.71 | 2:18.71 | ||
4 | Schroderus Reetta | 1997 | JUK | 25 m | 2:15.89 | 2:19.89 | ||
5 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 25 m | 2:16.39 | 2:20.39 | ||
6 | Andreasen Wilma | 2000 | SGR | 50 m | 2:20.71 | 2:20.71 | ||
7 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:21.61 | 2:21.61 | ||
8 | Pinomäki Peppi | 2002 | RaisU | 25 m | 2:17.95 | 2:21.95 | ||
9 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 25 m | 2:20.71 | 2:24.71 | ||
10 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 25 m | 2:23.29 | 2:27.29 | ||
11 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 2:23.56 | 2:27.56 | ||
12 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 25 m | 2:25.95 | 2:29.95 | ||
13 | Tempakka Roosa-Maria | 2000 | SGR | 25 m | 2:31.22 | 2:35.22 | ||
14 | Heino Elina | 1999 | SGR | 50 m | 2:35.87 | 2:35.87 | ||
15 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 25 m | 2:32.04 | 2:36.04 | ||
16 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Gladius | 50 m | 2:39.76 | 2:39.76 | ||
17 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:41.09 | 2:41.09 | ||
18 | Lehvilä Marianne | 1999 | SGR | 25 m | 2:39.93 | 2:43.93 | ||
19 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 25 m | 2:50.48 | 2:54.48 | ||
20 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:54.96 | 2:54.96 | ||
21 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 2:51.79 | 2:55.79 | ||
22 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 50 m | 3:01.11 | 3:01.11 | ||
23 | Karlson Hanna | 1999 | SGR | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 13, N 200m vu |
Sponsori: ProFashion Oy Gant |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:05.51 | 2:09.51 | ||
2 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:14.07 | 2:14.07 | ||
3 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 25 m | 2:14.71 | 2:18.71 | ||
4 | Schroderus Reetta | 1997 | JUK | 25 m | 2:15.89 | 2:19.89 | ||
5 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 25 m | 2:16.39 | 2:20.39 | ||
6 | Andreasen Wilma | 2000 | SGR | 50 m | 2:20.71 | 2:20.71 | ||
7 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:21.61 | 2:21.61 | ||
8 | Pinomäki Peppi | 2002 | RaisU | 25 m | 2:17.95 | 2:21.95 | ||
9 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 25 m | 2:20.71 | 2:24.71 | ||
10 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 25 m | 2:23.29 | 2:27.29 | ||
11 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 2:23.56 | 2:27.56 | ||
12 | Rintanen Lydia | 2002 | AUi | 25 m | 2:25.95 | 2:29.95 | ||
13 | Tempakka Roosa-Maria | 2000 | SGR | 25 m | 2:31.22 | 2:35.22 | ||
14 | Heino Elina | 1999 | SGR | 50 m | 2:35.87 | 2:35.87 | ||
15 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 25 m | 2:32.04 | 2:36.04 | ||
16 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Gladius | 50 m | 2:39.76 | 2:39.76 | ||
17 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:41.09 | 2:41.09 | ||
18 | Lehvilä Marianne | 1999 | SGR | 25 m | 2:39.93 | 2:43.93 | ||
19 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 25 m | 2:50.48 | 2:54.48 | ||
20 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:54.96 | 2:54.96 | ||
21 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 2:51.79 | 2:55.79 | ||
22 | Koski Olivia | 2002 | AUi | 50 m | 3:01.11 | 3:01.11 | ||
23 | Karlson Hanna | 1999 | SGR | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 14, M 200m vu |
Sponsori: Intersport Hansa, Turku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Carlsson Gustav | 1993 | RaisU | 25 m | 1:53.04 | 1:57.04 | ||
2 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:55.22 | 1:59.22 | ||
3 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 25 m | 1:56.03 | 2:00.03 | ||
4 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:56.21 | 2:00.21 | ||
5 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 50 m | 2:00.33 | 2:00.33 | ||
6 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 2:02.00 | 2:02.00 | ||
7 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 25 m | 2:01.06 | 2:05.06 | ||
8 | Wallenius Tommi | 1994 | ÅSK | 25 m | 2:03.27 | 2:07.27 | ||
9 | Somila Niko | 1999 | SGR | 50 m | 2:10.34 | 2:10.34 | ||
10 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 50 m | 2:10.67 | 2:10.67 | ||
11 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 2:06.99 | 2:10.99 | ||
12 | Ruohonen Lassi | 1998 | SGR | 25 m | 2:10.16 | 2:14.16 | ||
13 | Yli-Äyhö Kustaa | 2000 | SGR | 50 m | 2:18.44 | 2:18.44 | ||
14 | Ojala Joonas | 2000 | RaisU | 50 m | 2:18.80 | 2:18.80 | ||
15 | Lausala Valtteri | 1999 | SGR | 25 m | 2:15.11 | 2:19.11 | ||
16 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 2:16.07 | 2:20.07 | ||
17 | Äijälä Markus | 1998 | SalU | 25 m | 2:16.75 | 2:20.75 | ||
18 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 14, M 200m vu |
Sponsori: Intersport Hansa, Turku |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Carlsson Gustav | 1993 | RaisU | 25 m | 1:53.04 | 1:57.04 | ||
2 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:55.22 | 1:59.22 | ||
3 | Pilpola Lauri | 1993 | ÅSK | 25 m | 1:56.03 | 2:00.03 | ||
4 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:56.21 | 2:00.21 | ||
5 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 50 m | 2:00.33 | 2:00.33 | ||
6 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 2:02.00 | 2:02.00 | ||
7 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 25 m | 2:01.06 | 2:05.06 | ||
8 | Wallenius Tommi | 1994 | ÅSK | 25 m | 2:03.27 | 2:07.27 | ||
9 | Somila Niko | 1999 | SGR | 50 m | 2:10.34 | 2:10.34 | ||
10 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 50 m | 2:10.67 | 2:10.67 | ||
11 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 2:06.99 | 2:10.99 | ||
12 | Ruohonen Lassi | 1998 | SGR | 25 m | 2:10.16 | 2:14.16 | ||
13 | Yli-Äyhö Kustaa | 2000 | SGR | 50 m | 2:18.44 | 2:18.44 | ||
14 | Ojala Joonas | 2000 | RaisU | 50 m | 2:18.80 | 2:18.80 | ||
15 | Lausala Valtteri | 1999 | SGR | 25 m | 2:15.11 | 2:19.11 | ||
16 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 25 m | 2:16.07 | 2:20.07 | ||
17 | Äijälä Markus | 1998 | SalU | 25 m | 2:16.75 | 2:20.75 | ||
18 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 15, N, T-15 100m pu |
Sponsori: Ins.tsto Markku Kauriala |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 50 m | 1:07.09 | 1:07.09 | ||
2 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:07.57 | 1:07.57 | ||
3 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 50 m | 1:07.77 | 1:07.77 | ||
4 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 25 m | 1:06.96 | 1:08.96 | ||
5 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 1:11.72 | 1:11.72 | ||
6 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 50 m | 1:12.69 | 1:12.69 | ||
7 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 25 m | 1:10.75 | 1:12.75 | ||
8 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:11.07 | 1:13.07 | ||
9 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 25 m | 1:12.96 | 1:14.96 | ||
10 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:13.41 | 1:15.41 | ||
11 | Vira Anna | 2002 | AUi | 25 m | 1:13.83 | 1:15.83 | ||
12 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 25 m | 1:16.81 | 1:18.81 | ||
13 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 1:22.08 | 1:22.08 | ||
14 | Simola Enna | 1999 | AUi | 25 m | 1:21.71 | 1:23.71 | ||
15 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 25 m | 1:21.85 | 1:23.85 | ||
16 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:24.20 | 1:24.20 | ||
17 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 25 m | 1:23.67 | 1:25.67 | ||
18 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 25 m | 1:29.99 | 1:31.99 | ||
19 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 25 m | 1:31.61 | 1:33.61 | ||
20 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 25 m | 1:39.87 | 1:41.87 | ||
21 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 15, N, T-15 100m pu |
Sponsori: Ins.tsto Markku Kauriala |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Slotte Linda-Marie | 1994 | ÅSK | 50 m | 1:07.09 | 1:07.09 | ||
2 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:07.57 | 1:07.57 | ||
3 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 50 m | 1:07.77 | 1:07.77 | ||
4 | Kallio Anniina | 2002 | RaisU | 25 m | 1:06.96 | 1:08.96 | ||
5 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 1:11.72 | 1:11.72 | ||
6 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 50 m | 1:12.69 | 1:12.69 | ||
7 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 25 m | 1:10.75 | 1:12.75 | ||
8 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:11.07 | 1:13.07 | ||
9 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 25 m | 1:12.96 | 1:14.96 | ||
10 | Koivisto Julia | 2002 | AUi | 25 m | 1:13.41 | 1:15.41 | ||
11 | Vira Anna | 2002 | AUi | 25 m | 1:13.83 | 1:15.83 | ||
12 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 25 m | 1:16.81 | 1:18.81 | ||
13 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 1:22.08 | 1:22.08 | ||
14 | Simola Enna | 1999 | AUi | 25 m | 1:21.71 | 1:23.71 | ||
15 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 25 m | 1:21.85 | 1:23.85 | ||
16 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:24.20 | 1:24.20 | ||
17 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 25 m | 1:23.67 | 1:25.67 | ||
18 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 25 m | 1:29.99 | 1:31.99 | ||
19 | Österman Pinja | 2002 | RaisU | 25 m | 1:31.61 | 1:33.61 | ||
20 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 25 m | 1:39.87 | 1:41.87 | ||
21 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 16, M, P-16 100m pu |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 25 m | 54.05 | 56.05 | ||
2 | Viitikko Daniel | 1996 | JUK | 25 m | 56.12 | 58.12 | ||
3 | Grönblom Juho | 1998 | RaisU | 50 m | 58.19 | 58.19 | ||
4 | Rissanen Janne | 1997 | RaisU | 25 m | 56.20 | 58.20 | ||
5 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 50 m | 58.74 | 58.74 | ||
6 | Soini Oskari | 1997 | RaisU | 50 m | 58.95 | 58.95 | ||
7 | Mäkiaho Tatu | 1995 | RaisU | 50 m | 59.37 | 59.37 | ||
8 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 25 m | 57.47 | 59.47 | ||
9 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 1:01.00 | 1:01.00 | ||
10 | Knuutila Toni | 1993 | A4 IF | 25 m | 1:00.56 | 1:02.56 | ||
11 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:00.92 | 1:02.92 | ||
12 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:03.12 | 1:03.12 | ||
13 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 25 m | 1:01.90 | 1:03.90 | ||
14 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:03.96 | 1:05.96 | ||
15 | Koskinen Nestori | 1996 | PoPy | 50 m | 1:08.04 | 1:08.04 | ||
16 | Mäkelä Oskar | 1998 | Octopus | 50 m | 1:08.55 | 1:08.55 | ||
17 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 25 m | 1:06.70 | 1:08.70 | ||
18 | Päivinen Juho | 1996 | JUK | 25 m | 1:06.77 | 1:08.77 | ||
19 | Valkeapää Waltteri | 2001 | RaisU | 50 m | 1:09.40 | 1:09.40 | ||
20 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 50 m | 1:09.50 | 1:09.50 | ||
21 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:08.63 | 1:10.63 | ||
22 | Niemi Arttu | 2001 | RaisU | 50 m | 1:17.18 | 1:17.18 | ||
23 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:18.28 | 1:20.28 | ||
24 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:20.77 | 1:22.77 | ||
25 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 25 m | 1:21.89 | 1:23.89 | ||
26 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 1:26.93 | 1:28.93 | ||
27 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | S14 | 25 m | 1:38.71 | 1:40.71 | |
28 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 25 m | 1:41.70 | 1:43.70 | ||
29 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:53.25 | 1:55.25 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 16, M, P-16 100m pu |
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 25 m | 54.05 | 56.05 | ||
2 | Viitikko Daniel | 1996 | JUK | 25 m | 56.12 | 58.12 | ||
3 | Grönblom Juho | 1998 | RaisU | 50 m | 58.19 | 58.19 | ||
4 | Rissanen Janne | 1997 | RaisU | 25 m | 56.20 | 58.20 | ||
5 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 50 m | 58.74 | 58.74 | ||
6 | Soini Oskari | 1997 | RaisU | 50 m | 58.95 | 58.95 | ||
7 | Mäkiaho Tatu | 1995 | RaisU | 50 m | 59.37 | 59.37 | ||
8 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 25 m | 57.47 | 59.47 | ||
9 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 1:01.00 | 1:01.00 | ||
10 | Knuutila Toni | 1993 | A4 IF | 25 m | 1:00.56 | 1:02.56 | ||
11 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:00.92 | 1:02.92 | ||
12 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:03.12 | 1:03.12 | ||
13 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 25 m | 1:01.90 | 1:03.90 | ||
14 | Heino Akseli | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:03.96 | 1:05.96 | ||
15 | Koskinen Nestori | 1996 | PoPy | 50 m | 1:08.04 | 1:08.04 | ||
16 | Mäkelä Oskar | 1998 | Octopus | 50 m | 1:08.55 | 1:08.55 | ||
17 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 25 m | 1:06.70 | 1:08.70 | ||
18 | Päivinen Juho | 1996 | JUK | 25 m | 1:06.77 | 1:08.77 | ||
19 | Valkeapää Waltteri | 2001 | RaisU | 50 m | 1:09.40 | 1:09.40 | ||
20 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 50 m | 1:09.50 | 1:09.50 | ||
21 | Sula Jani-Markus | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:08.63 | 1:10.63 | ||
22 | Niemi Arttu | 2001 | RaisU | 50 m | 1:17.18 | 1:17.18 | ||
23 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:18.28 | 1:20.28 | ||
24 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:20.77 | 1:22.77 | ||
25 | Salonen Viljami | 2002 | RaisU | 25 m | 1:21.89 | 1:23.89 | ||
26 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 25 m | 1:26.93 | 1:28.93 | ||
27 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | S14 | 25 m | 1:38.71 | 1:40.71 | |
28 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 25 m | 1:41.70 | 1:43.70 | ||
29 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:53.25 | 1:55.25 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 17, N, T-15 100m ru |
Sponsori: LähiTapiola |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:11.92 | 1:14.92 | ||
2 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:16.57 | 1:19.57 | ||
3 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:19.63 | 1:19.63 | ||
4 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 25 m | 1:17.07 | 1:20.07 | ||
5 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 25 m | 1:18.33 | 1:21.33 | ||
6 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 50 m | 1:21.79 | 1:21.79 | ||
7 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 25 m | 1:19.38 | 1:22.38 | ||
8 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 1:19.69 | 1:22.69 | ||
9 | Rantamäki Ella | 1998 | PUS | 50 m | 1:22.80 | 1:22.80 | ||
10 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 50 m | 1:23.38 | 1:23.38 | ||
11 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 1:23.68 | 1:23.68 | ||
12 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 1:20.76 | 1:23.76 | ||
13 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:23.90 | 1:23.90 | ||
14 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 1:21.37 | 1:24.37 | ||
15 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 50 m | 1:24.97 | 1:24.97 | ||
16 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 50 m | 1:26.17 | 1:26.17 | ||
17 | Heininen Anni | 1998 | PUS | 50 m | 1:26.31 | 1:26.31 | ||
18 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 25 m | 1:23.74 | 1:26.74 | ||
19 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 50 m | 1:27.95 | 1:27.95 | ||
20 | Rintala Wilma | 2002 | RaisU | 25 m | 1:27.98 | 1:30.98 | ||
21 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 25 m | 1:28.97 | 1:31.97 | ||
22 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:29.94 | 1:32.94 | ||
23 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 50 m | 1:33.13 | 1:33.13 | ||
24 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:30.45 | 1:33.45 | ||
25 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:34.30 | 1:34.30 | ||
26 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 25 m | 1:32.47 | 1:35.47 | ||
27 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 25 m | 1:32.66 | 1:35.66 | ||
28 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 50 m | 1:42.94 | 1:42.94 | ||
29 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:42.00 | 1:45.00 | ||
30 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:46.51 | 1:46.51 | ||
31 | Heino Ida | 2000 | PUS | 25 m | 1:45.45 | 1:48.45 | ||
32 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 25 m | 1:45.56 | 1:48.56 | ||
33 | Salokannel Ada | 2002 | SalU | 25 m | 1:46.09 | 1:49.09 | ||
34 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:49.26 | 1:49.26 | ||
35 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:47.36 | 1:50.36 | ||
36 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 50 m | 1:52.81 | 1:52.81 | ||
37 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 25 m | 1:51.62 | 1:54.62 | ||
38 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:55.71 | 1:55.71 | ||
39 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:56.88 | 1:56.88 | ||
40 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:04.53 | 2:04.53 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 17, N, T-15 100m ru |
Sponsori: LähiTapiola |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:11.92 | 1:14.92 | ||
2 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:16.57 | 1:19.57 | ||
3 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:19.63 | 1:19.63 | ||
4 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 25 m | 1:17.07 | 1:20.07 | ||
5 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 25 m | 1:18.33 | 1:21.33 | ||
6 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 50 m | 1:21.79 | 1:21.79 | ||
7 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 25 m | 1:19.38 | 1:22.38 | ||
8 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 25 m | 1:19.69 | 1:22.69 | ||
9 | Rantamäki Ella | 1998 | PUS | 50 m | 1:22.80 | 1:22.80 | ||
10 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 50 m | 1:23.38 | 1:23.38 | ||
11 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 50 m | 1:23.68 | 1:23.68 | ||
12 | Räike Aino | 1999 | SalU | 25 m | 1:20.76 | 1:23.76 | ||
13 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:23.90 | 1:23.90 | ||
14 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 1:21.37 | 1:24.37 | ||
15 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 50 m | 1:24.97 | 1:24.97 | ||
16 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 50 m | 1:26.17 | 1:26.17 | ||
17 | Heininen Anni | 1998 | PUS | 50 m | 1:26.31 | 1:26.31 | ||
18 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 25 m | 1:23.74 | 1:26.74 | ||
19 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 50 m | 1:27.95 | 1:27.95 | ||
20 | Rintala Wilma | 2002 | RaisU | 25 m | 1:27.98 | 1:30.98 | ||
21 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 25 m | 1:28.97 | 1:31.97 | ||
22 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 25 m | 1:29.94 | 1:32.94 | ||
23 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 50 m | 1:33.13 | 1:33.13 | ||
24 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:30.45 | 1:33.45 | ||
25 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:34.30 | 1:34.30 | ||
26 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 25 m | 1:32.47 | 1:35.47 | ||
27 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 25 m | 1:32.66 | 1:35.66 | ||
28 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 50 m | 1:42.94 | 1:42.94 | ||
29 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:42.00 | 1:45.00 | ||
30 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:46.51 | 1:46.51 | ||
31 | Heino Ida | 2000 | PUS | 25 m | 1:45.45 | 1:48.45 | ||
32 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 25 m | 1:45.56 | 1:48.56 | ||
33 | Salokannel Ada | 2002 | SalU | 25 m | 1:46.09 | 1:49.09 | ||
34 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:49.26 | 1:49.26 | ||
35 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 25 m | 1:47.36 | 1:50.36 | ||
36 | Villanen Aino | 2003 | SalU | 50 m | 1:52.81 | 1:52.81 | ||
37 | Hämeenaho Mette | 2002 | AUi | 25 m | 1:51.62 | 1:54.62 | ||
38 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:55.71 | 1:55.71 | ||
39 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:56.88 | 1:56.88 | ||
40 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 50 m | 2:04.53 | 2:04.53 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 18, M, P-16 100m ru |
Sponsori: Amslift Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 1:02.70 | 1:02.70 | ||
2 | Wihanto William | 1994 | RaisU | 50 m | 1:03.94 | 1:03.94 | ||
3 | Nordman Jakob | 1996 | ÅSK | 50 m | 1:04.86 | 1:04.86 | ||
4 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 25 m | 1:05.10 | 1:08.10 | ||
5 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 50 m | 1:08.27 | 1:08.27 | ||
6 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 25 m | 1:07.36 | 1:10.36 | ||
7 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 25 m | 1:08.08 | 1:11.08 | ||
8 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 1:12.18 | 1:12.18 | ||
9 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 25 m | 1:10.29 | 1:13.29 | ||
10 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 25 m | 1:10.42 | 1:13.42 | ||
11 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 25 m | 1:11.73 | 1:14.73 | ||
12 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 1:13.33 | 1:16.33 | ||
13 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 50 m | 1:17.11 | 1:17.11 | ||
14 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 1:17.76 | 1:17.76 | ||
15 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 25 m | 1:16.46 | 1:19.46 | ||
16 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 25 m | 1:19.78 | 1:22.78 | ||
17 | Heinikangas Raul | 1998 | PUS | 25 m | 1:21.64 | 1:24.64 | ||
18 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 1:30.08 | 1:30.08 | ||
19 | Kaipainen Ville | 2000 | SalU | 25 m | 1:28.76 | 1:31.76 | ||
20 | Rannikko Paavo | 2001 | RaisU | 25 m | 1:29.86 | 1:32.86 | ||
21 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:33.02 | 1:33.02 | ||
22 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:31.72 | 1:34.72 | ||
23 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:40.08 | 1:43.08 | ||
24 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:45.26 | 1:45.26 | ||
25 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:44.01 | 1:47.01 | ||
26 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:52.81 | 1:52.81 | ||
27 | Stenbacka Sebastian | 2002 | Octopus | 25 m | 1:53.00 | 1:56.00 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 18, M, P-16 100m ru |
Sponsori: Amslift Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 50 m | 1:02.70 | 1:02.70 | ||
2 | Wihanto William | 1994 | RaisU | 50 m | 1:03.94 | 1:03.94 | ||
3 | Nordman Jakob | 1996 | ÅSK | 50 m | 1:04.86 | 1:04.86 | ||
4 | Eriksson Tony | 1995 | JUK | 25 m | 1:05.10 | 1:08.10 | ||
5 | Lairola Joni | 1992 | AUi | 50 m | 1:08.27 | 1:08.27 | ||
6 | Leiponen Antti | 1998 | JUK | 25 m | 1:07.36 | 1:10.36 | ||
7 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 25 m | 1:08.08 | 1:11.08 | ||
8 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 1:12.18 | 1:12.18 | ||
9 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 25 m | 1:10.29 | 1:13.29 | ||
10 | Kylmänen Miikka | 1998 | ÅSK | 25 m | 1:10.42 | 1:13.42 | ||
11 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 25 m | 1:11.73 | 1:14.73 | ||
12 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 1:13.33 | 1:16.33 | ||
13 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 50 m | 1:17.11 | 1:17.11 | ||
14 | Nordquist Oskar | 1999 | AUi | 50 m | 1:17.76 | 1:17.76 | ||
15 | Levola Sakari | 1996 | PoPy | 25 m | 1:16.46 | 1:19.46 | ||
16 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 25 m | 1:19.78 | 1:22.78 | ||
17 | Heinikangas Raul | 1998 | PUS | 25 m | 1:21.64 | 1:24.64 | ||
18 | Belov Aleksei | 1998 | PUS | 50 m | 1:30.08 | 1:30.08 | ||
19 | Kaipainen Ville | 2000 | SalU | 25 m | 1:28.76 | 1:31.76 | ||
20 | Rannikko Paavo | 2001 | RaisU | 25 m | 1:29.86 | 1:32.86 | ||
21 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 50 m | 1:33.02 | 1:33.02 | ||
22 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 25 m | 1:31.72 | 1:34.72 | ||
23 | Konttinen Niklas | 2001 | ÅSK | 25 m | 1:40.08 | 1:43.08 | ||
24 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:45.26 | 1:45.26 | ||
25 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 1:44.01 | 1:47.01 | ||
26 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 50 m | 1:52.81 | 1:52.81 | ||
27 | Stenbacka Sebastian | 2002 | Octopus | 25 m | 1:53.00 | 1:56.00 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 19, Masters N 100m ru |
Sponsori: Marli |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ripatti Maria | 1987 | JUK | 25 m | 1:18.93 | 1:21.93 | ||
2 | Ääri Mari | 1980 | AUi | 25 m | 1:19.05 | 1:22.05 | ||
3 | Toppala Sini | 1984 | ÅSK | 25 m | 1:28.95 | 1:31.95 | ||
4 | Mäkelä Maria | 1986 | AUi | 25 m | 1:41.53 | 1:44.53 | ||
5 | Vainio Maarit | 1980 | AUi | 25 m | ||||
6 | Müürsepp Katrin | 1973 | AUi | 25 m | ||||
7 | Luoto Raakel | 1975 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 20, Masters M 100m ru |
Sponsori: Aninkaisten Tapetti+Väri |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 50 m | 1:32.11 | 1:32.11 | ||
2 | Vainio Vesa | 1980 | ÅSK | 25 m | ||||
3 | Lounela Juhana | 1969 | ÅSK | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 21, Erityisryhmät N 100m ru |
Sponsori: Crawfrord Assa Abloy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Mäkinen Meri-Maari | 1992 | RaisU | SB7 | 50 m | 1:58.55 | 1:58.55 | |
2 | Luotonen Taru | 1977 | RaisU | SB14 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 22, Erityisryhmät M 100m ru |
Sponsori: Citywork Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Koli Petri | 1986 | AUi | SB14 | 50 m | 1:28.93 | 1:28.93 | |
2 | Natunen Mikael | 1992 | JUK | SB6 | 50 m | 1:42.77 | 1:42.77 | |
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 23, N 200m sku |
Sponsori: Turun Vapaavarasto Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:21.46 | 2:26.46 | ||
2 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 25 m | 2:21.96 | 2:26.96 | ||
3 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 50 m | 2:27.44 | 2:27.44 | ||
4 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:31.55 | 2:31.55 | ||
5 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:28.13 | 2:33.13 | ||
6 | Lehtinen Jenna | 1995 | ÅSK | 50 m | 2:33.89 | 2:33.89 | ||
7 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 25 m | 2:30.54 | 2:35.54 | ||
8 | Hurskainen Miia | 1992 | ÅSK | 25 m | 2:32.27 | 2:37.27 | ||
9 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 25 m | 2:33.78 | 2:38.78 | ||
10 | Laakso Oona | 2002 | RaisU | 25 m | 2:33.96 | 2:38.96 | ||
11 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 2:35.13 | 2:40.13 | ||
12 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 25 m | 2:35.64 | 2:40.64 | ||
13 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 50 m | 2:42.22 | 2:42.22 | ||
14 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:41.02 | 2:46.02 | ||
15 | Andreasen Wilma | 2000 | SGR | 25 m | 2:42.49 | 2:47.49 | ||
16 | Lepistö Annika | 2001 | PUS | 25 m | 2:42.99 | 2:47.99 | ||
17 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 25 m | 2:48.06 | 2:53.06 | ||
18 | Tempakka Roosa-Maria | 2000 | SGR | 25 m | 2:53.19 | 2:58.19 | ||
19 | Simola Enna | 1999 | AUi | 50 m | 2:58.48 | 2:58.48 | ||
20 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 50 m | 2:59.19 | 2:59.19 | ||
21 | Helenius Tessa | 2000 | AUi | 50 m | 3:01.74 | 3:01.74 | ||
22 | Lehvilä Marianne | 1999 | SGR | 25 m | 2:57.47 | 3:02.47 | ||
23 | Koskinen Venla | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:03.64 | 3:08.64 | ||
24 | Heino Elina | 1999 | SGR | 25 m | 3:10.21 | 3:15.21 | ||
25 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 50 m | 3:17.66 | 3:17.66 | ||
26 | Rantanen Henrika | 2002 | SalU | 25 m | 3:13.20 | 3:18.20 | ||
27 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:14.60 | 3:19.60 | ||
28 | Järvinen Veera | 2000 | PUS | 50 m | 3:22.31 | 3:22.31 | ||
29 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 25 m | 3:20.58 | 3:25.58 | ||
30 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 50 m | 3:31.33 | 3:31.33 | ||
31 | Juslén Nea | 2002 | ÅSK | 50 m | 3:36.98 | 3:36.98 | ||
32 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 50 m | 3:55.05 | 3:55.05 | ||
33 | Karlson Hanna | 1999 | SGR | 25 m | ||||
34 | Nurminen Tessa | 1994 | A4 IF | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 24, M 200m sku |
Sponsori: JS-Metalli Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Jämsä Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 2:11.28 | 2:11.28 | ||
2 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:09.76 | 2:14.76 | ||
3 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 50 m | 2:19.04 | 2:19.04 | ||
4 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 25 m | 2:14.27 | 2:19.27 | ||
5 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 50 m | 2:20.93 | 2:20.93 | ||
6 | Ruohonen Lassi | 1998 | SGR | 25 m | 2:21.02 | 2:26.02 | ||
7 | Mäenpää Vilho | 1998 | AUi | 50 m | 2:26.23 | 2:26.23 | ||
8 | Rissanen Rami | 1999 | PUS | 25 m | 2:25.16 | 2:30.16 | ||
9 | Yli-Äyhö Kustaa | 2000 | SGR | 25 m | 2:25.24 | 2:30.24 | ||
10 | Somila Niko | 1999 | SGR | 25 m | 2:25.45 | 2:30.45 | ||
11 | Saariketo Tomas | 1996 | PoPy | 25 m | 2:26.63 | 2:31.63 | ||
12 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 25 m | 2:28.12 | 2:33.12 | ||
13 | Äijälä Markus | 1998 | SalU | 25 m | 2:31.26 | 2:36.26 | ||
14 | Lausala Valtteri | 1999 | SGR | 25 m | 2:33.16 | 2:38.16 | ||
15 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 25 m | 2:38.33 | 2:43.33 | ||
16 | Hanski Emil | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:38.99 | 2:43.99 | ||
17 | Nyrhinen Eetu | 2000 | PUS | 25 m | 2:45.84 | 2:50.84 | ||
18 | Elomaa Lauri | 2000 | ÅSK | 50 m | 2:51.01 | 2:51.01 | ||
19 | Heinikangas Raul | 1998 | PUS | 25 m | 2:50.24 | 2:55.24 | ||
20 | Koli Petri | 1986 | AUi | SM14 | 25 m | 3:07.98 | 3:12.98 | |
21 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 25 m | 3:16.64 | 3:21.64 | ||
22 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 50 m | 3:23.32 | 3:23.32 | ||
23 | Voiko Oskar | 2002 | ÅSK | 50 m | 3:28.70 | 3:28.70 | ||
24 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | SM14 | 50 m | 3:36.24 | 3:36.24 | |
25 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 25 m | 3:32.86 | 3:37.86 | ||
26 | Knuutila Toni | 1993 | A4 IF | 25 m | ||||
27 | Lehtonen Roope | 1996 | RaisU | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 25, N 4X50m skuv |
Sponsori: Fintermos Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pus Tytöt | 2000 | PUS | 50 m | 2:17.65 | 2:17.65 | ||
2 | Pus Naiset | 0 | PUS | 50 m | 2:18.73 | 2:18.73 | ||
3 | Aui Masters | 0 | AUi | 50 m | 2:20.50 | 2:20.50 | ||
4 | Aui Jt | 0 | AUi | 50 m | 2:20.61 | 2:20.61 | ||
5 | Aui Edustus B | 0 | AUi | 50 m | 2:28.67 | 2:28.67 | ||
6 | Åsk Naiset [1916] | 0 | ÅSK | 50 m | 2:32.92 | 2:32.92 | ||
7 | Åsk Naiset [1916] 2 | 0 | ÅSK | 50 m | 2:51.40 | 2:51.40 | ||
8 | Åsk Rollotytöt 1 | 0 | ÅSK | 50 m | 2:56.30 | 2:56.30 | ||
9 | Åsk Rollotytöt 2 | 0 | ÅSK | 50 m | 3:03.48 | 3:03.48 | ||
10 | Åsk Rollotytöt 3 | 0 | ÅSK | 50 m | 3:09.88 | 3:09.88 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |
Laji 26, M 4X50m skuv |
Sponsori: HC TPS |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Åsk Men | 0 | ÅSK | 50 m | 1:48.00 | 1:48.00 | ||
2 | Aui Miehet [1775] | 200 | AUi | 50 m | 1:49.45 | 1:49.45 | ||
3 | Pus Miehet | 0 | PUS | 50 m | 1:56.35 | 1:56.35 | ||
4 | Åsk The Boys 1 | 0 | ÅSK | 50 m | 1:56.81 | 1:56.81 | ||
5 | Juk | 1998 | JUK | 50 m | 2:02.51 | 2:02.51 | ||
6 | Pus Pojat 1 | 2000 | PUS | 50 m | 2:12.33 | 2:12.33 | ||
7 | Åsk The Boys 2 | 0 | ÅSK | 50 m | 2:16.00 | 2:16.00 | ||
8 | Åsk The Boys 3 | 0 | ÅSK | 50 m | 2:40.67 | 2:40.67 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 07 helmikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 08:49 |
Laji 27, 20x50m Vapaauinti Naiset |
Sponsori: NCC Roads Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Åsk Naisten Joukkue | 0 | ÅSK | 50 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |