Program for UGP 1 & Koi Kitchen Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 313 | Kvarnemar Elin | 1995 | VARBERG | BA3295 | 25 m | 1:16.44 | |
2 | 16 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 1:17.98 | |
3 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 1:19.40 | |
4 | 311 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 25 m | 1:19.53 | |
5 | 27 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 1:19.62 | |
6 | 296 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 25 m | 1:20.05 | |
7 | 78 | Lindberg Pernilla | 1994 | GÖTEBORG | BA7694 | 25 m | 1:22.36 | |
8 | 338 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 25 m | 1:22.67 | |
9 | 268 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 25 m | 1:22.88 | |
10 | 17 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 25 m | 1:24.18 | |
11 | 206 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 25 m | 1:24.52 | |
12 | 49 | Samuelsson Tuva | 2001 | FALKÖPING | AB5201 | 25 m | 1:25.58 | |
13 | 55 | Berglin Nora | 1998 | GÖTEBORG | BK5298 | 25 m | 1:25.58 | |
14 | 76 | Kjellander Josefine | 1997 | GÖTEBORG | BA2897 | 25 m | 1:25.97 | |
15 | 46 | Johansson Fanny | 1999 | FALKÖPING | AY0699 | 25 m | 1:26.95 | |
16 | 166 | Thonander Felicia | 2001 | KUNGÄLV | AC8801 | 25 m | 1:27.10 | |
17 | 252 | Faarinen Lovisa | 1999 | TROLLHÄTTA | BF6299 | 25 m | 1:27.81 | |
18 | 275 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 25 m | 1:28.27 | |
19 | 3 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 25 m | 1:28.40 | |
20 | 345 | Feldhusen Jelka | 1998 | FALKENBERG | BL8298 | 25 m | 1:28.79 | |
21 | 279 | Bengtsson Matilda | 2002 | VARBERG | AK7802 | 25 m | 1:29.10 | |
22 | 5 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 25 m | 1:29.69 | |
23 | 11 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 25 m | 1:30.91 | |
24 | 341 | Svantesson Agnes | 2001 | SK ALINGSÅ | AM2201 | 25 m | 1:31.94 | |
25 | 155 | Gilley Rebecca | 2001 | KUNGÄLV | AV7601 | 25 m | 1:32.26 | |
26 | 242 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 1:33.92 | |
27 | 102 | Vondrak Paulina | 2002 | GÖTEBORG | BI0602 | 25 m | 1:34.03 | |
28 | 74 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | AN0602 | 25 m | 1:34.06 | |
29 | 239 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 1:34.12 | |
30 | 51 | Winberg Alma | 2001 | FALKÖPING | AH6401 | 25 m | 1:34.40 | |
31 | 282 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 1:35.25 | |
32 | 59 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | BE1401 | 25 m | 1:35.90 | |
33 | 103 | Vondrak Rebecca | 2002 | GÖTEBORG | BI9402 | 25 m | 1:37.87 | |
34 | 72 | Johansson Amanda | 2000 | GÖTEBORG | AJ9400 | 25 m | 1:37.92 | |
35 | 48 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | AB7204 | 25 m | 1:40.05 | |
36 | 320 | Martinson Moa | 2002 | VARBERG | BN6402 | 25 m | 1:41.46 | |
37 | 44 | Björkman Hanna | 2001 | FALKÖPING | AT3801 | 25 m | 1:42.04 | |
38 | 323 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 25 m | 1:42.59 | |
39 | 169 | Zoraja Emma | 2001 | KUNGÄLV | BH2201 | 25 m | 1:42.76 | |
40 | 236 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | AP0202 | 25 m | 1:43.03 | |
41 | 349 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 25 m | 1:43.22 | |
42 | 93 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 25 m | 1:44.60 | |
43 | 294 | Eklöv Zella | 2002 | VARBERG | BM3402 | 25 m | 1:44.90 | |
44 | 158 | Hallman Matilda | 2003 | KUNGÄLV | BF7403 | 25 m | 1:45.04 | |
45 | 45 | Gunnarsson Emelie | 2001 | FALKÖPING | AJ3801 | 25 m | 1:46.05 | |
46 | 214 | Ryding Elina | 2000 | S 77 | BG2800 | 25 m | 1:47.47 | |
47 | 140 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 25 m | 1:47.76 | |
48 | 145 | Winses Alma | 2002 | KUNGSBACKA | BL2202 | 25 m | 1:48.02 | |
49 | 136 | Sandgren Emet Alva | 2002 | KUNGSBACKA | BQ0802 | 25 m | 1:49.61 | |
50 | 334 | Tudt Isabella | 2002 | VARBERG | BI7402 | 50 m | 1:52.10 | |
51 | 215 | Ryding Stina | 2003 | S 77 | AI1603 | 25 m | 1:52.36 | |
52 | 203 | Ahlmark Linnéa | 2000 | S 77 | BG9600 | 25 m | 1:53.03 | |
53 | 122 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 25 m | 1:53.70 | |
54 | 157 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | AI7201 | 50 m | 1:54.06 | |
55 | 289 | Dahlgren Lina | 2005 | VARBERG | AD8805 | 50 m | 1:58.76 | |
56 | 6 | Bagherzadeh Niki | 2003 | ELFSBORG | BK1203 | 25 m | 2:00.87 | |
57 | 281 | Berggren Nikki | 2005 | VARBERG | AD9805 | 50 m | 2:00.89 | |
58 | 332 | Tingstorp Alva | 2005 | VARBERG | AB6405 | 50 m | 2:05.04 | |
59 | 143 | Wetteskog Elin | 2003 | KUNGSBACKA | BE9603 | 25 m | 2:19.42 | |
60 | 116 | Broman Ida | 2003 | KUNGSBACKA | BP5603 | 25 m | ||
61 | 125 | Johannesson Linnea | 2002 | KUNGSBACKA | BS1402 | 25 m | ||
62 | 271 | Andersson Izabelle | 2004 | VARBERG | AM9204 | 25 m | ||
63 | 276 | Balslev Maria | 2004 | VARBERG | AZ7204 | 25 m | ||
64 | 298 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 25 m | ||
65 | 312 | Kuylenstjerna Johanna | 2003 | VARBERG | BS9403 | 25 m | ||
66 | 316 | Larsson Nathaly | 2002 | VARBERG | BQ6202 | 25 m | ||
67 | 317 | Leijon Olivia | 2005 | VARBERG | AL8605 | 25 m | ||
68 | 331 | Tholander Amanda | 2002 | VARBERG | BJ8802 | 25 m | ||
69 | 335 | Törnros Alva | 2002 | VARBERG | BT1402 | 25 m | ||
70 | 354 | Elmén Bella | 2004 | VARBERG | AZ6604 | 25 m | ||
71 | 355 | Törnström Marta | 2004 | VARBERG | 25 m | |||
72 | 356 | Gustafsson Freja | 2004 | VARBERG | AZ9604 | 25 m | ||
73 | 357 | Gustafsson Ronja | 2006 | VARBERG | AD4606 | 25 m | ||
74 | 358 | Gunnarsson Julia | 2004 | VARBERG | AY9804 | 25 m | ||
75 | 360 | Nilsson Andrea | 2005 | VARBERG | AT6205 | 25 m | ||
76 | 361 | Bååth Nadja | 2004 | VARBERG | BG9404 | 25 m | ||
77 | 362 | Sjögren Filippa | 2006 | VARBERG | AD6406 | 25 m | ||
78 | 363 | Olsson Cornelia | 2003 | VARBERG | BR8203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 23 januari 2015 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 17:22 |