Program for XXIX Turku Super Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lauantai
Laji 9, N, T-15 50m vu |
Sponsori: MuoviTech Finland |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Nurminen Tessa | 1994 | A4 IF | 50 m | 25.87 | 25.87 | ||
2 | Mört Roosa | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.54 | 26.54 | ||
3 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 50 m | 27.07 | 27.07 | ||
4 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 25 m | 26.46 | 27.46 | ||
5 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.52 | 27.52 | ||
6 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.84 | 27.84 | ||
7 | Rantakokko Reetta | 2001 | AUi | 50 m | 27.95 | 27.95 | ||
8 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | RaisU | 25 m | 27.01 | 28.01 | ||
9 | Kallio Veera | 1997 | ÅSK | 50 m | 28.06 | 28.06 | ||
10 | Tsvetkova Alika | 2000 | ÅSK | 50 m | 28.27 | 28.27 | ||
11 | Mäki Laura | 1997 | RaisU | 25 m | 27.36 | 28.36 | ||
12 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 50 m | 28.41 | 28.41 | ||
13 | Lehtinen Jenna | 1995 | ÅSK | 50 m | 28.71 | 28.71 | ||
14 | Suomio Emma | 1998 | AUi | 50 m | 29.00 | 29.00 | ||
15 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 50 m | 29.07 | 29.07 | ||
16 | Haanpää Ella-Noora | 1998 | RaUS | 25 m | 28.13 | 29.13 | ||
17 | Rantamäki Ella | 1998 | PUS | 50 m | 29.43 | 29.43 | ||
18 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 50 m | 29.47 | 29.47 | ||
19 | Vihko Tiiariikka | 1996 | Gladius | 50 m | 29.55 | 29.55 | ||
20 | Karimaa Kiia | 1996 | Octopus | 50 m | 29.67 | 29.67 | ||
21 | Lehtolainen Sara | 1996 | Gladius | 50 m | 29.69 | 29.69 | ||
22 | Heininen Anni | 1998 | PUS | 50 m | 29.79 | 29.79 | ||
23 | Rouvinen Henna | 1999 | ÅSK | 50 m | 29.83 | 29.83 | ||
24 | Schroderus Reetta | 1997 | JUK | 25 m | 29.19 | 30.19 | ||
25 | Tanninen Elviira | 1999 | PoPy | 25 m | 29.22 | 30.22 | ||
26 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 25 m | 29.30 | 30.30 | ||
27 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 25 m | 29.51 | 30.51 | ||
28 | Stenfors Ellimaija | 1997 | PUS | 50 m | 30.57 | 30.57 | ||
29 | Merenluoto Kristiina | 2000 | ÅSK | 25 m | 29.69 | 30.69 | ||
30 | Ylönen Heidi-Susanna | 1997 | SomE | 50 m | 30.70 | 30.70 | ||
31 | Stenfors Vilhelmiina | 1998 | PUS | 25 m | 29.70 | 30.70 | ||
32 | Rissanen Jessika | 2001 | JUK | 50 m | 30.74 | 30.74 | ||
33 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 25 m | 29.83 | 30.83 | ||
34 | Killström Marianne | 1998 | SalU | 25 m | 29.89 | 30.89 | ||
35 | Blomroos Henna | 2000 | RaUS | 25 m | 30.10 | 31.10 | ||
36 | Känkänen Henni | 1999 | PUS | 25 m | 30.10 | 31.10 | ||
37 | Salminen Venla | 2002 | SomE | 50 m | 31.24 | 31.24 | ||
38 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 50 m | 31.26 | 31.26 | ||
39 | Valdolin Emmi | 1999 | ÅSK | 50 m | 31.62 | 31.62 | ||
40 | Tursas Oona | 2001 | RaisU | 25 m | 31.22 | 32.22 | ||
41 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 50 m | 32.71 | 32.71 | ||
42 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 50 m | 33.55 | 33.55 | ||
43 | Leppähaara Wilhelmina | 2000 | AUi | 50 m | 33.70 | 33.70 | ||
44 | Vallenius Ronja | 2001 | ÅSK | 50 m | 33.94 | 33.94 | ||
45 | Pieniniemi Hertta | 1998 | AUi | 50 m | 34.02 | 34.02 | ||
46 | Leino Inka | 2001 | ÅSK | 25 m | 33.60 | 34.60 | ||
47 | Lehtonen Jenni Micaela | 2000 | AUi | 50 m | 34.62 | 34.62 | ||
48 | Rantakare Lotta | 2001 | AUi | 50 m | 34.97 | 34.97 | ||
49 | Rosnell Jasmin | 2000 | AUi | 50 m | 35.01 | 35.01 | ||
50 | Heinonen Alina | 2001 | ÅSK | 25 m | 36.18 | 37.18 | ||
51 | Heino Ida | 2000 | PUS | 50 m | 37.58 | 37.58 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 tammikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:39 |