Startliste for VI39 Medley Race
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
VI39 Medley Race |
|
Udskriftsdato |
01 februar 2015 |
|
|
Stævne by |
Vallensbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
07:40 |
|
|
Arrangør |
VI39 Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 februar 2015 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Teknisk El-Service ApS |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
Aia Andreassen |
2003 |
0392AW |
HELSINGØR |
|
25m |
|
89 |
3 |
Mia Mørk Kuramoto |
2003 |
0356AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
76 |
4 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
STT |
|
25m |
|
154 |
5 |
Line Gøttsche |
2006 |
|
FR.SUND |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Laura Sofie S. Jensen |
2004 |
|
FR.SUND |
|
25m |
|
73 |
2 |
Mille Hansson |
2004 |
0498AJ |
STT |
|
25m |
|
75 |
3 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
2:08.62 |
162 |
4 |
Sofie Lind |
2006 |
|
FR.SUND |
|
25m |
|
74 |
5 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
25m |
|
72 |
6 |
Emilie H. Kristoffersen |
2006 |
0602AE |
STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Frida Vaabengaard Jensen |
2004 |
0486AP |
GSK |
|
25m |
1:55.38 |
24 |
2 |
Patricia Petersen |
2005 |
0526AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:53.14 |
67 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
1:48.73 |
193 |
4 |
Rebecca Vorm |
2006 |
0614ac |
VI39 |
|
25m |
1:48.79 |
32 |
5 |
Ingrid Thougaard |
2005 |
0594AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:54.92 |
1 |
6 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:56.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
119 |
1 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:42.40 |
23 |
2 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:40.00 |
4 |
3 |
Marie Toft Christensen |
2003 |
0388AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:38.87 |
3 |
4 |
Sofie D. Boesen |
2005 |
0528AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:39.33 |
14 |
5 |
Ester Krantz |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:40.00 |
29 |
6 |
Anna R. Strøbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:44.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
106 |
1 |
Josefine Westergaard |
2004 |
0412AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:36.73 |
18 |
2 |
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
0626AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:36.52 |
92 |
3 |
Juliane Camille Mathiasen |
2004 |
0406AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:35.77 |
175 |
4 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
1:35.79 |
97 |
5 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:36.71 |
94 |
6 |
Mathilde Ramsgaard |
2005 |
0578AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:38.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Anna Maria Madsen |
2004 |
0444AJ |
STT |
|
25m |
1:33.57 |
186 |
2 |
Josefine Emcken |
2003 |
0386AU |
VI39 |
|
25m |
1:33.51 |
100 |
3 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.31 |
83 |
4 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
1:33.00 |
31 |
5 |
Louisa Lykkesfelt Thomsen |
2004 |
0454AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.52 |
6 |
6 |
Johanna Dahms |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:35.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Mathilde Hedager |
2004 |
0442AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:31.56 |
122 |
2 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
GSK |
|
25m |
1:30.31 |
151 |
3 |
Sanne Vinther Andersen |
2003 |
0374AN |
FR.SUND |
|
25m |
1:30.09 |
99 |
4 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.21 |
177 |
5 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:31.03 |
105 |
6 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:31.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.43 |
69 |
2 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
STT |
|
25m |
1:28.55 |
152 |
3 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
1:27.64 |
84 |
4 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:27.69 |
107 |
5 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432ac |
GENTOFTE |
|
25m |
1:29.19 |
5 |
6 |
Isobel Crosskey |
2003 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Mathilde Skjøth-Rasmussen |
2003 |
0352AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:25.58 |
70 |
2 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
STT |
|
25m |
1:24.87 |
176 |
3 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:22.84 |
95 |
4 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.33 |
102 |
5 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.92 |
88 |
6 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:26.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:20.02 |
87 |
2 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.39 |
91 |
3 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:13.30 |
174 |
4 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
1:14.22 |
104 |
5 |
Cornelia Vâmosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:19.94 |
116 |
6 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
1:22.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
01 februar 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
07:40 |
|